Baykar Haberleri

Baykar haber, Baykar son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Baykar - 23.10.2020
Türkiye'nin ilk uçan arabası "Cezeri"nin uçuş denemesine Şırnak da talip oldu
Şırnak Valisi Ali Hamza Pehlivan ile Cizre Ticaret ve Sanayi Odası (TSO) Başkanı Salih Sevinç, Baykar tarafından milli ve özgün olarak geliştirilen Türkiye'nin ilk uçan arabası "Cezeri"nin uçuş denemesinin Şırnak'ta yapılması talebinde bulundu.
Baykar - 22.10.2020
"Cezeri"nin uçuş denemesinin Amida Höyük'te yapılması önerisi
Baykar tarafından milli ve özgün olarak geliştirilen Türkiye'nin ilk uçan arabası "Cezeri"nin "Diyarbakır'ın kalbi" olarak nitelendirilen Amida Höyük'te uçuş denemesi yapması talep edildi.
Baykar - 15.10.2020
Son dakika haber! Kırşehir'de şehit ailelerine moral ziyareti
Son dakika haberlerine göre Kırşehir Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler İl Müdürü Ramazan Baykara'nın şehit ailelerine moral ziyaretinde bulunduğu bildirildi.
Baykar - 14.10.2020
Kırşehir'de engelli ve eski hükümlü 21 kişi kendi işini kurmak için başvuru yaptı
Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler İl Müdürü Ramazan Baykara'nın cinsiyet eşitliği, genç istihdamı ve çocuk işçiliği ile mücadeleye ilişkin bilgi vermesinin ardından gündemdeki konular görüşüldü.
Baykar - 7.10.2020
Kosova Savunma Bakanından Türk İHA'sına ilgi
Türkiye temasları kapsamında Baykar Milli S/İHA Ar-Ge ve Üretim Tesisleri'ni de ziyaret eden Quni, Türkiye'nin Sırbistan'ı oldukça gelişmiş bir askeri teknoloji ile donattığı iddialarına cevaben, "Türkiye'nin Sırbistan'a Kosova'dan daha yakın olduğu yönündeki açıklamalara katılmıyorum.
Baykar - 6.10.2020
Ukrayna 48 Türk SİHA'sı almayı planlıyor
Nozrdriya, Baykar'ın sadece Ukrayna pazarına girmek değil, yatırım yapmak istediğini belirterek, Ukrayna'nın da deneme aşamasında olan Bayraktar AKINCI Taarruzi İnsansız Hava Aracı motorlarını tedarik ederek Türkiye'ye malzeme sağladığını hatırlattı.
Baykar - 6.10.2020
Kırşehir'de şehit ailesine "Devlet Övünç Madalyası ve Beratı" takdim edildi
Şehidin baba evinde düzenlenen törene, İl Jandarma Komutanı Albay Ferhat Kuran, Kaman Kaymakamı Şükrü Özcan, Kaman Belediye Başkanı Necati Çolak, Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler İl Müdürü Ramazan Baykara ile şehidin ailesi katıldı.
Baykar - 27.9.2020
Gençler Avrupa Kürek Şampiyonası'nda bronz madalya
Evren Mustafa Açar, Altar Karabudak, Ali Ardıl İlgün ve Oğuzhan Erdem'den oluşan genç erkekler dört tek (JM 4-) ekibi ile genç kız tek çifte kategorisinde yarışan (JW 1x) Deniznur Serra Baykara, 6.
Baykar - 24.9.2020
Gençler Avrupa Kürek Şampiyonası, 26-27 Eylül'de Sırbistan'da yapılacak
Gençler Avrupa Kürek Şampiyonası, hafta sonu Sırbistan'da düzenlenecek.
