Şehit Haberleri

Şehit haber, Şehit son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Şehit 10.4.2020
9 Nisan 2020 Haberleri
9 Nisan 2020 Manşet Haberleri.
Şehit 9.4.2020
Emniyet Genel Müdürü Aktaş'tan "Polis Haftası" mesajı
Emniyet Teşkilatı olarak milletin karşılaştığı her türlü tehdide karşı koruyucu, önleyici, şefkatli bir yaklaşım sergileyerek tüm zorlukların üstesinden geleceklerine inandıklarını belirten Aktaş, "Emniyet Teşkilatı olarak milletimizin karşılaştığı her türlü tehdide karşı koruyucu, önleyici, şefkatli bir yaklaşım sergileyerek tüm zorlukların üstesinden geleceğimize inanıyor; son günlerde dünya ve ülkemizin sağlığını tehdit eden korona virüs salgınına karşı da milletimizi korumak için büyük bir özveri ve fedakarlıkla mücadele eden sizlerin sağlığı, güvenliği ve her türlü ihtiyacını karşılamak için yanınızda olmaya devam ediyoruz. Genel asayiş, terör ve uyuşturucu ile mücadele, trafik güvenliği ve düzeninin sağlanması noktasında aldığı önlemlerle daha huzurlu, daha güvenli ve daha mutlu bir gelecek için çalışan teşkilatımızın her bir mensubuna, gösterdikleri üstün gayret, fedakarlık ve özveri için şükranlarımı sunarken, yeni hedeflere de birlikte yürümeyi temenni ediyorum. Bu duygularla başta Gazi Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşları olmak üzere vatan, bayrak ezan ve Kur'an mukaddesatı için canlarını feda eden aziz şehitlerimizi ve kahraman gazilerimizi saygı, minnet ve şükranla anıyor, ülkemizin dört bir yanında canla başla görev yapan siz değerli meslektaşlarıma ve kıymetli ailelerinize sağlık ve esenlikler diliyorum" ifadelerini kullandı.
Şehit 9.4.2020
Cumhurbaşkanı Erdoğan, Türk Polis Teşkilatı'nın 175'inci yılını kutladı
Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın gönderdiği mesajda, "Ülkemizde barış, refah ve huzurun güvencesi Türk Polis Teşkilatının 175. Kuruluş yıl dönümünü tebrik ediyorum. Kurulduğu günden bu yana hukukun üstünlüğünü ve insan haklarına saygıyı ilke edinen Polis Teşkilatımız, ülkemizin her köşesinde gece-gündüz fedakarca görev yaparak, milletimiz için her zaman huzur, güven ve şefkat kapısı olmuştur. Terörle ve örgütlü suçlarla mücadele başta olmak üzere, üstlendiği tüm görevlerde bizleri gururlandıran, büyük fedakarlık, cesaret ve kahramanlıkla hizmet veren Emniyet Teşkilatımız, 175 yıllık bilgi ve tecrübesiyle hizmet kalitesini her geçen gün artırmaktadır. Aziz milletimiz için canı pahasına görev yapan Türk Polis Teşkilatı'nın bundan sonra da halkımızın güven ve sevgisinden güç alarak, yüksek vazife şuuruyla çalışmalarını sürdüreceğine inanıyor; Polis Teşkilatımızı ileriye taşıyacak her adımın destekçisi olduğumuzu bir kez daha vurgulamak istiyorum. Türk Polis Teşkilatımızın kuruluş yıl dönümü vesilesiyle, görevleri başında şehit düşmüş olan kahraman polislerimize bir kez daha Allah'tan rahmet diliyor, gazilerimize şükranlarımı sunuyorum.
