Yol Haritası Haberleri

Yol Haritası haber, Yol Haritası son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Yol Haritası - 30.11.2020
Beykoz Sempozyumu 2020 sona erdi
Beykoz'a canlı ve dinamik, her daim yenilenebilen bir yol haritası ortaya koyması amaçlanan sempozyumda, Beykoz'a yön verecek konular sistematik olarak gündeme taşınarak tartışıldı.
Yol Haritası - 29.11.2020
"Beykoz Sempozyumu 2020" sona erdi
Beykoz'a canlı ve dinamik, her daim yenilenebilen bir yol haritası ortaya koyması amaçlanan sempozyumda, Beykoz'a yön verecek konular sistematik olarak gündeme taşınarak tartışıldı.
Yol Haritası - 29.11.2020
DDM'nin "koçluk hizmeti" kontenjanı KOBİ'lerin talebiyle artırıldı
DDM'nin 2020 programına www.ddm.org.tr adresi üzerinden başvuru kabul ediliyor. Programa şimdiye kadar 1.634 KOBİ başvurdu. Dijitalleşme karnesinin hesaplanabilmesi için gerekli koşulları sağlayan 359 firmaya dijital dönüşüm karnesi ve yol haritası ücretsiz olarak iletildi.
Yol Haritası - 28.11.2020
Şirketlerin çoğu dijitalleşme yatırımlarından dönüş alamıyor
İşletmelerin dijital dönüşümün öneminin farkında olduğunu fakat başlangıç noktası kararının doğru verilemediğini bildiren Balıkçıoğlu, "Doğru sıra ve doğru ihtiyaç değerlendirmesi ile yapılmayan fakat parça parça planlanan sistemler birbiri ile konuşmayan bir IT işi haline geliyor. Başarı için ise ilk adım bu konunun çerçevesinin IT tarafından değil ticari değerler tarafından çizilmesi ile başlıyor. Daha sonra ihtiyacın doğru belirlenmesi ve doğru yol haritası ile uygulamaya konulmasından geçiyor.
Yol Haritası - 27.11.2020
Dışişleri Bakan Yardımcısı Faruk Kaymakcı, Akdeniz İçin Birlik 5. Bölgesel Forumu'nda konuştu Açıklaması
AB'nin kurumsal kapasitesini geliştirip, bölgesel iş birliğine katkıda bulunabileceğini kanıtladığını dile getiren Kaymakcı, "Avrupa-Akdeniz ortaklığının 25. yıl dönümü, deneyimleri yansıtmak ve gelecekteki iş birliğimize dair yeni bir yol haritası çizmek için iyi bir fırsattır.
Yol Haritası - 27.11.2020
"Beykoz Sempozyumu 2020" başladı
Beykoz'a yön verecek her konunun sistematik olarak gündeme taşınıp tartışılmasını hedefleyen sempozyumla Beykoz'un canlı ve dinamik, her daim yenilenebilen bir yol haritasına sahip olması amaçlanıyor.
Yol Haritası - 27.11.2020
Albaraka Türk, bu yıl da Borsa İstanbul Sürdürülebilirlik Endeksi'nde
"Tüm iş modeli sürdürülebilirliğe uygun şekilde kurgulanıyor" Açıklamada görüşlerine yer verilen Albaraka Türk Stratejik Planlama ve Ekonomik Araştırmalar Müdürü Ömer Emeç, Banka olarak her yıl geliştirerek güncelledikleri strateji planı ve yol haritasında sürdürülebilirlik çalışmalarına da yer verdiklerini belirterek, "Tüm iş modelimizi sürdürülebilirliğe uygun şekilde kurguluyor ve buna yönelik adımlar atıyoruz.
Yol Haritası - 26.11.2020
Libyalı milletvekili Huneyş Temsilciler Meclisinin yakında Gadamis'te toplanmasının planlandığını açıkladı
Trablus milletvekili Huneyş, AA muhabirine yaptığı açıklamada, çok sayıda milletvekilinin katılımıyla Fas'ın Tanca kentinde iki gündür devam eden istişare toplantısının taslak sonuç bildirisinde, Temsilciler Meclisinin yeni bir yol haritası hazırlamak için yakında Libya'nın Gadamis kentinde toplanacağına ilişkin bir madde yer aldığını belirtti.
