TURGUT ALTINOK HABERLERİ

Turgut Altınok haber, Turgut Altınok son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Turgut Altınok

Turgut Altınok

Doğum Yeri Ankara / Türkiye
Doğum Tarihi 1.1.1957 - ...

Turgut Altınok Kimdir ?

1957 yılında Ankara'nın Bala İlçesinde doğdu. İlkokulu Keçiören Fevzi Atlıoğlu İlkokulu'nda, ortaokulu ve liseyi, Keçiören Kalaba Lisesi'nde tamamladı. Yükseköğrenimini Azerbaycan da Hukuk üzerine yaptı. Türkiye - Azerbaycan ilişkilerine olan katkılarından dolayı Azerbaycan Vektör Uluslararası İlim Merkezi tarafından ‘fahri doktora’ unvanı bulunuyor.
Biyografinin devamı için tıklayın
Turgut Altınok - 18.10.2020
Zafer Çoktan, AK Parti Keçiören İlçe Başkanlığına yeniden seçildi
Kongreye Keçiören Belediye Başkanı Turgut Altınok, Mamak Belediye Başkanı ve AK Parti Büyükşehir Belediyesi Grup Başkanvekili Murat Köse, Sincan Belediye Başkanı Murat Ercan, Pursaklar Belediye Başkanı Ertuğrul Çetin ve Haymana Belediye Başkanı Özdemir Turgut ve partililer katıldı.
Turgut Altınok - 18.10.2020
Keçiören'de 2 ton elektronik atık geri dönüşüme kazandırıldı
Keçiören Belediye Başkanı Turgut Altınok, son bir yılda 2 ton elektronik atığın toplandığını ve geri dönüşüme kazandırıldığını bildirdi.
Turgut Altınok - 11.10.2020
Keçiören Belediyesi, Kuşcağız ve Ayvalı semt pazarlarını hizmete açtı
Keçiören Belediye Başkanı Turgut Altınok, Kuşcağız Mahallesi Bilgili Semt Pazarı ve Yayla Mahallesi Son Durak Semt Pazarı'nı vatandaşların hizmetine açtı.
Turgut Altınok - 9.10.2020
Keçiören Belediye Başkanı Altınok, "Estergon Kalesi'nde değil, Semerkant Sofrasında yangın çıktı"
Keçiören Belediye Başkanı Turgut Altınok, "Geçtiğimiz günlerde gece 01.35 sularında Estergon Kalemizin yanında bulunan Semerkant sofrasında bir yangın meydana gelmiştir.
Turgut Altınok - 8.10.2020
Keçiören'den cepheye moral mektubu
Keçiören Belediye Başkanı Turgut Altınok, işgalci Ermenistan'a karşı cephede büyük mücadele veren Azerbaycan Türk ordusuna moral vermek için "Mektup" kampanyası başlattıklarını bildirdi.
Turgut Altınok - 7.10.2020
??Estergon Kalesi'nde tarih geleceğe taşınıyor
Açıklamada görüşlerine yer verilen Keçiören Belediye Başkanı Turgut Altınok, "Geçmişine sahip çıkmayan devletlerin ve milletlerin geleceği olmaz.
Turgut Altınok - 6.10.2020
Keçiören'den Türkiye'nin dört bir yanına cenaze hizmeti
Açıklamada değerlendirmelerine yer verilen Keçiören Belediye Başkanı Turgut Altınok, "Vatandaşımızı en acı gününde yalnız bırakmayarak gerek Ankara içinde gerekse il dışı cenaze işlemlerinde 7 gün 24 saat hizmet veriyoruz.
Turgut Altınok - 5.10.2020
Keçiören Belediye Başkanı Turgut Altınok: "Can Azerbaycan'ın yanındayız"
Keçiören Belediye Başkanı Turgut Altınok, "Azerbaycan'ın ayağına diken batsa bizim yüreğimize batmış demektir.
Turgut Altınok - 3.10.2020
Keçiören Belediyesi'nden öğrencilere kırtasiye desteği
Keçiören Belediye Başkanı Turgut Altınok, "Çocuklarımız okul hayatına merhaba dedi.
Turgut Altınok - 1.10.2020
Keçiören Belediyesi'nden Kitap Çağır hizmeti
Kitap teslim tutanağına ödünç verilme süresi ve ne zaman geri alınacağı yazılarak tekrar evlerden toplandı. Toplanan kitaplar dezenfekte edilerek yeniden talep edilmeye hazır hale getirildi. Açıklamada görüşlerine yer verilen Keçiören Belediye Başkanı Turgut Altınok, "Avrupa Konseyi Yerel ve Bölgesel Yönetimler Kongresi'nde gündeme gelen ve 'İnsan Hakları El Kitabı' adlı çalışmada iyi uygulama örneği olarak gösterilen Kitap Çağır hizmetimiz gurur kaynağımız oldu.
Turgut Altınok - 30.9.2020
Keçiören Belediyesi, Cumhuriyet Kulesi'nin yapımını sürdürüyor
