ÖMER FATİH SAYAN HABERLERİ

Ömer Fatih Sayan Haberleri

Ömer Fatih Sayan haber, Ömer Fatih Sayan son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Ömer Fatih Sayan - 16.9.2020
Son dakika haber | Bakan Karaismailoğlu: "Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumu'nun geçmişten gelen tecrübesiyle...
Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumu'nun (BTK) 20. Kuruluş yıl dönümü dolayısıyla BTK binasında bir etkinlik düzenlendi. Düzenlenen etkinliğe, Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Adil Karaismailoğlu online olarak, Ulaştırma ve Altyapı Bakan Yardımcısı Dr. Ömer Fatih Sayan ile Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumu Başkanı Ömer Abdullah Karagözoğlu salonda katılım sağladı.
Ömer Fatih Sayan - 15.9.2020
Son dakika... Bakan Yardımcısı Sayan, BTK'nin 20. kuruluş yılı etkinliğinde konuştu Açıklaması
Son dakika haberi... Ulaştırma ve Altyapı Bakan Yardımcısı Ömer Fatih Sayan, Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumunun (BTK) ülke için çok kritik önemde olduğunu belirterek, "Darbe gecesi (15 Temmuz) Sayın Cumhurbaşkanımız canlı yayına bir uygulama üzerinden bağlandı ve eğer bu kurum, o internet bağlantısının...
Ömer Fatih Sayan - 27.8.2020
Türkiye'nin İlk 500 Bilişim Şirketi Araştırması'nın sonuçları belli oldu
Başarılı şirketler, KoçSistem'in "Dijital Tören Sponsoru" olduğu Bilişim 500 Töreni'nde ödüllerini aldı. Tören, Cumhurbaşkanlığı Dijital Dönüşüm Ofisi Başkanı Ali Taha Koç, Ulaştırma ve Altyapı Bakan Yardımcısı Ömer Fatih Sayan ve Cumhurbaşkanlığı Ekonomi Politikaları Kurul Üyesi Hakan Yurdakul'un da katılımıyla dijital ortamda gerçekleşti.
Ömer Fatih Sayan - 29.7.2020
Bakan Yardımcısı Sayan'dan sosyal medya düzenlemesi açıklaması
Ulaştırma ve Altyapı Bakan Yardımcısı Ömer Fatih Sayan, Mecliste kabul edilen sosyal medya düzenlemesine ilişkin, "Sosyal medya sağlayıcıları artık adli makamlar ve vatandaşlarımıza karşı ciddiyetsiz bir tavır takınamayacaklar.
Ömer Fatih Sayan - 15.7.2020
15 Temmuz gecesi şehit olan TÜRKSAT çalışanları anıldı
Söz konusu uyduların dev yatırımlar olmasının ötesinde, Türkiye'yi bölmeyi hedefleyen tüm hainlerin heveslerini kursaklarında bıraktığını vurgulayan Karaismailoğlu, şunları kaydetti: "Aslında yapılan her bir kilometre yol, inşa edilen her okul, hastane, köprü ya da açılan bir fabrika, bu zalimlere milletimizin indirdiği bir tokattır. Canlarını veren şehitlerimizin fedakarlıklarının, çabalarının, emanetlerinin boşa gitmediğinin ispatıdır. Bizler de onlar gibi canımız pahasına bu emanete sahip çıkacağız. Canı gönülden inanıyorum ki biz birlikte olduğumuz sürece şehitlerimizin emanetini asla yere düşürmeyeceğiz. Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan'ın liderliğinde 15 Temmuz gibi bir günü bir daha hiç yaşanmamak üzere tarihe gömdük ancak asla unutmayacağız ve unutturmayacağız." "Haklarını ödeyemeyiz, Allah onlardan razı olsun" Ulaştırma ve Altyapı Bakan Yardımcısı Ömer Fatih Sayan da darbecilerin silahla tehdit ettikleri TÜRKSAT çalışanlarına yayınları kestiremediklerini, son çare olarak yerleşkeyi bombalayarak yayınları kesmeyi hedeflediklerini söyledi.
