AİLE VE SOSYAL POLİTİKALAR BAKANI HABERLERİ

Aile Ve Sosyal Politikalar Bakanı Haberleri

Aile Ve Sosyal Politikalar Bakanı haber, Aile Ve Sosyal Politikalar Bakanı son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Aile Ve Sosyal Politikalar Bakanı - 08.11.2020
Başkan Kanar'dan Ayda bebeğe tatlı sürpriz
Başkan Mehmet Kanar tarafından gönderilen hediye bebekleri ise Ayda ve Elif bebeğe o sırada hastanede bulunan geçmiş dönem Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Fatma Betül Sayan Kaya takdim etti.
Aile Ve Sosyal Politikalar Bakanı - 02.11.2020
DHA YURT BÜLTENİ - 12
Çevre ve Şehircilik Bakanı Kurum, "Devletimizin şefkat eli milletimizin üzerindedir"   ÇEVRE ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum, İzmir'deki deprem sonrası yürütülen çalışmalarla ilgili olarak "17 binada çalışmalar başlatılmıştı. 11'inde bugün itibariyle çalışmalar noktalandı. Şu an 5 lokasyonda 6 binada çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Artık 8-9 katlı binalarda alt katlara kadar geldik. İnşallah çok daha hızlı bir şekilde arama kurtarma çalışmaları devam edecek" dedi. Bugüne kadar 4 bin 424 binada, 33 bin 434 bağımsız bölümde hasar tespit çalışmalarını yaptıklarına belirten Bakan Kurum, "Bu binalar içerisinde acil ağır hasarlı ve yıkık bina sayımız 58'e ulaştı. Toplam bağımsız bölüm sayımız da 1572'dir. Az hasarlı 397 bina orta hasarlı 66 binamız var" diye konuştu.  Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum, 112 Acil Çağrı Merkezi'ndeki koordinasyon merkezinde basın toplantısı düzenledi. Toplantıda Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Zehra Zümrüt Selçuk ve Tarım ve Ormancılık Bakanı Bekir Pakdemirli de yer aldı.
Aile Ve Sosyal Politikalar Bakanı - 16.10.2020
Türkiye'nin Yeniden Asya girişimi ve Bangladeş
Bangladeş iki dostu olan Hindistan ve Çin'den gördüğü desteği kaybettiğinde, Türkiye'nin Arakanlı mülteciler konusunda oynadığı rol, Bangladeş ve Türkiye'yi güvenilir bir kardeşlik ilişkisine taşımıştır. Türkiye'nin Arakanlı mülteciler için BM, G20, Meksika-Endonezya-Türkiye-Avustralya (MIKTA) ve İslam İşbirliği Teşkilatı (İİT) nezdinde sürdürdüğü çok taraflı diplomatik mücadele, Bangladeş ve Arakan'a meşru taleplerini dünyaya sunma konusunda yardımcı olmuştur. En önemlisi, Sayın Emine Erdoğan'ın Türkiye eski başbakanı, mevcut dışişleri bakanı, eski aile ve sosyal politikalar bakanı ile birlikte Bangladeş'teki Arakan mülteci kamplarını ziyaret etmesi, dünya kamuoyuna meselenin insani öneminin duturulmasında çok faydalı olmuştur.
Aile Ve Sosyal Politikalar Bakanı - 14.10.2020
CHP Grup Başkanvekili Özel, gündemi değerlendirdi Açıklaması
Özel, başka bir basın mensubunun Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın partililerine yönelik "Aşiretleşmeyelim" şeklindeki uyarısını anımsatarak değerlendirmesini sorması üzerine, şunları kaydetti: "El aleme verir talkını, kendi yutar salkımı. Taşra teşkilatına bir akıl vereceksen, neden devleti yönetirken bunu yapmıyorsun? Cumhurbaşkanı, devletin kasasını, maliyesini emanet edecek kimseyi bulamamış, damadını oturtmuş. Hepimiz biliyoruz bu ülkenin fiilen Çevre Bakanı Hanımefendi. Sıfır Atık Projesi'nden tutun da ben çevre Bakanlığında böyle bir aktivizm görmüyorum. Bu ülkenin savunma sanayinin başında diğer damat var. Milli Eğitim Bakanı var ama Allahlık. Milli Eğitim politikalarına vakıflar üzerinden oğulları yön veriyor. Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı var şeklen atanmış ama kızları aile ve kadın politikalarına yön veriyor.
Aile Ve Sosyal Politikalar Bakanı - 24.07.2020
Hırvatistan'da merkez sağ parti HDZ'nin önderliğinde yeni hükümet kuruldu
Seçimden zaferle ayrılan merkez sağ parti HDZ'nin önderliğinde kurulan yeni hükümette görev alacak 16 bakanın isimleri ise şöyle: "Dışişleri Bakanı Gordan Grlic Radman, İçişleri Bakanı Davor Bozinovic, Maliye Bakanı Zdravko Maric, Gaziler Bakanı Tomo Medved, Sağlık Bakanı Vili Beros, Tarım Bakanı Marija Vuckovic, Ulaşım Bakanı Oleg Butkovic, Kültür ve Medya Bakanı Nina Obuljen Korzinek, Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Josip Aladrovic, Ekonomi ve Kalkınma Bakanı Tomislav Coric, İnşaat, Planlama ve Mülkiyet Bakanı Davor Horvat, Eğitim Bakanı Radovan Fuchs, Savunma Bakanı Mario Banozic, Turizm ve Spor Bakanı Nikolina Brnjac, Avrupa Birliği Fonu Bölgesel Kalkınma Bakanı Natasa Tramisak ve Adalet Bakanı Ivan Malenica.