Baykar - 22.9.2020
AK Parti Sözcüsü Çelik, MKYK toplantısına ilişkin değerlendirmelerde bulundu: (4)
Türkiye genelinde 508 içme suyu kaynağının su kalitesi tespit edildi, 489 içme suyu arıtma tesisinin revizyon ihtiyaçları belirlendi ve bunlar revize edildi. İçme suyu kullanım miktarı açısından 2004'te yaklaşık 5 milyar metreküpken 2020'de bu rakam 7 milyar metreküp oldu. Dolayısıyla yüzde 51 oranında bir artış söz konusudur. Arıtma tesislerimizin sayısı yüzde 78 oranında, kapasitesi de yüzde 38 oranında artırıldı." Cezeri Uçan Araba Baykar Teknik Müdürü Selçuk Bayraktar yönetiminde gerçekleştirilen Cezeri Uçan Araba'nın tanıtıldığını anımsatan Ömer Çelik, "Türkiye, dünyadaki gelişmeleri takip etmek noktasında, geriden takip etmek noktasından günlük takip etme noktasına gelmiştir.
Baykar - 22.9.2020
Son dakika ekonomi: Selçuk Bayraktar'ın başlattığı kampanyada hediye edilecek tablet sayısı 81 bine ulaştı
Son dakika haberleri... Baykar Teknik Müdürü ve T3 Vakfı Mütevelli Heyeti Başkanı Selçuk Bayraktar'ın uzaktan eğitime ulaşma fırsatı olmayan öğrenciler için başlattığı kampanya kapsamında hediye edilecek tablet bilgisayar sayısı 81 bine ulaştı.
Baykar - 22.9.2020
Van YYÜ "Mekanda Erişilebilirlik Ödülü"ne layık görüldü
Van Yüzüncü Yıl Üniversitesi (YYÜ) Rektör Prof. Dr. Hamdullah Şevli, "Mekanda Erişilebilirlik" kategorisinde "Turuncu Bayrak" ödülü almaya hak kazandıklarını bildirdi. Şevli, yaptığı yazılı açıklamada, Yükseköğretim Kurulu (YÖK) Başkanlığınca düzenlenen yarışmada üniversitelerinin 6 biriminin ödüle layık görüldüğünü belirtti. Engelli bireylerin kampüs içerisinde daha rahat eğitim almalarını, sosyal, kültürel ve sportif mekanlara daha rahat ulaşmalarını sağlamak için her geçen gün yeni düzenlemeler yaptıklarını belirten Şevli, şunları kaydetti: "Engelli bireylerin sorunlarının çözümü için teşvik edici çalışmalar ve projeler geliştiriyoruz. Yakın zamanda Sağlık Bilimleri Fakültesi ve Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksek Okulu'nun hizmet verdiği bina ile Rektörlük Makamı, Rektör Yardımcıları, Kurumsal İletişim, Genel Sekreterlik, Yazı İşleri, Personel Daire Başkanlığı, İdari Mali İşler Daire Başkanlığı, Hukuk Müşavirliği, Strateji Geliştirme Daire Başkanlığı, Öğrenci İşleri Daire Başkanlığı, Bilgi İşlem Daire Başkanlığı, Basın Yayın Halkla İlişkiler Birimi, Santral, Koruma ve Güvenlik Müdürlüğü, Uzaktan Eğitim Merkez Müdürlüğü, Bilgisayar Bilimleri Araştırma ve Uygulama Merkezi Müdürlüğü ve Bilimsel Araştırma Projeleri Koordinasyon Birimler engelli vatandaşların erişimine uygun hale getirilecek. Üniversite olarak tüm hizmet alanlarında erişilebilir mekanlar inşa ederek engelli bireylerin üniversitedeki tüm imkanlardan, sosyal alanlardan rahatlıkla yararlanmasını sağlayacağız." Şevli'nin "Turuncu Bayrak" almaya hak kazanan birim amirlerine sertifikalarını takdim ettiği programa, YYÜ Genel Sekreteri Doç. Dr. Sebaheddin Şevgin, YYÜ Engelli Araştırma ve Uygulama Merkezi Müdürü ve Engelli Öğrenciler Danışma ve Koordinasyon Birimi Koordinatörü Doç. Dr. Abdurrahman Mengi ile Van Bedensel Engelliler Spor Kulübü Başkanı Hanefi Baykara katıldı.
