Eğitim Sen Haberleri

Eğitim Sen haber, Eğitim Sen son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Eğitim Sen - 05.05.2021
Türk Eğitim-Sen Genel Başkanı Geylan anayasa değişikliğinin tam mutabakatla gerçekleştirilmesini istedi
Türkiye Eğitim, Öğretim ve Bilim Hizmetleri Kolu Kamu Çalışanları Sendikası (Türk Eğitim-Sen) Genel Başkanı Talip Geylan, yeni anayasanın hazırlanmasının herkes için milli bir görev olduğunu ifade etti.
Eğitim Sen - 01.05.2021
Türk Eğitim-Sen "2023'e Doğru Türkiye'de Öğretmen Yetiştirme Çalıştayı" düzenledi
Türk Eğitim-Sen Genel Başkanı Talip Geylan, "Sözleşmeli ve ücretli gibi öğretmen istihdam modelleri kaldırılarak bütün öğretmen atamaları sadece kadrolu olarak yapılmalıdır.
Eğitim Sen - 01.05.2021
Türk Eğitim-Sen'den 2023'e Doğru Türkiye'de Öğretmen Yetiştirme" Çalıştayı
Türk Eğitim-Sen Genel Merkezi 2. Maarif Kogresi kapsamında "2023'e Doğru Türkiye'de Öğretmen Yetiştirme" Çalıştayı düzenledi.30.04.2021-02.05.2021 tarihleri arasında çevrimiçi olarak devam edecek Çalıştay'da; "Öğretmenlerin Sayısal ve İstihdam Sorunları", "Öğretmen Yetiştirme Boyutuyla Eğitim Fakültelerinin Nicelik ve Nitelik Açısından Analiz Edilmesi ve Sorun Çözme Odaklı Değerlendirilmesi", "Öğretmenlerin Yetiştirme Sorunları", "Geçmişten Günümüze Öğretmen Olma Süreçleri", "Cumhuriyet Dönemi Öğretmen Yetiştiren Kurumlar", "Köy Muallim Mektepleri-Eğitmen Kursları", "Köy Enstitülerinde Öğretmen Eğitimi", "Yüksek Öğretmen Okulu", "Eğitim Fakülteleri Programları ve Müfredatları", "Eğitim Fakültesi Lisans Programlarına Genel Bakış", "Eğitim Şuralarında Öğretmen Sorunları", "Öğretmenlerin Mesleki Gelişimine Yönelik Modelleri: Uygulamalar ve Analizler", "Öğretmenlerin Hukuki Sorunları", "Öğretmenlik Meslek Kanunu", "Öğretmen Lisans Tamamlama", "Öğretmenlerin Hizmetiçi Eğitimleri", "Türkiye'de Öğretmenlik Meslek Etiği", "Öğretmenlerin Mesleki Eğitimi", "Öğretmenlerin Örgütlenme Sorunları", "Eğitim Sendikaları ve Öğretmen Yetiştirme Programları", "Cumhuriyet Dönemi Öğretmenlerin Mesleki Örgütlenmeleri", "Meslek Dışı Sorunlar", "Öğretmenlerin Kişilik Özellikleri", "Öğretmenlerin Mesleki Gelişimi ve Saygınlığı", "Kadın Öğretmen Sorunları", "Farklı Ülkelerin Öğretmen Yetiştirme Programları", "Eğitimin Yeni Paydaşı Teknoloji ve Öğretmen", "Öğretmenlerin Teknoloji Kullanma Yeterlilikleri", "21.
Eğitim Sen - 29.04.2021
1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü Kayseri'de kutlandı
Kayseri'de 1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü, yeni tip koronavirüs (Kovid-19) tedbirleri alınarak kutlandı.
Eğitim Sen - 26.04.2021
ABD'nin soykırım kararına Kırşehir'de STK'lar tepki gösterdi
Türk Eğitim Sen Başkanı Hüdai Pakel ise Türk Devletinin soykırım yapmadığını aksine Türk Devleti üzerine kara propaganda yapıldığını belirtti.
Eğitim Sen - 25.04.2021
Türk Eğitim-Sen'den ABD Başkanı Biden'ın 1915 olaylarını "soykırım" olarak nitelemesine tepki
Türk Eğitim-Sen Genel Başkanı Talip Geylan, "kısa tarihi boyunca dünyanın dört bir yanında dökülen masum kanlarının kirini elinde bulunduranların tarihi hezeyanlarının tarihi gerçekleri değiştiremeyeceğini" bildirdi.
Eğitim Sen - 10.04.2021
Türk Eğitim-Sen Genel Başkanı Geylan'dan AYM tepkisi
Türk Eğitim-Sen Genel Başkanı Talip Geylan, Anayasa Mahkemesi'nin sözleşmeli öğretmen istihdamının ve sözleşmeli öğretmen alımında sözlü sınavın Anayasa'ya aykırı olmadığına yönelik kararı hakkında açıklamalarda bulundu.
