Sevgi Evleri Haberleri

Sevgi Evleri haber, Sevgi Evleri son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Sevgi Evleri 19.3.2020
Sakarya ve Karabük'te koronavirüs tedbirleri
Karabük Belediyesi ekipleri, şehirler arası otobüs terminali, halk otobüsleri, dolmuşlar, pazar yerleri, alışveriş merkezleri, okullar, umumi tuvaletler, camiler, huzurevi, sevgi evleri ve tren istasyonunda dezenfeksiyon yaptı.
Sevgi Evleri 14.3.2020
Uşak Sevgi Evleri'nde yangın çıktı
Uşak'ta 6-14 yaş arası çocukların bulunduğu Sevgi Evleri'nde yangın çıktı.
Sevgi Evleri 13.3.2020
Ege'de koronavirüse karşı dezenfeksiyon çalışmaları yoğunlaştırıldı
Didim ve Efeler ilçelerindeki Sevgi Evleri ile Yaşlı Barınma Evleri'ne dışarıdan ziyaretçi girişi yasaklandı.
Sevgi Evleri: 8 Mart Dünya Kadınlar GünüSevgi Evleri 8.3.2020
Sevgi Evleri: 8 Mart Dünya Kadınlar GünüSevgi Evleri 8.3.2020
Sevgi Evleri 21.2.2020
DHA YURT ÖZEL GÜNDEMİ -TEKRAR
Haber-Kamera: Kadir GÜNEŞ, Ali LEYLAK, Ömer ŞULUL, Ömer KOÇ -GAZİANTEP-ŞANLIURFA-KAHRAMANMARAŞ-DHA) Haber Kodu : 200221058 ====================================== Sevgi Evleri'nin gururu Reşan, olimpiyatlara hazırlanıyor   AĞRI'da, Aile Çalışma ve Sosyal Hizmet İl Müdürlüğü'ne bağlı Sevgi Evleri Sitesi'nde kalan özel sporcu Reşan Çetrez'in hedefi önce dünya, sonra 2022 kış olimpiyatları.
Sevgi Evleri 21.2.2020
DHA YURT ÖZEL GÜNDEMİ
Haber-Kamera: Kadir GÜNEŞ, Ali LEYLAK, Ömer ŞULUL, Ömer KOÇ -GAZİANTEP-ŞANLIURFA-KAHRAMANMARAŞ-DHA) ====================================== Sevgi Evleri'nin gururu Reşan, olimpiyatlara hazırlanıyor   AĞRI'da, Aile Çalışma ve Sosyal Hizmet İl Müdürlüğü'ne bağlı Sevgi Evleri Sitesi'nde kalan özel sporcu Reşan Çetrez'in hedefi önce dünya, sonra 2022 kış olimpiyatları.
Sevgi Evleri 29.1.2020
Drone eğitimi için Belçika'dan geldiler
BELÇİKA'dan geleceğin mesleği olarak gösterilen drone pilotluğunu öğrenmek amacıyla Muğla'nın Fethiye ilçesine gelen bir grup, eğitimlerini tamamlayarak sertifika aldı.  Boğaziçi İnovasyon Eğitim ve Teknoloji Derneği ile Belçika Türk Spor ve Kültür Federasyonu'nun ortaklaşa hazırladığı 'Avrupa Birliği Erasmus Projesi' kapsamında, drone pilotluğunu öğrenmek için 20 kişilik bir grup, Fethiye'ye geldi. Maiden Flight Tech Havacılık'ın deneyimli pilotları tarafından 10 gün boyunca verilen eğitimlere; Belçika'dan futbolcular ve yöneticilerin yanı sıra Fethiye Sevgi Evleri Erkek Yetiştirme Yurdu'ndan 10 çocuk da ayrıca katıldı.
Sevgi Evleri 29.1.2020
DHA YURT BÜLTENİ - 11
GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ ---------------- Bölgeden genel ve detay Jandarmanın çalışması Jandarma aracı Haber-Kamera: Okan ÇALIŞKAN/TARSUS (Mersin), ==================================== Drone eğitimi için Belçika'dan geldiler BELÇİKA'dan geleceğin mesleği olarak gösterilen drone pilotluğunu öğrenmek amacıyla Muğla'nın Fethiye ilçesine gelen bir grup, eğitimlerini tamamlayarak sertifika aldı.  Boğaziçi İnovasyon Eğitim ve Teknoloji Derneği ile Belçika Türk Spor ve Kültür Federasyonu'nun ortaklaşa hazırladığı 'Avrupa Birliği Erasmus Projesi' kapsamında, drone pilotluğunu öğrenmek için 20 kişilik bir grup, Fethiye'ye geldi. Maiden Flight Tech Havacılık'ın deneyimli pilotları tarafından 10 gün boyunca verilen eğitimlere; Belçika'dan futbolcular ve yöneticilerin yanı sıra Fethiye Sevgi Evleri Erkek Yetiştirme Yurdu'ndan 10 çocuk da ayrıca katıldı.
