Aile Hekimliği Haberleri

Aile Hekimliği haber, Aile Hekimliği son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Aile Hekimliği - Dün
Son dakika haberi! TEK BİR DOZ BİLE ZİYAN OLMASIN DİYE HASTANELER ARASI "İNSAN TRANSFERİ"
"4 BİN AİLE HEKİMLİĞİ VE 39 İLÇEYE AŞI DAĞITIYORUZ" Dr. Yel, İstanbul'daki Halk Sağlığı depolarından 4 bin aile hekimliği birimine, 39 ilçe sağlık müdürlüğüne ve diğer hastanelere rutin aşıların dağıtımının yapıldığını anlatarak, "Biz buradan tüm aşıların saklanması ve dağıtımını yapıyoruz.
Aile Hekimliği - 22.04.2021
Aile Hekimliği Çalışanları Sendikasından "gereksiz rapor talebi" uyarısı
Aile Hekimliği Çalışanları Sendikası (AHESEN) Başkanı Dr. Gürsel Özer, aile hekimlerine gelen gereksiz rapor taleplerinin işleyişi aksattığına işaret ederek, sağlık ve hastalık raporlarının tıbbı gereklilikle verilmesi gerektiğini bildirdi.
Aile Hekimliği - 17.04.2021
"Turizmin başkenti" Antalya'da yapılan Kovid-19 aşısı 600 bini geçti
Hastane, aile hekimliği ve toplum sağlığı merkezlerinde toplam 1288 aşı odası bulunduğunu anlatan Hülür, "Huzurevi sakini aşılanma oranı yüzde 82,2, huzurevi çalışanı aşılanma oranı ise yüzde 85,3.
Aile Hekimliği - 08.04.2021
Son dakika... Ferizli İlçe Devlet Hastanesinde 3 uzman doktor göreve başladı
Dahiliye Hekimliği Uzmanı Uz. Dr. Betül Toru, Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Uzmanı Uz. Dr. Murat Sağlam ve Aile Hekimliği Uzmanı Uz.
Aile Hekimliği - 23.03.2021
TOGÜ'de eğitim aile sağlığı merkezi açıldı
Öğrenci ve çalışanların tamamına aile hekimliği hizmeti sağlanacağını, çalışanların ve öğrencilerin aile hekimliği için eğitim ve aile sağlığı merkezine kayıtlarını aldırmalarını istedi.
Aile Hekimliği - 17.03.2021
Kovid-19'dan korunmak için ev ziyaretlerinden uzak durulması uyarısı
Trakya Üniversitesi (TÜ) Tıp Fakültesi Aile Hekimliği Anabilim Dalı Öğretim Üyesi Prof. Dr. Serdar Öztora, ev ziyaretlerinin önemli bir bulaş kaynağı olduğunu, yeni tip koronavirüse (Kovid-19) yakalanan hastaları bile ziyaret eden insanlarla karşılaştıklarını söyledi.
Aile Hekimliği - 13.03.2021
14 Mart Tıp Bayramı
Zorluoğlu, mesajında, AK Parti hükümetleri tarafından sağlık alanında yıllar içerisinde devrim niteliğinde reformlara imza atıldığını, ilaç kuyruklarının sona erdirilmesinden yaşlılar için uygulanan evde bakım hizmetlerine, aile hekimliği uygulamasından hastanelerin fiziki donanımlarının artırılmasına, şehir hastanelerinden hasta haklarına kadar yürütülen takdire şayan çalışmalardan vatandaşların da övgüyle söz ettiğini belirtti.
Aile Hekimliği - 06.03.2021
Kayseri'den kısa kısa
Melikgazi'nin en kalabalık ilçe olduğunu anlatan Palancıoğlu, "İnşallah 2021 ve 2022 yılında yapacağımız çalışmalarla artık Melikgazi'de aile hekimliği ve aile sağlık merkezi ile ilgili yeni bir ihtiyacın kalmayacağını düşünüyoruz.
Aile Hekimliği - 23.02.2021
Nadir görülen hastalıklarla ilgili araştırma komisyonu raporu TBMM Genel Kurulunda görüşüldü
2003 yılında hayata geçirilen sağlıkta dönüşüm programı kapsamında yapılan reformlarla sağlık hizmetlerine erişimin kolaylaştırıldığını dile getiren Demircan, birinci basamak sağlık hizmetlerinin aile hekimliği sistemi çerçevesinde düzenlenmesi, sağlık hizmetlerinin kalitesinin arttırılması, koruyucu sağlık hizmetlerine ağırlık verilmesi, sağlık milli sistemlerinin geliştirilmesi, tüm nüfusu kapsayacak şekilde de bir genel sağlık sigortasının sağlanmış olmasının bu adımlar arasında yer aldığını söyledi.
Aile Hekimliği - 09.02.2021
Pasif içicilik her 100 çocuktan 28'inin ölümüne neden oluyor
İstanbul Aile Hekimliği Derneği (İSTAHED) Bilim Komisyonu Danışmanı ve Sağlık Bilimleri Üniversitesi Şişli Hamidiye Etfal Eğitim Araştırma Hastanesi Aile Hekimliği Eğitim ve İdari Sorumlusu Doç.
Aile Hekimliği - 02.02.2021
Karlıova'da Aile Sağlık Merkezi hizmete girdi
Merkez, 8 aile hekimliği ile hizmet vermeye başladı.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Aile Hekimliği Haberleri | Aile Hekimliği Haber - Haberler - Aile Hekimliği haberleri, son dakika aile hekimliği haber ve gelişmeleri burada. Prof. Dr. Enginyurt: Tam kapanma 19 Mayıs haftasına uzatılırsa yaza temiz girebiliriz.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 11.5.2021 18:01:14. #1.15#

title