Ömer Fatih Sayan - 24.6.2020
Elektronik Ticaret Bilgi Sistemi tanıtıldı
Ulaştırma ve Altyapı Bakan Yardımcısı Ömer Fatih Sayan, Ticaret Bakanlığı tarafından hazırlanan e-ticaret verilerinin, posta sektöründe hizmet kalitesi, kullanıcı hakları ve tüketici şikayetlerinin çözümü gibi pek çok alanda Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumuna (BTK) daha etkin ve...
Ömer Fatih Sayan - 11.6.2020
"Salgın Süreci ve Sonrasında Telekom Operatörleri" toplantısı
Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı Bakan Yardımcısı Ömer Fatih Sayan, "Dün TBMM Plan Bütçe Komisyonu'ndan geçen, vatandaşlarımızın ve operatörlerimizin uzun süredir beklediği, elektronik ortamda abone olunmasına yönelik düzenleme, önümüzdeki hafta meclis gündeminden geçerek vatandaşlarımızın...
Ömer Fatih Sayan - 9.6.2020
Kovid-19'un telekom sektörüne etkileri ele alınacak
Türksat'ın tanıtım ve YouTube kanallarından canlı yayınlanacak etkinliğe, Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı Bakan Yardımcısı Ömer Fatih Sayan, Türksat Genel Müdürü Cenk Şen ile Türk Telekom, Turkcell ve Vodafone üst yöneticilerinin katılımı bekleniyor.
Ömer Fatih Sayan - 3.6.2020
e-Devlet Kapısı kullanımında rekor artış
Bakan Karaismailoğlu'nun Türksat AŞ Gölbaşı Yerleşkesi'ndeki incelemelerinde, Ulaştırma ve Altyapı Bakan Yardımcıları Ömer Fatih Sayan, Enver İskurt ve Selim Dursun ile Türksat AŞ Yönetim Kurulu Başkanı Kemal Yüksek de hazır bulundu.
Ömer Fatih Sayan - 20.5.2020
Kamu Bilişim Dijital Zirvesi
Ofis koordinasyonunda hazırlanan Bilgi ve İletişim Güvenliği Rehberi'nin de yayımlanma aşamasında olduğunu belirten Koç, şunları kaydetti: "Daha güçlü ekonomiler için daha güçlü teknolojilerin önemli olduğu bir çağ başlıyor. Alacağımız önlemler ve atacağımız adımlar, yarının dünyasında teknolojiyi takip eden değil teknolojiye yön veren bir ülke olabilmemiz için önemli. Ülkemizin dijital geleceğinin inşasında tüm paydaşlarla yakın bir iş birliği içerisinde çalışmak istiyoruz. Bu krizi yenmenin tek yolu, bir araya gelip çalışmaktan geçiyor." Zararlı yazılımlar tespit edilerek uyarılar yapıldı Ulaştırma ve Altyapı Bakan Yardımcısı Ömer Fatih Sayan da salgının görüldüğü ilk günlerden itibaren elektronik haberleşme ve posta sektörleri için birçok tedbiri hayata geçirdiklerini söyledi.
Ömer Fatih Sayan - 22.4.2020
Dijital Gündem Video Konferansı
Ulaştırma ve Altyapı Bakan Yardımcısı Ömer Fatih Sayan, Türkiye'nin yeni tip koronavirüs (Kovid-19) salgınına karşı kararlı ve başarılı bir mücadele verdiğini belirterek, "Salgının başladığı ilk günden itibaren bütün paydaşlarla iletişim halindeyiz.
Ömer Fatih Sayan - 22.4.2020
"Salgınla Mücadelede Bilişim ve Telekom" konferansı Türksat Tanıtım kanalından yayınlanacak
Türksat'ın YouTube ve tanıtım kanalından canlı olarak yayınlanacak etkinliğe, Ulaştırma ve Altyapı Bakan Yardımcısı Ömer Fatih Sayan da katılacak.
