TARIM VE KIRSAL KALKINMAYI DESTEKLEME KURUMU HABERLERİ

Tarım Ve Kırsal Kalkınmayı Destekleme Kurumu Haberleri

Tarım Ve Kırsal Kalkınmayı Destekleme Kurumu haber, Tarım Ve Kırsal Kalkınmayı Destekleme Kurumu son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Tarım Ve Kırsal Kalkınmayı Destekleme Kurumu - 21.01.2021
GÜNDEM ÖZETİ / 22 Ocak 2021
(Gaziantep/09.30-16.00) 3- Tarım ve Orman Bakanı Bekir Pakdemirli, Silvan Barajı'nda inceleme yapacak, Diyarbakır Besi OSB'yi ziyaret edecek, Tarım ve Kırsal Kalkınmayı Destekleme Kurumu hibe desteğiyle kurulan Beymir Et Entegre Tesislerinin açılışını yapacak ve sektörle ilgili kuruluş başkanlarıyla bir araya gelecek.
Tarım Ve Kırsal Kalkınmayı Destekleme Kurumu - 19.01.2021
Muş'ta TKDK'dan destekleme duyurusu
Tarım ve Kırsal Kalkınmayı Destekleme Kurumu (TKDK) Muş İl Koordinatörü Mehmet Emin Turan, bu yıl et, süt, büyükbaş ve küçükbaş, kaz ve hindi yetiştiriciliğine hibe desteği sağlanacağını belirtti.
Tarım Ve Kırsal Kalkınmayı Destekleme Kurumu - 11.01.2021
Yozgat TKDK'nin çiftçi ve kooperatiflere hibe destekleri sürüyor
Tarım ve Kırsal Kalkınmayı Destekleme Kurumu (TKDK) Yozgat İl Koordinatörlüğünce biçerdöver projesi kabul edilen Sınırlı Sorumlu Ilısu Tarımsal Kalkınma Kooperatifi'ne 2 milyon 359 bin 675 lira hibe desteği sağlandığı bildirildi.
Tarım Ve Kırsal Kalkınmayı Destekleme Kurumu - 04.01.2021
Trabzon'da 2020 yılında girişimcilere 34 milyon lira hibe desteğinde bulunuldu
Tarım ve Kırsal Kalkınmayı Destekleme Kurumu (TKDK) Trabzon İl Koordinatörü Şansal Aydoğdu, 2020 yılında girişimcilere 34 milyon lira hibe desteğinde bulunduklarını bildirdi.
Tarım Ve Kırsal Kalkınmayı Destekleme Kurumu - 24.12.2020
Sivas'ta 2021'de 385 tarımsal projeye 185 milyon lira destek sağlanacak
Sivas'ta gelecek yıl Tarım ve Kırsal Kalkınmayı Destekleme Kurumu (TKDK) tarafından 385 projeye 185 milyon lira destek sağlanacağı bildirildi.
Tarım Ve Kırsal Kalkınmayı Destekleme Kurumu - 11.12.2020
Evren ilçesinde kalkınma kooperatifi kuruldu
Toplantıya Tarım ve Kırsal Kalkınmayı Destekleme Kurumu (TKDK) Koordinatörü Emre Yeniay, Evren Belediye Başkanı Hüsamettin Ünsal, çiftçiler ve vatandaşlar katıldı.
Tarım Ve Kırsal Kalkınmayı Destekleme Kurumu - 02.12.2020
Çorum'da kadın girişimci ve eşi, TKDK hibesiyle güneş enerjisi santrali kurdu
Çorum'da, Tarım ve Kırsal Kalkınmayı Destekleme Kurumu (TKDK) desteğiyle güneş enerjisi santrali (GES) kuran kadın girişimci ve eşi, yaklaşık bin hanenin elektrik ihtiyacını karşılayacak kapasiteye sahip yatırımlarını 3 yılda amorti etmeyi hedefliyor.
Tarım Ve Kırsal Kalkınmayı Destekleme Kurumu - 30.11.2020
Yozgat'ta 442 projeye TKDK'den 206,5 milyon lira hibe destek sağlandı
Tarım ve Kırsal Kalkınmayı Destekleme Kurumu (TKDK) Yozgat İl Koordinatörlüğü tarafından, kentte kırsal kalkınmaya 206,5 milyon lira hibe destek sağlandı.
