Ömer Fatih Sayan Haberleri

Ömer Fatih Sayan haber, Ömer Fatih Sayan son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Ömer Fatih Sayan - 12.10.2021
Ulusal Siber Kalkan 2021 Tatbikatı başladı
Ulaştırma ve Altyapı Bakan Yardımcısı Ömer Fatih Sayan, Ulusal Siber Olaylara Müdahale Merkezi (USOM) bünyesinde yürütülen çalışmalarla, AVCI, AZAD, KASIRGA, ATMACA, SINKHOLE ve KULE gibi sistemlerle 1 saatte 16 milyon internet adresinin tarandığına, 126 bin web sitesinin 2 milyon sayfasının...
Ömer Fatih Sayan - 04.10.2021
İletişim uygulamalarındaki erişim krizi, milli uygulamalara talebi artırıyor
Anlık mesajlaşma uygulaması BiP, Twitter'dan, "En can alıcı yerinde çöken sohbetler istemiyorsan sen de BiP'e gel, kafan rahat olsun! #BiPteyiz" mesajı paylaşırken, Ulaştırma ve Altyapı Bakan Yardımcısı Ömer Fatih Sayan da yabancı menşeli platformlarda yaşanan sorunların, yerli ve milli mesajlaşma uygulamalarının önemini bir kez daha ortaya çıkardığını vurguladı.
Ömer Fatih Sayan - 04.10.2021
Bakan Yardımcısı Sayan'dan Whatsapp, Facebook ve Instagram'a erişimde yaşanan sorunlara ilişkin açıklama Açıklaması
Ulaştırma ve Altyapı Bakan Yardımcısı Ömer Fatih Sayan, bazı sosyal medya platformlarında dünya genelinde erişim sorunu yaşandığını ve bundan Türkiye'deki kullanıcıların da kısmen etkilendiğini bildirdi.
Ömer Fatih Sayan - 01.10.2021
GÜNDEM / 1 Ekim 2021
(Kenan Irtak) 3- KDV indiriminin ikinci el cep telefonu fiyatlarına yansıması bekleniyor Yenileme merkezleri tarafından satışa sunulan ikinci el cep telefonlarında KDV oranı yüzde 1'e düşürülürken, Ticaret Bakanlığının yetki verdiği yenileme merkezi sayısı 8'e ulaştı Vatandaşlar, bu merkezler ve bunlara bağlı yetkili satıcılar tarafından 12 ay garantili yenilenmiş cep telefonu satın alabiliyor Ulaştırma ve Altyapı Bakan Yardımcısı Ömer Fatih Sayan: "Oluşacak vergi avantajı fiyatlara da yansıyacağından tüketiciler daha uygun fiyatlarla yenilenmiş cep telefonu satın alabileceklerdir" (Deniz Çiçek/Arife Yıldız Ünal/Ankara) *** Anadolu Ajansının yayımladığı haber, görüntü, fotoğraf ve internet ile wap için oluşturduğu her türlü bilgi, abone olmayanlar tarafından hiçbir şekilde kullanılamaz.
Ömer Fatih Sayan - 30.09.2021
Yenilenmiş sertifikalı cep telefonlarının satışında KDV oranı yüzde 1 olarak uygulanacak
Ulaştırma ve Altyapı Bakan Yardımcısı Ömer Fatih Sayan, Twitter hesabından konuya ilişkin yaptığı paylaşımda, kararın ekonomiye sağlayacağı katkıya dikkati çekti.
Ömer Fatih Sayan - 29.09.2021
Son dakika haberi | Ulaştırma ve Altyapı Bakan Yardımcısı Sayan mezuniyet sevinci yaşadı
Son dakika haberleri... Ulaştırma ve Altyapı Bakan Yardımcısı Dr. Ömer Fatih Sayan, Anadolu Üniversitesi (AÜ) Açıköğretim Fakültesinden mezun oldu.
Ömer Fatih Sayan - 23.09.2021
5G'nin kullanımı için hedef 2023
Ulaştırma ve Altyapı Bakan Yardımcısı Dr. Ömer Fatih Sayan, "Hedefimiz 2023 yılında vatandaşlarımızın en yüksek yerlilik oranına sahip olacak şekilde 5G'yi kullanmaya başlıyor olması." dedi.
Ömer Fatih Sayan - 13.09.2021
Huawei "Gelecek İçin Tohumlar" programı başladı
Açıklamada görüşlerine yer verilen Ulaştırma ve Altyapı Bakan Yardımcısı Dr. Ömer Fatih Sayan, şunları kaydetti: "Huawei'nin dünya genelinde yürüttüğü 'Gelecek için Tohumlar', bilişim alanında yeteneklerin geliştirilmesi açısından çok değerli bulduğum bir program.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Ömer Fatih Sayan Haberleri | Ömer Fatih Sayan Kimdir - Haberler - Ömer Fatih Sayan haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Ömer Fatih Sayan kimdir, hayatı ve biyografisi. Kimliklerde yeni dönem! Güvenli elektronik imza atabilmek için de kullanılabilec
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 28.10.2021 17:32:42. #1.16#

title