Ömer Fatih Sayan - 12.3.2020
Türkiye'nin Washington Büyükelçiliğinde "İdlib" fotoğraf sergisi
Büyükelçilik binasında açılan sergiye, Ulaştırma ve Altyapı Bakan Yardımcısı Ömer Fatih Sayan ve Büyükelçi Serdar Kılıç'ın yanı sıra çok sayıda büyükelçilik görevlisi, diğer yetkililerle vatandaşlar katıldı.
Ömer Fatih Sayan - 12.3.2020
- Dünyanın en büyük uydu fuarına 'korona virüsü' iptali- Türkiye'den Türksat ile 4 firmanın...
- Dünyanın en büyük uydu fuarına 'korona virüsü' iptali Türkiye'den Türksat ile 4 firmanın katıldığı fuarda milli uydu projeleri tanıtıldı WASHINGTON - Dünyanın en büyük fuarı olan Satellite 2020, korona virüs salgını nedeniyle kapılarını erken kapattı. Türkiye'nin dev uydu firmaları, ABD'nin Washington şehrindeki Walter E. Kongre Merkezinde 9-12 Mart arasında düzenlenen dünyanın en büyük uydu fuarı Satellite 2020'de stant açmıştı. Türksat, Savunma Teknolojileri Mühendislik ve Ticaret AŞ (STM), Profen ve Türk Havacılık ve Uzay Sanayi AŞ.'nin katıldığı fuar, korona virüsü endişesi nedeniyle kapılarını erken kapattı. Bugün sonlanması planlanan Satellite 2020 Fuarında firmalar, Washington Sağlık Departmanı tarafından 31 Mart'a kadar binden fazla kişinin bir araya gelerek toplanmaması önerisinde bulunmasının ardından kongre merkezinin aldığı karar doğrultusunda dün akşam saatlerinde stantlarını kapattı. "Korona virüsü bu fuarı da bir miktar etkiledi" Türkiye'den fuara katılan firmaların Türkiye'de üretim yapıp yurt dışına ihraç etme ve burada müşterileri ile buluşmayı hedeflediğini ifade eden Ulaştırma ve Altyapı Bakan Yardımcısı Ömer Fatih Sayan, "Tabi ki bu yıl esasında korona virüsü bu fuarı da bir miktar etkiledi, fuara katılımın çok yüksek olmadığını gözlemliyoruz ama bizim tüm firmalarla yaptığımız görüşmelerde özellikle potansiyelin yüksek olduğu ve gerçekten fuarda ciddi müşterilerle karşılaştıklarını söylediler" dedi.
Ömer Fatih Sayan - 12.3.2020
Dünyanın en büyük uydu fuarına 'korona virüsü' iptali
"Korona virüsü bu fuarı da bir miktar etkiledi" Türkiye'den fuara katılan firmaların Türkiye'de üretim yapıp yurt dışına ihraç etme ve burada müşterileri ile buluşmayı hedeflediğini ifade eden Ulaştırma ve Altyapı Bakan Yardımcısı Ömer Fatih Sayan, "Tabi ki bu yıl esasında korona virüsü bu fuarı da bir miktar etkiledi, fuara katılımın çok yüksek olmadığını gözlemliyoruz ama bizim tüm firmalarla yaptığımız görüşmelerde özellikle potansiyelin yüksek olduğu ve gerçekten fuarda ciddi müşterilerle karşılaştıklarını söylediler" dedi.
Ömer Fatih Sayan - 9.3.2020
Türksat, Satellite 2020 Fuarı'nda boy gösterecek
Türksat'ın stant açılışını Ulaştırma ve Altyapı Bakan Yardımcısı Ömer Fatih Sayan ile Türkiye'nin Washington Büyükelçisi Serdar Kılıç'ın yapması planlanıyor.
