GÜLİZAR BİÇER KARACA HABERLERİ

GÜLİZAR BİÇER KARACA HABERLERİ

Gülizar Biçer Karaca haber, Gülizar Biçer Karaca son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Gülizar Biçer Karaca

Gülizar Biçer Karaca

Doğum Yeri Denizli / Türkiye
Doğum Tarihi 1.1.1970 -

Gülizar Biçer Karaca Kimdir ?

25. dönem CHP milletvekili adayı Gülizar Biçer Karaca, 1970 Denizli doğumlu. 1989'da Selçuk Üniversitesi Hukuk Fakültesinden mezun oldu. Serbest avukatlıkla birlikte SHP'de siyasete başladı. 1990'da CHP Gençlik kollarında görev yaptı. 1999-2004 yılları arasında CHP'den Kınıklı Belediye Meclis üyeliği yaptı.
Biyografinin devamı için tıklayın
Gülizar Biçer Karaca 19.5.2020
Denizli'de 19 Mayıs törenle kutlandı
DENİZLİ'de 19 Mayıs Atatürk'ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı törenle kutlandı. Denizli'de 19 Mayıs Atatürk'ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı için Valilik binası önünde tören düzenlendi. AK Parti Denizli milletvekilleri Şahin Tin ve Nilgün Ök, CHP Genel Başkan Yardımcısı Gülizar Biçer Karaca, CHP Denizli Milletvekili Teoman Sancar, İYİ Parti Denizli Milletvekili Yasin Öztürk, Pamukkale Belediye Başkanı AK Partili Avni Örki, Merkezefendi Belediye Başkanı CHP'li Şeniz Doğan, Denizli Büyükşehir Belediyesi Başkanvekili Ali Değirmenci, Gençlik ve Spor İl Müdürü Ahmet İbanoğlu ve çeşitli kurum müdürleri katıldı.
Gülizar Biçer Karaca: Denizli'de 19 Mayıs törenle kutlandıGülizar Biçer Karaca 19.5.2020
Gülizar Biçer Karaca 28.4.2020
CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu, TEMA yöneticileriyle görüştü
CHP Genel Başkan Yardımcısı Gülizar Biçer Karaca'nın da hazır bulunduğu görüşmede vakıf yöneticileri, "Madencilik mevzuatı ve yansımaları" başlıklı sunum yaptı ve orman alanlarının korunmasına yönelik önerilerini aktardı.
Gülizar Biçer Karaca 26.4.2020
Türkiye'nin koronavirüsle mücadelesinde son 24 saatte yaşananlar
CHP Genel Başkan Yardımcısı Gülizar Biçer Karaca da Kovid-19 salgını nedeniyle çiftçilerin zarar görmemesi için sulama birliklerine olan borçlarının silinmesini önerdi.
Gülizar Biçer Karaca 25.4.2020
CHP Genel Başkan Yardımcısı Karaca'dan "Çiftçilerin sulama borçları silinsin" önerisi Açıklaması
CHP Genel Başkan Yardımcısı Gülizar Biçer Karaca, yeni tip koronavirüs (Kovid-19) salgını nedeniyle çiftçilerin zarar görmemesi için sulama birliklerine olan borçlarının silinmesini önerdi.
Gülizar Biçer Karaca 22.4.2020
CHP'li Karaca'dan 23 Nisan mesajı Açıklaması
CHP Genel Başkan Yardımcısı Gülizar Biçer Karaca, "Milletin vekilleri olarak, Mustafa Kemal Atatürk'ün rehberliğinde, temel hak ve özgürlüklerimizi korumak, laik, sosyal ve hukuk devletimize sahip çıkmak için görevimizi yerine getirmeye devam edeceğiz.
Gülizar Biçer Karaca 2.4.2020
CHP'li Karaca: "Bakanlık işsiz kalan vatandaşlarımız için acil önlemler almalı"
CHP Genel Başkan Yardımcısı Gülizar Biçer Karaca, Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığının işsizlik ödeneğinden faydalananların sayısını kamuoyu ile paylaşması gerektiğini belirterek "Bakanlık bu süreçte işsiz kalan vatandaşlarımız için acil önlemler almalı." ifadesini kullandı.
Gülizar Biçer Karaca 1.4.2020
CHP Genel Başkan Yardımcısı Gülizar Biçer Karaca Açıklaması
CHP Genel Başkan Yardımcısı Gülizar Biçer Karaca, "Hakim ve Savcılar Genel Kurulu'nun 30 Mart'ta açıkladığı Kovid-19 Kapsamında İlave Tedbirler Kararı, kadınların yaşam hakkının erkeklerin sağlık hakkından daha değersiz olduğu temeline dayanan talihsiz bir adım olmuştur.
