BİRLEŞMİŞ MİLLETLER KALKINMA PROGRAMI HABERLERİ

Birleşmiş Milletler Kalkınma Programı Haberleri

Birleşmiş Milletler Kalkınma Programı haber, Birleşmiş Milletler Kalkınma Programı son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Birleşmiş Milletler Kalkınma Programı - Dün
İzmir Valisi Köşger, İzmir Tekstil Makineleri Operatörlüğü Eğitim ve Uyum Merkezini ziyaret etti
İzmir Valiliği koordinasyonunda, Sığınmacılar ve Göçmenlerle Dayanışma Derneğinin finansal desteği, İzmir Gömlek Triko ve Benzerleri Esnaf ve Sanatkarlar Odası ile Ege Deniz Tekstil A.Ş'nin iş birliği ile yürütülen projede kursiyerler, erkek üst giysileri dikimi ve bilgisayarlı giysi kalıp hazırlama eğitimi alıyor. Birleşmiş Milletler Kalkınma Programı'nın (UNDP) ekipman desteği sağladığı proje ile sosyal uyumun güçlendirilmesi için Suriyeli kursiyerlere A1 seviyesinde Türkçe eğitimi de veriliyor.
Birleşmiş Milletler Kalkınma Programı - 16.06.2021
Gençlik umut için bir araya geldi
Birleşmiş Milletler Kalkınma Programı (UNDP) ve Uluslararası Çalışma Örgütü (ILO) Türkiye ortaklığında Ankara'da Gençlik için Umut Forumu düzenlendi. Forumda gençlerin iş gücüne katılımının COVID-19 krizinden nasıl etkilendiği ele alındı.
Birleşmiş Milletler Kalkınma Programı - 04.06.2021
İGA, Dünya Çevre Günü'nde "Kollekt"i hayata geçirecek
İGA açıklamasına göre, Çevre ve Şehircilik Bakanlığının Sıfır Atık Politikası ile uyumlu şekilde Doğa Koruma Merkezi Vakfı (DKM) ve Birleşmiş Milletler Kalkınma Programı (UNDP) tarafından Coca-Cola Vakfı desteğiyle ve Kemer Belediyesi iş birliğiyle yürütülen Temiz Akdeniz Toplum Tabanlı Geri Dönüşüm Projesi kapsamında tasarlanan "Kollekt", İstanbul Havalimanı'nda da atık yönetim alışkanlıklarını değiştirmeyi amaçlıyor.
Birleşmiş Milletler Kalkınma Programı - 25.05.2021
Kovid-19 sonrası hızlı toparlanma için sektörel yol haritaları belirlendi
Bakanlıktan yapılan açıklamaya göre, Japonya hükümetinin finanse ettiği, Birleşmiş Milletler Kalkınma Programı (UNDP) tarafından Bakanlık ve kalkınma ajansları iş birliğiyle yürütülen proje kapsamında temel ekonomik sektörler için bölge bazlı raporlar hazırlandı.
Birleşmiş Milletler Kalkınma Programı - 17.05.2021
Uganda'da kaçak avlanmaya karşı insansız hava araçları kullanılacak
Yerel basındaki habere göre, Uganda Yaban Hayatı Kurumu, sürecin Birleşmiş Milletler Kalkınma Programı (UNDP) ile ortak yürütüleceğini açıkladı.
Birleşmiş Milletler Kalkınma Programı - 05.05.2021
Üniversite öğrencileri "yağmur suyu" projesiyle inovasyon birinciliği elde etti
Projenin, Birleşmiş Milletler Kalkınma Programı (UNDP), İstanbul Teknik Üniversitesi (İTÜ) ve Türkiye Bilişim Vakfı (TBV) iş birliğiyle hayata geçirildiği aktarılan açıklamada, Samsung'un global olarak belirlediği seçim kriterleri doğrultusunda en yaratıcı, IoT teknolojilerini en iyi kullanan ve "Sürdürülebilir Kalkınma Amaçlarına" en iyi hizmet eden projelerin seçildiği aktarıldı.
