Şehit Haberleri

Şehit haber, Şehit son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Şehit - Bugün
Lod kentinde İsrailli bir kişinin silahlı saldırısı sonucu yaralanan 3 Filistinliden biri şehit oldu
Tel Aviv'in güneydoğusundaki Lod kentinde İsrailli silahlı bir kişinin ateş açması sonucu yaralanan 3 Filistinliden biri şehit oldu.
Şehit - Bugün
İsrail'in Gazze'ye saldırısında şehit sayısı 21'e yükseldi
İsrail'in dün gece Gazze'ye düzenlediği saldırılarda, şehit sayısının 21'e, yaralı sayısının 103'e yükseldiği bildirildi.
Şehit - Bugün
Venezuela ve Meksika, İsrail'in Doğu Kudüs ve Gazze'deki saldırılarına tepki gösterdi
Filistin Sağlık Bakanlığı, İsrail'in Gazze'ye saldırısında 9'u çocuk 20 Filistinlinin şehit olduğunu, yaralı sayısının da 95'e yükseldiğini duyurmuştu.
Şehit - Bugün
El-Kassam, 120 kilometre menzilli A120 model yeni bir rokete sahip olduğunu duyurdu
Filistin Sağlık Bakanlığı, İsrail'in Gazze'ye saldırısında 9'u çocuk 20 Filistinlinin şehit olduğunu, yaralı sayısının da 95'e yükseldiğini duyurmuştu.
Şehit - Bugün
RTÜK:  Kudüs'teki devlet destekli saldırılar 'terör' değil de nedir?
RTÜK, İsrail'in Mescid-i Aksa'ya ve Filistin halkına yönelik saldırılarını kınayan yazılı açıklama yaptı. Uluslararası medyaya çağrıdan bulunulan açıklamada, "Bayrama ramak kala mübarek Ramazan ayının son günlerinde Mescid-i Aksa'da yapılan insanlık dışı saldırıları kınıyor ve telin ediyoruz. Uluslararası topluma ve uluslararası medyaya açıkça soruyoruz, Kudüs'teki devlet destekli saldırılar 'terör' değil de nedir?" denildi.  Açıklamada "Sadece Müslümanların değil tüm insanlığın vicdanını kanatan alçak saldırıların ve Filistinlilerin dünyanın gözü önündeki yaşadığı zulmün adı nedir? Dünya İsrail'in hukuk tanımaz, vicdanlara sığmayan bu tutumunu daha ne kadar görmezden gelecek? Türkiye olarak çocukların şehit edildiği, kadın ve yaşlı ayrımı yapmaksızın fütursuzca gerçekleştirilen terör eylemlerine sessiz kalmamız mümkün değildir" ifadelerine yer verildi.
Şehit - Bugün
Son dakika haber... Cumhurbaşkanı Yardımcısı Oktay, İdlib'te şehit olan asker için başsağlığı diledi
Son dakika gelişmesine göre Cumhurbaşkanı Yardımcısı Fuat Oktay, İdlib'te Bahar Kalkanı Harekat bölgesinde, şehit düşen asker için başsağlığı mesajı yayımladı.
Şehit - Bugün
İsrail, Gazze'ye hava saldırılarına yeniden başladı
Daha önceki İsrail saldırısına ilişkin Filistin Sağlık Bakanlığı, Gazze'de 9'u çocuk 20 Filistinlinin şehit olduğunu, yaralı sayısının da 95'e yükseldiğini duyurmuştu.
Şehit - Bugün
Son dakika gündem: Hakkari Valisi Akbıyık üs bölgesinde askerlerle iftar yaptı
Son dakika gündem haberi: Hakkari Valisi ve Belediye Başkan Vekili İdris Akbıyık, Yüksekova ilçesinde Şehit Jandarma Teğmen Güngör Dolunay Üs Bölgesinde terörle mücadele görevini yürüten güvenlik güçleriyle iftar yaptı.
