ANKARA ÜNİVERSİTESİ HABERLERİ

Ankara Üniversitesi Haberleri

Ankara Üniversitesi haber, Ankara Üniversitesi son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Ankara Üniversitesi - 24.11.2020
Ankara Üniversitesi, Öğretmenler Günü'nü online kutladı
Ankara Üniversitesi (AÜ) Rektörü Prof. Dr. Necdet Ünüvar, pandemi sürecinde yüz yüze eğitimden uzak kalındığına işaret ederek, "Uzaktan eğitim ekranlarda ama camdan olsa da candan olmalı. Eğitimde ve kurtuluşta asıl önemli olan budur, gönülden millete hizmettir.
Ankara Üniversitesi - 23.11.2020
Büyükşehir, sınav heyecanı yaşayan adayları yalnız bırakmadı
Ankara Üniversitesi Cebeci Yerleşkesi'nde sınav öncesi hijyen desteği çalışmalarını yerinde izleyen Büyükşehir Belediyesi Zabıta Daire Başkanı Mustafa Koç, şu değerlendirmelerde bulundu: "Bugün Başkentimizde 496 okulda 86 bin 400 aday KPSS sınavına girecek.
Ankara Üniversitesi - 22.11.2020
Keçiören Belediyesi 20 çeşit kolonya ve dezenfektan üretiyor
Altınok, şunları kaydetti: "Vatandaşımızın sağlığı için sürekli sahadayız. Belediye öz kaynaklarımızla 20 çeşit dezenfektan ve kolonya üretip dağıtıyoruz. Pandemi ile mücadele kapsamında başlattığımız kolonya ve dezenfektan üretimimizi Ankara Üniversitesi Kimya Bölümü hocalarının danışmanlığında belediyemize ait laboratuvarda çalışan Ar-Ge ekibimiz her geçen gün artırıyor.
Ankara Üniversitesi - 21.11.2020
Salgın sürecinde çocukların evde geçirdikleri zaman mutfak etkinlikleriyle verimli hale getirilebilir
Ankara Üniversitesi Sağlık Bilimleri Fakültesi Çocuk Gelişimi Bölümü Öğretim Üyesi Prof. Dr. Müdriye Yıldız Bıçakçı, yeni tip koronavirüs (Kovid-19) salgını nedeniyle zamanının büyük bir çoğunluğunu evde geçiren anne babalara, çocuklarıyla mutfak etkinlikleri yapmalarını ve evde geçirdikleri...
Ankara Üniversitesi - 19.11.2020
Ankara Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Ünüvar "antibiyotiğin doğru kullanılması" konusunda uyardı Açıklaması
Ankara Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Necdet Ünüvar, antibiyotiğin doğru yerde kullanılması gerektiğine işaret ederek, "Antibiyotiği bilinçsiz ve gereksiz yere kullanırsak antimikrobiyal direnç kavramı oluşur.
Ankara Üniversitesi - 19.11.2020
Urartuların 2 bin 900 yıllık kalesi turizme kazandırılıyor
Tarihi kalenin bulunduğu alandaki ilk kazı çalışmaları, 1959-1967 yılları arasında Ankara Üniversitesi öğretim üyelerinden Prof.
Ankara Üniversitesi - 18.11.2020
Son dakika! Eski başbakanlardan Yıldırım Akbulut hastaneye kaldırıldı
Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesi Cebeci Hastanesi Kalp Merkezi'nde tedavi altına alınan 85 yaşındaki Akbulut'un yoğun bakım ünitesinde tutulduğu öğrenildi.
Ankara Üniversitesi - 16.11.2020
Bu kez iddianame değil şiir kitabı yazdı
Ankara Üniversitesi Hukuk Fakültesi'nden mezun olduktan sonra 1994'te Cumhuriyet Savcısı olarak göreve başlayan Ender Coşkun, ilkokul yıllarında başlayan edebiyata ve şiire ilgisini, yoğun geçen meslek hayatı boyunca da kaybetmedi, savcı olarak çalıştığı dönemde şiirler yazdı.
Ankara Üniversitesi - 14.11.2020
Ankara'da hasta yakınlarından sağlık çalışanlarına saldırı girişimi: 5 gözaltı (3)
BAKAN KOCA: MAHKEMEDE HESAP VERECEKLERSağlık Bakanı Fahrettin Koca, Twitter hesabından yaptığı açıklamada, dün gece Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesi Cebeci Hastanesi'nde yaşanan saldırı girişimini kınadı.
Ankara Üniversitesi - 14.11.2020
Son dakika haberi... Ankara'da hasta yakınlarından sağlık çalışanlarına saldırı girişimi: 5 gözaltı (2)
Gelen son dakika haberlerine göre REKTÖRDEN KINAMA MESAJIAnkara Üniversitesi Tıp Fakültesi Cebeci Hastanesi Çocuk Yoğun Bakım Servisi'nde hasta yakınlarının sağlık çalışanlarına saldırı girişimine ilişkin Rektör Prof. Dr. Necdet Ünüvar, yazılı açıklama yaptı.
Ankara Üniversitesi - 14.11.2020
Türk İşaret Dili Yeterlilik Sınavı, bugün başladı
AİLE, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı ile Ankara Üniversitesi bünyesinde 3 gün sürecek Türk İşaret Dili Yeterlilik Sınavı (TİDYES) bugün başladı.