Ömer Fatih Sayan - 4.3.2020
Dijital Dünya Kadınları Semineri
Ulaştırma ve Altyapı Bakan Yardımcısı Ömer Fatih Sayan, bakanlık olarak en büyük hedeflerinden birinin, bilgi ve iletişim teknolojileri alanında da kadınların istihdam oranlarını artırmak olduğunu söyledi.
Ömer Fatih Sayan - 4.3.2020
"Uludağ Ekonomi Zirvesi" 20-21 Mart'ta gerçekleştirilecek
Zirvede, Ticaret Bakan Yardımcısı Rıza Tuna Turagay, Ulaştırma ve Altyapı Bakan Yardımcısı Ömer Fatih Sayan ile Türkiye Cumhuriyet Merkez Bankası (TCMB) Başkanı Murat Uysal da Türkiye'nin yarınıyla ilgili değerlendirmelerde bulunacak.
Ömer Fatih Sayan - 28.2.2020
Ulaştırma ve Altyapı Bakan Yardımcısı Sayan: "Sosyal ağlar üzerinden yapılan haberlere itibar...
Ulaştırma ve Altyapı Bakan Yardımcısı Ömer Fatih Sayan, "Millet olarak çok kritik anlar yaşıyor, yüreğimizi yakan haberler alıyoruz.
Ömer Fatih Sayan - 20.2.2020
Ankara'da "3. Siber Güvenlik Ekosisteminin Geliştirilmesi Zirvesi"
Ulaştırma ve Altyapı Bakan Yardımcısı Ömer Fatih Sayan, "Biz her fırsatta yerli ve milli üretimin öneminden bahsediyoruz.
Ömer Fatih Sayan - 12.2.2020
Bakan Yardımcısı Sayan İnternet yasalarının değişime ayak uydurması lazım
Bakan Yardımcısı Sayan İnternet yasalarının değişime ayak uydurması lazımBakan Yardımcısı Sayan: İnternet yasalarının değişime ayak uydurması lazımULAŞTIRMA ve Altyapı Bakan Yardımcısı Ömer Fatih Sayan, "Programların, telefonların, bilgisayarların, tabletlerin her ay güncellendiği bir...
Ömer Fatih Sayan - 11.2.2020
Güvenli İnternet Günü etkinliği
Ulaştırma ve Altyapı Bakan Yardımcısı Ömer Fatih Sayan, eskiden çocuklara "tanımadığınız kişilerden şeker almayın" uyarısında bulunulduğunu anımsatarak, "Şimdi işler değişti.
Ömer Fatih Sayan - 8.2.2020
Türkiye'nin siber saldırıları önleme merkezi kapılarını AA'ya açtı
"Siber güvenliğin sağlanması vazgeçilmez hale geldi" Ulaştırma ve Altyapı Bakan Yardımcısı Ömer Fatih Sayan, siber saldırıların son yıllarda daha da önem kazandığını, Türkiye'nin içinde bulunduğu jeopolitik konumun da etkisiyle siber güvenliğinin sağlanmasının vazgeçilmez hale geldiğini söyledi.
Ömer Fatih Sayan - 8.2.2020
Bakan Yardımcısı Sayan, Doğu Ekspresi'ndeki "AB-Türkiye İşbirliği" toplantısında konuştu Açıklaması
Ulaştırma ve Altyapı Bakan Yardımcısı Ömer Fatih Sayan, ulaşım koridorlarının gelecekteki ticaretin insanları nasıl etkileyeceğini gösterdiğini belirterek, "Kesintisiz ulaşım ve iletişim halkları birbirine bağlayacak.
Haberler.com Ios Uygulaması Haberler.com Android Uygulaması Haberler.com Huawei Uygulaması
Şu an buradasınız: Ömer Fatih Sayan Haberleri | Ömer Fatih Sayan Kimdir - Haberler - Ömer Fatih Sayan haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Ömer Fatih Sayan kimdir, hayatı ve biyografisi. Son dakika haber | Bakan Karaismailoğlu: Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumu'
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 20.9.2020 18:21:27. #1.15#
title