GİRESUN VALİLİĞİ HABERLERİ

Giresun Valiliği Haberleri

Giresun Valiliği haber, Giresun Valiliği son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Giresun Valiliği 30.6.2020
Kayıp İkranur, dere yatağında ölü bulundu (3)
GİRESUN VALİLİĞİ'NDEN İKRANUR AÇIKLAMASIGiresun Valiliği'nden arama çalışmaları sırasında dere yatağında cansız bedeni bulunan İkranur Tirsi ile ilgili yazılı açıklama yapıldı.
Giresun Valiliği 30.6.2020
Kayıp İkranur'u arama çalışmalarına JÖH'ler de katıldı (2)
GİRESUN VALİLİĞİ: BAZI ADRESLERDE ARAMA YAPILDI, SONUÇ ALINAMADIGiresun Valiliği'nden kayıp İkranur Tirsi ile ilgili yazılı açıklama yapıldı.
Giresun Valiliği 29.6.2020
Giresun Valiliğinden kayıp kız çocuğuyla ilgili açıklama Açıklaması
Giresun Valiliği, Bulancak ilçesinde kaybolan kız çocuğu İkra Nur Tirsi'nin en son görüldüğü bölgedeki 106 hektar alanda hiçbir belge ve emareye ulaşılamadığını bildirdi.
Giresun Valiliği 29.6.2020
Giresun'da kayıp 7 yaşındaki İkranur aranıyor (3)
GİRESUN VALİLİĞİ: 106 HEKTAR TARANDI, EMAREYE ULAŞILAMADI Giresun Valiliği'nden kayıp İkranur Tirsi hakkında yazılı açıklama yapıldı.
Giresun Valiliği 28.6.2020
Giresun Valiliğinden kayıp "İkra Nur Tirsi" ile ilgili açıklama Açıklaması
Giresun Valiliği, Bulancak ilçesinde kaybolan kız çocuğunu arama çalışmalarının gece boyunca devam edeceğini bildirdi.
Giresun Valiliği 25.6.2020
Giresun Valiliğinden maske kullanımı uyarısı
Giresun Valiliği, tarafından sosyal medya mesajları ve belediye anonslarıyla vatandaşlara maske kullanımı uyarısında bulunuyor.
Giresun Valiliği 21.6.2020
Vali Ünlü, çiçek yerine İdlib'e yardım kampanyasına destek istedi
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın imzasıyla Resmi Gazete'de yayımlanan atama kararlarıyla Giresun Valiliğine atanan Enver Ünlü, kendisine kutlama çiçeği gönderilmesi yerine İdlib halkına yönelik kampanyaya bağış yapılmasını istedi.
Giresun Valiliği 18.6.2020
Giresun'a atanan eski Iğdır Valisi Ünlü, HDP'li belediyenin yolsuzluğunu anlattı
'RÜŞVETİ BELEDİYE KASASINA KOYMUŞLAR, GAFLETE BAKIN' Bursa Osmangazi Kaymakamı olarak görev yaptığı 13 Haziran 2017'de Valiler Kararnamesi ile Iğdır Valisi olarak atanan Vali Enver Ünlü, yaklaşık 3 yıl görev yaptıktan sonra 10 Haziran 2020 tarihli kararname ile Giresun Valiliği görevine getirildi.
Giresun Valiliği 18.6.2020
Giresun'a atanan eski Iğdır Valisi Ünlü, HDP'li belediyenin yolsuzluğunu anlattı
'RÜŞVETİ BELEDİYE KASASINA KOYMUŞLAR, GAFLETE BAKIN' Bursa Osmangazi Kaymakamı olarak görev yaptığı 13 Haziran 2017'de Valiler Kararnamesi ile Iğdır Valisi olarak atanan Vali Enver Ünlü, yaklaşık 3 yıl görev yaptıktan sonra 10 Haziran 2020 tarihli kararname ile Giresun Valiliği görevine getirildi.
Giresun Valiliği 14.6.2020
Jandarma Teşkilatının 181. kuruluş yıl dönümü kutlandı
Yeni tip koronavirüs (Kovid-19) tedbirleri kapsamında maske kullanımı ve sosyal mesafe kurallarına riayet edilerek az sayıda kişinin katılımıyla gerçekleştirilen tören, saygı duruşunda bulunulması ve İstiklal Marşı'nın okunmasıyla sona erdi. Giresun Giresun Valiliği önünde düzenlenen törende, İl Jandarma Komutanı Albay Muhammet Sevinç, Atatürk Anıtı'na çelenk koydu.
Giresun Valiliği 10.6.2020
Tarihi Tamzara Mahallesi'nin Silbehan Göleti doğal güzelliğine kavuştu
Giresun Turizm Altyapı Hizmet Birliği (GİRTAB) Müdürü Tamer Uzuner, gazetecilere yaptığı açıklamada, Doğu Karadeniz Kalkınma Ajansınca desteklenen ve Giresun Valiliği ile Şebinkarahisar Belediyesi iş birliğinde yürütülen "Turizm ile Yaşayan Tamzara" projesiyle tarihi mahallenin cazibesinin artırıldığını söyledi.
Giresun Valiliği 5.6.2020
Katı atık bertaraf tesisinde enerji üretimi yapılacak
İhale, 16 Haziran'da saat 14.00'te Giresun Valiliği toplantı salonunda yapılacak.
Giresun Valiliği 28.5.2020
Giresun Valiliğinden, 65 yaş ve üstü ile kronik rahatsızlığı bulunanlara evde kalmaları çağrısı
Giresun Valiliği, 65 yaş ve üstü ile kronik rahatsızlığı bulunan vatandaşlara evde kalmaları uyarısında bulundu.