Aile Ve Sosyal Politikalar Bakanı - 22.06.2020
FETÖ'nün "MİT kumpası" davası başladı
İddianamede, "mağdur" olarak şu isimler yer aldı: "61. Hükümet Başbakanı olan Türkiye Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, 61. Hükümetin Bas¸bakan Yardımcıları Bülent Arınç, Ali Babacan, Bes¸ir Atalay, Bekir Bozdagˆ, Emrullah İs¸ler, Ulas¸tırma, Denizcilik ve Haberles¸me Bakanı Binali Yıldırım, Avrupa Birligˆi Bakanı Egemen Bağış, Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakanı Nihat Ergün, Çalıs¸ma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Faruk Çelik, Çevre ve S¸ehircilik Bakanı Erdogˆan Bayraktar, Dıs¸is¸leri Bakanı Ahmet Davutoğlu, Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Taner Yıldız, Gençlik ve Spor Bakanı Suat Kılıç, Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanı Mehmet Mehdi Eker, Gümrük ve Ticaret Bakanı Hayati Yazıcı, İçis¸leri Bakanı Muammer Güler, Kalkınma Bakanı Cevdet Yılmaz, Kültür ve Turizm Bakanı Ömer Çelik, Maliye Bakanı Mehmet Şimşek, Milli Egˆitim Bakanı Nabi Avcı, Milli Savunma Bakanı İsmet Yılmaz, Orman ve Su İs¸leri Bakanı Veysel Eroğlu, Sagˆlık Bakanı Mehmet Müezzinogˆlu, Ekonomi Bakanı Mehmet Zafer Çagˆlayan, Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Fatma S¸ahin, Adalet Bakanı Sadullah Ergin, o dönem MİT Müsteşarı olan MİT Başkanı Hakan Fidan, eski MİT Müsteşarı Emre Taner, eski MİT Müsteşar Yardımcısı Fatma Afet Günes¸, eski MİT personelleri Yas¸ar Hakan Yıldırım ve Hüseyin Emre Kuzuoğlu.
Aile Ve Sosyal Politikalar Bakanı - 20.06.2020
Eski Bakan Ramazanoğlu'ndan Nevşehir Valisi Becel'e ziyaret
Eski Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı olan Cumhurbaşkanlığı Sağlık ve Gıda Politikaları Üst Kurulu Üyesi Sema Ramazanoğlu, Nevşehir Valisi İnci Sezer Becel'i makamında ziyaret etti.
Aile Ve Sosyal Politikalar Bakanı - 15.03.2020
Haftanın tarihine bakış
2017- Türkiye, Hollanda'da Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Kaya ve beraberindeki diplomatik heyete yapılan uygulamanın, Viyana Sözleşmelerinin ihlali olduğunu belirterek, konuyu notayla Birleşmiş Milletlere taşıdı.
Aile Ve Sosyal Politikalar Bakanı - 29.02.2020
(CUMHURBAŞKANI ERDOĞAN ŞEHİT BAYSAL'IN CENAZE TÖRENİNE KATILDI
Harun UYANIK - İbrahim MAŞE - Buğra BENLİOĞLU / İstanbul DHA CUMHURBAŞKANI Recep Tayyip Erdoğan, İdlib saldırısında şehit olan Uzman Onbaşı Emre Baysal'ın cenaze törenine katıldı. Pendik 15 Temmuz Şehitler Camisi'ndeki cenaze törenine Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın yanı sıra Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Zehra Zümrüt Selçuk, AK Parti Sözcüsü Ömer Çelik, Kültür ve Turizm Bakanı Mehmet Nuri Ersoy, AK Parti Genel Başkan Vekili Numan Kurtulmuş, İstanbul Valisi Ali Yerlikaya, İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu, AK Parti İl Başkanı Bayram Şenocak katıldı.
Aile Ve Sosyal Politikalar Bakanı - 24.02.2020
DHA YURT BÜLTENİ - 1
Cumhurbaşkanı Yardımcısı Fuat Oktay, dün Denizli ziyareti kapsamında ilk olarak Valiliğini ziyaret etti. Polis mangasını selamlayan Oktay, Denizli Valisi Hasan Karahan, AK Parti Grup Başkanvekili ve Denizli Milletvekili Cahit Özkan, Cumhurbaşkanlığı Gıda ve Sağlık Politikaları Kurulu Üyesi, eski Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Sema Ramazanoğlu, AK Parti Denizli Millevekili Ahmet Yıldız, Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı AK Partili Osman Zolan ve resmi kurum daire müdürleri tarafından karşılandı.
