YAVUZ BİNGÖL HABERLERİ

Yavuz Bingöl haber, Yavuz Bingöl son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Yavuz Bingöl

Yavuz Bingöl

Doğum Yeri İstanbul / Türkiye
Doğum Tarihi 7.10.1964 - ...

Yavuz Bingöl Kimdir ?

7 Ekim 1964 tarihinde İstanbul’da doğmuştur. Babası Kars/Sarıkamış’lı edebiyat öğretmeni Yılmaz Bingöl ve annesi de Kars/Sarıkamış 'lı halk ozanı müzisyen Şahsenem Bacı’dır.Yavuz Bingöl’ün Oğuz Bingöl ve Efsun adında iki kardeşi vardır. Yavuz Bingöl, babasının işi dolayısıyla öğrenim hayatını çeşitli illerde sürdürdü.
Biyografinin devamı için tıklayın
Yavuz Bingöl - 13.10.2020
Son dakika haber... Yavuz Bingöl'ün kız kardeşi hayatını kaybetti
Son dakika haber... ŞARKICI Yavuz Bingöl'ün uzun süredir kanser tedavisi gören kız kardeşi Fatma Efsun Pul, 51 yaşında hayatını kaybettiAnnesinin uzun zamandır devam eden Alzheimer hastalığı nedeniyle zor günler geçiren Yavuz Bingöl, kanser tedavisi gören kız kardeşi hayatını kaybetti.
Yavuz Bingöl - 23.9.2020
22 Eylül 2020 Haberleri
22 Eylül 2020 Manşet Haberleri.
Yavuz Bingöl - 15.8.2020
Son dakika haber... Yücel Arzen ve Ali Nuri Türkoğlu "Mevzu Bahis"in ilk bölümüne konuk olacak
"Herkesin içinde bir şey bulabileceği bir yeni program" Ümit Sönmez, programın sonraki bölümleri için de çok sayıda isimle görüştüklerini aktararak 22 Ağustos'ta yayınlanacak bölümdeki 2 konuktan birinin Yavuz Bingöl olacağını, ayrıca "Tövbeler Olsun" dizisinin ekibini de misafir etmek istediklerini söyledi.
Yavuz Bingöl - 30.6.2020
"İstanbul Yeditepe Konserleri"nde Yavuz Bingöl ve Hilal Özdemir izleyiciyle buluştu
İletişim Başkanlığı koordinasyonunda düzenlenen Cumhurbaşkanlığı "İstanbul Yeditepe Konserleri" kapsamında Yavuz Bingöl ve Hilal Özdemir müzikseverlerle buluştu.
Yavuz Bingöl - 25.6.2020
"İstanbul Yeditepe Konserleri" kapsamında Nükhet Duru ve Selami Şahin izleyiciyle buluştu
Nükhet Duru ve Selami Şahin'in ardından devam edecek konserlerde, Özhan Eren-Orhan Hakalmaz-Ceyhun Çelikten, Hande Yener-Kutsi, Murat Dalkılıç-Gökhan Tepe, Yavuz Bingöl-Hilal Özdemir, Fatih Kısaparmak-Gülay, Zerrin Özer-Ümit Sayın, Melihat Gülses-Sami Özer, Uğur Işılak-Şükriye Tutkun, Mustafa Keser-Burcu Güneş, Özdemir Erdoğan-Emre Altuğ, Metin Şentürk-Derya Uluğ, Murat Kekilli-Merve Özbey, Berkay ve Bengü sahne alacak.
Yavuz Bingöl - 25.6.2020
Malatya Turgut Özal Üniversitesinde e-mezuniyet
Öğrencilere mezuniyet ortamını yaşatmak için e-konser de düzenlediklerini aktaran Karabulut, şunları kaydetti: "Geçtiğimiz yıl 585 öğrencimiz mezun olmuştu. Bu yıl 576 öğrencimizi mezun ediyoruz. Üniversitemiz eğitim ve akademik faaliyetlerine başladığı Eylül 2018'den bugüne yaklaşık 1.5 yıl geçti. Öncelikle burada üniversitemizin kuruluşunu sağlayan Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan'a ve emeği geçen herkese teşekkür ediyorum. Malatya'daki tüm kurumlarımıza, milletvekillerimize, belediye başkanlarımıza ayrıca teşekkür ediyorum. Üniversiteyi sahiplenen ve her alanda desteğini sürdüren Malatyalı hemşehrilerime ayrıca teşekkür ediyorum." Mezuniyet töreni sonrası sanatçı Yavuz Bingöl, öğrencilere internet üzerinde e-konser verdi.
