GÜZEL SANATLAR VE TASARIM FAKÜLTESİ HABERLERİ

Güzel Sanatlar Ve Tasarım Fakültesi Haberleri

Güzel Sanatlar Ve Tasarım Fakültesi haber, Güzel Sanatlar Ve Tasarım Fakültesi son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Güzel Sanatlar Ve Tasarım Fakültesi - 22.04.2021
Trabzon Üniversitesine 28 akademisyen alınacak
Ayrıca Uygulamalı Bilimler Yüksekokulunda 4, İktisadi, İdari ve Sosyal Bilimler Fakültesinde 3, Fatih Eğitim Fakültesi, Güzel Sanatlar ve Tasarım Fakültesi, Hukuk Fakültesi, Tonya Meslek Yüksekokulu, Vakfıkebir Meslek Yüksekokulu ile Turizm ve Otelcilik Meslek Yüksekokulunda 1'er doktor öğretim üyesi görevlendirilecek.
Güzel Sanatlar Ve Tasarım Fakültesi - 16.02.2021
Kovid-19'a sanatla dikkati çekmek için porselenden maske yapıyor
Kastamonu Üniversitesi Güzel Sanatlar ve Tasarım Fakültesi Seramik ve Cam Bölümü Başkan Yardımcısı Doç. Dr. Firdevs Müjde Gökbel, sanatıyla yeni tip koronavirüs (Kovid-19) ile ilgili farkındalık oluşturmaya çalışıyor.
Güzel Sanatlar Ve Tasarım Fakültesi - 06.02.2021
Cumhurbaşkanı kararıyla 20 üniversitede 26 yeni fakülte, enstitü ve yüksekokul kuruldu
6 üniversitedeki 9 fakülte ve yüksekokulun adı değiştirildi Dokuz Eylül Üniversitesindeki Reha Midilli Foça Turizm Fakültesinin adı Turizm Fakültesi, Spor Bilimleri Fakültesinin ismi Necat Hepkon Spor Bilimleri Fakültesi, Seferihisar Fevziye Hepkon Uygulamalı Bilimler Yüksekokulunun adı Uygulamalı Yüksekokulu, Kocaeli Üniversitesi Ziraat ve Doğa Bilimleri Fakültesinin ismi Ziraat Fakültesi, Malatya Turgut Özal Üniversitesi İşletme ve Yönetim Bilimleri Fakültesinin adı Sosyal ve Beşeri Bilimler Fakültesi, Adıyaman Üniversitesi Tarım Bilimleri ve Teknolojileri Fakültesinin ismi Ziraat Fakültesi, Necmettin Erbakan Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesinin adı Güzel Sanatlar ve Mimarlık Fakültesi, Mühendislik ve Mimarlık Fakültesinin ismi Mühendislik Fakültesi ve Trabzon Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesinin adı Güzel Sanatlar ve Tasarım Fakültesi olarak değiştirildi.
Güzel Sanatlar Ve Tasarım Fakültesi - 04.02.2021
TOBB Teknik Bilimler MYO Müdürlüğüne Prof. Dr. Gökkaya atandı
Prof. Dr. Hasan Gökkaya Rektör danışmanlığının yanı sıra 2015-2017 yıllarında Karabük Üniversitesi, Safranbolu Fethi Toker Güzel Sanatlar ve Tasarım Fakültesi Dekanlığı da yapan Prof.
Güzel Sanatlar Ve Tasarım Fakültesi - 14.01.2021
BŞEÜ Öğretim Üyesi Doç. Dr. Parısa Göker'in başarısı
Bilecik Şeyh Edebali Üniversitesi (BŞEÜ) Güzel Sanatlar ve Tasarım Fakültesi Öğretim Üyesi Doç. Dr. Parısa Göker, 3 ayrı projeye Yönetim Komitesi Üyesi olarak atandı.
Güzel Sanatlar Ve Tasarım Fakültesi - 14.12.2020
"Mevlana'ya Saygı 3" Sergisi sanal ortamda sanatseverlerle buluştu
Mevlana'nın 747. Vuslat Yıl Dönümü etkinlikleri kapsamında KTO Karatay Üniversitesi Güzel Sanatlar ve Tasarım Fakültesi Resim Bölümü akademisyenleri ve öğrencilerinin eserlerinden oluşan "Mevlana'ya Saygı 3" karma sergisi, Üniversitesinin web sitesinde sanatseverlerle buluştu.
Güzel Sanatlar Ve Tasarım Fakültesi - 06.11.2020
Son dakika gündem: "Karadeniz'in Zeugması" çocuklara etkinlik kitabıyla tanıtılacak
Kazı çalışmalarının koordinatörlüğünü üstlenen Karabük Üniversitesi (KBÜ) Arkeoloji Bölümü Dr. Öğr. Üyesi Ersin Çelikbaş ve eşi KBÜ Safranbolu Fethi Toker Güzel Sanatlar ve Tasarım Fakültesi Resim Bölümü Dr.
Güzel Sanatlar Ve Tasarım Fakültesi - 11.09.2020
İzmir'den dünyaya açılan tasarımlar
İzmir Ekonomi Üniversitesi (İEÜ) Güzel Sanatlar ve Tasarım Fakültesi Tekstil ve Moda Tasarım Bölümü Öğretim Görevlisi Jörn Fröhlich, Çöl Kraliçesi müzikalinden esinlenerek "Gerd-Königin des Odenwaldes" adıyla Ekim ayında prömiyeri yapılacak filmin set ve kostüm tasarımlarını yaptı.
Güzel Sanatlar Ve Tasarım Fakültesi - 15.06.2020
Öğrencilerin yıl sonu sergisi salgın nedeniyle sosyal medyadan sanatseverlerle buluştu
Kastamonu Üniversitesi Güzel Sanatlar ve Tasarım Fakültesi Seramik ve Cam Bölümü öğrencileri, hazırladıkları yıl sonu sergisinin görüntülerini yeni tip koronavirüs (Kovid-19) salgını nedeniyle sosyal medyadan yayımladı.
Güzel Sanatlar Ve Tasarım Fakültesi - 13.06.2020
Öğretim üyelerinin açtığı online sergiye 20 ülkeden katılım
Karabük Üniversitesi (KBÜ) Safranbolu Fethi Toker Güzel Sanatlar ve Tasarım Fakültesi Resim Bölümü Doktor Öğretim Üyesi Eda Öz Çelikbaş ve Iğdır Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Resim Bölümü Doktor Öğretim Üyesi Kübra Şahin Çeken'in, sosyal medya üzerinden açtıkları uluslararası online...
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Güzel Sanatlar Ve Tasarım Fakültesi Haberleri | Güzel Sanatlar Ve Tasarım Fakültesi Haber - Haberler - Güzel Sanatlar Ve Tasarım Fakültesi haberleri, son dakika güzel sanatlar ve tasarım fakültesi haber ve gelişmeleri burada. Rektör Prof. Dr. Erhan: Dendias'ın hedefi Yunan iç kamuoyuydu.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 8.5.2021 22:09:13. #1.14#

title