MEHMET ŞİMŞEK HABERLERİ

Mehmet Şimşek haber, Mehmet Şimşek son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Mehmet Şimşek

Mehmet Şimşek

Doğum Yeri Batman / Türkiye
Doğum Tarihi 1.1.1967 - ...

Mehmet Şimşek Kimdir ?

Mehmet Şimşek 1 Ocak 1967 tarihinde Batman'ın Gercüş ilçesinin küçük bir köyü olan Arıca (Kefre)'da sekiz çocuklu ve geçimlik tarım yapan fakir bir ailenin en küçük çocuğu olarak dünyaya geldi. Babasının adı Hasan, annesinin adı Mehdiye'dir.Anne ve babası Türkçe bilmiyordu. Dört abisi, dört de ablası vardı. Küçük Mehmet daha 5 yaşındayken annesi vefat etti.
Biyografinin devamı için tıklayın
Mehmet Şimşek - 19.11.2020
24 Kasım Öğretmenler Günü tenis turnuvası sona erdi
Mehmet Şimşek Tenis Kompleksi'nde bir hafta boyunca süren müsabakalarda kadınlar kategorisinde birinci olan Ayten Acun Olurken Acun'u, Ayten Pulat ve Hülya Akçakoca izledi.
Mehmet Şimşek - 2.10.2020
LGS'de başarı olan öğrenciler Kaymakam Gözlet tarafından ödüllendirildi
Kaymakam Gözlet, İlçe Milli Eğitim Müdürü Fatih Kaya, Belediye Kültür ve Sosyal İşler Müdürü Mehmet Şimşek, okul müdürleri ve öğrenciler görüşme sonunda hatıra fotoğraf çektirdi.
Mehmet Şimşek - 13.8.2020
Kulp'taki parklarda yenile çalışması yapıldı
Kültür ve Sosyal İşler Müdürü Mehmet Şimşek "Vatandaşlarımızın rahat soluk alabileceği, oturup sohbet edebileceği, çocuklarımızın güvenli bir şekilde oynayıp eğlenebileceği en önemli sosyal yaşam alanları olan parklarımızda yenileme çalışmalarımız devam ediyor.
Mehmet Şimşek - 15.7.2020
15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü
Kaldırım ve Taşlıbel Mezarlıklarındaki şehit kabirlerini de ziyaret eden heyet, kabirlere karanfil bıraktı. Yozgat Yozgat Şehitliği'nde düzenlenen programda da Kur'an-ı Kerim okundu ve İl Müftüsü Salih Sezik tarafından dua edildi. Programa katılan Yozgat Valisi Ziya Polat, Belediye Başkan Celal Köse, Baro Başkanı Mehmet Şimşek, Bozok Üniversitesi Rektörü Prof.
Mehmet Şimşek - 22.6.2020
FETÖ'nün "MİT kumpası" davası başladı
İddianamede, "mağdur" olarak şu isimler yer aldı: "61. Hükümet Başbakanı olan Türkiye Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, 61. Hükümetin Bas¸bakan Yardımcıları Bülent Arınç, Ali Babacan, Bes¸ir Atalay, Bekir Bozdagˆ, Emrullah İs¸ler, Ulas¸tırma, Denizcilik ve Haberles¸me Bakanı Binali Yıldırım, Avrupa Birligˆi Bakanı Egemen Bağış, Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakanı Nihat Ergün, Çalıs¸ma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Faruk Çelik, Çevre ve S¸ehircilik Bakanı Erdogˆan Bayraktar, Dıs¸is¸leri Bakanı Ahmet Davutoğlu, Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Taner Yıldız, Gençlik ve Spor Bakanı Suat Kılıç, Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanı Mehmet Mehdi Eker, Gümrük ve Ticaret Bakanı Hayati Yazıcı, İçis¸leri Bakanı Muammer Güler, Kalkınma Bakanı Cevdet Yılmaz, Kültür ve Turizm Bakanı Ömer Çelik, Maliye Bakanı Mehmet Şimşek, Milli Egˆitim Bakanı Nabi Avcı, Milli Savunma Bakanı İsmet Yılmaz, Orman ve Su İs¸leri Bakanı Veysel Eroğlu, Sagˆlık Bakanı Mehmet Müezzinogˆlu, Ekonomi Bakanı Mehmet Zafer Çagˆlayan, Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Fatma S¸ahin, Adalet Bakanı Sadullah Ergin, o dönem MİT Müsteşarı olan MİT Başkanı Hakan Fidan, eski MİT Müsteşarı Emre Taner, eski MİT Müsteşar Yardımcısı Fatma Afet Günes¸, eski MİT personelleri Yas¸ar Hakan Yıldırım ve Hüseyin Emre Kuzuoğlu.