Gülizar Biçer Karaca 26.3.2020
CHP Genel Başkan Yardımcısı Karaca'dan Kanal İstanbul yorumu Açıklaması
CHP Genel Başkan Yardımcısı Gülizar Biçer Karaca, Kanal İstanbul etki alanındaki köprülerin rekonstrüksiyon ihalesine ilişkin, "Bizler, her gece korona salgını konusunda umutla güzel haberler gelir mi diye beklerken, birileri de rant işlerini takip ediyor.
Gülizar Biçer Karaca 25.3.2020
CHP'li Karaca: "Doğa hakları ihlallerini takip ediyoruz ve buna karşı mücadele ediyoruz"
CHP Genel Başkan Yardımcısı Gülizar Biçer Karaca, doğa hakları ihlallerini takip ettiklerini ve buna karşı mücadele ettiklerini belirtti.
Gülizar Biçer Karaca 25.3.2020
CHP'li Karaca: "Akademik camiayı PAÜ'de yaşanan bilim karşıtlığına ses vermeye davet ediyorum"
CHP Genel Başkan Yardımcısı Gülizar Biçer Karaca, Pamukkale Üniversitesi (PAÜ) Bitki Genetiği ve Tarımsal Biyoteknoloji Uygulama ve Araştırma Merkezinin (BİYOM) bulunduğu alana dozerle girildiğini iddia ederek, "Tüm akademik camiayı PAÜ'de yaşanan bu bilim karşıtlığına karşı ses vermeye...
Gülizar Biçer Karaca 22.3.2020
CHP'den "Su Kanunu" önerisi
CHP Doğa Haklarından Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Gülizar Biçer Karaca, "Su politikası şeffaf ve güncel verilere dayanılarak hazırlanmalı, su havzalarını, sulak alanları koruyan ve varlığını sürdürmesini sağlayan bir yaklaşımla düzenlenecek Su Kanunu acilen yürürlüğe konulmalıdır.
Gülizar Biçer Karaca 7.3.2020
CHP'li Karaca, Karabük'te konuştu Açıklaması
CHP Genel Başkan Yardımcısı Gülizar Biçer Karaca, "29 Ekim 1923'ün 100. yılında 29 Ekim 2023'te Türkiye Cumhuriyeti'nin kurucusu ve kurtarıcısı olan Cumhuriyet Halk Partisi, Millet İttifakı ile birlikte yeniden iktidarda olacak.
Gülizar Biçer Karaca 7.3.2020
DHA YURT BÜLTENİ - 13
Detaylar HABER-KAMERA: Dinçer AKBİR-Nabi YAZICI/KÖRFEZ(Kocaeli), ===================== CHP'li Karaca, Karabük İl Başkanlığı'nı ziyaret etti   CHP Genel Başkan Yardımcısı Gülizar Biçer Karaca, partisinin Karabük İl Başkanlığı'nı ziyaret etti.
Gülizar Biçer Karaca 7.3.2020
CHP'li Karaca'dan 8 Mart Dünya Kadınlar Günü mesajı
CHP Genel Başkan Yardımcısı Gülizar Biçer Karaca, "İstanbul Sözleşmesi'ni tartışmak değil, sözleşmeyi etkin uygulamak için gerekli düzenlemelerin yapılmasını sağlamak zorundayız." ifadesini kullandı.
Gülizar Biçer Karaca 6.3.2020
Çanakkale'de "Türkiye'de kadın hakları" konferansı düzenlendi
Biga Ticaret ve Sanayi Odası Konferans Salonu'nda düzenlenen konferansa konuşmacı olarak katılan CHP Genel Başkan Yardımcısı ve Denizli Milletvekili Gülizar Biçer Karaca, aile içi şiddetin önlenmesi ve kadın hakları konusunda mesleki olarak uzun yıllar mücadele ettiğini söyledi.
