HAYATİ YAZICI HABERLERİ

Hayati Yazıcı haber, Hayati Yazıcı son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Hayati Yazıcı

Hayati Yazıcı

Doğum Yeri Rize / Türkiye
Doğum Tarihi 23.5.1952 - ...

Hayati Yazıcı Kimdir ?

Hayati Yazıcı, 23 Mayıs 1952'de Rize Çayeli'nde doğdu. Babasının adı Mustafa, annesinin adı Fatma'dır. İstanbul Üniversitesi Hukuk Fakültesi'ni bitirdi. Kamu hukuku alanında seminer çalışmalarına katıldı. 1976 Yılında hâkim adayı olarak İstanbul Adliyesi'nde kamu görevine başladı. Sırasıyla Çayırlı, Mihallıççık ve Kargı Hâkimliklerinde bulundu.
Biyografinin devamı için tıklayın
Hayati Yazıcı - 24.02.2021
Son dakika haber... Cumhurbaşkanı Erdoğan, AK Parti İstanbul 7. Olağan İl Kongresi'nde konuştu: (5)
Kongreye Erdoğan'ın yanı sıra, Cumhurbaşkanı Yardımcısı Fuat Oktay, Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanı Zehra Zümrüt Selçuk, Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Fatih Dönmez, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mustafa Varank, Ticaret Bakanı Ruhsar Pekcan, Gençlik ve Spor Bakanı Mehmet Muharrem Kasapoğlu, Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Adil Karaismailoğlu, AK Parti İzmir Milletvekili Binali Yıldırım, AK Parti Genel Başkanvekili Numan Kurtulmuş, AK Parti Genel Başkan Yardımcıları Hayati Yazıcı, Erkan Kandemir, Mahir Ünal, Fatma Betül Sayan Kaya, Nurettin Canikli, Vedat Demiröz, AK Parti Sözcüsü Ömer Çelik, AK Parti Gençlik Kolları Genel Başkanı ve Yalova Milletvekili Ahmet Büyükgümüş, AK Parti Grup Başkanvekili Özlem Zengin, İstanbul milletvekilleri, eski AK Parti İstanbul İl Başkanı Bayram Şenocak ve yeni AK Parti İstanbul İl Başkanı Osman Nuri Kabaktepe katıldı.
Hayati Yazıcı - 24.02.2021
Son dakika haberi... GÜNDEM / 24 Şubat 2021
(Çorum/10.00/10.30/11.00/13.30) (Fotoğraflı-Görüntülü) 2- Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Adil Karaismailoğlu ile AK Parti Genel Başkanvekili Numan Kurtulmuş, Genel Başkan Yardımcıları Mahir Ünal ve Hayati Yazıcı, AK Parti İstanbul 7.
Hayati Yazıcı - 23.02.2021
GÜNDEM ÖZETİ / 24 Şubat 2021
(Çorum/10.00/10.30/11.00/13.30) 2- Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Adil Karaismailoğlu ile AK Parti Genel Başkanvekili Numan Kurtulmuş, Genel Başkan Yardımcıları Mahir Ünal ve Hayati Yazıcı, AK Parti İstanbul 7.
Hayati Yazıcı - 21.02.2021
Son dakika: Muhammed Emin Saraç son yolculuğuna uğurlandı
Son dakika habere göre YÖK Başkanı Prof. Dr. Yekta Saraç'ın babası, Hadis alimi Muhammed Emin Saraç için Fatih Camii'nde cenaze töreni düzenlendi.
Hayati Yazıcı - 17.02.2021
Erdoğan, AK Parti Ankara 7. Olağan İl Kongresi'nde konuştu: (3)
Kongreye, Cumhurbaşkanı Yardımcısı Fuat Oktay, Adalet Bakanı Abdulhamit Gül, Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanı Zehra Zümrüt Selçuk, Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum, Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk, Milli Savunma Bakanı Hulusi Akar, Tarım ve Orman Bakanı Bekir Pakdemirli, Ticaret Bakanı Ruhsar Pekcan, eski TBMM Başkanı ve Cumhurbaşkanlığı Yüksek İstişare Kurulu üyeleri Mehmet Ali Şahin, Cemil Çiçek, AK Parti TBMM Grup Başkanı Naci Bostancı, AK Parti Genel Başkan Yardımcıları Hayati Yazıcı, Mahir Ünal, Erkan Kandemir, Hazma Dağ, Vedat Demiröz, Fatma Betül Sayan Kaya, Çiğdem Karaaslan, AK Parti Sözcüsü Ömer Çelik, AK Parti Genel Sekreteri Fatih Şahin, AK Parti Genel Merkez Kadın Kolları Başkanı Lütfiye Selva Çam, AK Parti Gençlik Kolları Başkanı Ahmet Büyükgümüş, milletvekilleri, MHP Ankara İl Başkanı Turgay Baştuğ ve BBP Ankara İl Başkanı Mahir Alay da katıldı.
