ORHAN GENCEBAY HABERLERİ

Orhan Gencebay haber, Orhan Gencebay son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Orhan Gencebay

Orhan Gencebay

Doğum Yeri Samsun / Türkiye
Doğum Tarihi 4.8.1944 -

Orhan Gencebay Kimdir ?

Orhan Gencebay ya da gerçek adıyla Orhan Kencebay (d. 4 Ağustos, 1944; Samsun, Türkiye) Türk besteci, ses sanatçısı, şair, enstrümanist, aranjör, müzik yapımcısı, müzik direktörü ve aktördür.
Biyografinin devamı için tıklayın

Orhan Gencebay

Orhan Gencebay: Tedbirli çiftOrhan Gencebay 22.6.2020
Orhan Gencebay: Bodrum'da Funda Arar konseriOrhan Gencebay 21.6.2020
Orhan Gencebay 18.6.2020
Babalar Günü ünlü sanatçıların sözlerinin yer aldığı afişlerle kutlandı
Konya'da Selçuklu Belediyesi, "baba" lakabıyla tanınan sanatçı Müslüm Gürses ve Orhan Gencebay ile Neşet Ertaş'ın sözlerinin yer aldığı afişlerle Babalar Günü'nü kutladı.
Orhan Gencebay: Orhan Gencebay'dan bir ilkOrhan Gencebay 27.5.2020
Orhan Gencebay 27.5.2020
Komedyen Tuncer'den sağlık çalışanlarına ünlülerin sesiyle teşekkür mesajı
Melih Kibar'ın bestecisi olduğu "Ah Bu Hayat Çekilmez" şarkısından uyarlama yaparak Müslüm Gürses, Barış Manço, Orhan Gencebay, Gökhan Özen, Çelik, Şener Şen, Kemal Sunal, Cüneyt Arkın, Metin Akpınar, Halit Akçatepe, Binali Yıldırım, Fatih Terim, İbrahim Saraçoğlu ve Aziz Yıldırım'ın seslerini taklit ederek sağlık çalışanlarına teşekkür eden Tuncer'in videosu, hayranlarından tam not aldı.
Orhan Gencebay: Enis Arıkan: Çikolata yıkadımOrhan Gencebay 27.5.2020
Orhan Gencebay: Bayram festivaliOrhan Gencebay 21.5.2020
Orhan Gencebay 19.5.2020
ORHAN GENCEBAY, SAAT 19.19'DA PENCEREDEN İSTİKLAL MARŞI OKUDU
İdris TİFTİKCİ/İSTANBUL DHA Usta sanatçı Orhan Gencebay, saat 19.19'da evinin penceresine çıkarak İstiklal Marşı okudu.
Orhan Gencebay: Sanatçıyı yaşat sanat yaşasınOrhan Gencebay 18.5.2020
Orhan Gencebay 23.4.2020
ORHAN GENCEBAY İSTİKLAL MARŞI'NI İŞÇİLERLE BİRLİKTE OKUDU
Usta sanatçı Orhan Gencebay, saat 21.00'de evinin penceresine çıkarak İstiklal Marşı okudu.
Orhan Gencebay 23.4.2020
ORHAN GENCEBAY İSTİKLAL MARŞI'NI İŞÇİLERLE BİRLİKTE OKUDU
Usta sanatçı Orhan Gencebay, saat 21.00'de evinin penceresine çıkarak İstiklal Marşı okudu.
Orhan Gencebay 20.4.2020
Jandarmadan Orhan Gencebaylı "Evde Kal" çağrısı
Jandarma Genel Komutanlığı, sanatçı Orhan Gencebay'ın animasyon çiziminin ve sesinin yer aldığı bir animasyon videosu paylaşarak "Evde Kal" çağrısında bulundu.
Orhan Gencebay 7.4.2020
Sanatçı İsmail Baki Tuncer, ünlülerin sesiyle "evde kal" çağrısı yaptı Açıklaması
Tuncer, ailesi ile hazırladığı klibin pozitif dönüşlerinin olduğunu dile getirerek, "Klibin yönetmenliğini evden de olsa Nuri Yıldız üstlendi. Güzel direktifler verdi. Metin yazarım Bilal Akçay sözleri hazırladı. Eşim ışık tuttu. Çocuklar kameraman oldu. 3 gün süren bir çalışmayla ortaya bu iş çıktı. Amacım birazcık tebessüm ettirerek, düşündürmekti. Kıymetli sanatçılarımızın seslerinden 'bir de bu gerçek rüya olsa' dedim. Müslüm Gürses, Orhan Gencebay, Metin Akpınar gibi kıymetli sesler var.
