ENVER AYSEVER HABERLERİ

Enver Aysever haber, Enver Aysever son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Enver Aysever

Enver Aysever

Doğum Yeri İstanbul / Türkiye
Doğum Tarihi 1.1.1971

Enver Aysever Kimdir ?

Enver Aysever, 1971’de İstanbul’da doğdu. Mimar Sinan Üniversitesi Sosyoloji Bölümü’nden mezun oldu. Doğuş, Yeditepe ve Arel Üniversitelerinde dersler verdi. Evli olup bir çocuk babasıdır. TİYATRO ÇALIŞMALARI: Lise yıllarında başladığı amatör tiyatro çalışmalarını ilerleterek ilk profesyonel oyunu olan “Durdurulmuş Zamanın Fotoğrafı”nı yazdı ve oynadı.
Biyografinin devamı için tıklayın
Enver Aysever - 17.03.2021
HAKKINDA YAKALAMA KARARI ÇIKARILAN ENVER AYSEVER İFADE VERMESİNİN ARDINDAN SERBEST BIRAKILDI
GAZETECİ Enver Aysever, Çerkezköy Sulh Ceza Hakimliği'nce hakkında verilen yakalama kararının ardından gözaltına alınarak Anadolu Adalet Sarayı'na getirildi.
Enver Aysever - 13.11.2020
Enver Aysever'e 1.5 yıla kadar hapis istemi
SOSYAL medya hesabından paylaştığı bir karikatür nedeni ile hakkında soruşturma başlatılan gazeteci Enver Aysever hakkında, "Halkın bir kesiminin benimsediği dini değerleri alenen aşağılama" suçundan 9 aydan 1.5 yıla hapis cezası istemiyle dava açıldı.
Enver Aysever - 27.03.2020
Enver Aysever ve Can Ataklı hakkında suç duyurusu
Avukat Zeki Arıtürk, koronavirüs hakkında alınan önlemlere ilişkin sosyal medya hesabından paylaştığı karikatür nedeniyle Enver Aysever ile uzaktan eğitimde yer alan başörtülü öğretmene yönelik ifadeleri nedeniyle Can Ataklı hakkında Bakırköy Cumhuriyet Başsavcılığı'na suç duyurusunda bulundu.
Enver Aysever - 20.03.2020
Enver Aysever, hakkında başlatılan soruşturma kapsamında emniyette ifade verdi
Sosyal medya hesabından yaptığı bir paylaşımla "halkın bir kesiminin dini değerlerini alenen aşağılama" suçundan hakkında soruşturma başlatılan gazeteci Enver Aysever, emniyette ifade verdi.
Enver Aysever - 20.03.2020
"Karikatür" soruşturmasında ifade veren Enver Aysever serbest kaldı
Sosyal medya hesabından yaptığı karikatür paylaşımı nedeniyle hakkında soruşturma başlatılan gazeteci Enver Aysever, emniyet sorgusunun ardından serbest bırakıldı.
Enver Aysever - 20.03.2020
ENVER AYSEVER EMNİYETTE İFADE VERDİ
Gazeteci Enver Aysever sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla ilgili emniyette ifade verdi.
Enver Aysever - 20.03.2020
Enver Aysever emniyette ifade verdi
GAZETECİ Enver Aysever sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla ilgili emniyette ifade verdi.
Enver Aysever - 20.03.2020
Enver Aysever hakkında soruşturma
GAZETECİ Enver Aysever hakkında, sosyal medya üzerinden yaptığı paylaşımla ilgili İstanbul Anadolu Cumhuriyet Başsavcılığı tarafından "Halkın bir kesiminin benimsediği dini değerleri alenen aşağılama" suçundan soruşturma başlatıldı.
Enver Aysever - 20.03.2020
Enver Aysever hakkında "dini değerleri aşağılama" suçundan soruşturma başlatıldı
Anadolu Cumhuriyet Başsavcılığı, gazeteci Enver Aysever hakkında sosyal medya hesabından "Sadece bu sorun!" yazısıyla paylaştığı karikatür üzerine "halkın bir kesiminin dini değerlerini alenen aşağılama" suçundan soruşturma başlattı.
Enver Aysever - 20.03.2020
Enver Aysever'in karikatür paylaşımına soruşturma
Gazeteci-yazar Enver Aysever hakkında sosyal medyada yaptığı karikatür paylaşımı nedeniyle "halkın bir kesiminin benimsediği dini değerleri alenen aşağılama" suçundan soruşturma başlatıldı.
Enver Aysever - 06.03.2020
Bursa 18. Kitap fuarı yarın açılıyor