Hayati Yazıcı - 15.02.2021
Erdoğan, AK Parti Rize 7. Olağan İl Kongresi'nde konuştu: (4)
Notlar Rize 7. Olağan İl Kongresi'ne Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın eşi Emine Erdoğan, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mustafa Varank, Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Adil Karaismailoğlu, AK Parti Genel Başkanvekili Numan Kurtulmuş, AK Parti Genel Başkan Yardımcıları Hayati Yazıcı, Fatma Betül Sayan Kaya, Çiğdem Karaaslan, Erkan Kandemir, Mahir Ünal ve Nurettin Canikli ile eski TBMM Başkanı İsmail Kahraman da katıldı.
Hayati Yazıcı - 14.02.2021
GÜNDEM ÖZETİ / 15 Şubat 2021
(Adıyaman/10.15) 7- AK Parti Genel Başkanvekili Numan Kurtulmuş ile genel başkan yardımcıları Fatma Betül Sayan Kaya, Hayati Yazıcı ve Mahir Ünal, partilerinin Yenişehir Spor Salonu'nda düzenlenecek İl Kongresi'ne iştirak edecek.
Hayati Yazıcı - 12.02.2021
Son dakika haberi: Cumhurbaşkanı Erdoğan, Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi ek binalarının açılış töreninde konuştu: (2)
Törene, Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum, İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Adil Karaismailoğlu, AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Hayati Yazıcı ile eski TBMM Başkanı ve Cumhurbaşkanlığı Yüksek İstişare Kurulu Üyesi İsmail Kahraman da katıldı.
Hayati Yazıcı - 09.02.2021
GÜNDEM ÖZETİ / 10 Şubat 2021
(Düzce/12.45-15.05) 3- AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Hayati Yazıcı Tokat'ta, AK Parti Genel Sekreteri Fatih Şahin Osmaniye'de partisinin il kongresine katılacak.
Hayati Yazıcı - 08.02.2021
AK Parti Grup Başkanvekili Bülent Turan gündemi değerlendirdi Açıklaması
AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Hayati Yazıcı başkanlığında bir çalışma yapıldığını açıklayan Turan, bu çalışmanın sonucunda MHP başta olmak üzere, diğer partilerle görüşerek bir yol haritası çizeceklerini belirtti.
Hayati Yazıcı - 07.02.2021
GÜNDEM ÖZETİ / 8 Şubat 2021
(Bayburt/13.00/12.00/16.30) 4- AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Hayati Yazıcı, partisinin il kongresine katılacak.
Hayati Yazıcı - 01.02.2021
AK Parti Grup Başkanvekili Turan, üç milletvekilinin CHP'den istifasını değerlendirdi Açıklaması
Turan, başka bir soru üzerine, Siyasi Partiler Kanunu'nda değişikliğe ilişkin kanun teklifi konusunda AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Hayati Yazıcı'nın başkanlığında oluşturulan komisyonun çalışmalarını sürdürdüğünü, çalışmalarının son aşamaya geldiğini, kısa süre içinde diğer partilerle paylaşılabileceğini açıkladı.
Hayati Yazıcı - 22.01.2021
Son dakika haber! AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Yazıcı, AYM'nin Enis Berberoğlu kararını değerlendirdi Açıklaması
Edinilen son dakika gelişmesine göre AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Hayati Yazıcı, Anayasa Mahkemesinin (AYM), eski CHP İstanbul Milletvekili Enis Berberoğlu'na ilişkin yeniden verdiği "hak ihlali" kararına ilişkin, "Hukuk devletinde hukuksal güvenlik açısından esas olan, değiştirilinceye kadar cari normu uygulamak, yargısal...
