KALBEN HABERLERİ

Kalben haber, Kalben son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Kalben

Kalben

Doğum Yeri Hatay / Türkiye
Doğum Tarihi 17.1.1986 -

Kalben Kimdir ?

Kalben Sağdıç İncesaraç, (d. 17 Ocak 1986, İskenderun) Türk müzisyen, söz yazarı ve oyuncu. Müzik ile ilgilenmeye 8 yaşında annesinin aldığı klavye ile başlayan Kalben, ilk gitarına 14 yaşında sahip oldu.17 yaşında burslu olarak girdiği Bilkent Üniversitesi Uluslararası İlişkiler bölümünden 2007'de mezun oldu.
Biyografinin devamı için tıklayın
Kalben 29.5.2020
DHA YURT BÜLTENİ-20
Kent merkezi Kemer Mahallesinde ikamet eden Zafer ve Ayşe Özden çifti Haktan ve Melek isimli çocuklarını Tokat Belediyesi binası yanında bulunan belediye parkına getirdi. Tokat Belediye Başkanı Eyüp Eroğlu, parkta bulunan çocukları aileleri ile birlikte makamında ağırlayarak ikramda bulundu. Ziyaretten sonra çocukları ile eve giden Zafer ve Ayşe Özden çifti çocukları Haktan ve Melek'in yaşlı gözlerle oyuncak isteğinde bulunduğu videoyu çekerek Belediye Başkanı Eyüp Eroğlu'na gönderdi. Çocukların isteklerini değerlendiren Başkan Eroğlu, Kemer Mahallesi'nde ikamet eden Özden ailesini ziyaret ederek, Melek ve Haktan kardeşlere uzaktan kumandalı araba ve bebek hediye etti. Mesai sonrasında whatsapp üzerinden kendisine gelen videoyu izlediğini belirten Eroğlu, hem duygulandığını, hem de çocukların kendisini kalben yakın hissetmesinden dolayı çok mutlu olduğunu söyledi.
Kalben 28.5.2020
TDV, Kocatepe Camisi'ne "sterilizasyon tüneli" kuracak
Cuma namazı için camiye gelecek vatandaşların kalben mutmain olmalarını istediklerini ifade eden Açık, kullanılan solüsyonun toksik olmadığını, kalıntı bırakmadığını, aşındırıcı, yanıcı, patlayıcı ve parlayıcı özelliği bulunmadığını kaydetti.
Kalben 27.5.2020
Ankara-Sivas YHT hattında sona doğru
"Bu sene hızlı tren seferlere başlayacak" Hatta olağanüstü bir teknik çalışma yapıldığını vurgulayan Ayhan, şunları kaydetti: "Bu sene bilet kesilmesi için bayram dahil çalışan arkadaşlarımızı hem kalben hem de yürekten alkışlayarak takdir ettik.
Kalben 26.5.2020
Nükhet Duru, "Bayram Sohbetleri"nde hayranlarıyla bir araya geldi Açıklaması
Yeni tip koronavirüs salgını sebebiyle evde kaldığı süreci oldukça yoğun ve verimli geçirdiğini aktaran Duru, şöyle devam etti: "Yapacak bir şey istedikten sonra her zaman bulunuyor. Bütün mesele hayıflanıp, 'Eyvah bu da başımıza geldi' diye bunu bir üzüntü haline getirmeden olumlu tarafları yakalamaya çalışmak. Benim tedavi edilemeyen yanım bu. İlla her şeyde bir olumlu taraf arayacağım. Polyanna gibiyim. Tavsiye ediyorum, bu öğrenilebilir bir şey. Sürekli müzik dinliyorum. Yeni şarkılar listeliyorum. Ayrıca her hafta birer saatlik evimden canlı konser yaptım. İnsanlara moral vereyim diye. Şarkı söylediğim zaman hayattaki varoluşumun farkına varıyorum." "Albümde çok sevdiğim dostlarımla şarkı söyledim" Ünlü şarkıcı, korona günlerinden kısa bir süre önce "Hikayesi Var" adlı yeni albümünü müzikseverlerle buluşturduğunu hatırlatarak, şunları kaydetti: "Albümün adı gibi bir hikayesi var ve bu hikaye bir filmi doğurdu. İlk olarak albüm için bir 