YURTDIŞI TÜRKLER VE AKRABA TOPLULUKLARI HABERLERİ

Yurtdışı Türkler Ve Akraba Toplulukları Haberleri

Yurtdışı Türkler Ve Akraba Toplulukları haber, Yurtdışı Türkler Ve Akraba Toplulukları son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Yurtdışı Türkler Ve Akraba Toplulukları - 22.11.2021
2021 Türkiye Mezun Ödülleri başvuruları başlıyor
Dünyanın farklı ülkelerinden gelerek yüksek öğrenimlerini Türkiye'de tamamlayan ve çeşitli alanlarda üstün başarı elde eden mezunların ödüllendirildiği "Türkiye Mezun Ödülleri"nin 2021 yılı başvuruları başlıyor.
Yurtdışı Türkler Ve Akraba Toplulukları - 15.11.2021
YTB'den yurt dışında yaşayan gençlere "Senaryo Okulu" eğitimi verilecek
Yurtdışı Türkler ve Akraba Topluluklar Başkanlığı (YTB), sinemacılık alanında çalışmalar yürüten ve bu alana ilgi duyan yurt dışındaki gençlere yönelik "Senaryo Okulu" programı başlatıyor.
Yurtdışı Türkler Ve Akraba Toplulukları - 15.11.2021
YTB, Ahıska Türklerinin ana vatanlarıyla bağını güçlendirmek için programlar düzenliyor
Yurtdışı Türkler ve Akraba Topluluklar Başkanlığı (YTB), Sovyetler Birliği tarafından 1944'te sürgün edilen Ahıska Türklerinin ana vatanlarıyla bağlarını güçlendirmek ve akademik, sosyal, kültürel açıdan eğitimlerini desteklemek için her yıl çeşitli programlar hayata geçiriyor.
Yurtdışı Türkler Ve Akraba Toplulukları - 12.11.2021
YTB, Türk Konseyi üye ülkelerine yönelik projeleri hayata geçirdi
Yurtdışı Türkler ve Akraba Topluluklar Başkanlığı (YTB), Türk Konseyi üye ülkelerle iş birliğinin geliştirilmesi ve ortak değerlerin yeniden inşası amacıyla onlarca projenin hayata geçirildiğini bildirdi.
Yurtdışı Türkler Ve Akraba Toplulukları - 09.11.2021
"Bağımsızlıklarının 30. Yılında Türk Cumhuriyetleri Sempozyumu" düzenlendi
Kazakistan'ın Ankara Büyükelçisi Abzal Saparbekuly, Türkiye-Kazakistan ilişkilerinin güçlenmesinin, Türk dünyasının uluslararası politikada "özne olarak" ortaya çıkmasını sağladığını belirtti.
Yurtdışı Türkler Ve Akraba Toplulukları - 06.11.2021
YTB, yazılım ve bilişim mezunu uluslararası öğrencileri Türk iş insanlarıyla buluşturacak
Yurtdışı Türkler ve Akraba Topluluklar Başkanlığı (YTB), Türkiye'deki üniversitelerde eğitim alarak kendi ülkelerine dönen ve yazılım ve bilişim alanlarında başarılı projelere imza atan uluslararası öğrencileri, Türk iş insanlarıyla çevrim içi etkinlikte bir araya getirecek.
Yurtdışı Türkler Ve Akraba Toplulukları - 04.11.2021
Dışişleri Bakanlığı 2022 bütçesi TBMM Plan ve Bütçe Komisyonunda
Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, Afganistan konusunun 2021'de gündemin ön sıralarına çıktığını belirterek, "Afganistan'da yaşanan krizde girişimci ve insani dış politikamıza uygun biçimde çoğunluğu vatandaşımız olmak üzere, 1502 kişinin güvenle tahliye edilmesini sağladık.
Yurtdışı Türkler Ve Akraba Toplulukları - 31.10.2021
YTB'den Türkiye'den Almanya'ya göçün 60. yılına özel "Gurbet" şarkısı
Yurt Dışı Türkler ve Akraba Topluluklar Başkanlığı (YTB), iş gücü anlaşması kapsamında Türkiye'den Almanya'ya göçün 60. yılı dolayısıyla sanatçı Özdemir Erdoğan'ın "Gurbet" şarkısını yeniden yorumladı.
Yurtdışı Türkler Ve Akraba Toplulukları - 25.10.2021
AA, TRT ve YTB'nin iş birliğinde "Orta Doğu Medya Temsilcileri Eğitim Programı" başladı
Anadolu Ajansı (AA), TRT ve Yurtdışı Türkler ve Akraba Topluluklar Başkanlığı (YTB) iş birliğinde çevrimiçi düzenlenen "Orta Doğu Medya Temsilcileri Eğitim Programı (ORMED)" başladı.
Yurtdışı Türkler Ve Akraba Toplulukları - 05.10.2021
"Diaspora Uluslararası Kısa Film Festivali"nin senaryo yarışmasına başvurular devam ediyor
Diaspora topluluklarını, sinemanın sanatsal üretim gücüyle birlikte yansıtma hedefiyle 10-12 Aralık tarihleri arasında gerçekleştirilecek "Diaspora Uluslararası Kısa Film Festivali"nin "Ulusal Kısa Film Senaryo Yarışması" kategorisine başvurular devam ediyor.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Yurtdışı Türkler Ve Akraba Toplulukları Haberleri | Yurtdışı Türkler Ve Akraba Toplulukları Haber -  - Yurtdışı Türkler Ve Akraba Toplulukları haberleri, son dakika yurtdışı türkler ve akraba toplulukları haber ve gelişmeleri burada. YTB'nin Kosova'da düzenlediği Balkan Edebiyat ve Yazarlık Akademisi b
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 29.11.2021 14:42:03. #1.14#

title