Ankara Üniversitesi - 13.11.2020
"Covid-19 Salgınının Kadın Çalışanlar Açısından Etkileri" araştırması
Türk Sanayicileri ve İş İnsanları Derneği (TÜSİAD), Türk Girişim ve İş Dünyası Konfederasyonu (TÜRKONFED) ve Birleşmiş Milletler Kadın Birimi (UN Women) Türkiye iş birliğinde hazırlanan "Covid-19 Salgınının Kadın Çalışanlar Açısından Etkileri" araştırmasının bulguları paylaşıldı. TÜSİAD açıklamasına göre, Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi Öğretim Üyesi Doç.
Ankara Üniversitesi - 11.11.2020
Türk dünyasının ünlü bilim insanı Farabi Ankara'da anıldı
Uluslararası Tük Kültürü Teşkilatı (TÜRKSOY,) Ankara Üniversitesi ve Kazakistan'ın Ankara Büyükelçiliği iş birliğinde dünyaca ünlü Türk bilim insanı Farabi'ye ithafen "Doğumunun 1150. yılında İnsanlığın İkinci Öğretmeni Farabi" paneli düzenlendi.
Ankara Üniversitesi - 11.11.2020
MEB, ara tatilde öğretmenlerin çevrim içi mesleki gelişim programının detaylarını açıkladı
Öğretmenlere yönelik seminerler Medeniyet Araştırmaları Merkezi (MEDAR) Başkanı ve Yalova Üniversitesi İslami İlimler Fakültesi Öğretim Üyesi Prof. Dr. Bekir Karlıağaş'ın "Medeniyet Bilinci" başlıklı semineri, Ankara Yıldırım Beyazıt Üniversitesi Öğretim Üyesi Prof. Dr. Münire Kevser ile yazar Necip Tosun'un "Edebiyat ve Eğitim" başlıklı semineri, UiPaht Avrupa Başkan Yardımcısı Tansu Yeğen ise "Yeni Teknoloji Üzerinden Eğitim" başlıklı semineri ile Ankara Üniversitesi Öğretim Üyesi Doç.
Ankara Üniversitesi - 11.11.2020
Son dakika haberi:
"Faz-3'e gelen aşılardan şu ana kadar önemli bir yan etki bildirimi yapılmadı" Ankara Üniversitesi (AÜ) Tıp Fakültesi Enfeksiyon Hastalıkları Anabilim Dalı Başkanı ve İlaç Bilincini Geliştirme ve Akılcı İlaç Derneği Başkanı Prof.
Ankara Üniversitesi - 10.11.2020
Ankara Üniversitesi Rektörü Ünüvar, Azerbaycan Büyükelçisi İbrahim'i Dağlık Karabağ'daki zaferden dolayı ziyaret etti
Ankara Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Necdet Ünüvar, Azerbaycan Büyükelçisi Hazar İbrahim'i ziyaret etti.
Ankara Üniversitesi - 10.11.2020
Ankara Üniversitesi, Büyük Önder Atatürk için düzenlenen cenaze törenlerinin fotoğraflarını paylaştı
Ankara Üniversitesi, 82 yıl önce ebediyete intikal eden Cumhuriyet'in kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk için İstanbul ve Ankara'da düzenlenen cenaze törenlerinden oluşan üniversite arşivindeki fotoğrafları paylaştı.
Ankara Üniversitesi - 10.11.2020
Tokyo Büyükelçiliğinde 10 Kasım Atatürk'ü anma töreni düzenlendi
Daha sonra, Ankara Üniversitesi Asya-Pasifik Araştırmaları Merkezi Müdürü Prof.
Ankara Üniversitesi - 9.11.2020
Ankara Üniversitesi dijital ortamda "Manipülasyon Fotoğraf Sergisi" açtı
Ankara Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Doç. Dr. Ayşem Yanar ile Dr. Öğretim Üyesi Ceren Karadeniz'in hazırladığı "Müzelerin geleceği" konulu dijital kolaj Manipülasyon Fotoğraf Sergisi açıldı.
Ankara Üniversitesi - 9.11.2020
Ankara Üniversitesince "Gazi Mustafa Kemal Atatürk'ü Anma Etkinliği" düzenlenecek
Ankara Üniversitesince, ebediyete intikalinin 82. yılında Cumhuriyet'in kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk'ü anma etkinliği düzenlenecek.
Ankara Üniversitesi - 9.11.2020
Ankara Üniversitesi Rektörü Ünüvar'dan ASO 1.OSB'ye ziyaret
Ankara Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Necdet Ünüvar ve beraberindeki heyet, Ankara Sanayi Odası (ASO) 1.Organize Sanayi Bölgesi'ni (OSB) ziyaret etti.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Ankara Üniversitesi Haberleri | Ankara Üniversitesi Haber - Haberler - Ankara Üniversitesi haberleri, son dakika ankara üniversitesi haber ve gelişmeleri burada. Son Dakika: Eski AK Parti Diyarbakır Milletvekili İhsan Arslan, Merkez Disiplin Kurulu'na sevk edildi.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 24.11.2020 22:28:00. #1.14#
title