CERRAHPAŞA TIP FAKÜLTESİ HABERLERİ

Cerrahpaşa Tıp Fakültesi Haberleri

Cerrahpaşa Tıp Fakültesi haber, Cerrahpaşa Tıp Fakültesi son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Cerrahpaşa Tıp Fakültesi - 21.11.2020
Son dakika haberi | İstanbul'da Kovid-19 tedavisi gören Ergene Belediye Başkanı Yüksel taburcu edildi
İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Tıp Fakültesi Hastanesinde 45 günlük tedavisinin ardından Ergene ilçesinin Velimeşe Mahallesi'ndeki evine getirilen Yüksel için 4 kurban kesildi, dualar edildi.
Cerrahpaşa Tıp Fakültesi - 21.11.2020
Sağlık Bakanı Koca'dan Prof. Dr. Asım Cenani için başsağlığı mesajı
Bakan Koca, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda, "Prof. Dr. Asım Cenani'yi kaybettik. Cerrahpaşa Tıp Fakültesi'nde, çocuk hastalıkları uzmanlık eğitimim sırasında öğrencilerinden biri olma onuruna kavuşmuştum.
Cerrahpaşa Tıp Fakültesi - 20.11.2020
Sekiz ay sonra Cerrahpaşa: Sağlık çalışanlarının gözünden Covid-19 salgını
Koronavirüsle mücadeleyi haberleştirmek için geçen nisan ayında, İÜC Cerrahpaşa Tıp Fakültesi’nde bir gün geçiren BBC Türkçe ekibi, salgının yeniden arttığı bir dönemde yeniden hastaneye girdi.
Cerrahpaşa Tıp Fakültesi - 16.11.2020
Sahte psikologdan arsalarını kurtaran baba mahkemede "tanık" oldu
Sonrasında sanığın Beyoğlu'ndaki ofisine gidip görüştüğünü, sanığın, oğluyla da görüşmek istediğini anlatan Güler, "Sanık oğlumla da görüştü. Sanığın girişimiyle oğlumu Cerrahpaşa Tıp Fakültesi Psikiyatri bölümünde yaklaşık 15 gün yatırdık.
Cerrahpaşa Tıp Fakültesi - 16.11.2020
GÜNDEM / 16 Kasım 2020
(Giresun/14.00) (Fotoğraflı - Görüntülü) ÖZEL HABER 1- Kovid-19 sadece göz kızarıklığıyla da sinyal verebilir İÜC Cerrahpaşa Tıp Fakültesi Göz Hastalıkları Ana Bilim Dalı Öğretim Üyesi Doç.
Cerrahpaşa Tıp Fakültesi - 6.11.2020
Kovid-19 tedavisi gören Ergene Belediye Başkanı Yüksel normal servise alındı
Belediyeden yapılan açıklamada, Yüksel'in tedavisinin bir süredir İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Tıp Fakültesi Hastanesinde devam ettiği belirtildi.
Cerrahpaşa Tıp Fakültesi - 27.10.2020
"Türk tiyatrosunun emektar oyuncusu: Tomris Oğuzalp"
Cerrahpaşa Tıp Fakültesi'nde 2010'da safra kesesi ameliyatı olan sanatçı, yaşamının son yıllarında hastalık ve geçim sıkıntısı sebebiyle zorlu bir hayat mücadelesi verdi.
Cerrahpaşa Tıp Fakültesi - 21.10.2020
20 Ekim 2020 Haberleri
20 Ekim 2020 Manşet Haberleri.
Cerrahpaşa Tıp Fakültesi - 19.10.2020
Doç. Dr. Mustafa Güzel: "Savunma sanayisinde attığımız adımı sağlık sanayisinde de atmamız gerekiyor "
Sağlık Politikaları ve Sağlığın Geliştirilmesi Derneği tarafından Türkiye'nin yerli ve milli sağlık sanayisinin ele alındığı bir toplantı gerçekleştirildi. Fatih'te bir otelde gerçekleştirilen toplantıya Sağlık Politikaları ve Sağlığın Geliştirilmesi Derneği Genel Başkanı Musa Akan, Covid-19 tedavisinde kullanılan ilacın yerli sentezini yapmayı başaran ekibin başında bulunan Medipol Üniversitesi Moleküler Tıp ve Biyoteknoloji Ana Bilim Dalı Başkanı Doç. Dr. Mustafa Güzel, İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Tıp Fakültesi Acil Tıp Ana Bilim Dalı Başkanı Prof.
Cerrahpaşa Tıp Fakültesi - 14.10.2020
Ergene Belediye Başkanı Yüksel'in Kovid-19 tedavisi İstanbul'da sürecek
Yüksel'in Cerrahpaşa Tıp Fakültesi Hastanesine sevk edildiği ifade edilen açıklamada şunlar kaydedildi: "Tedavisinin Cerrahpaşa Tıp Fakültesi Hastanesinde devam edilmesi adına Çorlu Devlet Hastanesinden sevki gerçekleşen Belediye Başkanımız Rasim Yüksel'in durumu normal, bilinci açıktır.
Cerrahpaşa Tıp Fakültesi - 11.10.2020
Pandemide toplumun yaşadıklarını "ameliyat arası" çizdiği karikatürlerle yorumladı
Prof. Dr. Metin Ertem, AA muhabirinin sorularını yanıtlarken, küçük yaşta çizgiye merakı olduğunu, çizgi romanları takip ettiğini ve o dönem amatör çizgilerinin küçük karikatür dergilerinde yayımlandığını dile getirerek, Cerrahpaşa Tıp Fakültesi'ndeyken de düzenli çıkartılan Cerrahi Bülteni gazetesine ameliyatlarla ilgili karikatürler çizdiğini kaydetti.
Cerrahpaşa Tıp Fakültesi - 9.10.2020
Enfeksiyon tespiti yapan akıllı bebek bezi Migros mağazalarında
Migros'tan yapılan açıklamaya göre, Arkan Grup ve İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Tıp Fakültesi'nin birlikte geliştirdiği Pine Smart, bakteriyel idrar yolu enfeksiyonu tespitinde kullanılan dünyadaki ilk ve tek akıllı bebek bezi olma özelliği taşıyor.
Cerrahpaşa Tıp Fakültesi - 2.10.2020
Novartis'ten Dünya Ürtiker Günü'ne özel dijital proje
Kozmetoloji ve Dermatoloji Akademisi Derneği Başkanı ve İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa-Cerrahpaşa Tıp Fakültesi Deri ve Zührevi Hastalıklar Ana Bilim Dalı Başkanı Prof.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Cerrahpaşa Tıp Fakültesi Haberleri | Cerrahpaşa Tıp Fakültesi Haber - Haberler - Cerrahpaşa Tıp Fakültesi haberleri, son dakika cerrahpaşa tıp fakültesi haber ve gelişmeleri burada. Kovid-19 salgını, diyabet tedavisindeki ezberleri de bozdu.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 24.11.2020 16:23:05. #1.15#
title