Yavuz Bingöl - 24.6.2020
MTÜ'de Covid-19 nedeniyle "E-Mezuniyet Töreni" düzenleniyor
Sanatçı Yavuz Bingöl ise e-konser verecek.
Yavuz Bingöl - 21.6.2020
"İstanbul Yeditepe Konserleri" kapsamında Bülent Serttaş ve Ebru Yaşar izleyiciyle buluştu
"Bu Sahilde" isimli şarkısıyla konserine başlayan Ebru Yaşar ise şöyle konuştu: "Dünyanın ve Türkiye'nin dört bir yanından sizlerle bizlerin buluşmasına vesile olan kıymetli Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan'a ve bizleri dinleyen herkese sonsuz sevgilerimi ve saygılarımı iletiyorum. Umarım sizler için kıymetli orkestra arkadaşlarımla beraber hazırladığımız şarkılarımıza, sizler de eşlik edersiniz. Hep beraber kıymetli anlar yaşarız, şimdiden iyi eğlenceler diliyorum, sizleri seviyorum. Pandemi sürecinde sağlığımızın ne kadar kıymetli olduğunu bir kere daha anladık. Dünyaya bir kere daha sağlık ve sıhhat diliyorum." Ebru Yaşar ve Bülent Serttaş'ın ardından devam edecek konserlerde, Nükhet Duru-Selami Şahin, Özhan Eren-Orhan Hakalmaz-Ceyhun Çelikten, Hande Yener-Kutsi, Murat Dalkılıç-Gökhan Tepe, Yavuz Bingöl-Hilal Özdemir, Fatih Kısaparmak-Gülay, Zerrin Özer-Ümit Sayın, Melihat Gülses-Sami Özer, Uğur Işılak-Şükriye Tutkun, Mustafa Keser-Burcu Güneş, Özdemir Erdoğan-Emre Altuğ, Metin Şentürk-Derya Uluğ, Murat Kekilli-Merve Özbey, Berkay ve Bengü sahne alacak.
Yavuz Bingöl - 18.6.2020
"İstanbul Yeditepe Konserleri" kapsamında Zekai Tunca ve Muazzez Ersoy izleyiciyle buluştu
Zekai Tunca ve Muazzez Ersoy'un ardından devam edecek konserlerde, Özhan Eren-Orhan Hakalmaz-Ceyhun Çelikten, Ebru Yaşar-Bülent Serttaş, Selami Şahin-Nükhet Duru, Hande Yener-Kutsi, Murat Dalkılıç-Gökhan Tepe, Yavuz Bingöl-Hilal Özdemir, Fatih Kısaparmak-Gülay, Zerrin Özer-Ümit Sayın, Melihat Gülses-Sami Özer, Uğur Işılak-Şükriye Tutkun, Mustafa Keser-Burcu Güneş, Özdemir Erdoğan-Emre Altuğ, Metin Şentürk-Derya Uluğ, Murat Kekilli-Merve Özbey, Berkay ve Bengü sahne alacak.
Yavuz Bingöl - 18.6.2020
"İstanbul Yeditepe Konserleri" kapsamında Serdar Ortaç ve Sinan Akçıl izleyiciyle buluştu
Serdar Ortaç ve Sinan Akçıl'ın ardından devam edecek olan konserlerde, Muazzez Ersoy-Zekai Tunca, Özhan Eren-Orhan Hakalmaz-Ceyhun Çelikten, Ebru Yaşar-Bülent Serttaş, Selami Şahin-Nükhet Duru, Hande Yener-Kutsi, Murat Dalkılıç-Gökhan Tepe, Yavuz Bingöl-Hilal Özdemir, Fatih Kısaparmak-Gülay, Zerrin Özer-Ümit Sayın, Melihat Gülses-Sami Özer, Uğur Işılak-Şükriye Tutkun, Mustafa Keser-Burcu Güneş, Özdemir Erdoğan-Emre Altuğ, Metin Şentürk-Derya Uluğ, Murat Kekilli-Merve Özbey, Berkay ve Bengü sahne alacak.
Yavuz Bingöl - 16.6.2020
"İstanbul Yeditepe Konserleri" kapsamında Coşkun Sabah ve Işın Karaca izleyiciyle buluştu