Hayati Yazıcı - 21.01.2021
AK Parti, Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi'ni güçlendirmeye yönelik çalışmalarda sona yaklaştı
AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Hayati Yazıcı, Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi Seçim Mevzuatı Uyum Komisyonu'nun çalışmalarında sona yaklaşıldığını belirtti.
Hayati Yazıcı - 19.01.2021
ABONELERİMİZİN DİKKATİNE CANLI YAYIN
CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, İstanbul 3. Bölge Apartman Görevlileri ile buluşmasında konuşuyor.
Hayati Yazıcı - 18.01.2021
Genel Başkan Yardımcısı Hayati Yazıcı, AK Parti Mardin 7. Olağan İl Kongresi'nde konuştu Açıklaması
AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Hayati Yazıcı, "AK Parti'nin bir duruşu vardır.
Hayati Yazıcı - 18.01.2021
Son dakika haberi... İSTANBUL HABER TAKİP GÜNDEMİ
Son dakika haber... 14.00-Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, AK Parti 7. Olağan Manisa, Aydın, Mardin, Adıyaman, Kilis, Bingöl, Bitlis, Elazığ, Muş İl Kongrelerine Vahdettin Köşkü'nden canlı bağlantıyla katılacak.
Hayati Yazıcı - 17.01.2021
GÜNDEM ÖZETİ / 18 Ocak 2021
(Aydın/12.00) 2- AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Hayati Yazıcı, un fabrikası açılışına ve partisinin il kongresine katılacak, Valiliği ziyaret edecek, oda başkanlarıyla toplantıda bir araya gelecek.
Hayati Yazıcı - 14.01.2021
GÜNDEM ÖZETİ / 15 Ocak 2021
(Konya/10.30-11.30) 3- AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Hayati Yazıcı, partisinin Rize İl Kadın Kolları Kongresine katılacak.
Hayati Yazıcı - 12.01.2021
GÜNDEM ÖZETİ / 13 Ocak 2021
6 Nisan 1920YASAMA YÜRÜTME SİYASET1- AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Hayati Yazıcı, partisinin il kongresine katılacak.
Hayati Yazıcı - 10.01.2021
AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Yazıcı'dan Kılıçdaroğlu'na tepki Açıklaması
AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Hayati Yazıcı, "CHP'nin genel başkanı, zaman kaybetmeden, önce milletimizden sonra Sayın Cumhurbaşkanımızdan özür dilemelidir.
Hayati Yazıcı - 30.12.2020
10 yıl önce bugün neler oldu?
Açılış törenine Devlet Bakanı ve Başbakan Yardımcısı Hayati Yazıcı, Devlet Bakanı ve Başmüzakereci Egemen Bağış, yanı sıra, aralarında Hülya Avşar, Türkan Şoray ve Erol Günaydın'ın da bulunduğu çok sayıda sanatçı katıldı.
Hayati Yazıcı - 27.11.2020
Son dakika haber: Cumhurbaşkanı Erdoğan cuma namazını Hz. Ali Camisi'nde kıldı
Burada cuma namazını kılan Erdoğan'a, AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Hayati Yazıcı, Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanı Fahrettin Altun, İstanbul Valisi Ali Yerlikaya, İstanbul Emniyet Müdürü Zafer Aktaş ve AK Parti İstanbul İl Başkanı Bayram Şenocak da eşlik etti.
Hayati Yazıcı - 13.11.2020
Son dakika haber! Erdoğan, AK Parti Tekirdağ 7. Olağan İl Kongresi'ne katıldı: (4)
Kongrede AK Parti Genel Başkan Yardımcıları Mahir Ünal, Hayati Yazıcı, Fatma Betül Sayan Kaya, Vedat Demiröz ile AK Parti İzmir Milletvekili Binali Yıldırım ve AK Parti Tekirdağ Milletvekili Mustafa Yel konuşma yaptı.
