İbradı Haberleri

İbradı haber, İbradı son dakika haberleri ve gelişmeleri.

İbradı - 10.09.2021
Son dakika haberleri | 400 yangınzede çocuğa çanta ve kırtasiye desteği
Son dakika yaşam haberine göre Antalya İl Milli Eğitim Müdürlüğü yangından zarar gören 400 öğrenciye kırtasiye malzemesi ve çanta yardımında bulundu.
İbradı - 27.08.2021
Borç yapılandırmasında başvuru ve ödeme süreleri uzatıldı
Vergi ve diğer bazı borçların yapılandırılmasına ilişkin düzenlemeler içeren 7326 sayılı Kanun'dan yararlanmak için başvuru ve ilk taksit ödeme süresi bir ay uzatıldı.
İbradı - 23.08.2021
Son Dakika | Antalya'da orman yangınlarıyla ilgili tutuklanan şüpheliyi telefon görüşmesini kaydeden arkadaşı ihbar etmiş
Bir son dakika haberine göre Antalya'nın Manavgat ve Akseki ilçelerinde geniş bir alana yayılarak 10 gün sonra kontrol altına alınabilen yangınları çıkardığı iddiasıyla tutuklanan zanlıyı, kendisiyle uzun yıllardır arkadaşlık yapan bir kadının savcılığa verdiği telefon görüşmesi kaydının ele verdiği ortaya çıktı.
İbradı - 14.08.2021
Adalet Bakanlığının yangın bölgelerindeki gönüllü ekipleri çalışmalarını tamamladı
Antalya ve Muğla'da yangın bölgelerinde görev alan Adalet Bakanlığı Ceza İnfaz Kurumları Arama ve Kurtarma Timi (CEKUT) ekipleri, çalışmalarını tamamlayarak bölgeden ayrıldı.
İbradı - 11.08.2021
Son dakika haber | Irak Türkmenleri heyeti, Antalya'daki orman yangınlarından etkilenen bölgeleri ziyaret etti
Son dakika haberi: Irak Meclisi İnsan Hakları Komisyonu Başkanı Erşat Salihi ve beraberindekiler, Antalya'da orman yangınlarından etkilenen ilçelerde incelemelerde bulundu.
İbradı - 10.08.2021
Vali Yazıcı Yangın Bölgesinde Çalışmalara Devam Ediyor
Tüm haberler için tıklayınız...Vali Ersin Yazıcı yangın bölgesinde görev yapan ekipleri denetlemeye, çalışmaları incelemeye ve vatandaşların ihtiyaçlarının karşılanması adına çalışmalarını sürdürmeye devam ediyor.
İbradı - 07.08.2021
Bakanlar Çavuşoğlu ve Ersoy, Antalya'da orman yangınından etkilenen bölgeleri inceledi
Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu ile Kültür ve Turizm Bakanı Mehmet Nuri Ersoy, Antalya'nın orman yangınından etkilenen ilçelerinde vatandaşlarla bir araya geldi.
title