Gülizar Biçer Karaca 5.3.2020
Şehit Uzman Onbaşı Akman'ın cenazesi, Denizli'ye getirildi (2)
DENİZLİ ŞEHİDİNİ UĞURLADI Suriye'nin İdlib şehrinde, Bahar Kalkanı Harekatı'nda şehit olan İstihkam Uzman Onbaşı Armağan Akman'ın (23) cenazesi, baba evinde helallik alınmasının ardından öğlen Müftü Ahmet Hulusi Efendi Camii'ne götürüldü. Burada düzenlenen askeri cenaze törenine, şehidin babası Suat Akman, annesi Gülseren Akman, kız kardeşi Cemile Akman, Denizli Valisi Hasan Karahan, Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakan Yardımcısı Ahmet Erdem, CHP Genel Başkan Yardımcısı ve Denizli Milletvekili Gülizar Biçer Karaca,  AK Parti, CHP ve İYİ Parti Denizli Milletvekilleri, AK Partili Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan, 11.
Gülizar Biçer Karaca 5.3.2020
DHA YURT BÜLTENİ - 13
Şehit Uzman Onbaşı Akman'ın cenazesi, Denizli'ye getirildi (2) DENİZLİ ŞEHİDİNİ UĞURLADI Suriye'nin İdlib şehrinde, Bahar Kalkanı Harekatı'nda şehit olan İstihkam Uzman Onbaşı Armağan Akman'ın (23) cenazesi, baba evinde helallik alınmasının ardından öğlen Müftü Ahmet Hulusi Efendi Camii'ne götürüldü. Burada düzenlenen askeri cenaze törenine, şehidin babası Suat Akman, annesi Gülseren Akman, kız kardeşi Cemile Akman, Denizli Valisi Hasan Karahan, Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakan Yardımcısı Ahmet Erdem, CHP Genel Başkan Yardımcısı ve Denizli Milletvekili Gülizar Biçer Karaca,  AK Parti, CHP ve İYİ Parti Denizli Milletvekilleri, AK Partili Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan, 11.
Gülizar Biçer Karaca: CHP Denizli 37. Olağan İl Kongresi yapıldıGülizar Biçer Karaca 16.2.2020
Gülizar Biçer Karaca 16.2.2020
CHP Denizli 37. Olağan İl Kongresi yapıldı
Kentte tartışmadan ve kavga etmeden açık alanlarda il ve ilçe danışma kurullarının yapılmasını isteyen Özel, şöyle konuştu: "Erken seçime dünden razı bugünden hazırız. Gidin il başkanının odasına girin, kapıyı kapatın ve söyleyeceklerinizi söyleyin. Ama sosyal medyadan birilerine laf vermeyin. Artık seçmen CHP'ye kızını isteyen damada ya da oğluna kız bakar gibi bakıyor. Eskisi gibi değil. Bakacak ve 'Bundan olur mu' diyecek. 'Buna en kıymetli varlığımı emanet edebilir miyim' diye bakacak bize. Bunlar 'Türkiye'yi yönetirler mi' diye bakacak. Bunlar 'Kavga etmeden, çalmadan çırpmadan adil bir şekilde yönetirler mi' diye bakacak. Bizde bunları görürse emin olunuz ki 29 Ekim 2023'teki orada oturan cumhurbaşkanıyla Atatürk de bütün Türkiye de gurur duyacak. Bunun için demokratik süreçleri aksatmadan, birilerine laf söz vermeden, kesinlikle parti içinde bir kavga, kargaşa yaratmadan bu partinin bu ülkeyi en iyi şekilde yönetebileceğine olan inancı köpürtelim." CHP Genel Başkan Yardımcısı Gülizar Biçer Karaca'nın da katıldığı kongrede, mevcut il başkanı Mahir Akbaba ile Bülent Nuri Çavuşoğlu'nun listeleri yarışıyor.
Gülizar Biçer Karaca: CHP Aydın İl Kongresi yapıldıGülizar Biçer Karaca 9.2.2020
Gülizar Biçer Karaca 9.2.2020
CHP Aydın 37. İl Kongresi yapıldı
CHP Genel Başkan Yardımcısı Gülizar Biçer Karaca, "ekonomide, dış politikada, eğitimde, toplumsal barışta ve adalette ülkenin hak ettiği yönetim anlayışı"nı hayata geçireceklerini söyledi.
Gülizar Biçer Karaca: CHP İzmir'de ikinci kez Yücel dönemiGülizar Biçer Karaca 9.2.2020
Gülizar Biçer Karaca: CHP İzmir'de ikinci kez Yücel dönemiGülizar Biçer Karaca 9.2.2020
Gülizar Biçer Karaca 8.2.2020
CHP İzmir İl Kongresi başladı (2)
CHP'Lİ CÜNEYT OĞUZ YETERLİ İMZAYI TOPLAYAMADI, YÜCEL TEK ADAY İzmir'de 37'nci CHP İl Kongresi devam ediyor. Kültürpark Celal Atik Spor Salonu'nda süren kongrede, aday olduğunu açıklayan İl Yönetim Kurulu Üyesi Cüneyt Oğuz, yeterli imzayı toplayamadı. Divan Başkanı CHP Denizli Milletvekili Gülizar Biçer Karaca, adaylık için tüzükte yüzde 10 imza şartının bulunduğunu belirterek, Cüneyt Oğuz'a 75 civarında bir imza vardı.
