Peygamber Haberleri

Peygamber haber, Peygamber son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Peygamber - Bugün
Diyanet Bayram Gazetesi yayın hayatına başladı
Gazetenin ilk sayısında Kudüs, Mescid-i Aksa ve mültecilerle ilgili metinler yer alıyor. Gazetedeki yazısında Filistin ve Mescid-i Aksa tamamen özgür oluncaya kadar her bayramın hüzünle geçeceğini ifade eden Erbaş, şunları kaydetti: "Maalesef bugün acı, hüzün ve gözyaşının kuşattığı dünyamızda, iman ve İslam kardeşliğimizin en önemli tezahürlerinden olan bayramlarımız da biraz mahzun geçmektedir. Zira İslam coğrafyasının mazlum beldelerinden yükselen feryatlar kalbimizi derinden yaralamaktadır. Bilhassa bayrama günler kala terör devleti İsrail'in, mukaddes belde Kudüs ve mukaddes mabet Mescid-i Aksa'ya karşı işgal girişimine şahit olmaktayız. Barbarca bir tavırla mescitte ibadet eden Müslümanlara saldırılmakta, peygamberler diyarı hayasızca talan edilmektedir.
Peygamber - Bugün
Bağlar Belediyesi, Mescid-i Aksa'nın resimlerinin yer aldığı pankartı hizmet binasına astı
Beyoğlu, şöyle devam etti: "İlk kıblemiz Mescid-i Aksa ve Filistinli mazlum kardeşlerimize bu mübarek ayda saldırarak İslam dünyasının ahını alan zalim Siyonist İsrail devletini lanetliyoruz. Peygamber efendimiz, 'Bir zulmü engelleyemiyorsanız zalimi kalbinizle buğz edin' diye buyuruyor.
Peygamber - Bugün
HAK-İŞ Genel Başkanı Mahmut Arslan: "Ramazan bayramı Filistin başta olmak üzere bütün mağdur ve mazlumların kurtuluşuna vesile olsun"
"Kudüs ve Filistin Davası Bizim Davamızdır" Mescid-i Aksa bizim ilk kıblemizdir. Filistin ve Kudüs bize Selahaddin Eyyubi, Yavuz Sultan Selim ve Kanuni Sultan Süleyman'ın emanetidir. Mescid-i Aksa, sahabelerin, evliyaların yaşadığı, Peygamber Efendimizin Miraca yükseldiği son derece önemli bir şehirdir.
Peygamber - Bugün
Ramazan Bayramımız Mübarek Olsun
İsrail askerlerinin Peygamber Efendimizin miraca yükseldiği, ilk kıblemiz Mescid-i Aksa'da yaptığı alçakça saldırılar tüm insanlığın vicdanını sızlatıyor.
Peygamber - Dün
Diyanet İşleri Başkanı Erbaş: Kudüs için ortak eylem planı hazırlamalıyız
Diyanet İşleri Başkanlığı'ndan yapılan açıklamaya göre, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın talimatları doğrultusunda Müslüman ülkelerin diyanet işleri bakanları, başkanları ve başmüftüleriyle Mescid-i Aksa ve Kudüs gündemiyle 'Acil Kudüs Toplantısı' düzenlendi. Çevrim içi toplantıda konuşan Ali Erbaş, İsrail'in Mescid-i Aksa'yı işgal etmeye çalıştığını, masum Müslümanlara saldırdığını söyledi. Erbaş, "İnsanlığın mirası yok edilmektedir. Peygamberlerin hatırasına hayasızca müdahale edilmektedir.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Peygamber Haberleri | Peygamber Haber - Haberler - Peygamber haberleri, son dakika peygamber haber ve gelişmeleri burada. Bu gece teravih namazı kılınır mı? 12-13 Mayıs gecesi teravih namazı kılınacak mı?.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 12.5.2021 18:43:02. #1.14#

title