Açıklamada görüşlerine yer verilen Keçiören Belediye Başkanı Turgut Altınok, belediye öz kaynaklarıyla inşa edilen Cumhuriyet Kulesi'nin yapımını hız kesmeden sürdürdüklerini belirterek, "Tarihe attığımız bir imza olan Cumhuriyet Kulesi, Paris'teki Eyfel Kulesi müzesinde 'Turkey, Ankara, Keçiören Cumhuriyet Kulesi' ibaresiyle yerini almış uluslararası bir eserdir.
Turgut Altınok - 25.9.2020
Keçiören'in tüm mahalleleri asfaltlanıyor
Keçiören Belediye Başkanı Turgut Altınok, şu ana kadar 100 bin ton asfalt serimi gerçekleştirdiklerini belirterek, "İhtiyaç halinde bu sayıyı 150 bin tona çıkararak ilçemizde bozuk yol bırakmayacağız." ifadesini kullandı.
Turgut Altınok - 24.9.2020
Otoparkın katları tamam, havuz yapımına devam
BAŞKAN ALTINOK: ÖZ KAYNAKLARIMIZLA YAPIYORUZ Belediye Başkanı Turgut Altınok, "Türkiye'de bir ilk olma özelliği taşıyan otoparkımızın üzerinde yer alacak olan süs havuzu, ses ve ışık gösterileriyle hemşehrilerimize eşsiz bir görsel şölen sunacak.
Turgut Altınok - 24.9.2020
Kalaba Kent Meydanı'na yapılan otoparkın havuz inşası başladı
Açıklamada görüşlerine yer verilen Keçiören Belediye Başkanı Turgut Altınok, "Türkiye'de bir ilk olma özelliği taşıyan otoparkımızın üzerinde yer alacak olan süs havuzu, ses ve ışık gösterileriyle hemşehrilerimize eşsiz bir görsel şölen sunacak.
Turgut Altınok - 23.9.2020
Keçiören Belediye Başkanı Altınok'tan sağlık çalışanlarına destek ziyareti
Keçiören Belediye Başkanı Turgut Altınok, Keçiören Eğitim ve Araştırma Hastanesinde sağlık çalışanlarına yönelik yaşanan şiddet olayının ardından burada görev yapan sağlık çalışanlarını ziyaret etti.
Turgut Altınok - 22.9.2020
Keçiören Belediyesi "Sıfır Atık Belgesi" aldı
Keçiören Belediyesi, Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Sıfır Atık Projesi kapsamında belediye iç hizmetlerinde hayata geçirdiği sıfır atık çalışmalarıyla "Sıfır Atık Belgesi" almaya hak kazandı. Keçiören Belediyesi açıklamasına göre, belediye, Sıfır Atık Projesi kapsamında yürüttüğü çalışmalarına bir yenisini daha ekledi. Bu kapsamda belediyeye ait tüm hizmet birimlerindeki çöp kovaları toplanarak koridorlara geri dönüşüm atık toplama kutuları yerleştirildi. Bu sayede belediye personeli atıkları artık çöp kovasına değil ayrıştırarak ilgili geri dönüşüm kutusuna atma imkanına kavuştu. Açıklamada görüşlerine yer verilen Keçiören Belediye Başkanı Turgut Altınok, "Türkiye'de çok az belediyenin sahip olduğu Sıfır Atık Belgesi'ni aldık.
Turgut Altınok - 20.9.2020
Keçiören Belediyesi'nden "hareketsiz kalma, sağlıklı kal" mesajı
Açıklamada görüşlerine yer verilen Keçiören Belediye Başkanı Turgut Altınok, şunları kaydetti: "Her gün en az bir saatimizi spora ve sağlığımıza ayıralım.
Turgut Altınok - 18.9.2020
Keçiören'de 327 okul yüz yüze eğitim için dezenfekte edildi
Keçiören Belediyesi, yeni tip koronavirüs (Kovid-19) salgını sürecinde örgün eğitim koşullarının oluşturulması için özel dezenfekte ekibi kurarak 51 mahallede sürdürdüğü dezenfekte çalışmalarını okullarda yoğunlaştırdı ve 327 resmi ve özel okulda 5 bin 84 derslik dezenfekte edildi. Keçiören Belediyesi'nden yapılan açıklamaya göre, ekipler, Sağlık Bakanlığı ve Milli Eğitim Bakanlığı (MEB) tarafından ortaklaşa alınan kararla 21 Eylül Pazartesi günü kademeli olarak eğitime başlayacak olan okullarda dezenfekte çalışmalarını tamamladı. Açıklamada görüşlerine yer verilene Keçiören Belediye Başkanı Turgut Altınok, 2020-2021 eğitim öğretim dönemi için ilçe sınırları içinde bulunan 327 resmi ve özel okulda 5 bin 84 dersliği dezenfekte ederek öğrenci ve öğretmenlere sağlıklı bir ortam hazırlandığını belirtti.
Turgut Altınok - 17.9.2020
Keçiören Belediye Başkanı Altınok: "Kanguru görmek isteyen Keçiören'e gelsin"
