GÜZEL SANATLAR VE TASARIM FAKÜLTESİ HABERLERİ

Güzel Sanatlar Ve Tasarım Fakültesi Haberleri

Güzel Sanatlar Ve Tasarım Fakültesi haber, Güzel Sanatlar Ve Tasarım Fakültesi son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Güzel Sanatlar Ve Tasarım Fakültesi - 6.11.2020
Son dakika gündem: "Karadeniz'in Zeugması" çocuklara etkinlik kitabıyla tanıtılacak
Kazı çalışmalarının koordinatörlüğünü üstlenen Karabük Üniversitesi (KBÜ) Arkeoloji Bölümü Dr. Öğr. Üyesi Ersin Çelikbaş ve eşi KBÜ Safranbolu Fethi Toker Güzel Sanatlar ve Tasarım Fakültesi Resim Bölümü Dr.
Güzel Sanatlar Ve Tasarım Fakültesi - 11.9.2020
İzmir'den dünyaya açılan tasarımlar
İzmir Ekonomi Üniversitesi (İEÜ) Güzel Sanatlar ve Tasarım Fakültesi Tekstil ve Moda Tasarım Bölümü Öğretim Görevlisi Jörn Fröhlich, Çöl Kraliçesi müzikalinden esinlenerek "Gerd-Königin des Odenwaldes" adıyla Ekim ayında prömiyeri yapılacak filmin set ve kostüm tasarımlarını yaptı.
Güzel Sanatlar Ve Tasarım Fakültesi - 15.6.2020
Öğrencilerin yıl sonu sergisi salgın nedeniyle sosyal medyadan sanatseverlerle buluştu
Kastamonu Üniversitesi Güzel Sanatlar ve Tasarım Fakültesi Seramik ve Cam Bölümü öğrencileri, hazırladıkları yıl sonu sergisinin görüntülerini yeni tip koronavirüs (Kovid-19) salgını nedeniyle sosyal medyadan yayımladı.
Güzel Sanatlar Ve Tasarım Fakültesi - 13.6.2020
Öğretim üyelerinin açtığı online sergiye 20 ülkeden katılım
Karabük Üniversitesi (KBÜ) Safranbolu Fethi Toker Güzel Sanatlar ve Tasarım Fakültesi Resim Bölümü Doktor Öğretim Üyesi Eda Öz Çelikbaş ve Iğdır Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Resim Bölümü Doktor Öğretim Üyesi Kübra Şahin Çeken'in, sosyal medya üzerinden açtıkları uluslararası online...
Güzel Sanatlar Ve Tasarım Fakültesi - 30.3.2020
İzmir Ekonomi Üniversitesinde sağlık çalışanları için "yüz kalkanı" üretiliyor
Açıklamada görüşlerine yer verilen İEÜ Güzel Sanatlar ve Tasarım Fakültesi Endüstriyel Tasarım Bölümü Atölye Sorumlusu Argun Tanrıverdi, sağlık çalışanlarının koronavirüsle mücadele sürecinde büyük gayret gösterdiğine dikkati çekerek, onlara destek olmak amacıyla böyle bir çalışma başlattıklarını belirtti.
Güzel Sanatlar Ve Tasarım Fakültesi - 20.2.2020
İzmir'de kültür sanat
Sergi İzmir Ekonomi Üniversitesi Güzel Sanatlar ve Tasarım Fakültesi Endüstriyel Tasarım Bölümü Öğretim Üyesi Prof.
Güzel Sanatlar Ve Tasarım Fakültesi - 13.2.2020
Karabük'ten kısa kısa
Safranbolu Belediyesinden öğrencilere çorba ikramı Safranbolu Belediyesi tarafından Fethi Toker Güzel Sanatlar ve Tasarım Fakültesi öğrencilerine çorba ikram edildi.
Güzel Sanatlar Ve Tasarım Fakültesi - 5.2.2020
Safranbolu'da öğrencilere çorba ikramı
Safranbolu Fethi Toker Güzel Sanatlar ve Tasarım Fakültesi önünde Safranbolu Belediye Başkanı Elif Köse'nin de katılımıyla öğrencilere sıcak çorba dağıtıldı.
Güzel Sanatlar Ve Tasarım Fakültesi - 15.1.2020
İstiklal Üniversitesi'nde yeni bölüm ve programlar açıldı
Kahramanmaraş İstiklal Üniversitesi (KİÜ) Mimarlık Güzel Sanatlar ve Tasarım Fakültesi'nde bir yeni bölüm ve Elbistan Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu'nda 6 yeni program açılmasına izin verildi.
Güzel Sanatlar Ve Tasarım Fakültesi - 13.1.2020
Safranbolu Belediyesinden öğrencilere çorba ikramı
Hafta içi her gün sabah namazları çıkışı farklı bölgedeki camilerde, saat 08.00'den itibaren ise Safranbolu Fethi Toker Güzel Sanatlar ve Tasarım Fakültesi önünde çorba ikramı yapılacağını belirten Köse, "Kış mevsiminin etkisini iyice hissettirdiği bu günlerde Safranbolulu öğrenci ve vatandaşlar sabahın erken saatlerinde dağıtılan çorbayla ısındı.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Güzel Sanatlar Ve Tasarım Fakültesi Haberleri | Güzel Sanatlar Ve Tasarım Fakültesi Haber - Haberler - Güzel Sanatlar Ve Tasarım Fakültesi haberleri, son dakika güzel sanatlar ve tasarım fakültesi haber ve gelişmeleri burada. Son dakika haberi | Depremzede çocuklar için 300 adet 'terapi' kuklası.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 28.11.2020 20:30:54. #1.14#
title