Aras Nehri Haberleri

Aras Nehri haber, Aras Nehri son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Aras Nehri 20.7.2020
Doğu'nun "kuş cenneti": Iğdır
Bir tarafında Aras Nehri bir tarafında ise Aras Dağları bulunan Aras Vadisi, Doğu Anadolu'nun önemli kuş merkezleri arasında yer alıyor.
Aras Nehri 8.7.2020
İranlı Milletvekilinden "Ermenistan'ın kimyasal atıkları kanser vakalarını arttırdı" açıklaması
İran Meclisi Erdebil Milletvekili Puya Mücerred, Ermenistan'ın kimyasal atıklarını Aras Nehri'ne boşaltması nedeniyle nehrin geçtiği Erdebil eyaletine bağlı Pars Abad ilçesinde kanser vakalarının arttığını ileri sürdü.
Aras Nehri 8.7.2020
Palmiye fosili bulunan Iğdır'da şimdi de midye fosiline rastlandı
Gümüştekin, Türkiye-Ermenistan sınırından geçen Aras Nehri'nin kenarındaki kayalıklarda bulduğu fosillerin incelenmesini istiyor.
Aras Nehri 1.7.2020
Son dakika haber | Kırmızı toprakların "tuz deresi" ziyaretçilerini kendine hayran bırakıyor
Önemli tuz rezervine sahip Tuzluca ilçesindeki Tuz Dağı'nın eteklerinden çıkan tuzlu su, Aras Nehri'ne karışıyor.
Aras Nehri 30.6.2020
- Aras Nehri'nde kaybolan çocuğun cesedi bulundu
- Aras Nehri'nde kaybolan çocuğun cesedi bulundu Aras Nehri'nde önceki gün boğulan çocuğun cesedini 'Kurbağa adamlar' buldu.
Aras Nehri 30.6.2020
Son dakika haberleri! Serinlemek için Aras Nehri'ne giren gencin cesedi bulundu
Son dakika güncel haberi... Kars'ın Kağızman ilçesinde serinlemek için Aras Nehri'ne giren ve bir süre sonra kaybolan gencin cesedine ulaşıldı.
Aras Nehri 30.6.2020
Dalgıç polisler, Azat'ı Aras Nehri'nin 4 metre derinliğindeki balçıktan çıkardı
Dalgıç polisler, Azat'ı Aras Nehri'nin 4 metre derinliğindeki balçıktan çıkardıKARS'ın Kağızman ilçesi Denizgölü Köyü'nde serinlemek için Aras Nehrine girdikten sonra kaybolan Azat Şafak'ın (16) cansız bedenini dalgıç polisler, 4 metre derinliğindeki çamur ve balçıktan çıkardı.
Aras Nehri 30.6.2020
Son Dakika: Serinlemek için Aras Nehrin'e giren gencin cesedi bulundu
Son dakika güncel haberi... Kars'ın Kağızman ilçesinde serinlemek için Aras Nehri'ne giren ve bir süre sonra gözden kaybolan gencin cesedine ulaşıldı.
Aras Nehri 30.6.2020
Aras Nehrinde kaybolan Azat'ı arama çalışmaları sürüyor
Aras Nehrinde kaybolan Azat'ı arama çalışmaları sürüyor KARS'ın Kağızman ilçesinde Denizgölü köyü mevkiinde akşam saatlerinde serinlemek için girdiği Aras Nehri'nde kaybolan Azat Şafak'ı (16) arama çalışmaları sürüyor.
Aras Nehri: Nehre giren genç kayboldu (2)Aras Nehri 29.6.2020
Aras Nehri: Nehre giren genç kaybolduAras Nehri 29.6.2020
Aras Nehri 29.6.2020
Kars'ta nehre giren genç kayboldu
Kars'ın Kağızman ilçesinde serinlemek için Aras Nehri'ne giren genç kayboldu.