Mehmet Şimşek - 20.6.2020
Avukatlık Kanunu'nda yapılması düşünülen değişiklik
Yozgat Yozgat Baro Başkanı Mehmet Şimşek de hazırlanan taslağın pandemi sürecinde geri çekilmesini talep ederek, daha sağlıklı ortamda avukatlık mesleğinin tüm sorunlarına değinen, herkesin memnun olacağı, yargıya ve mesleğe katkı sağlayacak bir çalışma yapılmasından yana olduklarını söyledi.
Mehmet Şimşek - 15.6.2020
Yozgat Valisi Kadir Çakır, kente veda etti
Vali Konağı'nda düzenlenen programa Yozgat Belediye Başkanı Celal Köse, Bozok Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Ahmet Karadağ, Yozgat Barosu Başkanı Mehmet Şimşek, Vali Yardımcıları İzzet Ercan, Turgay Ergin, kaymakamlar, İl Emniyet Müdürü Murat Esertürk, sivil toplum kuruluşu temsilcileri, valilik çalışanları, gazeteciler ve vatandaşlar katıldı.
Mehmet Şimşek - 14.6.2020
Haftanın tarihine bakış
2013 - İngiltere'de, hükümete bağlı iletişim ve istihbarat birimi GCHQ'nun, 2009'da Londra'da yapılan G20 zirvesi sırasında Maliye Bakanı Mehmet Şimşek'i dinlediği ortaya çıktı.
Mehmet Şimşek - 5.6.2020
Son dakika! Kulp'ta LGS'ye girecek öğrencilere Kovid-19 tedbirlerine uygun deneme sınavı
Kulp Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürü Mehmet Şimşek, sınav tarihine az kalması ve normalleşme sürecine girilmesiyle sınava girecek öğrencilerin, bilgilerini ve zamanı olumlu kullanma becerilerini test etmek, eksik konularını görmelerini sağlamak ve heyecanlarını yenebilmelerine olanak sağlamak amacıyla deneme sınavını yaptıklarını söyledi.
Mehmet Şimşek - 20.5.2020
Isparta'da çocuklar 4 saatlik izni bayram alışverişi kuyruğunda geçirdi
Isparta'da çocuklar 4 saatlik izni bayram alışverişi kuyruğunda geçirdi ISPARTA - Isparta'da 0-14 yaş grubu çocuklar, 4 saatlik izinlerinde aileleriyle bayram alışverişi için mağazalara akın etti. Mağaza önlerinde uzun kuyruklar oluşurken, polis sık sık sosyal mesafe anonsu yaptı. Koronavirüs tedbirleri kapsamında sokağa çıkma yasağının uygulandığı 20 yaş ve altı gruplar için geçtiğimiz hafta olduğu gibi bu hafta da 11.00-15.00 saatleri arasında sokağa çıkma izni verildi. Isparta'da 0-14 yaş grubu çocuklardan aileleriyle birlikte bayram alışverişine gidenlerin sayısı oldukça fazlaydı. Kent merkezindeki giyim mağazalarının önünde bayram alışverişi için uzun kuyruklar oluşurken, emniyet ekipleri de sürekli olarak polis aracından mağaza önünde bekleyen çocuk ve ailelerine sosyal mesafeye uymaları konusunda uyarılarda bulundu. Ancak çoğu zaman mağaza önündeki kuyruklarda sosyal mesafe kuralına uyulmadığı görüldü. "Çocuk bayramlık alamayacağız diye ağlıyor" Ünal Arslan, çocuğa bayram alışverişi için mağazaya geldiklerini belirterek, çok fazla kalabalık olması nedeniyle giremediklerini