Birleşmiş Milletler Kalkınma Programı - 27.04.2021
Milli futbolcu Yusuf Yazıcı, UNDP Türkiye'nin "Yoksullukla Mücadele Savunucusu" oldu
Birleşmiş Milletler Kalkınma Programı (UNDP) Türkiye, Fransa Birinci Futbol Ligi (Ligue 1) takımlarından Lille'de forma giyen milli futbolcu Yusuf Yazıcı'yı "Yoksullukla Mücadele Savunucusu" ilan etti.
Birleşmiş Milletler Kalkınma Programı - 21.04.2021
SKA Etki Hızlandırıcısı programı
Birleşmiş Milletler Kalkınma Programı (UNDP) Türkiye Ülke Ofisi Mukim Temsilci Yardımcısı Sukhrob Khojimatov, dünya genelinde Sürdürülebilir Kalkınma Amaçları'na (SKA) ulaşılabilmek için ilerleme kaydedildiğini ancak daha yapılacak çok önemli iyileştirmelerin olduğunu söyledi.
Birleşmiş Milletler Kalkınma Programı - 12.04.2021
AA foto muhabirine uluslararası fotoğraf ödülü
Coşkun'a birincilik ödülünü getiren fotoğraf, Birleşmiş Milletler Kalkınma Programı'nın (UNDP) Türkiye'nin Sudaki Yaşam Savunucusu olan, dünya serbest dalış rekortmeni milli sporcu Şahika Ercümen'in geçen sene İstanbul Boğazı'ndaki yaşamı ve kirliliği gözlemlemek için Ortaköy Sahili'nde gerçekleştirdiği dalışta çekilmişti.
Birleşmiş Milletler Kalkınma Programı - 29.03.2021
Afrika kıtasındaki ekonomik iş birliği fırsatları Antalya Diplomasi Forumu'nda ele alındı
Birleşmiş Milletler Kalkınma Programı (UNDP) Afrika Bölge Ofisi Baş Ekonomist ve Strateji Başkanı Dr. Raymond Gilpin, daha akıllı, güçlü, sürdürülebilir ve daha eşit bir Afrika inşa etmeye hazır olduklarını söyledi.
Birleşmiş Milletler Kalkınma Programı - 25.03.2021
Emine Erdoğan, "Sıfır Atık Projesi"ne desteği için UNDP Türkiye'ye teşekkür etti
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın eşi Emine Erdoğan, himayelerinde yürütülen Sıfır Atık Projesi ve çevreye ilişkin diğer çalışmalara katkılarından dolayı Birleşmiş Milletler Kalkınma Programı (UNDP) Türkiye Ofisi tarafından bu yıl ilki verilen "Küresel Amaçlar Eylem Ödülü" dolayısıyla...
Birleşmiş Milletler Kalkınma Programı - 25.03.2021
Trakya Üniversitesinde biriktirilen 3 ton 640 kilo kağıt atık geri dönüşüme kazandırıldı
Üniversiteden yapılan açıklamada, Çevre ve Şehircilik Bakanlığı koordinasyonunda, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın eşi Emine Erdoğan'ın himayelerinde yürütülen ve Birleşmiş Milletler Kalkınma Programı'nın Sürdürülebilir Kalkınma Amaçları Eylem Ödülü'ne layık görülen Sıfır Atık Projesi'nin, üniversite birim ve alanlarında hayata geçirildiği belirtildi.
Birleşmiş Milletler Kalkınma Programı - 23.03.2021
Çevre ve Şehircilik Bakanı Kurum "Sıfır Atık Projesi"nin BM Kalkınma Programı'ndan ödül aldığını duyurdu
Kurum, Twitter hesabından şu bilgileri paylaştı: "Sayın Emine Erdoğan Hanımefendi'nin himayelerinde hayata geçirdiğimiz ve toplumumuzun her kesimince benimsenen Sıfır Atık projemiz, uluslararası alanda da takdir toplayarak Birleşmiş Milletler Kalkınma Programı'nın Sürdürülebilir Kalkınma Amaçları Eylem Ödülü'ne layık görüldü.
