SALİH ZEKİ MURZİOĞLU HABERLERİ

SALİH ZEKİ MURZİOĞLU HABERLERİ

Salih Zeki Murzioğlu haber, Salih Zeki Murzioğlu son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Salih Zeki Murzioğlu

Salih Zeki Murzioğlu

Doğum Yeri Samsun / Türkiye
Doğum Tarihi 5.1.1959 - ...

Salih Zeki Murzioğlu Kimdir ?

05.01.1959 tarihinde Samsun’da doğdu. İlk ve ortaokul tahsilinden sonra Samsun Ticaret Lisesi’ni bitirdi. Üniversite öğrenimi yarım bırakan Murzioğlu baba mesleği olan bakır işleme sektöründe ticari hayatına başladı. İnşaat, gıda gibi pek çok sektörde faaliyet göstermektedir.
Biyografinin devamı için tıklayın
Salih Zeki Murzioğlu - 17.9.2020
Samsun'da kenevir çeşitleri "Narlı" ve "Vezir" tescil onayına sunulacak
Toplantıda Samsun Valisi Zülkif Dağlı, AK Parti Samsun Milletvekilleri Fuat Köktaş, Ahmet Demircan ve Orhan Kırcalı, OMÜ Rektörü Prof. Dr. Yavuz Ünal, Samsun Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Mahmut Aydın, Samsun Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Salih Zeki Murzioğlu da konuşma yaptı.
Salih Zeki Murzioğlu - 16.7.2020
Samsun'da iki kuruluşa Kovid-19 belgesi verildi
Samsun TSO Meclis Başkanı Haluk Akyüz, Yönetim Kurulu üyeleri Ayhan Çakır ve Kerem Tüfekçi ile TSE Samsun Belgelendirme Müdürü Erol Kaygı'nın katıldığı törende, Samsun TSO adına belgeyi Yönetim Kurulu Başkanı Salih Zeki Murzioğlu, Sheraton Grand Samsun Hotel'in belgesini ise Genel Müdür Onur Bıyıklı aldı.
Salih Zeki Murzioğlu - 11.7.2020
LAYSİAD'da Ali Sukas dönemi
LAYSİAD'ın genel kurul toplantısına ayrıca, aynı zamanda derneğin de üyesi olan CHP Samsun Milletvekili Kemal Zeybek, Samsun Ticaret ve Sanayi Odası (STSO) Yönetim Kurulu Başkanı ve TOBB Başkan Yardımcısı Salih Zeki Murzioğlu ve Ladik Belediye Başkanı Nurhan Yapıcı Özel katıldı.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Salih Zeki Murzioğlu Haberleri | Salih Zeki Murzioğlu Kimdir - Haberler - Salih Zeki Murzioğlu haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Salih Zeki Murzioğlu kimdir, hayatı ve biyografisi. Samsun protokolü Cumhuriyet Bayramı'nı kutladı.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 29.10.2020 11:45:03. #1.15#
title