Gönen Haberleri

Gönen haber, Gönen son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Gönen - 11.9.2020
Son dakika... Çanakkale'de toprağa yatırım arttı
Pandemi döneminde kalabalık şehirlerde bunalanlar, birikimlerini değerlendirmek ve doğa ile iç içe yaşamak için tarla alıyor. Özellikle İstanbul'dan Balıkesir Manyas, Gönen, Biga ve Çanakkale'ye yoğun ilgi var.
Gönen - 14.7.2020
Son dakika haberleri... Balıkesir'de bahçe duvarından düşen kişi öldü
Son dakika haberleri... Balıkesir Gönen ilçesinde, bahçe duvarından düşen bir kişi hayatını kaybetti.
Gönen - 1.4.2020
İletişim Başkanı Altun, CİMER'e gelen destek mesajlarını paylaştı
İletişim Başkanı Fahrettin Altun, Twitter hesabından "İşçisi, memuru, emeklisi, tüccarı, çiftçisi, öğrencisi ve gazisiyle toplumun her kesimi 'Biz Bize Yeteriz Türkiyem' diyor. En değerli varlığımız birlik ve beraberliğimiz" notuyla yaptığı paylaşımda, CİMER'e gelen mesajları yayınladı. Altun'un paylaşımında, Adana, İstanbul, Balıkesir ve Osmaniye illerinden mesajlar yer aldı. İstanbul'un Beykoz ilçesinde bir kişi, emekli bayram ikramiyesinin 500 lirasının kampanya hesabına aktarılmasını istedi. Balıkesir Gönen'de öğretmenlik yapan bir kişi de 1 Nisan-30 Nisan 2020 tarihleri arasındaki ek ders ücretlerini bağışladığını bildirdi.
Gönen - 9.3.2020
Gönen'de "Yörük Yaren Şenliği" düzenlendi
Balıkesir Gönen ilçesinde "Yörük Yaren Şenliği" etkinliği düzenlendi.
Gönen - 6.3.2020
"Genç Hatipler Minberde" hutbe okuma yarışmasının bölge elemeleri Kütahya'da yapıldı
Kendi illerinde birinci olarak bu yarışmaya katılmaya hak kazanan öğrenciler sırasıyla minbere çıkarak hutbe okudu. Yarışmada jürinin değerlendirmesi sonucu birinciliği Kütahya Evliya Çelebi Anadolu İmam Hatip Lisesinden Hüseyin Zengin, ikinciliği Balıkesir Gönen Anadolu İmam Hatip Lisesinden Ahmet Hakan Kula, üçüncülüğü ise Eskişehir Odunpazarı Yunus Emre Anadolu İmam Hatip Lisesinden Enes Badır elde etti.
Gönen - 22.11.2019
Gönen alışveriş festivaline vatandaşlardan yoğun ilgi
Balıkesir Gönen ilçesinde, alışveriş günleri festivaline vatandaşlar yoğun ilgi gösterdi.
Gönen - 19.10.2019
Yalova'da 7'inci Kivi Festivali düzenlendi
YÜZDE 60'I YALOVA'DAN Yalova Tarım ve Orman Müdürü Suat Parıldar da festivalde bir konuşma yaptı. Parıldar, "2018 yılında ülkemiz kivi üretimi 30 bin dekar alanda 62 bin ton, Yalova kivi üretimi ise 5 bin 800 dekar alanda 25 bin ton olarak gerçekleşmiş ve ülkemiz üretiminin yüzde 40'ını karşılamıştır. 2019 yılında üretimin 30 bin tonu aşmasını bekliyoruz. Ayrıca Yalova'daki kivi üreticileri Yalova'daki arazi değerlerinin artması nedeniyle Çanakkale, Bursa Orhangazi, Balıkesir Gönen, illerinde kivi bahçeleri kurmaya başladılar.