Keçiören Belediye Başkanı Turgut Altınok, "Kanguru görmek isteyenlerin Avustralya'ya gitmesine gerek yok, merak edenler Keçiören'e gelip Doğal Yaşam Parkımızı ziyaret edebilir.
Turgut Altınok - 16.9.2020
Keçiören Belediyesi görevlilerinden çevre duyarlılığı
Keçiören Belediyesi'nden yapılan açıklamaya göre, Keçiören Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü ekipleri, Başkan Turgut Altınok'un talimatıyla ilçeye bağlı Kösrelik köyünde bulunan gölette ve çevresinde geniş çaplı temizlik çalışması yürüttü.
Turgut Altınok - 15.9.2020
Keçiören Belediye Başkanı Altınok: "Gençlerimizi spora teşvik ediyoruz"
Açıklamada görüşlerine yer verilen Keçiören Belediye Başkanı Turgut Altınok, "Milli sporcuların tecrübelerini gelecek nesillere aktarmak, gençlerimizi spor yapmaya teşvik etmek ve onları kötü alışkanlıklardan uzak tutmak için her hafta sporun farklı branşlarını ele alıyoruz.
Turgut Altınok - 14.9.2020
Keçiören Kariyer Ofisi'nden 413 vatandaşa iş imkanı
"Kariyer Ofisi, yüzlerce vatandaşa ekmek kapısı oldu" Açıklamada görüşlerine yer verilen Keçiören Belediye Başkanı Turgut Altınok, vatandaşlara iş bulmalarında kolaylık sağlamak amacıyla hizmete açtıkları Kariyer Ofisi'nin, yüzlerce vatandaşa ekmek kapısı olduğunu belirtti.
Turgut Altınok - 12.9.2020
Keçiören Belediye Başkanı Altınok "Kışlık Yiyecek Grubu" kurdu
Keçiören Belediye Başkanı Turgut Altınok, belediyeye bağlı hizmet veren huzurevindeki yaşlıların sağlıklı gıda tüketmesi için huzurevi personellerinden oluşan "Kışlık Yiyecek Grubu" kurdu.
Turgut Altınok - 11.9.2020
Son dakika ekonomi: Keçiören Belediye Başkanı Altınok: "Geleneksel gıdalarımızın üretimini teşvik ediyoruz"
Son dakika habere göre Keçiören Belediye Başkanı Turgut Altınok, organik gıda ihtiyacının karşılanması ve köylerde üretimin artırılması için Keçiören'e bağlı Kösrelik köyünde kerpiçten tandır damı yapımının başladığını belirtti.
Turgut Altınok - 10.9.2020
Keçiören Belediyesi'nden üniversite öğrencilerine burs müjdesi
Keçiören Belediye Başkanı Turgut Altınok, üniversite öğrencilerine burs müjdesi verdi.
Turgut Altınok - 9.9.2020
Son Dakika: Keçiören Belediyesi kıyafet dezenfektanı üretiyor
Son dakika habere göre Keçiören Belediye Başkanı Turgut Altınok, yeni tip koronavirüs (Kovid-19) salgınıyla mücadele kapsamında belediye öz kaynaklarıyla kıyafet dezenfektanı üretimine başladıklarını bildirdi.
Turgut Altınok - 7.9.2020
Keçiören Belediye Başkanı Altınok: "Sağlıklı yaşam hakkını koruyoruz"
Keçiören Belediye Başkanı Turgut Altınok, "Pandemi sürecinde sağlıklı yaşam hakkının korunması için elimizi taşın altına koyduk. Türkiye'de ilk maske ve dezenfektan üretimini Keçiören Belediyesi olarak biz yaptık." ifadelerini kullandı.
Turgut Altınok - 6.9.2020
Keçiören Belediye Başkanı Altınok: "Zabıtamıza güç kattık"
Keçiören Belediye Başkanı Turgut Altınok, "Göreve geldiğimiz günden itibaren herhangi bir grup ya da herhangi bir zümrenin etkisi altında kalmadan görevlerini yerine getirebilmeleri için zabıtamıza güç kattık.
Turgut Altınok - 6.9.2020
Keçiören Belediye Başkanı Altınok, zabıtalarla bir araya geldi
Keçiören Belediye Başkanı Turgut Altınok, 1-7 Eylül'de kutlanan Zabıta Haftası dolayısıyla belediyenin zabıta ekibiyle bir araya geldi.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Turgut Altınok Haberleri | Turgut Altınok Kimdir - Haberler - Turgut Altınok haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Turgut Altınok kimdir, hayatı ve biyografisi. Başkan Altınok'tan Mimar Buluç için başsağlığı mesajı.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 24.10.2020 12:03:36. #1.15#
title