Siyonist Haberleri

Siyonist haber, Siyonist son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Siyonist - 19.04.2021
Son dakika haberleri... FETÖ'cü Enes Kanter, dünyadaki İsrail yanlısı "dijital influencer" listesinde 11. sırada
Kanter, İsrail'e olumlu katkı sunma konusunda İsveç Siyonist Federasyonu Başkanı ve İsveç İsrail İttifakının kurucusu Saskia Pantell'i (47.
Siyonist - 13.04.2021
TBMM Genel Kurulu toplandı
Çamlı, "Bu cevap bize sadece siyonist bir suikast olan 31 Mart figüranlarının gafletlerini anlatmıyor.
Siyonist - 13.04.2021
Ruhani: "ABD'nin nükleer anlaşmaya dönmesinin tek yolu yaptırımların kalkmasıdır"
Körfez'deki bazı ülkelerin İsrail ile ilişkileri normalleştirmesini de eleştiren Ruhani, "İstikrarsızlık oluşturan ve gerginlik üreten bir ülke olan Siyonist rejimin Fars (Basra) Körfezi'nde yolunun açılması tehlikeli bir adımdır.
Siyonist - 12.04.2021
Son dakika haberleri! İran Dışişleri Bakanı Zarif: "Saldırının intikamını İsrail'den alacağız"
Son dakika haberleri: İran Dışişleri Bakanı Muhammed Cevad Zarif, "Siyonistler hedeflerine ulaşamayacaklar.
Siyonist - 06.04.2021
Kızıldeniz'de İran'a ait gemiye saldırı iddiası
Suudi Arabistan'a ait Dubai merkezli Al Arabiya kanalı, Kızıldeniz'de İran Devrim Muhafızları'na bağlı bir İran gemisinin saldırıya uğradığını iddia etti. İran'ın yarı resmi olan Mehrs Haber Ajansı ise, iddia edilen olayı "Siyonist bir kaynağa" dayandığını ve "doğrulanmamış" haber olarak nitelendirdi.
Siyonist - 30.03.2021
İsrail vatandaşı Filistinliler, işgale karşı direnişin sembolü olan "Filistin Toprak Günü"nü kutladı
Bereket, Siyonist hareketin 1948'den bu yana Filistin halkının büyük kısmını zorunlu göçe tabi tuttuğuna dikkati çekerek, bugün aynı tehlikenin devam ettiğini ve dolayısıyla Filistinlilerin birlik olmasının önemine vurgu yaptı.
Siyonist - 26.03.2021
Hakkari'de Kudüs'ün hakları ve özgürlüğüne destek çağrısı
Filistin'de birçok ailenin zorla yerlerinden edilme tehdidi altında yaşadığını belirten Alioğlu, şunları kaydetti: "Uluslararası toplum, işgal altında bulunan Batı Şeria'daki İsrail yerleşim birimlerinin yapımı karşısında sessiz kalmaktadır. Yasadışı yerleşim ve işgalin yasaklanması ve cezalandırılması konusunda uluslararası sözleşmeler ve uygulamalar yetersiz kalmaktadır. Filistin davası insanlık mücadelesi olduğu kadar Kudüs'te çalınan hakların iadesi davasıdır. Tüm insanlığın ortak mirası olan Kudüs, 1948 yılından beri hukuksuz olarak kurulan Siyonist İsrail işgali altındadır.
Siyonist - 26.03.2021
Kütahya'da, "Kudüs'ün hakları ve özgürlüğü için meydanlardayız" açıklaması Açıklaması
İsrail'in, Doğu Kudüs ve Batı Şeria'da Filistinlilere ait ev ve yapıları çeşitli gerekçelerle yıktığını, her yıl yüzlerce Filistinliyi evsiz bıraktığını belirten Kurt, şunları kaydetti: "Topraklarından hukuksuz bir şekilde zorla koparılan Filistinli aileler, siyonist yerleşimcilerin işgali ve açtığı davalar nedeniyle yıllardır İsrail'in zorunlu göç tehdidiyle karşı karşıya bulunuyor.