Şehit - Bugün
İsrail'in Mescid-i Aksa'ya yönelik saldırıları Denizli'de protesto edildi
15 Temmuz Delikliçınar Şehitler Meydanı'nda toplanan kalabalık, "Kahrolsun İsrail", sloganı atarak tekbir getirdi.
Şehit - Bugün
Filistin Devlet Başkanı Abbas, Gazze saldırısı nedeniyle bayram kutlamalarını iptal etti
Filistin Devlet Başkanı Mahmud Abbas, İsrail'in Gazze saldırısındaki şehitlerden dolayı Ramazan Bayramı kutlamalarının iptali ve bayrakların yarıya indirilmesi kararı aldı.
Şehit - Bugün
Ordu, Bayburt ve Artvin'de İsrail'in Mescid-i Aksa'ya yönelik saldırıları protesto edildi
Grup daha sonra Türk ve Filistin bayraklarıyla süsledikleri araçlarıyla konvoy oluşturarak kornalar eşliğinde şehit turu attı.
Şehit - Bugün
Doğu ve Güneydoğu'da İsrail'in Mescid-i Aksa saldırıları protesto edildi
Yüzlerce araç halinde 15 Temmuz Şehitler Parkı'na gelen grup adına Memur-Sen Diyarbakır Şube Başkanı Nurhak Ensarioğlu, açıklama yaptı.
Şehit - Bugün
İsrail'in Kudüs ve Mescid-i Aksa'daki saldırıları
Açıklamada, Mescid-i Aksa'da ibadet eden masum sivillere saldırılması, caminin içine gaz ve sis bombalarının atılması, kadın, çocuk ve bebeklerin de aralarında bulunduğu kalabalıklara plastik mermilerle ateş edilmesinin İsrail'in uyguladığı acımasız şiddeti gözler önüne serdiği ifade edilerek, şunlar kaydedildi: "İsrail'in silahlı ve tam teçhizatlı askerleri ile savunmasız Filistinlilere saldırıları apaçık bir terör ve insanlık suçudur. Müslümanların kutsal mekanlarına saygısızlık yapılması, ibadet hürriyetlerine engel olunması, can ve mal güvenliklerinin tehdidi asla kabul edilemez. İslam Ülkeleri Akademisyen ve Yazarlar Birliği üyeleri olarak İsrail'in hukuk tanımaz saldırganlığını nefretle kınıyor ve lanetliyoruz. İsrail Gazze'nin üzerine bomba yağdırarak yirmiden fazla Filistinliyi şehit etmiştir ve cinayet işlemeye de devam etmektedir.
Şehit - Dün
Son Dakika | ABD Kongresi üyesi Omar: "İsrail'in Gazze'de sivillerin ölümüne yol açan hava saldırıları terör eylemidir"
Son dakika haberine göre ABD Temsilciler Meclisi Üyesi Ilhan Omar, İsrail'in Gazze'de sivillerin şehit olmasına yol açan hava saldırılarını "terör eylemi" olarak nitelendirdi ve bayram haftasında yapılan saldırıları kınamamanın "vicdansızlık" olduğunu belirtti.
Şehit - Dün
Son dakika haberi: Gazze'de şehit olanların sayısı 20'ye yükseldi
Gelen son dakika haberine göre Filistin Sağlık Bakanlığı, Gazze'de şehit olanların sayısının 20'ye, yaralı sayısının da 65'e yükseldiğini duyurdu.
Şehit - Dün
RTÜK'ten İsrail'e kınama
İsrail güçlerinin teravih namazını kılmak üzere Mescid-i Aksa'ya gelen Filistinlilere ses bombaları ve plastik mermi ile saldırısı sonucu çok sayıda insan yaralanmıştı. RTÜK tarafından yapılan açıklamada, Ramazan Bayramı'na ramak kala Ramazan ayının son günlerinde Mescid-i Aksa'da yapılan insanlık dışı saldırıların kınandığı kaydedildi. Kurul tarafından yapılan açıklamada, uluslararası topluma ve uluslararası medyaya şu sorular yöneltildi: "Kudüs'teki devlet destekli saldırılar 'terör' değil de nedir? Sadece Müslümanların değil tüm insanlığın vicdanını kanatan alçak saldırıların ve Filistinlilerin dünyanın gözü önündeki yaşadığı zulmün adı nedir? Dünya İsrail'in hukuk tanımaz, vicdanlara sığmayan bu tutumunu daha ne kadar görmezden gelecek?" Açıklamada, Türkiye olarak çocukların şehit edildiği, kadın ve yaşlı ayrımı yapılmaksızın fütursuzca gerçekleştirilen terör eylemlerine sessiz kalmanın mümkün olmadığı belirtildi.
