Windows Haberleri

Windows haber, Windows son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Windows - Dün
"4. Uluslararası Kızılay Dostluk Film Festivali", 2 Aralık'ta sinemaseverlerle buluşacak
Dünya ve Türkiye sinemasından seçkin filmler "Özel Gösterim Seçkisi"nde Dünya ve Türkiye sinemasının farklı türlerinden örnekleri buluşturacak olan "Özel Gösterim Seçkisi"nde ise "Children of Heaven" ile Oscar adayı ilk İranlı yönetmen Majid Majidi'nin "Sun Childiren / Güneşin Çocukları", Kosovalı yönetmen Isa Qosja'nın "Three Windows ana A Hanging / Üç Pencere Bir Ölüm", Atalay Taşdiken'in "Meryem", Can Bildik'in kamp dışı göçmen topluluğun ve ev sahibi toplumun sürdürülebilir gelişimini hedefleyen Türk Kızılay Toplum Merkezlerinin anlatıldığı uzun metraj belgesel projesi "Bir Dokunuş Bin Hayat" ve Ekrem Aydın'ın Kovid-19 salgını ile mücadele kapsamında birbirinden uzak ve farklı hikayelere sahip olan 6 Kızılay gönüllüsünün hikayesini konu edinen belgeseli "Karantina Penceresi" izleyiciyle buluşacak.
Windows - 16.11.2021
Kaspersky'den "gelişmiş kalıcı tehdit aktörü Lazarus, saldırı yeteneklerini geliştiriyor" tespiti
Haziran 2021'de Kaspersky araştırmacıları, Lazarus grubunun Windows, Linux ve macOS olmak üzere üç işletim sistemini hedefleyebilen MATA kötü amaçlı yazılım çerçevesini kullanarak savunma endüstrisine saldırdığını gözlemledi.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Windows Haberleri | Windows Haber - Haberler - Windows haberleri, son dakika windows haber ve gelişmeleri burada. 4. Uluslararası Kızılay Dostluk Film Festivali, 2 Aralık'ta sinemaseverlerle buluşacak.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 30.11.2021 03:08:22. #1.16#

title