TÜRK STANDARTLARI ENSTİTÜSÜ HABERLERİ

Türk Standartları Enstitüsü Haberleri

Türk Standartları Enstitüsü haber, Türk Standartları Enstitüsü son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Türk Standartları Enstitüsü - 16.04.2021
Savunmadaki büyük buluşma IDEF'21 için geri sayım
IDEF'21'in düzenleneceği TÜYAP İstanbul Fuar ve Kongre Merkezi, Türk Standartları Enstitüsü COVID-19 Güvenli Hizmet Belgesi'ne sahip ilk ve tek fuar merkezi olma özelliğine sahip bulunuyor.
Türk Standartları Enstitüsü - 15.04.2021
TSE ve Gebze Teknik Üniversitesi arasında iş birliği protokolü imzalandı
Türk Standartları Enstitüsü (TSE) ve Gebze Teknik Üniversitesi arasında sahip oldukları altyapı, eğitim ve araştırma konularında katma değer oluşturulması, laboratuvar altyapı imkanlarının araştırılması amacıyla iş birliği protokolü imzalandı.
Türk Standartları Enstitüsü - 14.04.2021
Osmaniye'de TSO ve OTB'ye TSE Kovid-19 Güvenli Hizmet Belgesi verildi
Türk Standartları Enstitüsü tarafından yapılan denetimleri başarıyla tamamlayan Osmaniye Ticaret ve Sanayi Odası (TSO) ile Osmaniye Ticaret Borsası'na "TSE Kovid-19 Güvenli Hizmet Belgesi" verildi.
Türk Standartları Enstitüsü - 08.04.2021
Ordulu emekli, 60 yaşında ikinci üniversite diplomasına kavuşmanın mutluluğunu yaşıyor
Anadolu Üniversitesi Açık Öğretim Fakültesinin 4 yıllık işletme bölümü mezunu olan Ersoy, Türk Standartları Enstitüsü'ndeki görevinden 2001'de emekli olduktan sonra yeniden üniversite eğitimi almaya karar verdi.
Türk Standartları Enstitüsü - 07.04.2021
Son dakika gündem: Bartın Üniversitesi "Güvenli Kampüs Belgesi"nin yaygınlaştırılmasına destek oluyor
Son dakika gündem haberi: Türk Standartları Enstitüsü (TSE) tarafından "Küresel Salgın Bağlamında Güvenli Kampüs Belgesi" alan Bartın Üniversitesi, bu doğrultuda diğer kurum ve kuruluşlara tecrübelerini aktarıyor.
Türk Standartları Enstitüsü - 23.03.2021
Emine Erdoğan: "Engelli bireylerin iş hayatına katılımı tüm insanlığa sayısız faydalar sağlayabilir"
"İŞKUR engelli hibe desteğinin 16 Nisan'a kadar e-devlet üzerinden başvurularının devam ettiğinin tekrar duyurmak isterim" Kendi aileleri yanında bakımı mümkün olmayan 29 bine yakın engelli vatandaşa 545 bakım merkezinde yatılı bakım hizmeti sunulduğunu ifade eden Bakan Selçuk, "Sadece son 2 yılda 11 resmi ve 92 özel yatılı bakım merkezi açılmasının gururunu yaşamaktayız. Her vatandaşımız gibi, engellilerin de çalışma hayatına katılmalarını sağlamak, bizim her zaman öncelikli hedeflerimizden biri oldu. Bugüne kadar 3 bine yakın engellimizin İŞKUR engelli hibe desteği ile kendi işinin sahibi olmasına yardımcı olduk. Bu vesileyle İŞKUR engelli hibe desteğinin 16 Nisana kadar e-devlet üzerinden başvurularının devam ettiğinin tekrar duyurmak isterim. Bugüne kadar 43 bine yakın denetim gerçekleştirerek bin 574 Erişilebilirlik Belgesi verdik. Ayrıca Türk Standartları Enstitüsü işbirliğinde her alandaki standartları hazırladık" ifadelerini kullandı.
Türk Standartları Enstitüsü - 20.03.2021
İkinci el cep telefonu tamirinde "Mesleki Yeterlilik Belgesi" zorunlu hale getirildi
Türk Standartları Enstitüsü (TSE), kullanılmış cep telefonlarının sertifikalandırılması, yenilenmesi ve satışa sunulmasına standart getirmesinin ardından, Mesleki Yeterlilik Kurumu da (MYK) ikinci el cep telefonlarının tamir ve bakımıyla ilgili düzenlemeye gitti.
Türk Standartları Enstitüsü - 19.03.2021
