NECDET ÜNÜVAR HABERLERİ

Necdet Ünüvar haber, Necdet Ünüvar son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Necdet Ünüvar

Necdet Ünüvar

Doğum Yeri Adana / Türkiye
Doğum Tarihi 6.6.1960

Necdet Ünüvar Kimdir ?

6 Haziran 1960'ta Adana Ceyhan'da doğdu. Baba adı Halil, anne adı Müzeyyen'dir. Atatürk Üniversitesi Tıp Fakültesini bitirdi. Atatürk Üniversitesi Tıp Fakültesi Endokrinoloji ve Metabolizma Bilim Dalı Başkanlığı görevini yürüttü. 2002-2007 yılları arasında Sağlık Bakanlığı Müsteşarlığı yaptı.
Biyografinin devamı için tıklayın
Necdet Ünüvar - Bugün
Sağlıklı bir yaşam için pedallar döndü
Ankara Üniversitesi koordinasyonunda "Avrupa Hareketlilik Haftası" kapsamında "Haydi Pedallayalım" bisiklet turu etkinliği düzenlendi. Kampüs içerisinde Ankara Üniversitesi Rektörü Necdet Ünüvar ve öğrenciler pedal çevirdi.
Necdet Ünüvar - 31.08.2021
Türkiye ve Azerbaycan, sağlık sistemlerini uyumlaştırmak için yol haritası hazırlayacak
Ortak üniversite kurulması gündeme geldi Bayramlı, Ankara Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Necdet Ünüvar ve Sağlık Bilimleri Üniversitesi Rektörü Prof.
Necdet Ünüvar - 05.08.2021
Ankara Üniversitesi, Azerbaycan Büyükelçisi Hazar İbrahim'e "Dostluk Beratı" verdi
Ankara Üniversitesi tarafından Azerbaycan'ın Ankara Büyükelçisi Hazar İbrahim'e Washington Büyükelçiliğine atanmasının ardından Türkiye ile Azerbaycan arasındaki ilişkilerin geliştirilmesine, Ankara Üniversitesi ile eğitim, akademik, sosyal ve kültürel iş birliğine verdiği önem ve yaptığı katkılardan dolayı 'Ankara Üniversitesi Dostluk Payesi Beratı' verildi. Ankara Üniversitesi'nde düzenlenen törene Ankara Üniversitesi Rektörü Necdet Ünüvar ve öğretim üyeleri katıldı.
Necdet Ünüvar - 13.07.2021
Vali Çiçek, 15 Temmuz Şehitlerini Anma Demokrasi ve Milli Birlik Günü Adlı Sergiyi Açtı, Konferansa Katıldı
Serginin açılışına Vali Gökmen Çiçek, İkmal ve Garnizon Komutanı Tuğg. Osman Alp, Belediye Başkanı Mehmet Zeybek, Cumhuriyet Başsavcısı Fatih Karabacak, İdare Mahkemesi Başkanı Yasin Ayna, Adli Yargı Adalet Komisyonu Başkanı Fatih Serdar Köken, AFSÜ Rektörü Prof. Dr. Nurullah Okumuş, Ankara Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Necdet Ünüvar, İl Jandarma Komutanı J.
Necdet Ünüvar - 06.07.2021
AÜ İLEF 53. dönem mezunları diplomalarını törenle aldı
Beşevler 10. Yıl Yerleşkesi Güneş Meydanı'nda 93 öğrenci için düzenlenen mezuniyet törenine, Ankara Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Necdet Ünüvar ve İletişim Fakültesi Dekanı Prof.
Necdet Ünüvar - 18.06.2021
Türkiye Barolar Birliği ile Ankara Üniversitesi TÖMER arasında yabancı dil eğitimine ilişkin protokol imzalandı
Birlikten yapılan açıklamaya göre, düzenlenen törenle, Türkiye Barolar Birliği Başkanı Metin Feyzioğlu ile Ankara Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Necdet Ünüvar, eğitim ve iş birliği protokolüne imza attı.
Necdet Ünüvar - 02.06.2021
Ankara Üniversitesinden Prof. Dr. Gökhan Hotamışlıgil'e fahri doktora
Törende konuşan AÜ Rektörü Prof. Dr. Necdet Ünüvar, üniversitenin tıp fakültesinden mezun olan Hotamışlıgil'in yurt dışında sayısız projede görev aldığını ve yıllardır büyük başarılara imza attığını belirterek, şunları kaydetti: "Bu topraklarda yetişen nice değerimiz gibi nerede ve hangi şartta olursa olsun daima Türk olmakla, ülkemizin kıymetli okullarından yetişmekle övünmüş ve aidiyet bağlarını da daima güçlü tutmuştur.
Necdet Ünüvar - 29.05.2021
Ankara Üniversitesi yönetimi Filistinli öğrencilerle buluştu
AÜ'den yapılan açıklamaya göre, Rektör Prof. Dr. Necdet Ünüvar, rektör yardımcıları Prof.
Necdet Ünüvar - 21.05.2021
MÜSİAD Ankara Şubesi ile Ankara Üniversitesi arasında iş birliği protokolü imzalandı
MÜSİAD Ankara'dan yapılan açıklamaya göre, Yönetim Kurulu Başkanı Hasan Fehmi Yılmaz ile Ankara Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Necdet Ünüvar tarafından kurum binasında imzalanan protokolle, üniversite-sanayi iş birliğinin artırılması, katma değeri yüksek projelerin hayata geçirilmesi amaçlanıyor.
Necdet Ünüvar - 20.05.2021
Rektör Karabulut, 2. Uluslararası Palyatif Bakım Kongresi'ne katıldı
750 ön kayıt ve 75 bildiri ile yoğun bir katılım olan kongre programının açılış oturumuna, Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı Engelli ve Yaşlı Hizmetleri Genel Müdürü Op. Dr. Orhan Koç, Malatya Turgut Özal Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Aysun Bay Karabulut, Ankara Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Necdet Ünüvar, Sağlık Bilimleri Üniversitesi Rektörü Prof.
Necdet Ünüvar - 15.05.2021
Ankara Üniversitesince çevrim içi bayramlaşma programı düzenlendi
Üniversiteden yapılan yazılı açıklamaya göre, Ankara Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Necdet Ünüvar başkanlığındaki bayramlaşma üniversitenin YouTube kanalı üzerinden yayımlandı.
Necdet Ünüvar - 14.05.2021
Ankara Üniversitesinden 27 öğrenci TÜBİTAK desteği almaya hak kazandı
Ankara Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Necdet Ünüvar, konuyla ilgili yaptığı değerlendirmede, öğrencilerin bu çalışmalarının çok önemli ve değerli olduğunu ifade etti.
Necdet Ünüvar - 11.05.2021
Azerbaycan'ın ulusal lideri Haydar Aliyev için 98. doğum gününde anma töreni düzenlendi
Ankara Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Necdet Ünüvar, programın açılış konuşmasında, merhum Haydar Aliyev'in ömrünü ülkesine ve milletine adamış, Kafkasların yetiştirdiği büyük bir devlet adamı olduğunu belirtti.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Necdet Ünüvar Haberleri | Necdet Ünüvar Kimdir - Haberler - Necdet Ünüvar haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Necdet Ünüvar kimdir, hayatı ve biyografisi. Sağlıklı bir yaşam için pedallar döndü.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 19.9.2021 06:05:38. #1.14#

title