Yol Haritası - 26.11.2020
Bakan Kasapoğlu: Hiçbir sorun ve kötü neticenin bizi yolumuzdan döndürmemesi lazım
"BAŞARILARIN SÜRDÜRÜLEBİLMESİ ÇOK ÖNEMLİ" "Geçtiğimiz yıl da gerek ülkemizin liglerinden, gerekse dünyadaki diğer önemli liglerden örnekler vermiş ve Türkiye olarak yarınlarımızı doğru bir şekilde planlamanın önemine vurgu yapmıştım" diyen Bakan Kasapoğlu, "Gerek yönetimsel, gerek finansal olarak kulüplerimizin sorumluluğun ne kadar kritik olduğunu, idari disiplinin, sportif başarıyı körüklediğinin altını çizmiştik. Küresel rekabetle futbol endüstrisiyle içinde çok önemli bir yere sahip. Tüm fonksiyonlar üretim ve pazarlamasıyla birlikte sürdürebilmesi için en önemli çizgisini oluşturuyor. Bu çerçevede sporcu yetiştirmede, altyapıda olan sürdürebilirliğin sportif yapıdaki sürdürülebilirliğin, finanslar konulardaki sürdürülebilirliğin ve oynanan oyundaki sürdürülebilirliğin önemine vurgu yapmamız lazım. Bununla birlikte başarıların süreklilik arz etmesi çok önemli bir konu. Bunlarla birlikte biliyorsunuz finansal fair-play de çok titiz bir şekilde yaklaştığımız bir konu. Ocak ayında sporun tüm paydaşlarının bir araya geldiği bir çalıştay düzenledik. Bu çalıştayda altyapı, tesis, yasal ve hukuksal konular, idari ve mali konular, marka yönetimine kadar tüm parametrelerini değerlendirdik. Çayıştayımız hem günümüz sorunlarına kalıcı çözümler üretme hem de sporumuzun yarınları için yol haritası anlamında katkı veren ve pek çok açılımı bizlere sunan bir araç oldu.
Yol Haritası - 26.11.2020
"Yaban Gölge" sergisi 16 Aralık'a kadar ziyarete açık olacak
Çalışmalarımın oluşma sürecinde "kurgu ve doğaçlama" yöntemini kullandığına işaret eden Çağlayan, şöyle devam etti: "Genel olarak soyut dışa vurumcu bir yöntemle çalışıyorum. Ancak yer yer figür, fotoğraf gibi farklı yöntemler ve medyumlar kullanırım. Atölyede belirgin bir üslubun ötesinde deneysel ucu açık bir bakış açısıyla ilerlemenin yeni çözümler üretmeye katkısı olur her zaman. 1990'lardan itibaren geriye dönük bir yol haritası belirtmem gerekirse mezunu olduğum Mimar Sinan Üniversitesi'ndeki sanatta yeterlik yaptığım zamanlardan itibaren tez konumla da ilişkili olarak fotoğraf- fotokopi ile ilişkili işler üretmeye başladım.
Yol Haritası - 26.11.2020
8 STK'dan ortak bildiri: Depreme karşı tekiz
BİLDİRİDEKİ TESPİTLER KAMU İLE PAYLAŞILACAK Bildiride yer alan bu başlıkların, bir sonraki aşamada somut faaliyetlere dönüştürülebilecek ortak girişimler için bir yol haritası olacağı belirtilirken, bildirideki tespitler başta Hükümet yetkilileri olmak üzere ilgili tüm kurum ve kuruluşlarla paylaşılacak.
Yol Haritası - 26.11.2020
"Kadına yönelik şiddet dünya sorunu"
İSTANBUL SÖZLEŞMESİ YOL HARİTASI SUNUYOR Dünyada neredeyse her gün 140 kadının öldürüldüğünü vurgulayan Gülbahar, kadın cinayetlerinin tüm dünyada artış gösterdiğine dikkat çekti. İstanbul Sözleşmesi ile ilgili de açıklama yapan Gülbahar, "Bu sözleşme herkese yapılması gerekenler için yol haritası sunuyor.
Yol Haritası - 26.11.2020
İş Bankası'ndan sürdürülebilir gelecek için imza
Sorumlu bankacılık prensipleri Sürdürülebilir kalkınma ve daha iyi bir gelecek hedefiyle, tüm dünyada küresel finansın üçte ikisini oluşturan bankacılık sektörü için yol haritası belirleyen Sorumlu Bankacılık Prensipleri, aynı zamanda geleceğin sürdürülebilir bankacılık sisteminin temel çerçevesini oluşturuyor.
Yol Haritası - 26.11.2020
Ermenistan'da siyasi kaos derinleşiyor
Erivan'daki gösteri ve protestolar karşısında daha fazla tutunamayacağının farkına varan Paşinyan üst üste aldığı yenilgilerin ardından yeni bir yol haritası belirlemeye çalışıyor.
Yol Haritası - 26.11.2020
10. Uluslararası Resort Turizm Kongresi başladı
"Sektör açısından yeni bir yol haritası oluşturmaya çalışacağız" AKTOB Başkanı Erkan Yağcı, kongrede dünya, Türkiye ve Antalya turizminin tüm yönleriyle ele alınacağını belirtti.
Yol Haritası - 25.11.2020
KKTC'de CTP Genel Başkanı Erhürman, hükümet kurma çalışmalarını sürdürdü
Erhürman, erken seçim konusunda tüm partilerin hemfikir olduğunu belirterek yarın Parti Meclisi'nin toplanarak değerlendirme yapacağını ve bunun sonucunda yeni bir yol haritasının ortaya çıkacağını anlattı.