Gönen - 13.9.2019
Cumhurbaşkanı kararı Resmi Gazete'de
Sınırları yeniden belirlenen yerler Söz konusu kararla, sınırları yeniden belirlenen merkez ve bölgeler ise şunlar: "Afyonkarahisar Sandıklı Hüdai Termal Turizm Merkezi, Antalya Alanya Baltepe Turizm Merkezi, Antalya Alanya Mahmutlar Gökçebelen Turizm Merkezi, Antalya Alanya Okurcalar Ortaören Turizm Merkezi, Ankara Haymana Termal Turizm Merkezi, Aydın Kuşadası Çamlimanı Turizm Merkezi, Aydın Kuşadası Yat Limanı Turizm Merkezi, Balıkesir Gönen Ekşidere Termal Turizm Merkezi, Balıkesir Susurluk Kepekler Termal Turizm Merkezi, Denizli Akköy-Gölemezli Termal Turizm Merkezi, Denizli Buldan-Tripolis Termal Turizm Merkezi, Erzurum Ilıca Termal Turizm Merkezi, Eskişehir Kızılinler Termal Turizm Merkezi, İzmir Özdere Kesre Turizm Merkezi, Hirfanlı Baraj Gölü Turizm Merkezi, Kırşehir Terme Karakurt Termal Turizm Merkezi, Kütahya Gediz Ilıcasu Termal Turizm Merkezi, Kütahya Ilıca Harlek Termal Turizm Merkezi, Kütahya Simav Eynal Çitgöl Naşa Termal Turizm Merkezi, Kütahya Tavşanlı Göbel Termal Turizm Merkezi, Muğla Bodrum Yalıçiftliği Turizm Merkezi, Nevşehir Kozaklı Termal Turizm Merkezi, Rize Çayeli Turizm Merkezi, Şanlıurfa Viranşehir Eyyüpnebi Turizm Merkezi, Trabzon Araklı Turizm Merkezi, Uşak Banaz Hamamboğazı Termal Turizm Merkezi, Yozgat Boğazlıyan Bahariye Cavlak Termal Turizm Merkezi, Yozgat Sorgun Termal Turizm Merkezi, Antalya Demre Kültür ve Turizm Koruma ve Gelişim Bölgesi, Kemerağzı-Kundu Kültür ve Turizm Koruma ve Gelişim Bölgesi, Oymapınar Kültür ve Turizm Koruma ve Gelişim Bölgesi, Elazığ-Tunceli Fırat Havzası Kültür ve Turizm Koruma ve Gelişim Bölgesi, Elazığ Harput Kültür ve Turizm Koruma ve Gelişim Bölgesi, İzmir Dikili Termal Kültür ve Turizm Koruma ve Gelişim Bölgesi, Kuzey Antalya Kültür ve Turizm Koruma ve Gelişim Bölgesi, Kuzey Van Gölü Selçuklu Kültür ve Turizm Koruma ve Gelişim Bölgesi, Muğla Milas-Bodrum-Fesleğen Kültür ve Turizm Koruma ve Gelişim Bölgesi ile Saroz Körfezi Kültür ve Turizm Koruma ve Gelişim Bölgesi.
Gönen - 22.3.2019
Balıkesir'e 11 Milyon Dolarlık Ar-Ge Merkezi ve Dijital Adaptasyon Üssü Yatırımı
–Organik kimyasalların üretimini gerçekleştiren MKS DevO, Balıkesir Gönen'de 'Türkiye'nin İlk Dijital Adaptasyon Üssü ve Ar-Ge Merkezi'nin temellerini attı.
İmsak05:44
Öğle13:01
İkindi16:11
Akşam18:44
Yatsı20:02
BALIKESİR
Yönetmen Ölü Nöbeti
Tür Korku
BALIKESİR
Yönetmen Sekiz Yüz
Tür Savaş
BALIKESİR
Yönetmen Barbarları Beklerken
Tür Drama
BALIKESİR
Yönetmen Bizim Semtin Çocukları
Tür Romantik
Haberler.com’un şehir sayfaları, Türkiye’nin 81 iline ait en güncel haberleri, gündeme dair fotoğrafları ve son dakika gelişmelerini bir arada sunuyor. Türkiye’nin tüm il, ilçe ve beldelerine ait politika, spor, genel kültür ve en yerel gelişmeleri okuyabileceğiniz Şehir Sayfaları’nda illere göre günlük hava durumu, namaz vakitleri ve sinema seans bilgilerine de ulaşabilirsiniz.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Gönen Haber, Gönen Son Dakika Haberleri - Haberler - Gönen haber sayfamızda Gönen haberleri okuyabilir, Gönen son dakika haberleri ve güncel Gönen gelişmelerini görebilirsiniz. Balıkesir'de helal jelatin ve kolajen üretimi için 50 milyon TL'lik yatırım.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 10.10.2020 15:28:04. #1.14#
title