Siyonist - 26.03.2021
Ürdünlü siyasetçi, "dış müdahale olmasaydı bazı ülkelerin Arap Baharı'nda demokrasiye geçebileceğini" söyledi
Tunus ve Mısır'da olduğu gibi bazı Arap halklarının yönetici ve siyasi sistemlerini değiştirmek için harekete geçmesini "eşsiz bir durum" şeklinde niteleyen Fellahat, şunları kaydetti: "Eğer dış müdahale olmasaydı, 5 veya 6 Arap ülkesi tam demokrasiye geçebilirdi ancak başta halk iradesinin gerçekleşmesini istemeyen siyonist düşman olmak üzere birçok yabancı güç, halk iradesine büyük bir tuzak kurdu.
Siyonist - 26.03.2021
İsrail'in Filistin'deki hukuksuz yerleşimlerine karşı birlikte hareket etme çağrısı
Yönetim kurulu üyesi Rıdvan Sansur, İHH Gaziantep binasında düzenlenen toplantıda, topraklarından hukuksuz bir şekilde zorla koparılan Filistinli ailelerin, Siyonist yerleşimcilerin işgali ve açtığı davalar nedeniyle yıllardır İsrail'in zorunlu göç tehdidiyle karşı karşıya kaldığını belirtti.
Siyonist - 25.03.2021
Türkiye-Filistin Dostluk Grubu Başkanı Turan: "Mescid-i Aksa'nın etrafına Yahudi mahalleleri oluşturulmasını endişeyle takip ediyoruz"
Türkiye-Filistin Dostluk Grubu Başkanı Hasan Turan ve AK Parti İstanbul Milletvekili Hasan Turan, BMM'de basın toplantısı düzenledi. Dünyanın Covid virüsü ile mücadele ettiğini hatırlatan Turan, "Ülkemiz ve bütün dünya Covid-19 virüsü ile mücadele ederken Filistin halkı, bu ağır mücadelenin yanında Siyonist rejimin baskı ve şiddet politikaları altında hayatta kalmaya çalışmaktadır.
Siyonist - 25.03.2021
Son dakika haber... AK Parti'li Turan, İsrail'in Filistin halkını Kovid-19 karşısında ölümle baş başa bıraktığını belirtti
Dünyanın ve Türkiye'nin, Kovid-19 salgınıyla mücadele ederken Filistin halkının bu ağır mücadelenin yanı sıra siyonist rejimin baskı ve şiddet politikaları altında hayatta kalmaya çalıştığını söyleyen Turan, İsrail'in ırkçı ve ayrımcı bir tutumla Filistinlilere ulaşacak ilaç, aşı, tıbbi malzeme gibi sağlık ekipmanlarını kısıtladığını ve giden yardımları engellediğini dile getirdi.
Siyonist - 25.03.2021
İsrail'de koalisyon senaryoları yeniden yazılıyor
Likud'un potansiyel koalisyon ortakları olan Ultra-Ortodoks partiler Şas ve Birleşik Tevrat Partisi'nin çıkardıkları toplam vekil sayısı ise 16. Bu seçimde beklentileri aşan Dinci Siyonist Partisi bloğu da çıkardığı altı vekille seçim gecesinin kazananları arasında yer aldı.
Siyonist - 24.03.2021
Filistin siyasetinde Dahlan tehlikesi
Dahlan'ın asıl rolü Trump döneminde ve Trump'ın Yüzyılın Anlaşması olarak ilan ettiği ne idüğü belirsiz barış projesinde ortaya çıktı. Yüzyılın Anlaşması İsrail sorununu, tamamen Siyonist Yahudilerin lehine çözme girişimi olarak ortaya çıktı.
Siyonist - 20.03.2021
Ürdün'deki İslami Çalışma Cephesinden İsrailli heyetin "Uluslararası Çöl Rallisi"ne katılmasına tepki
"İsrailli heyetin, cuma günü başlayan ralliye katılmasının, siyonist düşmanla normalleşmenin her türlüsüne karşı çıkan Ürdün halkını kışkırtmak anlamına geldiği" vurgulanan açıklamada, şu ifadeler kullanıldı: "Ürdün halkı, koronavirüsle mücadele için getirilen kısıtlamaların olduğu bir dönemde spor yarışması yapılmasını ve Filistin halkına yönelik işlediği suçları ve Ürdün'e tehditlerini sürdüren siyonist oluşumdan oyuncuların bu müsabakaya katılmasını şaşkınlıkla karşılamıştır.