Şehit 9.4.2020
Ankara Valisi Şahin'den "Polis Haftası" mesajı
Vali Şahin yaptığı yazılı açıklamada, "Kuruluşunun 175. yıl dönümünü gururla kutladığımız Türk Polis Teşkilatı; vatandaşlarımızın huzur ve güven içinde yaşamasını temin etme, temel hak ve hürriyetlerini koruma, devletimizin bölünmez bütünlüğünü hedef alan her türlü tehlikeye karşı mücadele etme hususlarında büyük cesaret ve kahramanlıklar göstermiş, ülkemizin her köşesinde büyük bir özveriyle görev yapmıştır. Polis Teşkilatımız, gerek güvenliği ve yasaları koruyarak gerek sosyal sorumluluk projelerinde görev üstlenerek gerekse vatandaşlarımızın her ihtiyacında yanlarında olarak içinde bulunduğumuz zorlu süreçte de fedakarca çalışmaya devam etmektedir. Tüm dünyanın ve ülkemizin salgınla mücadele ettiği şu günlerde Polis Teşkilatımızın değerli mensuplarını üstün hizmetlerinden dolayı canıgönülden tebrik ediyorum. Bu vesile ile devleti ve milleti uğruna hayatlarını feda eden aziz şehitlerimizi rahmet ve minnetle yad ediyor, gazilerimize şükranlarımı sunuyorum.
Şehit 9.4.2020
DHA YURT BÜLTENİ - 21
Güvenlik güçleri, 5 sivili şehit eden teröristlerin peşinde (2)5 ŞÜPHELİ GÖZALTINDADiyarbakır'ın Kulp ilçesinde, dün sabah ormana odun toplayamaya gidenlerin bulunduğu araca yönelik 5 sivilin şehit olduğu saldırının faillerinin yakalanmasına yönelik çalışma yapan güvenlik güçleri 6...
Şehit 9.4.2020
Gelecek Partisi Konya İl Başkanı Ekici, Türk Polis Teşkilatı'nın 175. yılını kutladı
Gelecek Partisi Konya İl Başkanı Hasan Ekici, Türk Polis Teşkilatı'nın kuruluşunun 175. yıl dönümü ve Polis Haftası dolayısıyla mesaj yayımladı. Ekici, mesajında, şehit olan polisleri rahmet ve minnetle andığını belirtti.
Şehit 9.4.2020
Emniyet Genel Müdürü Aktaş'tan "Polis Haftası" mesajı Açıklaması
Emniyet teşkilatının bundan sonra da suç ve suçluyla mücadelede kararlı ve dirayetli duruşunu koruyarak cesaret ile azimle yoluna devam edeceğini vurgulayan Aktaş, şu değerlendirmede bulundu: "Emniyet Teşkilatı olarak milletimizin karşılaştığı her türlü tehdide karşı koruyucu, önleyici, şefkatli bir yaklaşım sergileyerek tüm zorlukların üstesinden geleceğimize inanıyoruz. Son günlerde dünya ve ülkemizin sağlığını tehdit eden koronavirüs salgınına karşı da milletimizi korumak için büyük bir özveri ve fedakarlıkla mücadele eden sizlerin sağlığı, güvenliği ve her türlü ihtiyacını karşılamak için yanınızda olmaya devam ediyoruz." Aktaş, genel asayiş, terör ve uyuşturucu ile mücadele, trafik güvenliği ve düzeninin sağlanması noktasında aldığı önlemlerle daha huzurlu, daha güvenli ve daha mutlu bir gelecek için çalışan teşkilatın her bir mensubuna, gösterdikleri üstün gayret, fedakarlık ve özveri için şükranlarını sunduğunu belirterek, şunları kaydetti: "Yeni hedeflere de birlikte yürümeyi temenni ediyorum. Bu duygularla başta Gazi Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşları olmak üzere vatan, bayrak ezan ve Kur'an mukaddesatı için canlarını feda eden aziz şehitlerimizi ve kahraman gazilerimi saygı, minnet ve şükranla anıyor, ülkemizin dört bir yanında canla başla görev yapan siz değerli meslektaşlarıma ve kıymetli ailelerinize sağlık ve esenlikler diliyorum.
Şehit 9.4.2020
Güvenlik güçleri, 5 sivili şehit eden teröristlerin peşinde (2)
5 ŞÜPHELİ GÖZALTINDADiyarbakır'ın Kulp ilçesinde, dün sabah ormana odun toplayamaya gidenlerin bulunduğu araca yönelik 5 sivilin şehit olduğu saldırının faillerinin yakalanmasına yönelik çalışma yapan güvenlik güçleri 6 şüpheli belirledi.