'backstage çekelim' diye yola çıktık. Daha sonra bir yapımcı oldu. Yönetmenimiz mu Tunç. Sonra arşive girdik ve o kadar hayret ettiğimiz şeyler ortaya çıktı ki benle ilgili. Daha sonra İKSV'le ile ilişkiye girdik. İstanbul Film Festivali içerisinde bir gala düzenlemeyi planladık. Pandemi dolayısıyla biraz ötelendi. Ama böyle bir film ortaya çıktığı için çok sevindim. Filmin adı da 'Becoming Duru'. Albümde de çok sevdiğim dostlarımla şarkı söyledim. Ben kollektif iş yapmaya bayılıyorum. Birisiyle beraber uyumlu olarak şarkı söylediğimde inanılmaz bir sevinç kaplıyor içimi. İşin içine Kenan Doğulu, Sıla, Evren Can Gündüz, Sena Şeker, Kalben, Ceylan Ertem girdi.
Kalben 22.5.2020
CHP Sözcüsü Öztrak, gündemi değerlendirdi Açıklaması
Öztrak, "Ramazan Bayramımızı da sokağa çıkma yasağı varken kutlayacağız. Salgın henüz tam kontrol altına alınmış değil. Vatandaşlarımızın ihtiyatı elden bırakmadan, kurallara uyarak, sevdikleriyle kalben bayramlaşmalarını hassaten rica ediyoruz.
Kalben 10.5.2020
Yaşlılara sokağa çıkma izni verilince soluğu çiçekçide aldılar
- Yaşlılara sokağa çıkma izni verilince soluğu çiçekçide aldılar 65 yaş üstü amcalar eşlerine çiçek alabilmek için çiçekçilere akın etti ÇANAKKALE - Çanakkale'de, yeni tip korona virüs (Covid-10) salgını nedeniyle yaklaşık 50 gündür evden çıkmalarına izin verilmeyen 65 yaş üstü vatandaşlar, bugün ilk kez Anneler Günü'nde belirli şartlar altında dışarıya çıkmalarına izin verildi. 65 yaş üstü yaklaşık 7,5 milyon kişi, 50 günün ardından bugün 4 saat boyunca evlerinin çevresinde olmak kaydıyla dışarı çıktı. Çanakkale'nin Biga ilçesinde uzun zaman sonra dışarı çıkan yaşlılar, Anneler Günü nedeniyle eşlerine çiçek almak için çiçekçilerin yolunu tuttular. "Çiçeği görünce çok sevinecek, takdir edecek beni" Hem hava alma hem de birkaç eksiğini tamamlamak için dışarıya çıkan 86 yaşındaki Hasan Tahsin, yolda çiçekçiyi görünce, eşine Anneler Günü hediyesi almak için içeriye girdi. Eşinin rahatsız olduğunu ve çiçekleri görünce mutlu olacağını belirten Sezer, "2 aydır sokağa çıkamadım. Bugün yaşlılara izin verdiler, ben de çıktım. Fakat Anneler Günü olmasından dolayı hanıma çiçek aldım ve hediye olarak götüreceğim. Sağlık ve afiyetler diliyorum. Hanımda rahatsızlandığı için bugün çıkamadı. Çiçeği görünce kalben çok sevinecek, taktir edecek beni" dedi.
Kalben 25.4.2020
Fener Rum Patriği Bartholomeos'tan ramazan mesajı Açıklaması
İdrak edilmekte olan mübarek Ramazan ayı boyunca bedenlerini oruç ile ruhlarını da Kadir-i Mutlak'a ibadet ile nurlandıran Müslüman kardeşlerinin ramazan ayını en içten dilekleriyle kutladığını belirten Bartholomeos, mesajında şunları kaydetti: "Tek tanrılı tüm dinlerde ortak ve vazgeçilmez bir ibadet olan oruç dönemlerinde insanoğlu bencillikten, kişisel hırs ve ihtiraslardan arınmakta, kalben Yaradan'ımıza yönelmekte, O'nun varlıklarına azami özen ve destek olmayı hedeflemektedir.
Kalben 24.4.2020
Edirne'den kısa kısa
Fotoğraf yarışmasında Kübra Akbulut birinci olurken, Orhan Berk Ceylan ve Kalben Gümüş, ikinci ve üçüncülüğü paylaştı.
Kalben 22.4.2020
23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı'na doğru