Birleşmiş Milletler Kalkınma Programı - 22.03.2021
"Geleceğin Gücü Girişimciler Forumu" çevrim içi düzenledi
Türkiye'de e-ticaret hacminin, geçen yılın ilk 6 ayında yüzde 64 arttığını aktaran Hisarcıklıoğlu, şu değerlendirmelerde bulundu: "E-ticaret, geleneksel ticaretten neredeyse 4 kat daha hızlı büyümüş durumda. Eskiden e-ticaretin genel ticaret içindeki oranı yüzde 8 idi. Şimdilerdeyse bu oran yüzde 14'e ulaştı ve daha da büyümeye devam ediyor. Dünyaya baktığımızda da hızla büyüyen şirketlerin tamamı, e-ticaret yolunu seçiyor. TOBB olarak, özel sektörün dijitalleşmesini ve yeni nesil girişimciliğin gelişmesini hedefliyoruz ve bunun için çalışıyoruz. Firmaları ve girişimcileri, dijital dünyaya hazırlıyoruz. Bu kapsamda, KOBİ'leri dijital ortama taşımak ve teknolojik altyapılarını geliştirmek için projeler üretiyoruz." "İnternette Hayat Kolay projesini başlatıyoruz" Hisarcıklıoğlu, TOBB olarak büyük firmalarla dijital dünyaya yönelik hayata geçirdikleri ve üzerinde çalıştıkları projelere değinerek, "Türk Telekom ve Birleşmiş Milletler Kalkınma Programı ortaklığında İnternette Hayat Kolay projesini başlatıyoruz.
Birleşmiş Milletler Kalkınma Programı - 22.03.2021
Son dakika haber: UNDP Türkiye, Emine Erdoğan'ın himayesindeki Sıfır Atık Projesi'ne "Küresel Amaçlar Eylem Ödülü" verecek
Son dakika habere göre Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın eşi Emine Erdoğan'ın himayesinde yürütülen Sıfır Atık Projesi, Birleşmiş Milletler Kalkınma Programı (UNDP) Türkiye'nin ilk kez vereceği "Sürdürülebilir Kalkınma Amaçları Eylem Ödülü"ne layık görüldü.
Birleşmiş Milletler Kalkınma Programı - 15.03.2021
Konya'da "Gençlik ve Kırsal Kalkınma Modeli Eğitim Programı" düzenlendi
Programda KOP İdaresi ve Birleşmiş Milletler Kalkınma Programı (UNDP) uzmanları da sunum yaptı.
Birleşmiş Milletler Kalkınma Programı - 12.03.2021
Altın Pusula Türkiye Halkla İlişkiler Ödül Töreni yapıldı
TÜHİD - Birleşmiş Milletler Kalkınma Programı (UNDP) iş birliğiyle bu yıl dokuzuncusu verilen "UNDP Özel Ödülü" de "Yerküreye Saygı" projesiyle Sompo Sigorta'nın oldu.
Birleşmiş Milletler Kalkınma Programı - 11.03.2021
UNDP Sosyal İnovasyon Destek Programı'nın ödül töreni gerçekleştirildi
Birleşmiş Milletler Kalkınma Programı (UNDP) Türkiye Hızlandırma Laboratuvarının kentlerdeki sorunlara yenilikçi çözümler geliştirmek ve kadınların inovasyon gücünü açığa çıkarmak amacıyla başlattığı "UNDP Sosyal İnovasyon Destek Programı"nın ödül töreni yapıldı.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Birleşmiş Milletler Kalkınma Programı Haberleri | Birleşmiş Milletler Kalkınma Programı Haber - Habe - Birleşmiş Milletler Kalkınma Programı haberleri, son dakika birleşmiş milletler kalkınma programı haber ve gelişmeleri burada. İzmir Valisi Köşger, İzmir Tekstil Makineleri Operatörlüğü Eğitim ve Uyum
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 24.6.2021 21:41:13. #1.14#

title