Şehit 9.4.2020
Kılıçdaroğlu'ndan Diyarbakır'daki saldırıda şehit olanların ailelerine başsağlığı telefonu
CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Diyarbakır'ın Kulp ilçesinde PKK'lı teröristlerin saldırısında şehit düşen 5 sivilin ailelerini telefonla arayarak başsağlığı dileklerini iletti.
Şehit 9.4.2020
Güvenlik güçleri, 5 sivili şehit eden teröristlerin peşinde (2)
5 ŞÜPHELİ GÖZALTINDADiyarbakır'ın Kulp ilçesinde, dün sabah ormana odun toplayamaya gidenlerin bulunduğu araca yönelik 5 sivilin şehit olduğu saldırının faillerinin yakalanmasına yönelik çalışma yapan güvenlik güçleri 6 şüpheli belirledi.
Şehit 9.4.2020
Kulp'taki terör saldırısına ilişkin 5 şüpheli gözaltına alındı
Diyarbakır'ın Kulp ilçesinde odun toplamaya giden 5 köylünün PKK'lı teröristlerce şehit edildiği saldırıyla ilgili olduğu değerlendirilen 5 şüpheli yakalandı.
Şehit 9.4.2020
FLAŞ
Diyarbakır'ın Kulp ilçesinde dün sabah ormana odun toplayamaya gidenlerin bulunduğu araca yönelik 5 sivilin şehit olduğu saldırıyla ilgili 5 kişi gözaltına alındı.
Şehit 9.4.2020
Cumhurbaşkanı Erdoğan, Türk Polis Teşkilatı'nın kuruluş yıl dönümünü kutladı
Türk Polis Teşkilatımızın kuruluş yıl dönümü vesilesiyle, görevleri başında şehit düşmüş olan kahraman polislerimize bir kez daha Allah'tan rahmet diliyor, gazilerimize şükranlarımı sunuyorum.
Şehit 9.4.2020
Diyarbakır'ın Kulp ilçesinde odun toplamaya giden 5 köylünün PKK'lı teröristlerce şehit edildiği...
Diyarbakır'ın Kulp ilçesinde odun toplamaya giden 5 köylünün PKK'lı teröristlerce şehit edildiği saldırıyla ilgili olduğu değerlendirilen 5 şüpheli yakalandı.
Şehit 9.4.2020
CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu'ndan şehit ailelerine taziye telefonu
Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Diyarbakır'daki terör saldırısında şehit olan işçilerin ailelerini telefonla arayarak başsağlığı diledi.
Şehit 9.4.2020
Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan 'Polis Haftası' mesajı
Cumhurbaşkanı Erdoğan, görevleri başında şehit olan polislere Allah'tan rahmet, gazilere de şükran dileklerini ilettiği mesajında, tüm emniyet mensuplarına görevlerinde başarılar dileyerek, selamını iletti.
Şehit 9.4.2020
Prof. Dr. İbrahim Öztek'ten Şehit Kaymakam Kemal Bey için anma mesajı
Anadolu Aydınlar Ocağı Genel Başkanı Prof. Dr. İbrahim Öztek, 1. Dünya Savaşı'nda Ermenilerin son kurbanı milli şehidimiz Kaymakam Kemal Bey için anma mesajı yayımladı.