Gültekin, mesajında "Bugünün sahibi çocuklarımızla birlikte 23 Nisan akşamı evlerimizin balkonundan kalben buluşarak saat 21.
Kalben 22.4.2020
"Red Bull Sunar EvdeÇal"ın konuğu sanatçı Ceylan Ertem oldu
Evde konser deneyimi sunan "Red Bull Sunar: Evde Çal (#EvdeÇal)" serisi bu zamana kadar Nilipek, Akın Sevgör, Kalben, Gökhan Türkmen, Ringo Jets, Gaye Su Akyol ile Ali Güçlü Şimşek, Eda Baba ve Gülinler'i konuk etti.
Kalben 22.4.2020
Ceylan Ertem en sevilen şarkılarını binlerle söyledi
Evde konser deneyimi sunan 'Red Bull Sunar: Evde Çal' serisi bu zamana kadar Nilipek., Akın Sevgör, Kalben, Gökhan Türkmen, Ringo Jets, Gaye Su Akyol ile Ali Güçlü Şimşek, Eda Baba ve Gülinler'i konuk etti.
Kalben 22.4.2020
EvdeÇal'da çıkan Ceylan Ertem en sevilen şarkılarını binlerle söyledi
Evde benzersiz bir konser deneyimi sunan 'Red Bull Sunar: Evde Çal' serisi bu zamana kadar Nilipek., Akın Sevgör, Kalben, Gökhan Türkmen, Ringo Jets, Gaye Su Akyol ile Ali Güçlü Şimşek, Eda Baba ve Gülinler'i konuk etti.
Kalben 17.4.2020
Ceylan Ertem en sevilen şarkılarını Evde Çal'da seslendirecek
Evde benzersiz bir konser deneyimi sunan 'Evde Çal' serisi bu zamana kadar Nilipek., Akın Sevgör, Kalben, Gökhan Türkmen, Ringo Jets, Gaye Su Akyol ile Ali Güçlü Şimşek, Eda Baba ve Gülinler'i konuk etti.
Kalben 10.4.2020
AK Parti Grup Başkanvekili Zengin, gündemi değerlendirdi Açıklaması
AK Parti Grup Başkanvekili Özlem Zengin, "Toplum vicdanını yaralayan hiçbir suçla alakalı biz infaz indirimi getirmiyoruz. Bu manada insanların kalben müsterih olmalarını rica ediyorum.
Kalben 10.4.2020
AK Parti Grup Başkanvekili Özlem Zengin Açıklaması
İnfaz kanun teklifine ilişkin olarak kamuoyuna yanlış anlatıldığını söyleyen Zengin, "Kadınlarla ilgili suçlar konusunda bilerek gerçeğin çarptırıldığını görüyoruz. Neyin suç, neyin ceza olduğuna mahkeme kurarak Mecliste karar vermiyoruz. Suç da ceza da yerindedir. Bazı suçlarda infazı azaltıyoruz. Toplum vicdanını yaralayan bir suçla alakalı indirim getirmiyoruz. İnsanların kalben müsterih olmasını istiyorum.
Kalben 7.4.2020
Evde Çal'ın gelecek konuğu Eda Baba olacak
Mesafeleri yakın eden, dünyanın en uzak köşelerinden aslında sanıldığı kadar uzak olmadığımızı gösteren 'Red Bull Sunar: Evde Çal' serisi bu zamana kadar Nilipek., Akın Sevgör, Kalben, Gökhan Türkmen, Ringo Jets, Gaye Su Akyol ile Ali Güçlü Şimşek'i konuk etti.
Kalben 7.4.2020
FİBA Grubu'ndan koronavirüsle mücadeleye 12 milyon TL'lik destek
Kalplerin beraber ve dayanışma içinde attığı bir dönemden geçtiklerini kaydeden Özyeğin, şu değerlendirmelerde bulundu: "Kalben kenetlenip salgınla mücadeleyi milletçe göğüslediğimiz, hem bireysel hem kurumsal olarak sorumlulukla hareket ettiğimiz takdirde bu zorlu süreci daha hızlı ve az kayıpla atlatacağımız şüphesiz.
Şu an buradasınız: Kalben Haberleri | Kalben Kimdir - Haberler - Kalben haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Kalben kimdir, hayatı ve biyografisi. TOKAT Ağlayarak istedikleri oyuncakları, Başkan Eroğlu hediye etti.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 6.6.2020 14:27:07. #1.15#
title