Yol Haritası - 25.11.2020
AB'den yeni ilaç stratejisi
Avrupa Birliği (AB) Komisyonu, yeni tip koronavirüsün (Kovid-19) ortaya koyduğu ilaç alanındaki eksiklikleri gidermeyi amaçlayan yol haritasını belirledi.
Yol Haritası - 25.11.2020
Son dakika haberi: Bakan Dönmez: Hedefimiz rüzgar enerjisinde dünyaya öncülük etmek
'DAHA FAZLA YERLİ VE DAHA FAZLA YENİLENEBİLİR ENERJİ' Bakan Dönmez, enerjideki yol haritası 'Milli Enerji ve Maden Politikası'nda daha fazla yerli, daha fazla yenilenebilir enerji için hedefleri net şekilde ortaya koyduklarını hatırlatarak, strateji belgesini açıkladıklarında 38 bin 900 MW olan yenilenebilir enerji kurulu gücünü 3 yıl içerisinde 47 bin 671 MW'a yükselttiklerini söyledi.
Yol Haritası - 25.11.2020
Akdeniz'de AB "korsanlığı"
Her seferinde Türkiye'den "yapıcı ve olumlu bir tavır sergilemesini" isteyen AB evvela bu tavrı kendisinin sergilemesi gerektiğini göz önünde bulundurmalı. Bu bağlamda ilişkilerin selameti açısından elbette her iki tarafın da yapıcı olması, dolayısıyla Türkiye'nin de AB ile iyi ilişkilerin sürdürülmesi hususunda kalıcı ve istikrarlı bir yol haritası oluşturması ihtiyacı açık.
Yol Haritası - 25.11.2020
Şiddet Önleme ve İzleme Merkezlerinden 744 bin 750 kişi hizmet aldı
Şiddetle mücadele kapsamında Cumhurbaşkanlığı himayesinde ve Bakanlığın koordinasyonunda, çok taraflı ve bütüncül bir yaklaşımla, sıfır toleransla çalışmaların kararlılıkla sürdürüldüğü vurgulanan paylaşımda, 2007'den beri aralıksız yürürlükte olan Kadına Yönelik Şiddetle Mücadele Ulusal Eylem Planları ile Türkiye'nin şiddetle mücadele alanındaki politika öncelikleri ve yol haritasının belirlendiği kaydedildi.
Yol Haritası - 24.11.2020
Son dakika haberi... Kazakistan'da 2025 yılına kadar 2 milyardan fazla ağaç dikilecek
Mirzagaliyev, yaptığı konuşmada, bakanlık tarafından yaklaşık 25 bin vatandaşın katıldığı çevre anketi yapıldığını ve elde edilen sonuçlara göre 17 yol haritası geliştirildiğini söyledi.
Yol Haritası - 24.11.2020
BM Misyonu Libya'nın bölünmüş haldeki parlamento üyelerinin Fas'ta bir araya gelmesinden memnun
Açıklamada ayrıca, Temsilciler Meclisinin Libya Siyasi Diyalog görüşmelerinde kararlaştırılan ulusal seçimler konusundaki yol haritasını uygulamaya yönelik Libya halkının beklentilerini yerine getireceğinden ümitli olunduğu kaydedildi.
Yol Haritası - 24.11.2020
Bakan Selçuk, "Öğretmen Yetiştirmenin Dünü, Bugünü, Yarını" panelinde konuştu Açıklaması
İnsanın mukaddes bir varlık olduğunu, kendini ve değerini anlamasının eğitimin yol haritasını gösterdiğini söyleyen Selçuk, "Kendine bir yol örerken, öğretmenin önünü aydınlatması, yön göstermesi, güç katması ve son derece ciddi olarak bu konularda çocuklarımızın geleceğini aydınlatması çok büyük bir vazife.
Yol Haritası - 24.11.2020
Son dakika! MÜSİAD EXPO 2020 tamamlandı
"50 ülkeden 400 alım heyeti ağırlandı" Fuar kapsamında 50 ülkeden 400 alım heyetinin ağırlandığını aktaran MÜSİAD Başkanı Abdurrahman Kaan, 24 sektörden yüzlerce firmanın katılımıyla yapılan MÜSİAD EXPO 2020'yi pandeminin bu zorlu sürecinde yeni dönem iktisadi yol haritasında etkili ve faydalı olmak adına gerçekleştirdiklerini ifade etti.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Yol Haritası Haberleri | Yol Haritası Haber - Haberler - Yol Haritası haberleri, son dakika yol haritası haber ve gelişmeleri burada. Yeni parti kuran Mustafa Sarıgül CHP'de hareketliliğe yol açtı: Uzak durun.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 1.12.2020 06:27:21. #1.14#
title