Tarım Ve Kırsal Kalkınmayı Destekleme Kurumu - 26.11.2020
Trabzon'da iş dünyası temsilcileri ve KOBİ'ler destekler konusunda bilgilendirildi
TTSO'dan yapılan açıklamaya göre, gazeteci Sami Altınkaya moderatörlüğünde gerçekleştirilen panelin ilk oturumunda, Tarım ve Kırsal Kalkınmayı Destekleme Kurumu Trabzon İl Koordinatörü Şansal Aydoğdu, KOSGEB İl Müdürü Mustafa Kurt, İŞKUR İl Müdür Yardımcısı Servet Kaba, Avrupa İmar ve Kalkınma Bankası (EBRD) Proje Uzmanı Bilge Sezer Kayaoğlu, Ticaret Bakanlığı KOBİ ve Kümelenme Destekleri Daire Başkanı Mustafa İlker Özdem ve TÜBİTAK Bilimsel Programlar Başuzmanı Oğuz Özbay tarafından katılımcılara destekler konusunda bilgi verildi.
Tarım Ve Kırsal Kalkınmayı Destekleme Kurumu - 19.11.2020
Zonguldak'tan kısa kısa
Bozkurt, ziyarette yaptığı konuşmada, Zonguldak'ta Tarım ve Kırsal Kalkınmayı Destekleme Kurumu açılması için ellerinden gelen çabayı ortaya koyacaklarını belirterek, "İlçemizde bir şeyler yapabilmemiz için koordineli çalışmakta fayda var.
Tarım Ve Kırsal Kalkınmayı Destekleme Kurumu - 16.11.2020
TKDK'dan Balıkesir'e 20,5 milyon lira hibe
Tarım ve Kırsal Kalkınmayı Destekleme Kurumu (TKDK) tarafından tarımsal işletmelerin çeşitlendirilmesine yönelik 20 milyon hibe verilecek.
Tarım Ve Kırsal Kalkınmayı Destekleme Kurumu - 10.11.2020
Elazığ TKDK'dan 18 projeye 15 milyon lira hibe desteği
Tarım ve Kırsal Kalkınmayı Destekleme Kurumu (TKDK) Elazığ İl Koordinatörlüğünce 18 yeni projeye 15 milyon lira hibe desteği verecek.
Tarım Ve Kırsal Kalkınmayı Destekleme Kurumu - 06.11.2020
Burhaniye'de devlet desteğiyle kurulan zeytin fabrikası hizmete girdi
Burhaniye'de devlet desteğiyle kurulan zeytin fabrikası hizmete girdi BALIKESİR'in önemli zeytin üretim merkezlerinden Burhaniye ilçesinde, Tarım ve Kırsal Kalkınmayı Destekleme Kurumu (TKDK) desteğiyle kurulan Karayaz Zeytinyağı Fabrikası hizmete girdi.
Tarım Ve Kırsal Kalkınmayı Destekleme Kurumu - 04.11.2020
Başkentte soğanların raf ömrünü uzatacak yatırım için imzalar atıldı
Tarım Kredi Kooperatifleri Sera AŞ (TK Sera AŞ) ile Tarım ve Kırsal Kalkınmayı Destekleme Kurumu (TKDK) arasında, soğanın raf ömrünü uzatmaya yönelik proje kapsamında sözleşme imzalandı.
Tarım Ve Kırsal Kalkınmayı Destekleme Kurumu - 18.10.2020
Malatya'dan Avrupa ülkeleri ve ABD'ye dondurulmuş gıda ihracatı
Malatya'da Tarım ve Kırsal Kalkınmayı Destekleme Kurumu (TKDK) desteğiyle 5 ay önce faaliyete geçen fabrikada dondurulan organik ürünler, Avrupa'nın çeşitli ülkeleri ile ABD'ye ihraç ediliyor.
Tarım Ve Kırsal Kalkınmayı Destekleme Kurumu - 18.10.2020
Bakan Pakdemirli: 1049 projeye 243 milyon lira hibe sağlanacak
Bakan Pakdemirli, yaptığı yazılı açıklamada, IPARD programını uygulayan Tarım ve Kırsal Kalkınmayı Destekleme Kurumu'nun (TKDK) 16 farklı alt sektörde 42 ilde yapılacak yatırımlara hibe desteği sağlayarak, yatırımcıların hayallerini gerçekleştirmeye devam ettiğini belirtti.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Tarım Ve Kırsal Kalkınmayı Destekleme Kurumu Haberleri | Tarım Ve Kırsal Kalkınmayı Destekleme Kurum - Tarım Ve Kırsal Kalkınmayı Destekleme Kurumu haberleri, son dakika tarım ve kırsal kalkınmayı destekleme kurumu haber ve gelişmeleri burada. Son dakika haberi... DİYARBAKIR - Bakan Pakdemirli, Beymir
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 26.1.2021 00:21:06. #1.16#
title