Şehit 9.4.2020
Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan 'Polis Haftası' mesajı
CUMHURBAŞKANI Recep Tayyip Erdoğan, Emniyet Genel Müdürü Mehmet Aktaş'a gönderiği mesajla, Türk Polis Teşkilatı'nın 175'inci kuruluş yıl dönümünü kutladı.  Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, 10 Nisan Türk Polis Teşkilatı'nın 175'inci kuruluş yıl dönümü münasebetiyle Emniyet Genel Müdürü Mehmet Aktaş'a tebrik mesajı gönderdi. Erdoğan, barış, refah ve huzurun güvencesi Türk Polis Teşkilatı'nın kuruluş yıl dönümünü tebrik ettiği mesajında, "Kurulduğu günden bu yana hukukun üstünlüğünü ve insan haklarına saygıyı ilke edinen Polis Teşkilatımız, ülkemizin her köşesinde gece-gündüz fedakarca görev yaparak, milletimiz için her zaman huzur, güven ve şefkat kapısı olmuştur. Terörle ve örgütlü suçlarla mücadele başta olmak üzere, üstlendiği tüm görevlerde bizleri gururlandıran, büyük fedakarlık, cesaret ve kahramanlıkla hizmet veren Emniyet Teşkilatımız, 175 yıllık bilgi ve tecrübesiyle hizmet kalitesini her geçen gün artırmaktadır. Aziz milletimiz için canı pahasına görev yapan Türk Polis Teşkilatı'nın bundan sonra da halkımızın güven ve sevgisinden güç alarak, yüksek vazife şuuruyla çalışmalarını sürdüreceğine inanıyor; Polis Teşkilatımızı ileriye taşıyacak her adımın destekçisi olduğumuzu bir kez daha vurgulamak istiyorum" ifadelerini kullandı.Cumhurbaşkanı Erdoğan, görevleri başında şehit olan polislere Allah'tan rahmet, gazilere de şükran dileklerini ilettiği mesajında, tüm emniyet mensuplarına görevlerinde başarılar dileyerek, selamını iletti.
Şehit 9.4.2020
Ankara Valisi Şahin'den "Polis Haftası" mesajı Açıklaması
Türk Polis Teşkilatının ülkenin her köşesinde büyük bir özveriyle görev yaptığını vurgulayan Şahin, mesajında şunları kaydetti: "Polis Teşkilatımız, gerek güvenliği ve yasaları koruyarak, gerek sosyal sorumluluk projelerinde görev üstlenerek, gerekse vatandaşlarımızın her ihtiyacında yanlarında olarak içinde bulunduğumuz zorlu süreçte de fedakarca çalışmaya devam etmektedir. Tüm dünyanın ve ülkemizin salgınla mücadele ettiği şu günlerde, Polis Teşkilatımızın değerli mensuplarını üstün hizmetlerinden dolayı canıgönülden tebrik ediyorum. Bu vesile ile devleti ve milleti uğruna hayatlarını feda eden aziz şehitlerimizi rahmet ve minnetle yad ediyor, gazilerimize şükranlarımı sunuyorum.
Şehit 9.4.2020
İzmir Valisi Ayyıldız, Türk Polis Teşkilatının 175. kuruluş yıl dönümünü kutladı
Türk Polis Teşkilatı'nın, her geçen gün geliştiğini ve sürekli kendisini yenilediğini vurgulayan Vali Ayyıldız, mesajında şu ifadelere yer verdi: "Gücünü yasalardan ve halktan alan polisimiz, toplumsal huzur ve istikrarımızın teminatı olmaya devam edecektir. Her türlü fedakarlığı benliğine kazımış, her an göreve hazır polis teşkilatımızın 175. yıl dönümünü tebrik ediyorum. Bu vatan uğuna şehit olmuş emniyet mensuplarımıza yüce Allah'tan bir kez daha rahmet dilerken geride kalan ailelerine sabır ve baş sağlığı diliyorum.
Şehit 9.4.2020
Türk Polis Teşkilatının kuruluşunun 175. yıl dönümü
Polis teşkilatının kurulduğu günden bu yana vatanın ve milletin bölünmez bütünlüğünü, halkın huzur ve mutluluğunu, can ve mal güvenliğini sağlamak için özveriyle görev yaptığını belirten Bulut, mesajında şu ifadelere yer verdi: "Hukukun üstünlüğü, insan haklarına saygı ve demokratik toplum ilkelerinden ödün vermeden, anayasa ve yasalarımıza bağlı kalarak sadakatle görev yapan polis teşkilatımız, 175 yıllık bilgi ve deneyimiyle güvenlik hizmetlerinin sunulmasında modern koşulların gerektirdiği her türlü teknik ve idari donanımıyla başarılı ve sürekli hizmet vermektedir. Bununla polis teşkilatımız, karşılaştığı her olayda, sağduyusunu muhafaza etmekte ve halkımızla bütünleşerek devlet millet beraberliğinin en güzel örneklerini sergilemektedir. Bu duygu ve düşüncelerle şehit olan polislerimize Allah'tan rahmet, gazilerimizi de şükran ve minnetle anıyorum.