Siyonist - 19.03.2021
Son dakika haberi... Kimlik ve pragmatizm arasında İsrailli Arap seçmenin yükselişi ve yeni yönelişleri
İsrail'de Arap siyaseti esas olarak dört siyasi kampta kendisini gösteriyor: Merkez, Sosyalist/Komünist, İslamcı ve Milliyetçi. Araplar arasındaki merkez siyaset esas itibariyle İsrail siyasetinin sağ ve sol kanatlarında yer alan Siyonist partilere karşılık geliyor.
Siyonist - 17.03.2021
Heniyye, Hamas'ın Filistin seçimlerine ulusal ve ortak listeyle katılmayı tercih ettiğini duyurdu
İsmail Heniyye, şöyle devam etti: "Hamas, ulusal birliğin güçlendirilmesi ve Filistinli gruplar arasındaki ayrılığın son bulmasının, Filistin'in gücünü en üst düzeye çıkarmak ve siyonist projeyle mücadele için gerekli olduğunu düşünüyor.
Siyonist - 13.03.2021
Diyarbakır'daki STK'lar Kudüs'e destek için etkinlik düzenledi
Dünya Kudüs Haftası etkinlikleri kapsamında Sur ilçesinde bulunan tarihi Ulu Camii önünde korona virüs tedbirleri kapsamında Cuma namazı sonrası basın açıklaması düzenlendi. Grup adına basın açıklamasını okuyan Mustazaflar Cemiyeti Yönetim Kurulu Üyesi Cemil Cahit Ünsal, ne sıradan bir şehir için, ne de sıradan bir mekan için burada toplanmadıklarını, bugün bir araya gelmelerinin sebebi, etrafı bereketli kılınmış Kudüs ve esaret altındaki mukaddes Mescid-i Aksa için toplandıklarını söyledi. O Aksa ki, ilk kıble olduğunu belirten Ünsal, "Resul-i Ekrem (Sallallahü aleyhi ve sellem)'in Mirac'a çıktığı merkezdir. Bu merkez aynı zamanda insanlık tarihi için de müstesna bir yere sahiptir. Ancak Rabbimizin bahusus paye verdiği bu mübarek belde bugün işgal altındadır. İşte Kudüs bu sebeple İslam Ümmetinin can damarlarındandır ve bizler için vazgeçilmezdir. İşgalin ve de ihanetin çepeçevre kuşattığı Kudüs muhakkak bir gün özgür olacaktır. Bugün dağınıklığımızdan güç alıp da mukaddes beldeyi işgal edenler, yine bir gün bu topraklardan çıkartılacaklardır. Gelişen İslami şuur yakın zamanda yeni bir karakter ile siyonist istikbarın hesaplarını boşa çıkaracaktır.
Siyonist - 11.03.2021
Etiyopya'dan 300 Yahudi göçmen daha İsrail'e getirildi
Etiyopyalı Yahudileri havalimanında, Yahudi Ajansı Başkanı Isaac Herzog, İsrail'in Etiyopya asıllı Aliyah ve Entegrasyon Bakanı Pnina Tamano-Shata, Dünya Siyonist Teşkilatı Başkanı Yaakov Hagoel ile çok sayıda yetkili karşıladı.
Siyonist - 07.03.2021
İran: İsrail bize saldırırsa Tel Aviv ve Hayfa'yı yerle bir ederiz
İran'ın güvenlik ve istikrarını koruyacak gerekli askeri imkana sahip olduğunu belirten Hatemi, "Bölgede hiç kimse Siyonist rejimi istemiyor ve bu nedenle etraflarına duvar örmek zorunda kaldılar.
Siyonist - 05.03.2021
Hamas: İsrail'in, Harem-i İbrahim Camisi'ne asansör inşa etmesi kutsal mekanlara yönelik açık bir saldırı
Kanu, kutsal mekanlara ve Filistin topraklarına yönelik ırkçı Siyonist politikalarının Yahudi yerleşimcilere, bu topraklar üzerinde hiçbir meşruiyet sağlamayacağını vurguladı.
