Burdur Gölü Haberleri

Burdur Gölü haber, Burdur Gölü son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Burdur Gölü - 07.10.2021
Son Dakika | "Sağlıklı yaşam" için Burdur Gölü'nde yürüyüş düzenlendi
Son dakika haberi: Burdur'da sağlıklı beslenme ve hareketli yaşama dikkati çekmek için Burdur Gölü kenarında yürüyüş gerçekleştirildi.
Burdur Gölü - 17.07.2021
Yer çalışması yapan paraşütçü rüzgar çıkınca çam ağacına takıldı
Burdur Gölü Halk Plajı'nda yer çalışması yapan yamaç paraşütçüsünün paraşütü rüzgarın sert esmesinden dolayı havalanınca 10 metrelik çam ağacına takıldı.
Burdur Gölü - 14.07.2021
Son dakika haber | Eski Bakan Veysel Eroğlu, "Burdur Gölü'nün kurtarılması için gerekli olan bütün tedbirleri uygulayacağız"
Son dakika habere göre Eski Bakan Veysel Eroğlu, "Burdur Gölü'nün kurtarılması için gerekli olan bütün tedbirleri uygulayacağız" "Başka ilden su kaynağı getirme çalışmaları araştırılmaya devam ediyor" "Buharlaşmayı mutlaka azaltmamız lazım" "Atık sular arındırılarak Burdur Gölü'ne verilecek" Komisyon...
Burdur Gölü - 27.05.2021
CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Burdur'da konuştu: (2)
Ülke kaynağının nereye tahsis edileceğinin bir siyasi tercih olduğunu vurgulayan Kılıçdaroğlu, şöyle devam etti: "Örneğin İstanbul'a, 'Kanal İstanbul'u yapalım.' diyorlar. 'Parayı oraya harcayacağız.' diyorlar. Kardeşim parayı oraya harcayacağına, burada Karacaören Barajı var. O parayla Bucak Ovası'nı sula. Bu tercih mi tercih ne olacak yeraltı suları yerinde kalacak. Burdur Gölü'nün suları yükselecek, eski konumuna gelecek.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Burdur Gölü Haberleri | Burdur Gölü Haber - Haberler - Burdur Gölü haberleri, son dakika burdur gölü haber ve gelişmeleri burada. 7 başlıkta dünyada ve Türkiye'de bu hafta öne çıkanlar.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 2.12.2021 13:05:25. #1.16#

title