TAMER KARADAĞLI HABERLERİ

Tamer Karadağlı haber, Tamer Karadağlı son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Tamer Karadağlı

Tamer Karadağlı

Doğum Yeri Ankara / Türkiye
Doğum Tarihi 24.5.1967 -

Tamer Karadağlı Kimdir ?

Tamer Karadağlı (d. 24 Mayıs 1967, Ankara), Türk oyuncu ve seslendirme sanatçısı. Azeri kökenli ebeveynlerden dünyaya gelmiştir. İlkokula başlamadan ailesi ile birlikte ABD'ye yerleşen Karadağlı, Türkiye'ye dönmüş sonra tekrar Amerika'ya gitmiştir. Lise son sınıfta kesin dönüş yaptığı yıllarda da ise sıklıkla Akün Sineması'na giderdi.
Biyografinin devamı için tıklayın

Tamer Karadağlı

Tamer Karadağlı: Engelsiz yaşama destek gecesiTamer Karadağlı 16.7.2020
Tamer Karadağlı 25.6.2020
Coşkun Sabah: "Biz besteciyiz şarkılarla yaşıyoruz, şarkılar varsa biz varız"
"Güzel bir deneyim ve anı olacak" Etkinliğe katılan oyuncu Tamer Karadağlı, sanatçıya destek olmak için geldiklerini belirterek, "Salgın süresince evden çıkmamaya özen gösterdik.
Tamer Karadağlı: Tamer Karadağlı, Zeyno'ya kavuştuTamer Karadağlı 8.6.2020
Tamer Karadağlı 2.4.2020
Kültür ve Turizm Bakanı Ersoy'dan "Evde kal, kitapla kal" çağrısına destek olan isimlere teşekkür
Bakan Ersoy, şunları kaydetti: "56. Kütüphane Haftası'nda yaptıkları 'EvdeKal, KitaplaKal' çağrılarıyla Kovid-19 ile mücadeleye dikkat çeken ve kitap okuma farkındalığı oluşturmak için Bakanlığımıza destek olan sanatçı, iş insanı, yazar ve hocalarımıza kıymetli katkılarından dolayı gönülden teşekkür ediyorum." Bülent Eczacıbaşı ve Prof. Dr. Sinan Canan'dan da destek Dün başlatılan kampanyaya aralarında tarihçi-yazar Prof. Dr. İlber Ortaylı, tiyatro sanatçıları Haluk Bilginer, Tamer Karadağlı, Doğa Rutkay, Ali Sunal gibi çok sayıda ünlü isim kısa videolarıyla katılmıştı.
Tamer Karadağlı 2.4.2020
56. Kütüphane Haftası sosyal medya üzerinden kutlanıyor
Prof. Dr. İlber Ortaylı, Dr. Mehmet Öz, tiyatro sanatçıları Haluk Bilginer, Tamer Karadağlı, Yılmaz Erdoğan gibi ünlü isimlerin "Evde kal, kitapla kal.
Tamer Karadağlı 1.4.2020
Ünlü isimlerden "Evde kal, kitapla kal" çağrısı
Tarihçi yazar Prof. Dr. İlber Ortaylı, Dr. Mehmet Öz, tiyatro sanatçıları Haluk Bilginer, Tamer Karadağlı, Ali Sunal, Şahan Gökbakar, Yılmaz Erdoğan, Kerem Alışık, Doğa Rutkay, Bülent Polat, ressam Devrim Erbil, akademisyen Levent Erden, sanatçı Orhan Gencebay, araştırmacı yazar Ertan Özyiğit evlerinden çektikleri videolarla vatandaşlara seslenip, kitap okumaları tavsiyesinde bulundu.
Tamer Karadağlı 1.4.2020
Sanatçı, yazar ve akademisyenlerden Kütüphane Haftası'nda 'kitapla kal' çağrısı
Bakanlığın sosyal medya hesaplarından paylaşılan çekimlerde kitap okuma çağrısında bulunan isimler Prof. Dr. İlber Ortaylı, Dr. Mehmet Öz, akademisyen Levent Erden, araştırmacı yazar Ertan Özyiğit ve sanatçılar Haluk Bilginer, Devrim Erbil, Tamer Karadağlı, Ali Sunal, Yılmaz Erdoğan, Bülent Polat, Kerem Alışık, Doğa Rutkay, Şahan Gökbakar ile Orhan Gencebay oldu.
Tamer Karadağlı 1.4.2020
Ünlülerden kısa videolarla "Evde kal, kitapla kal" çağrısı