Giresun Valiliği 21.5.2020
Giresun'da maske takma zorunluluğu getirildi
Giresun Valiliği, maskesiz dışarı çıkmanın yasaklandığını bildirdi.
Giresun Valiliği 14.5.2020
Giresun'da iki caddede maske takma zorunluluğu getirildi
Giresun Valiliği, şehir merkezindeki iki caddeyi kullanan tüm vatandaşlar için maske kullanma zorunluluğu kararı alındığını bildirdi.
Giresun Valiliği 14.5.2020
Giresun'da bir milyon 200 bin maske dağıtıldı
Giresun Valiliği, yeni tip koronavirüsle (Kovid-19) mücadele kapsamında il genelinde 1 milyon 200 bin adet maske dağıtıldığını bildirdi.
Giresun Valiliği 4.5.2020
Giresun'da son iki günde koronavirüs kaynaklı pozitif vakaya rastlanılmadı
Giresun Valiliği, kentte koronavirüs (Kovid-19) vakalarının 18 Nisan tarihinden itibaren hızla düşüşe geçtiğini, son iki günde ise hiç pozitif vakaya rastlanılmadığını bildirdi.
Giresun Valiliği 23.4.2020
GİRESUN Çocuk hastanesi ve sevgi evleri önünde kutlama
Giresun Valiliği Sevgi Evleri'ne giden bando ekibi, burada da 23 Nisan ve çocuk şarkıları çaldı.
Giresun Valiliği 23.4.2020
Hastanede tedavi gören çocuklar için 23 Nisan etkinliği
Hastanede tedavi gören çocuklar için 23 Nisan etkinliği GİRESUN - 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı kapsamında bugün Giresun Üniversitesi Kadın Doğum ve Çocuk Hastanesi ve Sevgi Evi bahçesinde çocuklar için bando eşliğinde gösteri düzenlendi. 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı dolayısıyla Giresun Belediyesi tarafından Giresun Üniversitesi Kadın Doğum ve Çocuk Hastanesinde tedavi gören çocuklar için hastanenin bahçesinde Giresun Belediyesi Bando ekibi tarafından çocuk şarkıları dinletisi eşliğinde etkinlik düzenlendi. Hastanede tedavi gören çocuklar, sağlık personeli eşliğinde aileleri ile birlikte hastanenin girişinde yapılan gösteriyi izlediler. Görevliler tarafından çocuklara ve sağlık personellerine Türk bayrağı dağıtıldı. Çocuklar müzik ve gösteri eşliğinde bayrakları sallarken sağlık görevlileri de onlara eşlik etti. Giresun Üniversitesi Kadın Doğum ve Çocuk Hastanesi Başhekimi Dr. Öğr. Üyesi Muhammet Bulut, yaşadığımız süreçte bu tür etkinliklerin hastanelerde tedavi gören ve evden çıkamayan çocukların duygusal durumlarını düzelteceğine vurgu yaparak "Çocuklar sürekli evde kalıyorlar ve stres altındalar, dışarı çıkamıyorlar, oyun oynayamıyorlar. Normal rutinlerinin dışında bir hayat sürüyorlar. Bu tarz organizasyonlarla bu eksikliklerini tamamlamak çok önemli. Özellikle yetkililerimiz bunu mahalle mahalle gezerek te yapıyorlar ama hastanede yatan çocuklar için bu daha önemli. Tedavilerinin daha iyi yönetilmesi açısından çok güzel bir davranış" şeklinde konuştu. Giresun Belediye Bando ve gösteri ekibi daha sonra Giresun Valiliği Sevgi Evleri önünde gösterilerine devam ettiler.
Giresun Valiliği 23.4.2020
23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı kutlanıyor
Giresun Giresun Valiliği önünde düzenlenen törende, İl Milli Eğitim Müdürü Ertuğrul Tosunoğlu, Atatürk Anıtı'na çelenk bıraktı.
Giresun Valiliği 19.4.2020
Giresun Valisi'nin doktor eşinin göreve gitmediği iddiasına Valilikten yalanlama
Giresun Valiliği, Vali Harun Sarıfakıoğulları'nın eşi Dr. Aliye Serpil Sarıfakıoğulları'nın göreve gitmediği iddiasının gerçeği yansıtmadığını bildirdi.
Giresun Valiliği 17.4.2020
Giresun'da belirli noktalarda maske dağıtımı sürecek
Giresun'da halkın yoğun olduğu noktalarda maske dağıtımına devam edileceği bildirildi.
Giresun Valiliği 12.4.2020
Giresun'da 1 köy daha karantinaya alındı
Giresun Valiliği'nden yapılan yazılı açıklamada, Alucra ilçesine bağlı Günügüzel köyünün, yeni tip koronavirüs (Covid-19) tedbirleri kapsamında karantinaya alındığı bildirildi.
Giresun Valiliği: Giresun İl Pandemi Kurulu toplandıGiresun Valiliği 6.4.2020
Giresun Valiliği 1.4.2020
Giresun Valiliği yurt dışından geleceklere yönelik tedbirleri açıkladı
Giresun Valiliği, yurt dışından ülkeye gelmek isteyen Türk vatandaşlarının tedbir amaçlı 14 gün süreyle kentte belirlenen yurtlarda 2-3 Nisan tarihi itibarıyla gözlem altına alınacağını, ardından evlerine uğurlanacaklarını bildirdi.
Şu an buradasınız: Giresun Valiliği Haberleri | Giresun Valiliği Haber - Haberler - Giresun Valiliği haberleri, son dakika giresun valiliği haber ve gelişmeleri burada. Kayıp İkranur, dere yatağında ölü bulundu (3).
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 6.7.2020 13:29:07. #1.15#
title