Şehit 9.4.2020
Türk Polis Teşkilatının kuruluşunun 175. yıl dönümü
Muş'un güven ve huzurunu tesis etmek için gece gündüz çalışan emniyet mensuplarına teşekkür eden Asya, mesajında şu ifadelere yer verdi: "Emniyet teşkilatı kamu düzenini ve güvenliğini sağlamak, vatandaşlarımızın can ve mal güvenliğini korumak, huzur ve asayişi temin etmek, suç işlenmesini önlemek, suçluları adalete teslim etmek gibi birçok önemli görevleri yerine getirmektedir. Halkın huzurunu hedef alan tehdit ve tehlikelere karşı mücadele etmeyi kendisine vazife eden, gücünü milletten ve kanunlardan alan polislerimiz gerektiğinde canını hiçe saymaktadır. Bu fedakarlığı gösteren emniyet mensuplarımızın çağın gereklerine göre kendini sürekli yenileyen, demokratik değerlere, hukukun üstünlüğüne ve insan haklarına saygıyı her koşulda gözeten bir anlayışla, görev ve sorumluluklarını en iyi şekilde yerine getirmeye devam edeceklerine yürekten inanıyorum. Emniyet teşkilatımızın 175. kuruluş yıl dönümünde şehit polislerimizi rahmetle, gazilerimizi minnetle yad ediyor, Muşumuzun bir huzur şehri olması için büyük bir özveriyle çalışan bütün polislerimize şükranlarımı sunuyorum.
Şehit 9.4.2020
Türk Polis Teşkilatı'nın kuruluşunun 175. yıl dönümü
Polislerin Türkiye'de güven ortamının tesisine yönelik takdire şayan gayretler sergilediğini ifade eden Vali Canalp, şunları kaydetti: "Devletimizin en önemli vazifelerinden biri de vatandaşlarımızın huzur ve güven içinde yaşamasını temin etmektir. Kanunlarla sınırlı ve yetkisini yine kanunlardan alarak görev yapan bu güzide teşkilatımız, insan hak ve özgürlüklerine gösterilen hassasiyet ile güvenlik ve özgürlük dengesini sağlama konusunda ciddi bir vazife ifa etmektedir. Gazi Mustafa Kemal Atatürk'ün 'Polis asker kadar disiplinli, hukukçu kadar hukuk adamı, bir anne kadar şefkatli olmalıdır. Herkesin polisi kendi vicdanıdır, fakat polis vicdanı olmayanların karşısındadır.' dediği gibi polis teşkilatımız ülkemizin bölünmez bütünlüğüne sonsuza dek sahip çıkacak ve üstlendiği tüm görevleri yasalar çerçevesinde yerine getirmeyi her zaman sürdürecektir. Milletimizin huzuru, güven ve selameti adına gece gündüz çalışan tüm polislerimizin,10 Nisan Polis Günü'nü kutluyor, görevi başında şehit olan bütün güvenlik güçlerimizi rahmet ve minnetle anıyorum.
Şehit 9.4.2020
Jandarmadan Türk Polis Teşkilatının kuruluşunun 175. yıl dönümüne videolu kutlama
Sitedeki açıklamada, "Türk Polis Teşkilatımızın 175. kuruluş yıl dönümünde şehit polislerimizi rahmetle, gazilerimizi minnetle yad ediyor, halkımızın huzuru ve güvenliği için beraber, omuz omuza çalıştığımız tüm polis arkadaşlarımızın Polis Haftası'nı en içten dileklerimizle kutluyoruz.
Şu an buradasınız: Şehit Haberleri | Şehit Haber - Haberler - Şehit haberleri, son dakika şehit haber ve gelişmeleri burada. 2 kişinin öldüğü kazada düşen plakayı almak için döndüğünde yakalandı.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 10.4.2020 03:36:22. #1.15#
title