Aras Nehri 22.6.2020
DHA YURT ÖZEL GÜNDEM - TEKRAR
Haber-Kamera: Muhammed Sami MARAL/MUŞ, Haber Kodu : 200622033 ============================= Doçent oldu, çiçek yerine dayanışma kampanyasına SMS atılmasını istedi ERZURUM Teknik Üniversitesi Spor Bilimleri Fakültesi Beden Eğitimi Bölümü Başkanı Serhat Özbay, doçent olunca tebrik için çiçek göndermek isteyenlere sosyal medyadan çağrı yaparak Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın başlattığı milli dayanışma kampanyasına SMS göndermelerini rica etti.  Spor Bilimleri Fakültesi Beden Eğitimi Bölüm Başkanlığını yapan Serhat Özbay'ın yaklaşık 8 ay önce YÖK'e yaptığı doçentlik başvurusu sonuçlandı. YÖK tarafından Doçentliği kabul edilen eski milli güreşçi Özbay, anlamlı bir çalışmaya imza attı. Tebrik için gönderilen çiçekleri gören Özbay, sosyal medya hesaplarından çağrıda bulunarak çiçek göndermek yerine Kovid-19'la mücadelede Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın 'Biz Bize Yeteriz Türkiyem' sloganıyla başlattığı Milli Dayanışma Kampanyasına SMS atılmasını istedi. Özbay'ın bu çağrısı akademik çevrede eş ve dostları arasında olumlu karşılandı. Özbay'ı odasına kadar giderek tebrik edenler SMS gönderdiklerini de söyledi.  YÖK'e yaptıkları doçentlik müracaatının olumlu sonuçlanması sonrası ilk gün odasına çok sayıda çiçek geldiğini söyleyen Doç. Dr. Serhat Özbay, "Bir anda odaya dolan çiçekleri görünce bu kampanyaya destek olmak için böyle bir uygulama yapmaya karar verdim. Sosyal medya hesaplarımdan çağrıda bulunarak tebrik için çiçek göndermek yerine Cumhurbaşkanımızın başlattığı kampanyaya destek olunmasını istedim. Yaşadığımız süreci düşünürsek bu kampanyaya SMS atılmasının beni daha fazla mutlu edeceğini düşündüm. Çok güzel geri dönüşler oldu. Bu isteğimi kırmayıp yerine getirenler yaptıkları bağışların ekran fotoğraflarını çekip attılar. Kimisi bir SMS kimisi daha fazla SMS attı. Bu da benim mutluluğumu daha da artırdı" diye konuştu.  Doç. Dr. Serhat Özbay'ı odasında ziyaret ederek tebrik eden Cebrail Gençoğlu, "Serhat hocamızın doçentlik süreci olumlu sonuçlandıktan sonra kendisinin mesajı üzerine hayırlı olsun dileklerimizi çiçek çikolata alarak değil 'Biz Bize Yeteriz Türkiyem' kampanyasına bağışta bulunduk" dedi.  GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ -Fakülte binasından görüntü -Doç.Dr. Özbay'ı tebrike gelenler -Doç.Dr. Özbay'ın misafirleriyle sohbeti -Bir kişinin SMS attığını söylemesi -Tebrik için gönderilen çiçekler -Doç.Dr. Özbay ile röp -Özbay'ı tebrike gelen Cebrail Gençoğlu ile röp Haber-Kamera: Salih TEKİN / ERZURUM,  Haber Kodu : 200622032 =========================== Doğu'nun Çukurovası Iğdır, bölgeyi besliyor Coğrafi konumu ve iklim şartları dolayısıyla 'Doğu'nun Çukurovası' olarak nitelendirilen Iğdır, meyve ve sebze üretimiyle Doğu Anadolu'yu besliyor.  Ağrı Dağı'nın eteklerinde, İran, Azerbaycan ve Ermenistan sınırında kurulan Aras Nehri'nin geçtiği, 800 metrelik raıkımı ve mikroklima iklimiyle dikkat çeken Iğdır Doğu Anadolu'nun en büyük tarım ürünleri üretim merkezi.
Aras Nehri 22.6.2020
DHA YURT ÖZEL GÜNDEM
Haber-Kamera: Muhammed Sami MARAL/MUŞ, ============================= Doçent oldu, çiçek yerine dayanışma kampanyasına SMS atılmasını istedi ERZURUM Teknik Üniversitesi Spor Bilimleri Fakültesi Beden Eğitimi Bölümü Başkanı Serhat Özbay, doçent olunca tebrik için çiçek göndermek isteyenlere sosyal medyadan çağrı yaparak Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın başlattığı milli dayanışma kampanyasına SMS göndermelerini rica etti.  Spor Bilimleri Fakültesi Beden Eğitimi Bölüm Başkanlığını yapan Serhat Özbay'ın yaklaşık 8 ay önce YÖK'e yaptığı doçentlik başvurusu sonuçlandı. YÖK tarafından Doçentliği kabul edilen eski milli güreşçi Özbay, anlamlı bir çalışmaya imza attı. Tebrik için gönderilen çiçekleri gören Özbay, sosyal medya hesaplarından çağrıda bulunarak çiçek göndermek yerine Kovid-19'la mücadelede Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın 'Biz Bize Yeteriz Türkiyem' sloganıyla başlattığı Milli Dayanışma Kampanyasına SMS atılmasını istedi. Özbay'ın bu çağrısı akademik çevrede eş ve dostları arasında olumlu karşılandı. Özbay'ı odasına kadar giderek tebrik edenler SMS gönderdiklerini de söyledi.  