ÇAĞDAŞ YAŞAMI DESTEKLEME DERNEĞİ HABERLERİ

Çağdaş Yaşamı Destekleme Derneği Haberleri

Çağdaş Yaşamı Destekleme Derneği haber, Çağdaş Yaşamı Destekleme Derneği son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Çağdaş Yaşamı Destekleme Derneği - 22.04.2021
ICF Türkiye, Antalya'da "Güçlenen Kanatlar" projesini hayata geçirdi
Yaptıkları işbirliklerine değinen Ulugergerli, bugüne kadar, Çağdaş Yaşamı Destekleme Derneği, TED, Öğretmen Akademisi Vakfı, Türkiye Görme Özürlüler Kitaplığı Derneği başta olmak üzere birçok sivil toplum kuruluşuyla birlikte çalıştıklarını ifade etti.
Çağdaş Yaşamı Destekleme Derneği - 19.03.2021
İstanbul merkezli 16 ilde düzenlenen FETÖ operasyonunda yeni ayrıntılara ulaşıldı
İstanbul merkezli 16 ilde düzenlenen FETÖ operasyonunda yeni ayrıntılara ulaşıldı Fetullahçı Terör Örgütüncegerçekleştirilen kumpas soruşturmalarına ilişkin İstanbul merkezli 16 ilde emniyet yapılanmasına yönelik operasyonun ayrıntıları ortaya çıktı.
Çağdaş Yaşamı Destekleme Derneği - 18.03.2021
Son dakika gündem: İstanbul merkezli 15 ilde FETÖ operasyonu: 24 gözaltı
Edinilen son dakika gelişmesine göre FETULLAHÇI Silahlı Terör Örgütü'nün (FETÖ) kamuoyunda "Poyrazköy, Amirallere Suikast, Kafes Eylem Planı ve ÇEV/ÇYDD'" olarak bilinen soruşturmaları kapsamında sahte delil ürettikleri ve hukuka ayrı dinleme yaptıkları iddia edilen 68'i ihraç edilen toplam 76 emniyet görevlisi hakkında gözaltı...
Çağdaş Yaşamı Destekleme Derneği - 18.03.2021
İstanbul merkezli 16 ilde FETÖ'nün emniyet yapılanmasına operasyon
İstanbul merkezli 16 ilde, FETÖ'nün emniyet yapılanmasında yer aldıkları gerekçesiyle haklarında gözaltı kararı verilen 75 kişinin yakalanması için eş zamanlı operasyon başlatıldı.
Çağdaş Yaşamı Destekleme Derneği - 01.03.2021
Bir kürk için 55 tilki öldürüldü mü? Bülent Ersoy açıkladı
ÇAĞDAŞ YAŞAMI DESTEKLEME VAKFI İLE POLEMİĞE GİRDİ Ayrıca "Kürklerimin hepsini Çağdaş Yaşamı Destekleme Vakfı'na vereceğim" açıklamasını yapan Ersoy'a Çağdaş Yaşamı Destekleme Derneği'nden, "Değerlerimiz adına bu bağışın kabul edilmesi söz konusu değildir" yanıtı gelmişti.
Çağdaş Yaşamı Destekleme Derneği - 05.12.2020
Kılıçdaroğlu, partisinin kadın milletvekilleri ve kadın kolları başkanlarıyla görüştü Açıklaması
Kadının haksızlığa uğraması ve derin bir yoksulluk yaşamasının birden fazla nedene bağlı olduğunu vurgulayan Kılıçdaroğlu, kadının ve kız çocuklarının çok iyi eğitim alması gerektiğini aktararak şöyle devam etti: "Bu sorunun temel çözüm alanlarından birisi bu. Geçmişte özellikle Doğu ve Güneydoğu'da aileler kız çocuklarını okula göndermezlerdi veya belli bir eğitimden sonra örneğin ilkokuldan sonra ortaokula veya liseye göndermezlerdi. Ama şöyle bir tablo var artık 21. yüzyılın Türkiyesi'nde, bütün anneler kız çocuklarının okumasını istiyorlar. Her halükarda kadının, erkeğe muhtaç olmadan ekonomik bağımsızlığını elde etmesinin yolunun eğitimden geçtiğini görüyorlar. Kız çocukları okuyor ama yoksul ailelerde bu çocuklara destek vermek gerekiyor. O konuda da işte Çağdaş Yaşamı Destekleme Derneği gibi kız çocuklarının, özellikle ihtiyaç sahibi ailelere ait kız çocuklarının üniversitede en azından kendi sorunlarını çözebilecek kadar bir burs sağlamaları önemli ve bu yapılıyor.
Çağdaş Yaşamı Destekleme Derneği - 28.10.2020
29 Ekim Cumhuriyet Bayramı'na doğru
Karaman'da 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı kutlamaları çerçevesinde Cumhuriyet Halk Partisi Karaman İl Başkanlığı, Atatürkçü Düşünce Derneği ve Çağdaş Yaşamı Destekleme Derneği tarafından Cumhuriyet Parkı'ndaki Atatürk Anıtı'na çelenk bırakıldı.
Çağdaş Yaşamı Destekleme Derneği - 27.09.2020
Haftanın tarihine bakış
2015- "Kafes eylem planı", "Amirallere suikast", "Gölcük'te ele geçirilen belgeler" ile Çağdaş Yaşamı Destekleme Derneği (ÇYDD) ve Çağdaş Eğitim Vakfı (ÇEV) yöneticileri hakkındaki iddialara ilişkin dosyaların birleştirildiği 84 sanıklı "Poyrazköy'de ele geçirilen mühimmat" davasında mahkeme heyeti 83 sanığın beraatine karar verdi.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Çağdaş Yaşamı Destekleme Derneği Haberleri | Çağdaş Yaşamı Destekleme Derneği Haber - Haberler - Çağdaş Yaşamı Destekleme Derneği haberleri, son dakika çağdaş yaşamı destekleme derneği haber ve gelişmeleri burada. Hüsnü Bozkurt kimdir? Hüsnü Bozkurt kaç yaşında?.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 17.5.2021 01:48:22. #1.15#

title