Bartholomeos Haberleri

Bartholomeos haber, Bartholomeos son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Bartholomeos - 31.07.2021
Patrik Bartholomeos'tan sel ve yangın felaketlerine ilişkin geçmiş olsun mesajı Açıklaması
Fener Rum Patriği Bartholomeos, son zamanlarda yaşanan yangın, sel ve toprak kayması gibi felaketler nedeniyle Tarım ve Orman Bakanı Bekir Pakdemirli'ye gönderdiği mesajda, yaşadığı üzüntüyü belirterek, hayatını kaybedenlere başsağlığı ve geçmiş olsun dileklerini iletti.
Bartholomeos - 12.05.2021
Fener Rum Patriği Bartholomeos'tan Ramazan Bayramı mesajı Açıklaması
Fener Rum Patriği Bartholomeos, Müslümanların Ramazan Bayramı'nı kutlayarak, "Tek olan Tanrı'nın bütün dünya halklarına ve tüm insanlığa ziyadesiyle barış ve refah getirmesi için duacıyız." ifadelerini kullandı.
Bartholomeos - 06.05.2021
Azınlık cemaatleri temsilcilerinden Cumhurbaşkanı Erdoğan'a teşekkür
Davete Fener Rum Patriği Bartholomeos, Balıklı Rum Hastanesi Vakfı Başkanı Konstantin Yuvanidis, Süryani Metropoliti Yusuf Çetin, Süryani Kadim Vakfı Başkanı Sait Susin, Türkiye Musevileri Hahambaşı İsak Haleva, Türk Musevi Cemaati Başkanı İshak İbrahimzadeh, Türkiye Hahambaşılığı Vakfı Başkanı ve Türk Yahudi Toplumu Eşbaşkanı Erol Kohen, Türkiye Ermenileri Patriği Sahak Maşalyan, Surp Pırgiç Ermeni Hastanesi Vakfı Başkanı Bedros Şirinoğlu, Türkiye Süryani Katolik Cemaati Ruhani Lideri Orhan Çanlı ve Süryani Katolik Vakfı Yönetim Kurulu Başkanı Zeki Basatemir katıldı.
Bartholomeos - 15.04.2021
Yunanistan Dışişleri Bakanı Dendias, Bakan Çavuşoğlu'yla ortak basın toplantısında konuştu: (2)
Dün İstanbul'da Rum Patriği Bartholomeos ile görüştüğünü ve Türkiye'deki Rum azınlığın sorunlarını dinlediğini dile getiren Dendias.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Bartholomeos Haberleri | Bartholomeos Kimdir - Haberler - Bartholomeos haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Bartholomeos kimdir, hayatı ve biyografisi. Büyükada Rum Yetimhanesi'nin restorasyon sürecinde ortak hareket çağrısı.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 20.09.2021 10:16:20. #1.13#

title