Aile Ve Sosyal Politikalar Bakanı - 23.02.2020
DHA YURT BÜLTENİ - 8
Cumhurbaşkanı Yardımcısı Fuat Oktay, bugün Denizli ziyareti kapsamında ilk olarak Valiliğini ziyaret etti. Polis mangasını selamlayan Oktay, Denizli Valisi Hasan Karahan, AK Parti Grup Başkanvekili ve Denizli Milletvekili Cahit Özkan, Cumhurbaşkanlığı Gıda ve Sağlık Politikaları Kurulu Üyesi, eski Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Sema Ramazanoğlu, AK Parti Denizli Millevekili Ahmet Yıldız, Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı AK Partili Osman Zolan ve resmi kurum daire müdürleri tarafından karşılandı.
Aile Ve Sosyal Politikalar Bakanı - 15.02.2020
DHA YURT BÜLTENİ - 13
Bir dizi ziyaret, inceleme ve program için Denizli'ye gelen Cumhurbaşkanlığı Sağlık ve Gıda Politikaları Kurulu, Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan'ı ziyaret etti. Ziyarete Cumhurbaşkanlığı Sağlık ve Gıda Politikaları Kurulu Başkanvekili Prof. Dr. Serkan Topaloğlu, önceki dönem Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı ve kurul üyesi Dr.
Aile Ve Sosyal Politikalar Bakanı - 15.02.2020
CUMHURBAŞKANI ERDOĞAN CENAZE TÖRENİNE KATILDI
Marmara Üniversitesi İlahiyat Fakültesi Tatbikat Camisi'ndeki cenaze namazına Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın yanı sıra, Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak, Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Zehra Zümrüt Selçuk, AK Parti Genel Başkanvekili Numan Kurtulmuş, İstanbul Valisi Ali Yerlikaya, AK Parti İstanbul İl Başkanı Bayram Şenocak, Esenler Belediye Başkanı Tevfik Göksu da katıldı.
Aile Ve Sosyal Politikalar Bakanı - 15.02.2020
Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanı Selçuk, "Okul Aile Birliği Zirvesi"nde konuştu Açıklaması
Programa, Eski Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı ve Kadıköy Ahmet Sani Gezici Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi Müdürü Ayşen Gürcan da katıldı.
Aile Ve Sosyal Politikalar Bakanı - 26.01.2020
DHA YURT BÜLTENİ - 16
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Elazığ'daki incelemelerinin ardından depremden etkilenen Malatya'nın Doğanyol ilçesine geldi. Erdoğan'ın Doğanyol ilçesi ziyaretine TBMM Meclis Başkanı Şentop, Cumhurbaşkanı Yardımcısı Fuat Oktay, İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum, Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Zehra Zümrüt Selçuk ile İletişim Başkanı Fahrettin Altun da eşlik etti.
Aile Ve Sosyal Politikalar Bakanı - 25.01.2020
Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan, Doğanyol ilçesinde inceleme
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Elazığ'daki incelemelerinin ardından depremden etkilenen Malatya'nın Doğanyol ilçesine geldi. Erdoğan'ın Doğanyol ilçesi ziyaretine TBMM Meclis Başkanı Şentop, Cumhurbaşkanı Yardımcısı Fuat Oktay, İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum, Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Zehra Zümrüt Selçuk ile İletişim Başkanı Fahrettin Altun da eşlik etti.
Aile Ve Sosyal Politikalar Bakanı - 15.11.2019
Milli Eğitim Bakan Yardımcısı Safran: "Sınav baskısını ortadan kaldırmak için çalışıyoruz"
Safran, okulun sınavla öğrenci alan bir kurum haline getirilmesi talebi üzerine ise şöyle konuştu: "Biz sınavlı okul sayısını azaltmak, Türkiye'deki okullar arasındaki performans farkını düşürmek ve sınavları aslında ortadan kaldırmak için mücadele veriyoruz. Herkes iyi okula gitmek istiyor bu farktan dolayı. Bizim yegane amacımız bu. Üniversiteler ve liselerde okullar arasındaki başarı farkını yüzde 5'lere düşürmeyi hedefliyoruz. Sınav baskısını ortadan kaldırmak için çalışıyoruz." Denizli Valisi Hasan Karahan da eski Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Sema Ramazanoğlu'nun öncülüğünde başlatılan çalışma ile Denizli'de temeli atılan 4 yurdun açılışını gerçekleştireceklerini ifade ederek, "Denizli şu anda hem ilköğretimde hem de ortaöğretimde bazen birinci bazen ikinci şehir.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Aile Ve Sosyal Politikalar Bakanı Haberleri | Aile Ve Sosyal Politikalar Bakanı Haber - Haberler - Aile Ve Sosyal Politikalar Bakanı haberleri, son dakika aile ve sosyal politikalar bakanı haber ve gelişmeleri burada. Başkan Kanar'dan Ayda bebeğe tatlı sürpriz.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 24.1.2021 00:54:29. #1.14#
title