Siyonist - 26.02.2021
Tahran yönetiminden ABD'nin Suriye'deki İran destekli gruplara saldırısına tepki
ABD saldırısını "insan hakları ihlali ve uluslararası hukukun çiğnenmesi" şeklinde nitelendiren Hatibzade, "Bu saldırı, Siyonist rejimin Suriye topraklarına sürekli yaptığı saldırıların bir devamıdır.
Siyonist - 26.02.2021
AK Parti Grup Başkanvekili Akbaşoğlu, gündemi değerlendirdi Açıklaması
Siyonist ve emperyalist hizmetlere farkına vararak veya varmayarak alet olunan bir dönemin yaşandığını aktaran Akbaşoğlu, gençlere, 28 Şubat'ta siyonist ve emperyalist hedefler uğruna Türkiye'de nasıl bir dönem yaşandığını öğrenmelerini tavsiye etti.
Siyonist - 22.02.2021
İran lideri Hamaney, uranyumu yüzde 60 zenginleştirecek kadar ileri gideceklerini kaydetti
"İran, dini açıdan kitle imha silahlarını yasak görüyor" Hamaney, İsrail Başbakan Binyamin Netanyahu'nun İran karşıtı açıklamalarına ilişkin ise şunları kaydetti: "Uluslararası Siyonist palyaço (Netanyahu) sürekli 'İran'ın nükleer silah elde etmesine izin vermeyeceğiz' diyor.
Siyonist - 21.02.2021
Filistin mahkemesi Balfour Deklarasyonu'nu geçersiz saydı
Balfour Deklarasyonu Dönemin İngiltere Dışişleri Bakanı Arthur James Balfour tarafından 2 Kasım 1917'de Siyonist hareketin önemli isimlerinden Baron Walter Rothschild'e yazılan mektup, Filistin topraklarında Yahudilere bir "vatan" kurulmasını vadediyordu.
Siyonist - 07.02.2021
Son dakika haberi! Filistinli gruplar, Kahire'deki ulusal diyalog görüşmelerinde siyasi bölünmüşlüğün sona erdirilmesini istiyor
Kahire'ye, "Filistinli gruplar arasındaki siyasi bölünmeyi sona erdirme ve Siyonist projeyle mücadele üzerine yoğunlaşma" mesajıyla gittiklerini kaydeden Hayye, Mısır'daki görüşmenin, Gazze karşıtı alınan bazı önlemlerin kaldırılması için iyi bir fırsat olacağını dile getirirken, bu konuda ayrıntı vermedi.
Siyonist - 06.02.2021
Hamas, UCM'nin Filistin'de yargı yetkisi bulunduğuna hükmetmesinden memnun Açıklaması
"Siyonist savaş suçlularının uluslararası mahkemelerde yargılanması için gerekli adımların tamamlanması" çağrısı yapılan açıklamada, UCM'nin olası baskılarla mücadele çabasının, şeffaflığını ve güvenilirliğini gösterdiği belirtildi.
Siyonist - 04.02.2021
Hamas, İsrail'in Filistinlilere ait yapıları yıkmasına tepki gösterdi
Hamas Sözcüsü Hazım Kasım, yaptığı yazılı açıklamada, İsrail'in Batı Şeria'nın kuzeyindeki Ürdün Vadisi'nde (Ağvar) yer alan yapıları yıkmasını "Siyonist kurumların onlarca yıldır Filistin halkına uyguladığı etnik temizlik politikasının devamı" şeklinde nitelendirdi.
Siyonist - 04.02.2021
İran: ABD ve İsrail, nüfuzlarını arttırmak için terörizmi araç olarak kullanıyor
İranlı komutan Kasım Süleymani ile Irak Haşdi Şabi Başkan Yardımcısı Ebu Mehdi el-Mühendis'in ABD saldırısında öldürülmesine de değinen Hatemi, "ABD ve Siyonist rejim (İsrail) fırsat bulduklarında terörizmi nüfuzlarını arttırmak için araç olarak kullanıyor.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Siyonist Haberleri | Siyonist Haber - Haberler - Siyonist haberleri, son dakika siyonist haber ve gelişmeleri burada. Son dakika haberleri... FETÖ'cü Enes Kanter, dünyadaki İsrail yanlısı dijital influencer listesinde 11. sırada.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 21.4.2021 03:00:18. #1.16#

title