Bölgenin kültürel yaşamına önemli katkılar sağlayan Bursa Kitap Fuarı'na bu yıl 365 yayınevi ve sivil toplum kuruluşu katılmaktadır. Dokuz gün boyunca düzenlenecek panel, söyleşi, atölye çalışmaları ve çocuk etkinliklerinden oluşan 90 kültür etkinliği ve imza günlerinde yazarlar okurlarıyla buluşacaktır. Fuarın konukları arasında Gülten Dayıoğlu, Altan Öymen, Ahmet Ümit, Canan Tan, Şükrü Erbaş, Enver Aysever, Haydar Ergülen, Bedia Akartürk, Hasan Ali Toptaş, Judith Malika Liberman, Behiç Ak, Bahadır Yenişehirlioğlu, Kate Clow, Irmak Zileli, Yavuz Dizdar, Cihan Demirci, Kemal Hamamcıoğlu, Mine Soysal, Mete Yarar, Erol Mütercimler, Gri Koç, İsmail Saymaz, Hakan Akdoğan, Saygı Öztürk, Gaye Boralıoğlu, Yiğit Bener, Ahmet Şimşirgil, Kaan Murat Yanık, Mine Söğüt, Hikmet Anıl Öztekin, Altay Öktem ve daha pek çok değerli yazar, şair ve bilim insanı bulunmakta.
Enver Aysever - 28.02.2020
Bursa 18. Kitap fuarı etkinlik programı açıklandı
Bölgenin kültürel yaşamına önemli katkılar sağlayan Bursa Kitap Fuarı'na bu yıl 300 yayınevi ve sivil toplum kuruluşu katılmaktadır. Dokuz gün boyunca düzenlenecek panel, söyleşi, atölye çalışmaları ve çocuk etkinliklerinden oluşan 90 kültür etkinliği ve imza günlerinde yazarlar okurlarıyla buluşacaktır. Fuarın konukları arasında Gülten Dayıoğlu, Altan Öymen, Doğan Cüceloğlu, Canan Tan, Şükrü Erbaş, Enver Aysever, Haydar Ergülen, Bedia Akartürk, Hasan Ali Toptaş, Judith Malika Liberman, Behiç Ak, Bahadır Yenişehirlioğlu, Kate Clow, Irmak Zileli, Yavuz Dizdar, Cihan Demirci, Kemal Hamamcıoğlu, Mine Soysal, Mete Yarar, Erol Mütercimler, Gri Koç, İsmail Saymaz, Hakan Akdoğan, Saygı Öztürk, Gaye Boralıoğlu, Yiğit Bener, Ahmet Şimşirgil, Kaan Murat Yanık, Mine Söğüt, Hikmet Anıl Öztekin, Altay Öktem ve daha pek çok değerli yazar, şair ve bilim insanı bulunmaktadır.
Enver Aysever - 21.10.2019
Antalya Kitap Fuarı 613 bin kişiyi ağırladı
Fuarın son gününde Prof. Dr. Ali Demirsoy, Ergün Poyraz, Enver Aysever ve Dr.
Enver Aysever - 12.03.2019
Ceyhun Atuf Kansu Vefatının 41. Yılında Anıldı
Program kapsamında düzenlenen, şair ve yazar Haydar Ergülen'in oturum başkanlığını üstlendiği "Toplumcu Şiirin Dünü ve Bugünü" başlıklı panelde, Ataol Behramoğlu, Şükrü Erbaş, Turgay Fişekçi, Eren Aysan ve Enver Aysever konuşmacı olarak yer aldı.
Enver Aysever - 21.02.2019
Ataşehir Tiyatro Festivali 10 Yaşında
Tiyatro sevdalıları, bir ay boyunca Franz Kafka'dan başlayıp Rutkay Aziz'e uzanan usta kalemlerin eserleri arasında tercih yapmak zorunda kalacaklar. Türk Tiyatro ustalarından; Haldun Dormen, Yasemin Yalçın, Sumru Yavrucuk, Müjdat Gezen, Taner Barlas, Süheyl Uygur, Behzat Uygur, Enver Aysever, Burhan Şeşen, Gökhan Şeşen, Metin Uca ve Enis Fosforoğlu festival kapsamında Ataşehirlilerle buluşacak isimlerin bazıları.
Enver Aysever - 27.08.2018
Büyükçekmece Belediyesi 2. Kitap Günleri 1 Eylül'de Başlıyor
İmza günü ve söyleşiler Büyükçekmece Belediyesi 2. Kitap Günleri'nde Enver Aysever, Sinan Meydan, Hanefi Avcı, Kerimcan Kamal, Bahar Feyzan, Cenk Sönmezsoy, Murat Tavlı, Saygı Öztürk, Mustafa Balbay, Tuncay Özkan, Göktuğ Canbaba, Ayşenur Arslan, Ömür Kurt, Nasuh Mahruki, Osman Balcıgil, İhsan Eliaçık ve Nebil Özgentürk gibi isimler kitapseverlerle imza günleri ve söyleşileriyle buluşacak.
Enver Aysever - 14.08.2018
2. Edremit Kitap Fuarı
İlk gün programı, Tuba Emlek'in moderatörlüğünde Başkan Saka, gazeteci Enver Aysever ve emekli Tümgeneral Ahmet Yavuz'un katıldığı söyleşi ile devam etti.
Enver Aysever - 05.08.2018
Marmaris Kitap Günleri
26 Ağustos'a kadar açık kalacak Marmaris Kitap Günleri'nde 28 yayınevinin kitapları yer alacak. Etkinlik süresince Emre Kongar, Enver Aysever, Aydın Ilgaz, Ayten Kalınsaz, Alpay Pasinli, Murat Bulut, Nilgün Ilgaz, Ahmet Hür, Murat Çavga, Nesrin Bakırcı, Azime Akbaş Yazıcı, Halim Yazıcı, Cezmi Ersöz, Nil Prötter, Tuğfan Şahin, Ali Bayram, Erdem Yücel, Ali Topuz gibi yazarlar okurlarıyla bir araya gelecek.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Enver Aysever Haberleri | Enver Aysever Kimdir - Haberler - Enver Aysever haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Enver Aysever kimdir, hayatı ve biyografisi. Gazeteci Enver Aysever, ihalesi iptal edilince İzmir Büyükşehir Belediyesi'ne tazminat
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 22.9.2021 00:11:44. #1.14#

title