Mahmut Şahin Haberleri

Mahmut Şahin haber, Mahmut Şahin son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Mahmut Şahin 29.7.2020
Kırklareli'nden kısa kısa
Toplantıda, Ajansın Avrupa Birliği hibe programına başvuruda bulunması ve Avrupa Komisyonu sistemine kayıt olması hususunda görüş birliğine varılmasının ardından Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı'nın ilgili yazısı gereği, illerde kamuya veya özel sektöre ait tüm atıl tesislerin yakından takip edilmesi ve bu tesislerin sahip olduğu özellikler itibarıyla hangi sektörde değerlendirilebileceği ile ilgili çalışma yapılması konusunda ilgili kurum ve kuruluşlara yazı gönderilmesine karar verildi. Toplantıya, Tekirdağ Valisi Aziz Yıldırım, Edirne İl Genel Meclis Başkanı Mehmet Geçmiş, Kırklareli İl Genel Meclis Başkanı Aydın Karakoç, Edirne Belediye Başkanı Recep Gürkan, Kırklareli Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Soner Ilık, Trakya Kalkınma Ajansı Genel Sekreteri Mahmut Şahin ve kalkınma ajansı uzmanları katıldı.
Mahmut Şahin: TRAKYAKA yönetimi  toplandıMahmut Şahin 29.7.2020
Mahmut Şahin 28.7.2020
Dünyanın en büyük Hilye-i Şerifi Ayasofya'ya yakışır
Dünyanın en büyük Hilye-i Şerifi Ayasofya'ya yakışır Hattat Mahmut Şahin, 8 metre boyundaki büyük bir Peygamber Efendimizi tasvir eden dünyanın en büyük hilye-i şerifi Ayasofya-ı Kebir Camii Şerifi'ne hediye etmek istediğini açıkladı Türkiye'nin 5 şehrinde yüzlerce talebe yetiştiren...
Mahmut Şahin 20.7.2020
Tüketiciler Birliği Genel Başkanı Mahmut Şahin Açıklaması
Tüketiciler Birliği Genel Başkanı Mahmut Şahin, "Hakem Heyetleri, konut kredisi kullanırken tüketiciden alınan ekspertiz ücreti konusunda tüketici mahkemelerinin verdiği kararlara uymalı." dedi.
Mahmut Şahin 16.7.2020
Trakya Tohumcular Derneği, "Trakyalı" markasıyla tohum üretecek
TRAKYAKA Genel Sekreteri Mahmut Şahin, "Trakyalı Tohum" markasının tanıtım toplantısında yaptığı konuşmada, her ülkede stratejik bir ürün kabul edilen tohumun, yasal düzenlemeler ile korunduğunu ve çok sayıda araştırma ve geliştirme çalışması yapıldığını söyledi.
Mahmut Şahin 14.7.2020
Malkara'da "15 Temmuz Demokrasi Kültür ve Sanat Parkı" açıldı
Açılış töreninde konuşan Trakya Kalkınma Ajansı Genel Sekreteri Mahmut Şahin, 15 Temmuz'da büyük bir kahramanlık örneği verildiğini belirterek, bunun anısını yaşatan Malkara Belediyesine teşekkür etti.
Mahmut Şahin 24.6.2020
Son dakika haberleri: Tekirdağ'dan kısa kısa
Son dakika haberleri: Trakya Kalkınma Ajansı Genel Sekreteri Mahmut Şahin, Trakya Birlik Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Akgün ve Trakya Tohum A.Ş. Yönetim Kurulu üyesi Birol Tarar, Namık Kemal Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Mümin Şahin'i ziyaret etti.
Mahmut Şahin 17.6.2020
Beşir Derneğinden İdlib'e 5 tır insani yardım
Beşir Derneği Suriye Yardımlar Saha Sorumlusu Mahmut Şahin, AA muhabirine yaptığı açıklamada, Suriye krizinin başladığı andan itibaren bölgede yardım çalışmalarını sürdürdüklerini söyledi.
