BÜLENT ECEVİT ÜNİVERSİTESİ HABERLERİ

Bülent Ecevit Üniversitesi Haberleri

Bülent Ecevit Üniversitesi haber, Bülent Ecevit Üniversitesi son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Bülent Ecevit Üniversitesi - 05.09.2021
Batı Karadeniz Üniversiteleri Birliği dönem toplantısı Bartın'da yapıldı
Toplantıya, Bilecik Şeyh Edebali Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Şükrü Beydemir, Karabük Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Refik Polat, Kastamonu Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Ahmet Hamdi Topal, Sakarya Uygulamalı Bilimler Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Mehmet Sarıbıyık, Sakarya Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Fatih Savaşan, Zonguldak Bülent Ecevit Üniversitesi Rektörü Prof.
Bülent Ecevit Üniversitesi - 26.08.2021
Zonguldak Barosundan baro başkanına yönelik yumruklu saldırıya ilişkin açıklama Açıklaması
Açıklamada, Kapkaç'ın Bülent Ecevit Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesinde ameliyata alındığı ve tedavi sürecinin devam ettiği belirtilerek, şunlar kaydedildi: "Zonguldak Barosu Başkanlığı olarak bugüne kadar her türlü şiddetin karşısında durduk, özelikle kamuoyunda bildiği gibi kadına karşı ve çocuğa karşı şiddete tepkimizi her platformda dile getirdik ve her türlü şiddetin önüne geçilmesi için mücadelemizi verdik.
Bülent Ecevit Üniversitesi - 26.08.2021
Zonguldak Barosu saldırıyı kınadı
Zonguldak Baro Başkanı Av. Türker Kapkaç'ın saldırı sonucunda gözünden ciddi şekilde yaralanarak ameliyat olduğunu ve tedavi sürecinin devam edildiği duyuruldu. Saldırıyı gerçekleştiren şahsın tutuklandığını ve şiddete karşı hukuki mücadeleyi vereceklerini dile getiren Zonguldak Barosu, " Baro Başkanımız Sayın Av. Türker KAPKAÇ ve Denetleme Kurulu Üyemiz Sayın Av. Namık Çağalı, 23.08.2021 tarihinde bir restoranda yemek yedikleri sırada orada bulunan T.Y. adlı kişinin saldırısına uğramışlardır. Söz konusu saldırı herhangi bir husumet sebebiyle gerçekleşmediği gibi meslektaşlarımız saldırganı tanımamaktadır. Saldırgan alkolün etkisi ile baro başkanımızın bulunduğu masaya gelerek, hiçbir sebep yokken başkanımızı darp etmiştir. Saldırı sonrası başkanımızın gözlüğü kırılmış ve sol gözüne giren cam parçacıklarından dolayı ciddi şekilde yaralanmıştır. Başkanımızın Bülent Ecevit Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesinde ameliyatı gerçekleştirilmiş olup tedavi süreci halen devam etmektedir.
Bülent Ecevit Üniversitesi - 24.08.2021
Zonguldak'ta yumruklu saldırıya uğrayan baro başkanı gözünden ağır yaralandı
Zonguldak Bülent Ecevit Üniversitesi Uygulama ve Araştırma Merkezi'nde tedavi altına alınan Kapkaç'ın yaralanan göünün görme yetisini kaybetme riski bulunduğu belirtildi.
Bülent Ecevit Üniversitesi - 06.08.2021
Milli Eğitim Bakanlığına Mezunumuz Prof. Dr. Mahmut Özer Atandı
28 Kasım 2010-4 Ekim 2017 tarihleri arasında Zonguldak Bülent Ecevit Üniversitesi Rektörü olan Özer, 1 Ağustos 2015-1 Ağustos 2016 tarihleri arasında Üniversitelerarası Kurul (ÜAK) Başkanlığı yapmıştır.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Bülent Ecevit Üniversitesi Haberleri | Bülent Ecevit Üniversitesi Haber - Haberler - Bülent Ecevit Üniversitesi haberleri, son dakika bülent ecevit üniversitesi haber ve gelişmeleri burada. Denizlerde müsilajın ilkbaharda tekrarlayabileceği uyarısı.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 24.09.2021 12:39:21. #1.13#

title