Sevgi Evleri 27.1.2020
DHA YURT BÜLTENİ-3
Sürsürü'de, enkazda kalan 2 kişiyi kurtarma çalışmaları sürüyor   ELAZIĞ Sivrice merkezli 6.8'lik depremde yıkılan, Sürsürü Mahallesi'ndeki Dilek Sitesi'nin enkazından 2 kişiyi kurtarma çalışmaları, sürdürülüyor.  Elazığ'ın Sivrice ilçesi merkezli, cuma günü saat 20.55'te meydana gelen 6.8 büyüklüğündeki deprem sonrası başlatılan arama- kurtarma çalışmalarına devam ediliyor. Sürsürü Mahallesi'ndeki Dilek Sitesi enkazının altında olduğu tespit edilen 2 kişi, AFAD, JAK, UMKE ve itfaiye ekiplerince kurtarılmaya çalışılıyor.  GÖRÜNTÜ GEÇİLDİ Can ÇELİK/ELAZIĞ, -  =================== 40 günlük bebeği kapı önüne bıraktı, 'Babasına ders vermek istedim' dedi    ADANA'da Ayşe E., 40 günlük kızı Masal'ı kundaklayıp, dini nikahla birlikte yaşadığı Celal Y.'nin erkek kardeşinin kapısının önüne bırakarak, kaçtı. Polisin, kundağa bıraktığı nottaki telefon numarasından ulaştığı Ayşe E., emniyette verdi. Celal Y.'nin, birlikteliklerinden olan kızı Masal ve kendisi ile ilgilenmediğini öne süren Ayşe E., ders vermek için bebeği kapı önüne bıraktığını söyledi.  Kentte, masaj salonunda çalıştığı öğrenilen Ayşe E. ile Celal Y., dini nikahla birlikte yaşamaya başladı. Çiftin bu birliktelikten Masal adını verdikleri kız çocukları dünyaya geldi. Bir süre sonra Celal Y., iddiaya göre, Ayşe E. ve çocuğu ile ilgilenmemeye başladı. Bunun üzerine Ayşe Y., 40 günlük kızı Masal'ı, Celal Y.'nin erkek kardeşinin, Seyhan ilçesine bağlı Dağlıoğu Mahallesi'ndeki evinin önüne bırakarak, kaçtı. Alışverişten döndüğünde, kapının önünde kundaklanmış Masal'ı gören erkek kardeş, polise haber verdi. İhbar üzerine, olay yerine polis ve sağlık ekipleri sevk edildi. Masal bebeğin annesini, kundağa bıraktığı kağıttaki telefon numarasından arayan polis, "40 günlük bebek bırakılır mı? Sen nasıl bir annesin? Kocanla arandaki problemleri böyle mi çözüyorsun?" dedi.  Masal bebek, sağlık kontrolünden geçirilmek üzere ambulansla Adana Şehir Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne götürüldü. Bebeğin anne ve babası ise ifadeleri alınmak üzere emniyete çağrıldı. Celal Y., Adana'da olmadığı için emniyete gelmezken, Ayşe E. ise polise ifade verdi. Celal Y.'nin kendisi ve bebeğiyle ilgilenmediğini öne süren Ayşe E., ders vermek için Masal'ı kapılarının önüne bıraktığını söyledi. Halen hastanede olan Masal bebek, ailesinin kabul etmemesi durumunda Sevgi Evleri'ne yerleştirilecek.