Eğitim Sen - 07.04.2021
UAESEB'in 3'üncü Olağan Genel Kurul Toplantısı Başkent'te düzenlendi
Uluslararası Avrasya Eğitim Sendikaları Birliği'nin (UAESEB) 3'üncü Olağan Genel Kurul Toplantısı Ankara'da yapıldı.
Eğitim Sen - 30.03.2021
Türk Eğitim-Sen Genel Başkanı Geylan'dan yüz yüze eğitim için Kovid-19 tedbirlerine uyulması çağrısı
Türk Eğitim-Sen Genel Başkanı Talip Geylan, öğrencileri okullarıyla buluşturmak için herkesin sorumluluk üstlenip Kovid-19 tedbirlerine uyması gerektiğini belirtti.
Eğitim Sen - 05.03.2021
Türk Eğitim-Sen Genel Başkanı Talip Geylan, kadın eğitimcilere ilişkin anket çalışmasının sonuçlarını açıkladı Açıklaması
Türk Eğitim-Sen, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü dolayısıyla 2-27 Şubat 2021'de "Kadın Eğitim Çalışanlarını Anlama" konulu anket yaptı.
Eğitim Sen - 25.02.2021
Eğitim-Sen Kayseri Şubesinden tüm eğitim ve bilim emekçilerinin aşılanması talebi
Eğitim-Sen Kayseri Şube Başkanı Uğur Sedat Ünsal, Milli Eğitim Bakanlığı ve Yükseköğretim Kurulu Başkanlığı bünyesinde çalışan emekçilere Kovid-19 aşısı yapılmasını istedi.
Eğitim Sen - 22.02.2021
"Türk Dünyası Ödülleri" sahiplerini buldu
İstanbul Ülkü Ocakları tarafından bu yıl 7'ncisi düzenlenen "Türk Dünyası Ödülleri" sahiplerini buldu.
Eğitim Sen - 19.02.2021
Son dakika gündem: Fırat Çakıroğlu, ölümünün 6. yılında Denizli'de anıldı
Son dakika haberlerine göre Ege Üniversitesinde (EÜ) 6 yıl önce öğrenciler arasında çıkan kavgada öldürülen Fırat Çakıroğlu, Denizli'de etkinliklerle anıldı.
Eğitim Sen - 17.02.2021
Türk Eğitim-Sen "2023'e Doğru Mesleki ve Teknik Eğitim Çalıştayı" düzenledi
Türk Eğitim-Sen, UNESCO Milli Komisyonunun desteğiyle Ahi Evran'ın doğumunun 850'nci yılı anısına "2023'e Doğru Mesleki ve Teknik Eğitim Çalıştayı" düzenledi.
Eğitim Sen - 16.02.2021
Türk Eğitim-Sen Genel Başkanı Geylan, bu ay 60 bin öğretmen ataması yapılmasını talep etti
Türk Eğitim-Sen Genel Başkanı Talip Geylan, bu ay 60 bin atama yapılarak öğretmen ihtiyacının giderilmesini istediklerini belirtti.
Eğitim Sen - 15.02.2021
Türk Eğitim-Sen Genel Başkanı Geylan'dan ikinci yarıyıl mesajı Açıklaması
Türk Eğitim-Sen Genel Başkanı Talip Geylan, Bilim Kurulunca tavsiye edilen bütün kurallara, tedbirlere en üst düzeyde riayet edilmesinin önemini vurgulayarak, "Şunu bilelim ki biz bu kurallara ne derece uyarsak, bir an önce çocuklarımız okullarıyla buluşabilecek.
Eğitim Sen - 10.02.2021
Son dakika haberleri! Milli Eğitim Bakanı Selçuk, Türk Eğitim-Sen Genel Başkanı Geylan ile görüştü
Son dakika gündem haberi: Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk, Türk Eğitim-Sen Genel Başkanı Talip Geylan ile bir araya geldi.
Eğitim Sen - 08.02.2021
Türk Eğitim-Sen Genel Başkanı Geylan, dijital eğitimin, salgın sonrasında da eğitimin ayrılmaz bir parçası olacağını belirtti
Türk Eğitim-Sen Genel Başkanı Talip Geylan, dijital eğitimin sadece salgın döneminde değil, salgın sonrasında da eğitimin ayrılmaz bir parçası olacağını belirtti.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Eğitim Sen Haberleri | Eğitim Sen Haber - Haberler - Eğitim Sen haberleri, son dakika eğitim sen haber ve gelişmeleri burada. Türk Eğitim-Sen Genel Başkanı Geylan: Yeni anayasa hazırlanması milli bir görevdir.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 16.5.2021 13:01:23. #1.16#

title