Hayati Yazıcı - 02.11.2020
Eski AK Parti Milletvekili Burhan Kuzu, son yolcuğuna uğurlandı
Kovid-19 tedbirleri doğrultusunda gerçekleştirilen törene, Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın yanı sıra, TBMM Başkanı Mustafa Şentop, Adalet Bakanı Abdülhamit Gül, Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanı Fahrettin Altun, AK Parti Genel Başkanvekili Numan Kurtulmuş, AK Parti Genel Başkan yardımcıları Mahir Ünal, Hayati Yazıcı ve Fatma Betül Sayan Kaya, AK Parti Grup Başkanvekili Mehmet Muş, eski bakanlar Veysel Eroğlu ve İsmet Yılmaz, CHP İstanbul Milletvekili Akif Hamzaçebi, İstanbul Valisi Ali Yerlikaya, AK Parti İstanbul İl Başkanı Bayram Şenocak, AK Parti'li belediye başkanları ve milletvekilleri katıldı.
Hayati Yazıcı - 01.11.2020
AK Parti Samsun 7. Olağan İl Kongresi
Karaaslan, AK Parti'nin ülkesini seven, ülkesinin geleceği için aynı hayali kuran, aynı yola başvuran, aynı hedefe koşanların partisi olduğunu ifade ederek şöyle konuştu: "Bir avuç insandık önce bugün milyonlara ulaştık. Samsun o günden bu güne kadar hep çok vefalı bir yol arkadaşı oldu. 3 Kasım 2002 AK Parti'yi iktidara taşıyan o güçlü desteği verirken ne kadar inanmışsa davasına bugün 1 Kasım 2020'de aradan geçen 18 yıla rağmen bu stadyumu doldururken bu coşkuyla yine aynı şekilde inançla davasına sadık. O gün Türkiye'de vesayetle mücadele eden liderine nasıl sahip çıkmışsa bugün dünyadaki adaletsizliklerle mücadele eden liderine de yine aynı şekilde sahip çıkmakta. O gün kendi ayakları üzerinde durmaya çalışan bir Türkiye, bugün kendi imkanlarıyla Karadeniz'de 405 milyar metreküp doğal gaz keşfeden yeni Türkiye'nin mimarları arasında. O gün bize hep örnek gösterilen Batı dünyasının bugün İslam düşmanlığı başta olmak üzere içine düştüğü acziyet ortadayken bugün dünyaya insan hakları, özgürlükler, demokrasi ve inançlara saygı gibi unuttukları değerleri en gür sesle hatırlatan liderinin yanında. O gün terör tehdidiyle nice canlarımızı kaybettiğimiz bir Türkiye varken bugün savaştan, terörden kaçan milyonların güvendiği Türkiye'nin yanında. Kısacası Samsun eski Türkiye'nin sorunlarını bir bir çözen yeni hedeflerde her geçen gün kalkınarak büyüyen 2023, 2053 ve 2071 yürüyüşünde lideriyle omuz omuza. Milli mücadelenin şehrine de elbette bu yakışır." Yollarının uzun ve zorlu olduğunu dile getiren Karaaslan, şunları kaydetti: "Fakat bizde o zorlukları aşacak yürek, nice zaferlerle bu zorlukları taçlandıran bir irade var. Bu kadronun bugün düğün günü. 17 ilçemizde büyük bir coşkuyla gerçekleştirdiğimiz kongrelerimizin arkasından il teşkilatımızın oluşmasıyla tamamlanacak bu süreç hepimiz açısından yeni bir başlangıç gibi. Yenilenme ve tazelenme adımlarımızı taşıyan kongrelerimizin hayırlı olmasını diliyorum." Kongreye, Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir, AK Parti Genel Başkan Yardımcıları Hayati Yazıcı, Erkan Kandemir, Ali İhsan Yavuz, Mahir Ünal, Nurettin Canikli, Samsun milletvekilleri, AK Parti Samsun İl Başkanı Ersan Aksu, ilçe belediye başkanları ve çok sayıda partili katıldı.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Hayati Yazıcı Haberleri | Hayati Yazıcı Kimdir - Haberler - Hayati Yazıcı haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Hayati Yazıcı kimdir, hayatı ve biyografisi. Cumhurbaşkanı Yardımcısı Oktay başkanlığında, lisanslı haritacılık alanına ilişkin düz
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 3.3.2021 12:54:22. #1.16#
title