Sabah ve Karaca'nın ardından Serdar Ortaç-Sinan Akçıl, Muazzez Ersoy-Zekai Tunca, Özhan Eren-Orhan Hakalmaz-Ceyhun Çelikten, Ebru Yaşar-Bülent Serttaş, Selami Şahin-Nükhet Duru, Hande Yener-Kutsi, Murat Dalkılıç-Gökhan Tepe, Yavuz Bingöl-Hilal Özdemir, Fatih Kısaparmak-Gülay, Zerrin Özer-Ümit Sayın, Melihat Gülses-Sami Özer, Uğur Işılak-Şükriye Tutkun, Mustafa Keser-Burcu Güneş, Özdemir Erdoğan-Emre Altuğ, Metin Şentürk-Derya Uluğ, Murat Kekilli-Merve Özbey, Berkay ve Bengü sahne alacak.
Yavuz Bingöl - 16.6.2020
Cumhurbaşkanlığı "İstanbul Yeditepe Konserleri" devam ediyor
İletişim Başkanlığı koordinasyonunda gerçekleştirilen Cumhurbaşkanlığı "İstanbul Yeditepe Konserleri", Bingöl'deki deprem nedeniyle verilen 2 günlük aranın ardından devam ediyor.
Yavuz Bingöl - 12.3.2020
Kültür ve Turizm Bakanlığınca hazırlanan "Halide Edib Adıvar" kitabı okurla buluştu
Katılımcılara kitabın hediye edildiği programa ayrıca aralarında Cumhurbaşkanlığı Kültür ve Sanat Politikaları Kurulu Başkan Vekili Prof. Dr. İskender Pala, İstanbul İl Kültür ve Turizm Müdürü Coşkun Yılmaz, Türk Kültürüne Hizmet Vakfı Yönetim Kurulu Başkanı Şerafettin Yılmaz, İKSV Genel Müdürü Görgün Taner, TÜRSAK Başkanı Elif Dağdeviren, Beşir Ayvazoğlu, Yavuz Bingöl'ün bulunduğu kültür ve sanat dünyasından birçok isim katıldı.
Yavuz Bingöl - 6.3.2020
Yalova Belediye Başkan Vekilliği görevine Mustafa Tutuk seçildi
AK Parti'li üye Mustafa Tutuk'un, salt çoğunluğun arandığı üçüncü turda 17 oyla Belediye Başkan Vekili seçildiği oturumda, diğer aday CHP'li üye Yavuz Bingöl 13 oyda kaldı.
Yavuz Bingöl - 14.2.2020
İYİLİK SENFONİSİ İSTANBUL ADALET SARAYI'NDA KONSER VERDİ
Aile Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı'na bağlı Metin Sabancı Spastik Çocuklar Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi öğrencilerinin Çağlayan'daki İstanbul Adalet Sarayı'nda düzenlediği konsere İstanbul Cumhuriyet Başsavcısı İrfan Fidan ve sanatçı Yavuz Bingöl katıldı.
Yavuz Bingöl - 14.2.2020
"İYİLİK SENFONİSİ "İSTANBUL ADALET SARAYI'NDA KONSER VERDİ
Aile Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı'na bağlı Metin Sabancı Spastik Çocuklar Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi öğrencilerinin Çağlayan'daki İstanbul Adalet Sarayı'nda düzenlediği konsere İstanbul Cumhuriyet Başsavcısı İrfan Fidan ve sanatçı Yavuz Bingöl katıldı.
Yavuz Bingöl - 14.2.2020
Yavuz Bingöl ve Yararlı Ceylanlar Kulübü'nden İstanbul Adliyesi'nde konser
Sanatçı Yavuz Bingöl, Yararlı Ceylanlar Kulübü'nün İstanbul Adalet Sarayı'nda düzenlediği "İyilik Senfonisi" etkinliğine katılarak, engelli çocuklarla şarkı söyledi.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Yavuz Bingöl Haberleri | Yavuz Bingöl Kimdir - Haberler - Yavuz Bingöl haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Yavuz Bingöl kimdir, hayatı ve biyografisi. Yavuz Bingöl, kardeşinin cenazesinde ayakta durmakta güçlük çekti.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 16.10.2020 08:09:45. #1.15#
title