Sevgi Evleri 27.1.2020
40 günlük bebeği kapı önüne bıraktı, 'Babasına ders vermek istedim' dedi
  ADANA'da Ayşe E., 40 günlük kızı Masal'ı kundaklayıp, dini nikahla birlikte yaşadığı Celal Y.'nin erkek kardeşinin kapısının önüne bırakarak, kaçtı. Polisin, kundağa bıraktığı nottaki telefon numarasından ulaştığı Ayşe E., emniyette verdi. Celal Y.'nin, birlikteliklerinden olan kızı Masal ve kendisi ile ilgilenmediğini öne süren Ayşe E., ders vermek için bebeği kapı önüne bıraktığını söyledi.  Kentte, masaj salonunda çalıştığı öğrenilen Ayşe E. ile Celal Y., dini nikahla birlikte yaşamaya başladı. Çiftin bu birliktelikten Masal adını verdikleri kız çocukları dünyaya geldi. Bir süre sonra Celal Y., iddiaya göre, Ayşe E. ve çocuğu ile ilgilenmemeye başladı. Bunun üzerine Ayşe Y., 40 günlük kızı Masal'ı, Celal Y.'nin erkek kardeşinin, Seyhan ilçesine bağlı Dağlıoğu Mahallesi'ndeki evinin önüne bırakarak, kaçtı. Alışverişten döndüğünde, kapının önünde kundaklanmış Masal'ı gören erkek kardeş, polise haber verdi. İhbar üzerine, olay yerine polis ve sağlık ekipleri sevk edildi. Masal bebeğin annesini, kundağa bıraktığı kağıttaki telefon numarasından arayan polis, "40 günlük bebek bırakılır mı? Sen nasıl bir annesin? Kocanla arandaki problemleri böyle mi çözüyorsun?" dedi.  Masal bebek, sağlık kontrolünden geçirilmek üzere ambulansla Adana Şehir Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne götürüldü. Bebeğin anne ve babası ise ifadeleri alınmak üzere emniyete çağrıldı. Celal Y., Adana'da olmadığı için emniyete gelmezken, Ayşe E. ise polise ifade verdi. Celal Y.'nin kendisi ve bebeğiyle ilgilenmediğini öne süren Ayşe E., ders vermek için Masal'ı kapılarının önüne bıraktığını söyledi. Halen hastanede olan Masal bebek, ailesinin kabul etmemesi durumunda Sevgi Evleri'ne yerleştirilecek.
Sevgi Evleri: Karabük'ten kısa kısaSevgi Evleri 20.1.2020
Sevgi Evleri 11.1.2020
Tatvanlı kadınlardan "Sevgi Evleri"ne ziyaret
Bitlis'in Tatvan ilçesindeki kadınlar, il merkezindeki Bitlis Çocuk Evleri Sitesi'nde bulunan Sevgi Evleri'ni ziyaret etti.
Sevgi Evleri 10.1.2020
Cumhurbaşkanı Erdoğan, Sevgi Evleri'nde yetişen gençleri kabul etti
Sevgi Evleri'nde yetişen gençlerin seslendirdiği türkü, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ı duygulandırdı.
Sevgi Evleri 1.1.2020
Çorum'dan kısa kısa
Çiftçi, eşi Azime Çiftçi ile Kamile ve Hacı Ahmet Akdağ Huzurevi, Sevgi Evleri, Hitit Üniversitesi Erol Olçok Eğitim ve Araştırma Hastanesini ziyaret ederek vatandaşların yeni yıllarını kutladı.
Sevgi Evleri 31.12.2019
Vali Kocabıyık, polis ve jandarmayla yılbaşı pastası kesti
Vali Funda Kocabıyık, yeni yıl dolayısıyla ilk olarak Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığına bağlı Sevgi Evleri'ni ziyaret etti.
Sevgi Evleri 26.12.2019
28 çocuğa yönelik cinsel istismar davasında 14 sanığa hapis cezası
Uşak'ta, Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Müdürlüğü'ne bağlı Sevgi Evleri Çocuk Yuvası ile Kız Yetiştirme Yurdu'nda, 28 çocuğa yönelik "cinsel istismar, şiddet, eziyet, kötü muamele ve hakaret suçlarına" adı karışan 16 sanığın yargılandığı davada, sanık V.Ş.'ye 12 yıl, sanık S.T.
Sevgi Evleri 26.12.2019
Uşak'ta çocuklara yönelik cinsel istismar davasında 14 sanığa hapis kararı
Uşak'ta, Aile ve Sosyal Politikalar Müdürlüğüne bağlı Sevgi Evleri Çocuk Yuvası ile Kız Yetiştirme Yurdu'nda 28 kız ve erkek çocuğuna "cinsel istismar, taciz, şiddet, eziyet, kötü muamele ve hakarette bulundukları" ileri sürülen 2 sanık ile "suçu bildirmeme" ve "yaralama" iddiasıyla yargılanan...
Sevgi Evleri 22.12.2019
DHA YURT BÜLTENİ-4
SEVGİ EVLERİ'NDEKİ ÇOCUKLARA GÖNDERECEKLER Kampanya kapsamında kadınların Adana'da buluşmasını sağlayan Esin Büyükyılmaz ise kentte daha fazla desteğe ihtiyacı olduklarını ve herkesin katılmasını istediklerini belirterek, sevgi evlerindeki çocuklara da yardım edeceklerini kaydetti.
Şu an buradasınız: Sevgi Evleri Haberleri | Sevgi Evleri Haber - Haberler - Sevgi Evleri haberleri, son dakika sevgi evleri haber ve gelişmeleri burada. Sakarya ve Karabük'te koronavirüs tedbirleri.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 30.3.2020 11:18:05. #1.15#
title