Türkiye'nin yeni tip koronavirüs (Kovid-19) ile mücadelesine katkı amacıyla Prof. Dr. İlber Ortaylı, Dr. Mehmet Öz, tiyatro sanatçıları Haluk Bilginer, Tamer Karadağlı, Yılmaz Erdoğan gibi ünlü isimlerin "Evde kal, kitapla kal.
Tamer Karadağlı 27.3.2020
İçişleri Bakanlığından sanal dolandırıcılığa karşı kamu spotlu uyarı
Bunun üzerine oyuncu Tamer Karadağlı'nın seslendirmesini yaptığı doktor, "Bilgi güvenliği vücudumuzun bağışıklık sistemi gibidir.
Tamer Karadağlı 30.1.2020
Gaziantep'te kültür sanat
Ray Cooney'in yazdığı, Bora Severcan'ın yönettiği oyunda, Tamer Karadağlı, Zeyno Gönenç, Zuhal Yalçın, Esra Sönmezer, Sefa Zengin, Haluk Özenç, Bora Severcan, Hacı Ali Açıkgöz ve Deniz Bice rol alıyor.
Tamer Karadağlı: Star Wars: Skywalker filmine büyük ilgiTamer Karadağlı 23.12.2019
Tamer Karadağlı 20.12.2019
Destan sona erse de, hikaye sonsuza kadar yaşayacak....
Büyük bir heyecanla özel gösterime katılan ve Skywalker destanının bitişine herkesten önce şahitlik etmek isteyen davetliler arasında Tamer Karadağlı, Mehmet Özer, Ege Aydan gibi birçok ünlü isim de yer aldı.
Tamer Karadağlı 16.12.2019
Başkan Arı ünlü sanatçıları konuk etti
Yönetmen Bora Severcan'ın yanı sıra Tamer Karadağlı, Volkan Severcan ve Zeyno Günenç gibi sanatçılara teşekkür eden Başkan Arı, "Nevşehir'i söz verdiğimiz gibi kültür, sanat ve sporun merkezi haline getireceğiz.
Tamer Karadağlı 12.12.2019
Gaziantep, Şanlıurfa ve Malatya'da kültür sanat
Ünlü oyuncular Tamer Karadağlı, Volkan Severcan ve Zeyno Günenç'in baş rollerini paylaştığı "İkinin Biri" adlı tiyatro oyunu 15 Aralık Pazar saat 20.
Tamer Karadağlı 12.12.2019
İç Anadolu'da kültür sanat etkinlikleri
Nevşehir Belediyesi tarafından düzenlenen kültür sanat etkinlikleri kapsamında, Tamer Karadağlı, Volkan Severcan ve Zeyno Günenç'in başrollerini paylaştığı "İkinin Biri" adlı tiyatro oyunu seyirciyle buluşturacak.
Tamer Karadağlı 9.12.2019
Avrupa elemesi
Tamer Karadağlı başkanlığındaki "4.Sinemanın Kral ve Kraliçesi Yarışması"nın jürisi Almanya'da yeni kral ve kraliçe için elemelerde seçme yaptı. Elemelere Almanya'nın dört bir tarafından yüzlerce gurbetçi genç kız ve erkek katıldı.
Tamer Karadağlı 5.12.2019
Gaziantep'te kültür-sanat
Ray Cooney'in yazdığı, Bora Severcan'ın yönettiği, oynadığı oyunda, Tamer Karadağlı, Zeyno Günenç, Zuhal Yalçın, Esra Sönmezer, Sefa Zengin, Haluk Özenç, Bora Severcan, Hacı Ali Açıkgöz ve Rabia Armağan rol alıyor.
Tamer Karadağlı: Engelsiz maçTamer Karadağlı 5.12.2019
Tamer Karadağlı 3.12.2019
Eski futbolculardan Dünya Engelliler Günü etkinliğine destek
Etkinliğe oyuncular Tamer Karadağlı ile Volkan Severcan da katılırken sanatçılar Reyhan Karaca ile Gökhan Keser konser verdi.
Tamer Karadağlı: Pınar Altuğ: Tamer ile her şeye 'Evet'Tamer Karadağlı 28.11.2019
Şu an buradasınız: Tamer Karadağlı Haberleri | Tamer Karadağlı Kimdir - Haberler - Tamer Karadağlı haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Tamer Karadağlı kimdir, hayatı ve biyografisi. Tamer Karadağlı: Erkek parmak arası terlik giymez.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 4.8.2020 13:42:28. #1.15#
title