Mahmut Şahin 9.6.2020
Niğdeli çiftçi devlet desteğiyle kıraç araziye büyükbaş hayvan çiftliği kurdu
Niğde'nin Çukurkuyu beldesinde tarım ve hayvancılıkla uğraşan Mahmut Şahin, devlet desteğiyle kıraç araziye büyükbaş hayvan çiftliği kurarak ekonomiye katkı sağladı.
Mahmut Şahin 21.5.2020
TRAKYAKA Genel Sekreteri Şahin: "Koronavirüs klasik ticaret anlayışını değiştiriyor"
Trakya Kalkınma Ajansı (TRAKYAKA) Genel Sekreteri Mahmut Şahin, yeni tip koronavirüs (Kovid-19) salgını sonrası klasik ticaret ve pazarlama sistemlerinin değişerek dijital ortam üzerinden şekilleneceğini söyledi.
Mahmut Şahin 17.5.2020
Trakya'da yılın üç ayında ihracat yüzde 9 arttı
Trakya Kalkınma Ajansı (TRAKYAKA) Genel Sekreteri Mahmut Şahin, yeni tip koronavirüsün (Kovid-19) ekonomideki olumsuz etkilerine rağmen Trakya'da yılın ilk üç ayında ihracatın, geçen yılın aynı dönemine göre yüzde 9 arttığını söyledi.
Mahmut Şahin 17.5.2020
Trakya Kalkınma Ajansı Genel Sekreteri Mahmut Şahin: "Trakya'da e-ticaret gelişiyor"
Trakya Kalkınma Ajansı (TRAKYAKA) Genel Sekreteri Mahmut Şahin, yeni tip koronavirüs salgınıyla birlikte e-ticarete olan ilginin arttığını ve Trakya'daki firmaların ticaret ağının online ortamda güçlenmesi için farklı projeleri hayata geçirdiklerini söyledi.
Mahmut Şahin 27.4.2020
Gaziosmanpaşa'da fırınlara Ramazan denetimi
Mahmut Şahin isimli fırın çalışanı hijyen kuralları ve tedbirler ile ilgili olarak " Hijyene özellikle dikkat ediyoruz tabi.
Mahmut Şahin 25.4.2020
Kovid-19 salgını tüketici alışkanlıklarını da değiştirdi
Tüketiciler Birliği Genel Başkanı Mahmut Şahin, tüm dünyayı etkisi altına alan yeni tip koronavirüs (Kovid-19) salgını nedeniyle, insanların artık riski azaltmak için markete gitmeden önce ihtiyaç listesi hazırladığını, pek çok kişinin de internet üzerinden alışveriş yaptığını belirtti.
Mahmut Şahin 2.4.2020
TRAKYAKA'dan koronavirüsün ekonomik etkilerini azaltacak projelere 3 milyon lira destek
Açıklamada görüşlerine yer verilen TRAKYAKA Genel Sekreteri Mahmut Şahin, Trakya'nın Yunanistan'a 2, Bulgaristan'a 3 sınır kapısı bulunması, 15 milyon nüfusa ev sahipliği yapan ve yıllık 10 milyon turist ağırlayan İstanbul'a komşu olması nedeniyle virüsle mücadelede riskli bölge konumunda olduğunu belirtti.
Mahmut Şahin 1.4.2020
Tüm-İş "Milli Dayanışma Kampanyası"na destek için her üyesi adına bağış yapacak
Tüm-İş Konfederasyonu Genel Başkanı Mahmut Şahin, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından başlatılan Milli Dayanışma Kampanyası'na destek vermek için her üyesi adına 10 lira bağışta bulunacaklarını belirtti.
Şu an buradasınız: Mahmut Şahin Haberleri | Mahmut Şahin Kimdir - Haberler - Mahmut Şahin haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Mahmut Şahin kimdir, hayatı ve biyografisi. Tüketiciler Birliği Genel Başkanı Şahin: KASKİ vatandaşın parasını harcarken bilgi verme
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 6.8.2020 05:09:34. #1.14#
title