YÖK ve TSE'den Lokman Hekim Üniversitesine Kovid-19'la mücadele kapsamında "Güvenli Kampüs" belgesi
Yükseköğretim Kurulu (YÖK) ile Türk Standartları Enstitüsü (TSE) iş birliğinde hazırlanan "Küresel Salgın Bağlamında Yükseköğretim Kurumlarında Sağlıklı ve Temiz Ortamların Geliştirilmesi Kılavuzu"nda yer alan koşulları yerine getiren Lokman Hekim Üniversitesi "Güvenli Kampüs" belgesi almaya...
Türk Standartları Enstitüsü - 10.03.2021
Ülker 2020 yılını 9,4 milyar TL ciroyla bitirdi
"Bu süreçte önceliğimiz insan sağlığı oldu" Pandeminin olağandışı şartlarında, stratejik bir sektör olarak üretimi aralıksız sürdürerek ekonominin çarklarının dönmesine destek olduklarını belirten Ülker Bisküvi CEO'su Mete Buyurgan, "Bu süreçte önceliğimiz insan sağlığı oldu. Çalışanlarımızın ve ailelerinin sağlığı için fabrikalarımız dahil tüm çalışma alanlarımızda hijyen tedbirlerini üst düzeyde uyguladık. Türkiye'deki tüm fabrikalarımız Türk Standartları Enstitüsü (TSE) tarafından verilen TSE Covid-19 Güvenli Üretim Belgesi'ni de aldı.
Türk Standartları Enstitüsü - 03.03.2021
Teknosa, teknoloji perakendeciliğinde TSE Kovid-19 Güvenli Hizmet Belgesi alan ilk şirket oldu
Sabancı Holding iştiraklerinden Teknosa, teknoloji perakendeciliği sektöründe Türk Standartları Enstitüsü (TSE) Kovid-19 Güvenli Hizmet Belgesi alan ilk şirket oldu.
Türk Standartları Enstitüsü - 02.03.2021
Siirt'te 825 öğretmen aşı programına alındı
İl Milli Eğitim Müdürü Deniz Edip'in Kovid-19 aşısı olduğu, merkezde görev yapan ilk ve anaokul öğretmenlerin de aşı programına dahil edileceği belirtilen açıklamada, şunlar yer aldı: "Köylerde 6 bin 777 öğrencimiz yüz yüze eğitime başladı. Bu öğrencilerimize eğitim veren 825 öğretmenimiz Sağlık Bakanlığımız tarafından aşı programına alındı. Bunlar kademeli olarak aşı olacak. Sanayi Bakanlığı Türk Standartları Enstitüsü ve Milli Eğitim Bakanlığının ortaklaşa hazırladığı okullarımızda hijyen şartlarının iyileştirilmesi ve enfeksiyon önlemeye yönelik kılavuzdaki kriterleri hemen hemen tüm okullarımızda sağlamış bulunuyoruz.
Türk Standartları Enstitüsü - 22.02.2021
Kale Banyo'ya TSE'den Covid-19 Güvenli Üretim Belgesi
Kaleseramik'in markası Kale Banyo, Türk Standartları Enstitüsü'nün (TSE) belirlediği, hijyen, enfeksiyon önleme ve kontrol değerlendirme programı şartlarını yerine getirerek Covid-19 Güvenli Üretim Belgesi'ni almaya hak kazandı.
Türk Standartları Enstitüsü - 17.02.2021
Karaman'da "Okulum Temiz" belgesi okul yöneticilerine verildi
İl Milli Eğitim Müdürü Mehmet Çalışkan, Milli Eğitim Bakanlığı ile Türk Standartları Enstitüsü (TSE) arasında, "Eğitim Kurumlarında Hijyen Şartlarının Geliştirilmesi ve Enfeksiyonu Önleme İş Birliği Protokolü" kapsamında çalışmalarını tamamlayarak belgelerini alan okul yöneticilerini tebrik etti.
Türk Standartları Enstitüsü - 15.02.2021
Antalya, Muğla, Burdur ve Isparta'da yüz yüze eğitim başladı
Töre, Milli Eğitim Bakanlığı ile Türk Standartları Enstitüsü iş birliğinde yürütülen çalışmalar neticesinde, il genelinde okulların tamamının "Okulum Temiz" belgesi almaya hak kazandığını bildirdi.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Türk Standartları Enstitüsü Haberleri | Türk Standartları Enstitüsü Haber - Haberler - Türk Standartları Enstitüsü haberleri, son dakika türk standartları enstitüsü haber ve gelişmeleri burada. Savunmadaki büyük buluşma IDEF'21 için geri sayım.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 20.4.2021 17:37:49. #1.16#

title