Gülizar Biçer Karaca: Chp izmir il kongresi başladıGülizar Biçer Karaca 8.2.2020
Gülizar Biçer Karaca 8.2.2020
CHP İzmir İl Kongresi'nde Deniz Yücel tek aday oldu
Kongrenin divan başkanlığını yürüten CHP Genel Başkan Yardımcısı Gülizar Biçer Karaca, yeterli imza sayısına ulaşan Deniz Yücel'in aday olabileceğini, Cüneyt Oğuz'un ise aday olamayacağını delegelere duyurdu.
Gülizar Biçer Karaca: CHP İzmir İl Kongresi başladı (2)Gülizar Biçer Karaca 8.2.2020
Gülizar Biçer Karaca: CHP İzmir İl Kongresi başladıGülizar Biçer Karaca 8.2.2020
Gülizar Biçer Karaca: CHP İzmir 'çarşaf liste' dediGülizar Biçer Karaca 8.2.2020
Gülizar Biçer Karaca: CHP İzmir İl Kongresi başladıGülizar Biçer Karaca 8.2.2020
Gülizar Biçer Karaca 4.2.2020
TBMM Genel Kurulu toplandı
Daha sonra MHP Kırıkkale Milletvekili Halil Öztürk, "şehit ve gaziler ile yakınlarının sorunları", CHP Denizli Milletvekili Gülizar Biçer Karaca, "Atatürk'ün Denizli'ye gelişinin yıl dönümü", AK Parti Hatay Milletvekili Hüseyin Yayman, "Hatay'daki Tahtaköprü, Büyük Karaçay, Reyhanlı barajlarının tamamlanması ve 2020 DSİ yatırımları"na ilişkin gündem dışı konuşmalar yaptı.
Gülizar Biçer Karaca: Başkan Ataç deprem bölgesindeGülizar Biçer Karaca 2.2.2020
Gülizar Biçer Karaca 1.2.2020
CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu Malatya'da incelemelerde bulundu Açıklaması
Malatya'da temaslarda bulunup taziye ziyaretleri gerçekleştirerek depremin yarattığı tahribatı gözlemlediklerini belirten Kılıçdaroğlu, şöyle konuştu: "Elazığ'da vatandaşın, depremzedelerin ve esnafın dile getirdiği bir konu var; bölgenin afet bölgesi ilan edilmesi. Malatya'da da böyle bir talep var. Biz CHP olarak deprem bölgesinin afet bölgesi olarak tanımlanmasını ve kabul edilmesini talep ediyoruz. Bununla ilgili bir çalışmamız var. Ama iktidar eğer 'Hayır, biz muhalefetin söylediğini kabul etmiyoruz' diyorsa, kendileri talepte bulunsunlar, biz destek verelim. Çünkü amaç vatandaşın sorunlarının çözülmesidir. Vatandaşın kış şartlarında yaşadıkları ağır. Eğer afet bölgesi ilan edilirse sanıyorum sorunlar çok daha kolay çözülebilecek, yaralar da sarılacaktır." Kılıçdaroğlu'nun Malatya'daki programlarına genel başkan yardımcıları Veli Ağbaba, Seyit Torun ve Gülizar Biçer Karaca, milletvekilleri ve belediye başkanları da eşlik etti.
Gülizar Biçer Karaca 31.1.2020
Kılıçdaroğlu, depremin yaşandığı Elazığ'da incelemelerde bulundu Açıklaması
Beraberindeki CHP Genel Başkan yardımcıları Veli Ağbaba, Seyit Torun ve Gülizar Biçer Karaca, partili milletvekilleri ve belediye başkanları ile merkeze bağlı Yazıkonak beldesini ziyaret eden Kılıçdaroğlu, Belediye Başkanı Hatif Çadırcı ile görüştü.
Şu an buradasınız: Gülizar Biçer Karaca Haberleri | Gülizar Biçer Karaca Kimdir - Haberler - Gülizar Biçer Karaca haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Gülizar Biçer Karaca kimdir, hayatı ve biyografisi. Denizli'de 19 Mayıs törenle kutlandı.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 26.5.2020 21:29:30. #1.15#
title