Türk Tabipleri Birliği Haberleri

Türk Tabipleri Birliği haber, Türk Tabipleri Birliği son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Türk Tabipleri Birliği - Bugün
CHP Sözcüsü Öztrak, MYK toplantısına ilişkin açıklama yaptı Açıklaması
Türk Tabipleri Birliği'nin, salgın nedeniyle gerçekleşen ölüm sayılarının, açıklananın üç katı olduğunu söylediğini, hala ders alınmadığını belirten Öztrak, "Salgını önlemek yerine, vefat sayılarını karartmanın kime ne faydası var?" diye sordu.
Türk Tabipleri Birliği - 14.04.2021
Akşener, İYİ Parti TBMM Grup Toplantısı'nda konuştu: (2)
Akşener, salgın nedeniyle ülkelerin birer birer Türkiye'ye uçuşları durdurduğunu, bu nedenle de turizm sektöründe ciddi sıkıntıların yaşandığını belirterek, şöyle devam etti: "Türkiye'nin en önemli gelir kaynağı olan turizm sezonu yaklaşırken milyonlarca çalışanın ekmeğiyle oynadın, mutlu musun? Vatandaşlarımız hastanelerde yatak bulamıyor, mutlu musun? Milletimiz aşı beklerken, Libya'ya 150 bin aşı gönderip caka satmaya utanmıyor musun? Hiç mi Allah'tan korkmuyorsun? Yazıklar olsun. Hadi bizi duymazlıktan geliyorsunuz, onu anladık, ama Türk Tabipleri Birliği çıktı, 'Üçüncü ve en yüksek zirvedeyiz' dedi.
Türk Tabipleri Birliği - 15.03.2021
Sağlık meslek örgütleri, Kovid-19'un meslek hastalığı sayılmasını, "Sağlıkta Şiddet Yasası"nın çıkarılmasını istedi
Türk Tabipleri Birliği (TTB), Ankara Tabip Odası, Sağlık ve Sosyal Hizmet Emekçileri Sendikası Genel Merkezi ve Ankara Şubesi, Ankara Dişhekimleri Odası, Devrimci Sağlık-İş Sendikası, Türk Hemşireler, Sosyal Hizmet Uzmanları ile Tüm Radyoloji Teknisyenleri ve Teknikerleri derneklerinin yönetici ve üyeleri, 14 Mart Tıp Bayramı dolayısıyla Sağlık Bakanlığı önünde toplandı.
Türk Tabipleri Birliği - 15.02.2021
KAPATILAN ÖZGÜR GÜNDEM DAVASINDA KARAR
İstanbul 23. Ağır Ceza Mahkemesi'ndeki duruşmaya, tutuksuz sanıklar Eren Keskin ve İnan Kızılkaya ile avukatların hazır bulundu. Mahkeme başkanı, yine kapatılan Özgür Gündem gazetesinde genel yayın yönetmenliğini üstlendikleri gerekçesiyle sanıklar Türk Tabipleri Birliği (TTB) Başkanı Şebnem Korur, yazar Ahmet Aziz Nesin ve gazeteci Erol Önderoğlu'nun İstanbul 13.
Türk Tabipleri Birliği - 03.02.2021
Son Dakika | Kapatılan Özgür Gündem Davası yeniden başladı
Son dakika gündem haberi... KAPATILAN Özgür Gündem gazetesinin genel yayın yönetmenliğini üstlendikleri tarihteki yayınlarla terör örgütü PKK'nın propagandasını yaptıkları iddiasıyla haklarında verilen beraat kararı istinaf mahkemesinde bozulan Türk Tabipleri Birliği (TTB) Başkanı Şebnem Korur, yazar Ahmet Aziz Nesin...
Türk Tabipleri Birliği - 12.01.2021
Trabzon Ticaret Borsasında geçen yıl 5,5 milyar liralık işlem yapıldı
Trabzon Ticaret Borsasında (TTB) geçen yıl 5 milyar 476 milyon 860 bin liralık ürünün işlem gördüğü bildirildi.
Türk Tabipleri Birliği - 08.01.2021
Boğaziçi polemiği: Erdoğan ve Soylu Kaftancıoğlu'nu eleştirdi, CHP İstanbul İl Başkanı 'Haklı mücadelenin yanındayız' dedi
Dün ise Devrimci İşçi Sendikaları Konfederasyonu (DİSK), Kamu Emekçileri Sendikaları Konfederasyonu (KESK), Türk Mühendis ve Mimar Odaları Birliği (TMMOB) ve Türk Tabipleri Birliği (TTB) ortak bir yazılı açıklama yayımladı.
Türk Tabipleri Birliği - 07.01.2021
Trabzon'da fındık üreticilerine 20 bin fidan dağıtıldı
Trabzon Ticaret Borsasınca (TTB) yürütülen Fındıkta Verim ve Kaliteyi Arttırma Projesi kapsamında, üreticilere 20 bin fındık fidanı dağıtıldı.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Türk Tabipleri Birliği Haberleri | Türk Tabipleri Birliği Haber - Haberler - Türk Tabipleri Birliği haberleri, son dakika türk tabipleri birliği haber ve gelişmeleri burada. CHP Sözcüsü Öztrak, MYK toplantısına ilişkin açıklama yaptı Açıklaması.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 19.4.2021 20:59:09. #1.16#

title