söyledi. Arslan, "Böyle olmaz ya hiç serbest etmesinler, ya da ettiklerinde tam etsinler. Çocuk bayramlık alamayacağız diye ağlıyor" dedi. "Çocuğa bayramlık alacağız" Çocuğuyla mağaza dışında bekleeyen Hüseyin Altın da eşinin bayramlık almak için mağazaya girdiğini ifade etti. Küçük çocukları mağazaya almadıklarını belirten Altın, "İyi bir durum ancak kalabalık ortalık. Çocuğa bayramlık alacağız. Çocuk işte istiyor, yapacak bir şey yok, alacağız" diye konuştu. "Kuyrukta sosyal mesafeye dikkat ederek, bekliyoruz" Mehmet Şimşek ise çocuklara 4 saatlik izin verilmesinin faydalı bir durum olduğunu kaydetti.
Mehmet Şimşek - 23.4.2020
Kulp'ta öğrencilere kitap desteği
Kulp Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürü Mehmet Şimşek, şunları söyledi: "Sınava hazırlanan öğrencilerimizi ziyaret edip kendilerine sınava hazırlık kitapları hediye ettik.
Mehmet Şimşek - 13.3.2020
İrem Su için helva dağıtıldı
İlahiyat Fakültesi Öğretim Üyesi Prof. Dr. Veli Atmaca'nın duasının ardından İrem Su Akkaya için helva dağıtıldı. Etkinliğe İrem Su Akkaya'nın babası Halil Akkaya, annesi Leyla Akkaya, teyzesi Selda Avcı, MAKÜ Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Mustafa Karaca, Rektör Danışmanı Dr. Öğretim Üyesi Mustafa Kılınç, Mühendislik Mimarlık Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Latif Gürkan Kaya, Mühendislik Mimarlık Fakültesi Sekreteri Kani Ziya Gökalp, MAKÜ Sağlık Kültür ve Spor Daire Başkaı Mehmet Şimşek ile öğretim görevlileri ve öğrenciler katıldı.
Mehmet Şimşek - 13.3.2020
DHA YURT BÜLTENİ - 3
İlahiyat Fakültesi Öğretim Üyesi Prof. Dr. Veli Atmaca'nın duasının ardından İrem Su Akkaya için helva dağıtıldı. Etkinliğe İrem Su Akkaya'nın babası Halil Akkaya, annesi Leyla Akkaya, teyzesi Selda Avcı, MAKÜ Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Mustafa Karaca, Rektör Danışmanı Dr. Öğretim Üyesi Mustafa Kılınç, Mühendislik Mimarlık Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Latif Gürkan Kaya, Mühendislik Mimarlık Fakültesi Sekreteri Kani Ziya Gökalp, MAKÜ Sağlık Kültür ve Spor Daire Başkaı Mehmet Şimşek ile öğretim görevlileri ve öğrenciler katıldı.
Mehmet Şimşek - 1.3.2020
Türkiye Mehmetçik için tek yürek oldu
Alperen Ocakları Şarkışla Başkanı Mehmet Şimşek, "Tarihi şan ve şerefle dolu Türk Silahlı Kuvvetlerimize yapılan bu hain saldırıyı Şarkışla Alperenleri olarak şiddetle kınıyoruz.
Mehmet Şimşek - 13.2.2020
Kupada maçın ardından
Mehmet Şimşek: "Trabzonspor karşısında iki enteresan maç oynadık" Büyükşehir Belediye Erzurumspor'un teknik sorumlusu Mehmet Şimşek, iyi bir takıma karşı oynadıklarını ifade ederek, şunları kaydetti: "Süper Lig'de şampiyonluğa oynayan bir takıma karşı mücadele ettik.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Mehmet Şimşek Haberleri | Mehmet Şimşek Kimdir - Haberler - Mehmet Şimşek haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Mehmet Şimşek kimdir, hayatı ve biyografisi. 24 Kasım Öğretmenler Günü tenis turnuvası sona erdi.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 24.11.2020 16:25:28. #1.15#
title