Baykar - 22.9.2020
Savunma sanayisinden öğrencilere 19 bin tablet
Baykar Teknik Müdürü ve T3 Vakfı Mütevelli Heyeti Başkanı Selçuk Bayraktar'ın uzaktan eğitime ulaşma fırsatı olmayan öğrenciler için başlattığı kampanya kapsamında hediye edilecek tablet bilgisayar sayısı 19 bine ulaştı.
Baykar - 21.9.2020
Son dakika haberi! BAYKAR'DAN UZAKTAN EĞİTİME DESTEK İÇİN 5 BİN BİLGİSAYAR TABLET
Gelen son dakika haberine göre BAYKAR Teknik Müdürü ve T3 Vakfı Mütevelli heyeti Başkanı Selçuk Bayraktar, uzaktan eğitimde imkanları yetersiz olan çocuk ve gençlere destek vermek için 5 bin adet tablet bilgisayar hediye edeceklerini duyurdu.
Baykar - 21.9.2020
Baykar'dan uzaktan eğitime destek için 5 bin bilgisayar tablet
Baykar Teknik Müdürü ve T3 Vakfı Mütevelli Heyeti Başkanı Selçuk Bayraktar, uzaktan eğitime ulaşma fırsatı olmayan öğrenciler için Baykar olarak 5 bin tablet bilgisayar hediye ettiklerini duyurdu.
Baykar - 20.9.2020
Selçuk Bayraktar TEKNOFEST'e başvuru rekoru kırıldı
Selçuk Bayraktar TEKNOFEST'e başvuru rekoru kırıldı SANAYİ ve Teknoloji Bakan Yardımcısı Mehmet Fatih Kacır ile Baykar Savunma Teknik Müdürü ve TEKNOFEST Yönetim Kurulu Başkanı Selçuk Bayraktar, bu yıl Gaziantep'te düzenlenen TEKNOFEST Uzay ve Teknoloji Festivali kapsamında düzenlenen insansız...
Baykar - 18.9.2020
Kürekte Gençler Avrupa Şampiyonası kadrosu belli oldu
Sırbistan'da düzenlenecek Gençler Avrupa Kürek Şampiyonası'nda mücadele edecek milli sporcular belirlendi.
Baykar - 16.9.2020
Son dakika haber: Sanayi ve Teknoloji Bakan Yardımcısı Kacır Kocaeli Sanayi Odası Meclis Toplantısı'na katıldı
Kacır, Türkiye'nin bugün neye ihtiyaç duyuyorsa büyük bir hızla geliştirebilecek ve üretebilecek bir ülke konumuna geldiğini vurgulayarak, Arçelik, Aselsan ve Baykarı'ı Biosys'le buluşturarak koronavirüs sürecinde dünya genelinde en fazla ihtiyaç duyulan ürünlerden olan yoğun bakım solunum cihazlarını 14 gün içerisinde seri üretimden çıkarmayı başardıklarını anlattı.
Baykar - 15.9.2020
Türkiye'nin ilk uçan arabası "Cezeri" ilk uçuş testlerini başarıyla tamamladı
Baykar tarafından milli ve özgün olarak geliştirilen Türkiye'nin ilk uçan arabası Cezeri, ilk uçuş testlerini başarıyla tamamladı.
Baykar - 15.9.2020
Baykar tarafından milli ve özgün olarak geliştirilen Türkiye'nin ilk uçan arabası Cezeri, ilk uçuş...
Baykar tarafından milli ve özgün olarak geliştirilen Türkiye'nin ilk uçan arabası Cezeri, ilk uçuş testlerini başarıyla tamamladı.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Baykar Haberleri | Baykar Haber - Haberler - Baykar haberleri, son dakika baykar haber ve gelişmeleri burada. Türkiye'nin ilk uçan arabası Cezerinin uçuş denemesine Şırnak da talip oldu.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 24.10.2020 13:13:49. #1.15#
title