YÖK'e yaptıkları doçentlik müracaatının olumlu sonuçlanması sonrası ilk gün odasına çok sayıda çiçek geldiğini söyleyen Doç. Dr. Serhat Özbay, "Bir anda odaya dolan çiçekleri görünce bu kampanyaya destek olmak için böyle bir uygulama yapmaya karar verdim. Sosyal medya hesaplarımdan çağrıda bulunarak tebrik için çiçek göndermek yerine Cumhurbaşkanımızın başlattığı kampanyaya destek olunmasını istedim. Yaşadığımız süreci düşünürsek bu kampanyaya SMS atılmasının beni daha fazla mutlu edeceğini düşündüm. Çok güzel geri dönüşler oldu. Bu isteğimi kırmayıp yerine getirenler yaptıkları bağışların ekran fotoğraflarını çekip attılar. Kimisi bir SMS kimisi daha fazla SMS attı. Bu da benim mutluluğumu daha da artırdı" diye konuştu.  Doç. Dr. Serhat Özbay'ı odasında ziyaret ederek tebrik eden Cebrail Gençoğlu, "Serhat hocamızın doçentlik süreci olumlu sonuçlandıktan sonra kendisinin mesajı üzerine hayırlı olsun dileklerimizi çiçek çikolata alarak değil 'Biz Bize Yeteriz Türkiyem' kampanyasına bağışta bulunduk" dedi.  GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ -Fakülte binasından görüntü -Doç.Dr. Özbay'ı tebrike gelenler -Doç.Dr. Özbay'ın misafirleriyle sohbeti -Bir kişinin SMS attığını söylemesi -Tebrik için gönderilen çiçekler -Doç.Dr. Özbay ile röp -Özbay'ı tebrike gelen Cebrail Gençoğlu ile röp Haber-Kamera: Salih TEKİN / ERZURUM, =========================== Doğu'nun Çukurovası Iğdır, bölgeyi besliyor Coğrafi konumu ve iklim şartları dolayısıyla 'Doğu'nun Çukurovası' olarak nitelendirilen Iğdır, meyve ve sebze üretimiyle Doğu Anadolu'yu besliyor.  Ağrı Dağı'nın eteklerinde, İran, Azerbaycan ve Ermenistan sınırında kurulan Aras Nehri'nin geçtiği, 800 metrelik raıkımı ve mikroklima iklimiyle dikkat çeken Iğdır Doğu Anadolu'nun en büyük tarım ürünleri üretim merkezi.
Aras Nehri 15.5.2020
DHA YURT BÜLTENİ - 10
ARAS NEHRİ'NDE, HAYVANLARI KURTARMAK İSTERKEN KAYBOLDU (2)AKIN'IN CESEDİ BULUNDUErzurum'un Horasan İlçesinden geçmekte olan Aras Nehri kenarında otlattığı hayvanları çıktığı adacıklardan kurtarmak isterken suya kapılıp kaybolan Recep Akın'ın cesedi olay yerine 5 kilometre uzaklıkta bulundu.
Aras Nehri 15.5.2020
Aras Nehri'nde, hayvanları kurtarmak isterken kayboldu (2)
CANSIZ BEDENİ BULUNDUErzurum'un Horasan ilçesinden geçen Aras Nehri kenarında otlattığı hayvanları çıktığı adacıklardan kurtarmak isterken, suya düşüp, kaybolan Recep Akın'ın, 5 kilometre uzaklıkta cesedi bulundu.
Aras Nehri 15.5.2020
ARAS NEHRİ'NDE, HAYVANLARI KURTARMAK İSTERKEN KAYBOLDU (2)
AKIN'IN CESEDİ BULUNDUErzurum'un Horasan İlçesinden geçmekte olan Aras Nehri kenarında otlattığı hayvanları çıktığı adacıklardan kurtarmak isterken suya kapılıp kaybolan Recep Akın'ın cesedi olay yerine 5 kilometre uzaklıkta bulundu.
Aras Nehri 15.5.2020
Erzurum'da Aras Nehri'nde sulara kapılan çobanın cansız bedenine ulaşıldı
Erzurum'un Horasan ilçesinde Aras Nehri'ne düşerek suya kapılan çoban ölü bulundu.
Aras Nehri 15.5.2020
DHA YURT BÜLTENİ - 8
GÖRÜNTÜ GEÇİLİYOR   BURSA - DHA  ======================== Aras Nehri'nde, hayvanları kurtarmak isterken kayboldu ERZURUM'un Horasan ilçesinde, Aras Nehri'ndeki adacıklara çıkan hayvanları kurtarmak isteyen Recep Akın (28) suya düşerek kayboldu.
Aras Nehri 14.5.2020
Erzurum'da nehir sularına kapılan çoban için arama çalışması başlatıldı
Erzurum'un Horasan ilçesinde Aras Nehri'ne düşerek suya kapılan bir kişi için arama çalışmaları başlatıldı.
Şu an buradasınız: Aras Nehri Haberleri | Aras Nehri Haber - Haberler - Aras Nehri haberleri, son dakika aras nehri haber ve gelişmeleri burada. Kars'ta iki kardeş dev yayın balığı yakaladı.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 5.8.2020 05:59:24. #1.14#
title