Şehit - Dün
Fetih Hareketi: İsrail'in Gazze'ye yönelik saldırısı savaş suçudur
Gazze'deki Sağlık Bakanlığı Sözcüsü Eşref el-Kudra daha önce yaptığı yazılı açıklamada, Gazze Şeridi'nde gerçekleşen patlamada 3'ü çocuk 9 kişinin şehit olduğunu açıklamıştı.
Şehit - Dün
İslam Dünyası STK'ları Birliğinden, İsrail'in Mescid-i Aksa'ya yönelik saldırılarına ilişkin açıklama Açıklaması
66 ülkede 354 sivil toplum kuruluşu üyesi bulunan bir STK çatı örgütü olarak İslam dünyasındaki tüm kurum ve kuruluşları birlik ekseninde ortak hareket etmeye İsrail'in ve diğer ülkelerin uyguladıkları zulme dur demeye davet ettikleri belirtilen açıklamada, şehit kanlarının aktığı Filistin'de yaşanan saldırıları nefretle kınadıkları kaydedildi.
Şehit - Dün
Son dakika haberleri | Filistin Sağlık Bakanlığı: Gazze Şeridi'nde gerçekleşen patlamada 3'ü çocuk 9 Filistinli şehit oldu
Gelen son dakika haberine göre Gazze'deki Filistin Sağlık Bakanlığı, Gazze Şeridi'nde gerçekleşen patlamada 3'ü çocuk 9 kişinin şehit olduğunu açıkladı.
Şehit - Dün
Filistinlilerin nüfusu 1948'den bu yana 9 kat arttı
Ayrıca Nekbe'den bu yana Filistinlilerin haklarını savunan 100 binden fazla Filistinlinin şehit edildiği, 1967'den bu yana ise yaklaşık bir milyon kişinin gözaltına alındığı aktarıldı.
Şehit - Dün
Filistin Sağlık Bakanlığı, Gazze Şeridi'nde gerçekleşen patlamada 3'ü çocuk 9 kişinin şehit olduğunu bildirdi.
Filistin Sağlık Bakanlığı, Gazze Şeridi'nde gerçekleşen patlamada 3'ü çocuk 9 kişinin şehit olduğunu bildirdi.
Şehit - Dün
Adalet Bakan Yardımcısı Yılmaz, Kastamonu Valisi Çakır'ı ziyaret etti
Şehit Piyade Uzman Çavuş Murat Nar'ın cenaze töreni için Taşköprü ilçesine gelen Bakan Yardımcısı Yılmaz, törene katıldıktan sonra makamında ziyaret ettiği Vali Çakır ile görüştü.
Şehit - Dün
CHP Sözcüsü Öztrak, MYK toplantısına ilişkin açıklama yaptı Açıklaması
Toplantıya ilişkin açıklamada bulunan Öztrak, Hakkari Çukurca'da teröristlerle çıkan çatışmada ağır yaralanan ve tedavi gördüğü hastanede şehit olan Piyade Uzman Çavuş Murat Nar'a Allah'tan rahmet, ailesine başsağlığı diledi.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Şehit Haberleri | Şehit Haber - Haberler - Şehit haberleri, son dakika şehit haber ve gelişmeleri burada. İsrail, hava saldırısıyla Gazze'yi vurdu: 9'u çocuk 21 sivil yaşamını yitirdi.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 11.5.2021 08:23:33. #1.14#

title