Orhan Gencebay 1.4.2020
Ünlü isimlerden "Evde kal, kitapla kal" çağrısı
Tarihçi yazar Prof. Dr. İlber Ortaylı, Dr. Mehmet Öz, tiyatro sanatçıları Haluk Bilginer, Tamer Karadağlı, Ali Sunal, Şahan Gökbakar, Yılmaz Erdoğan, Kerem Alışık, Doğa Rutkay, Bülent Polat, ressam Devrim Erbil, akademisyen Levent Erden, sanatçı Orhan Gencebay, araştırmacı yazar Ertan Özyiğit evlerinden çektikleri videolarla vatandaşlara seslenip, kitap okumaları tavsiyesinde bulundu.
Orhan Gencebay 1.4.2020
Sanatçı, yazar ve akademisyenlerden Kütüphane Haftası'nda 'kitapla kal' çağrısı
Bakanlığın sosyal medya hesaplarından paylaşılan çekimlerde kitap okuma çağrısında bulunan isimler Prof. Dr. İlber Ortaylı, Dr. Mehmet Öz, akademisyen Levent Erden, araştırmacı yazar Ertan Özyiğit ve sanatçılar Haluk Bilginer, Devrim Erbil, Tamer Karadağlı, Ali Sunal, Yılmaz Erdoğan, Bülent Polat, Kerem Alışık, Doğa Rutkay, Şahan Gökbakar ile Orhan Gencebay oldu.
Orhan Gencebay 1.4.2020
Ünlülerden kısa videolarla "Evde kal, kitapla kal" çağrısı
Tarihçi yazar Prof. Dr. İlber Ortaylı, Dr. Mehmet Öz, tiyatro sanatçıları Haluk Bilginer, Tamer Karadağlı, Ali Sunal, Yılmaz Erdoğan, Kerem Alışık, Doğa Rutkay, Bülent Polat, ressam Devrim Erbil, akademisyen Levent Erden, sanatçı Orhan Gencebay, araştırmacı yazar Ertan Özyiğit evlerinden çektikleri videolarla vatandaşlara seslenip, kitap okumaları tavsiyesinde bulundu.
Orhan Gencebay 5.3.2020
Sanatçılar MESAM'da "adaletli" çözüm istiyor
"Biz adaleti herkes için istiyoruz" Geçici yönetimin, genel kurulun huzur ve güven içerisinde geçmesi için atandığına işaret eden Ergül, şöyle devam etti: "Arif Sağ'ın basın açıklamasını büyük bir ibretle ve hayretle okuduk. Mahkemeyi taraf tutmakla suçluyor. İktidarla ilişkilendiriyor. Algı operasyonunu 2018'de de yapmışlardı. Evrakta sahtecilik, usulsüzlük, görevi kötüye kullanma, 109 sahte üye yapmak ama algı operasyonunda 'Bu iktidar bizi istemiyor, yerlerine kendi adamlarını atadı.' İktidarın adamları kim? Bizler miyiz? Bu sanatçı topluluğu öyle kolay mı buldu ismini ki hemen bir tarafa angaje olsun? Biz adaleti herkes için istiyoruz." Ergül, meselenin basında yer aldığı gibi "Orhan Gencebay- Arif Sağ kavgası" olmadığı yorumunu yaptı.
Orhan Gencebay: Tarkan'ın ceketi tiyatro sahnesindeOrhan Gencebay 27.2.2020
Orhan Gencebay 23.2.2020
Eski Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç'ın babası son yolculuğuna uğurlandı
Aralarında Ahmet Özhan, Mazhar Alanson, Orhan Gencebay ve Hasan Kaçan'ın bulunduğu sanat dünyasından isimler de cenaze namazında hazır bulundu.
Şu an buradasınız: Orhan Gencebay Haberleri | Orhan Gencebay Kimdir - Haberler - Orhan Gencebay haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Orhan Gencebay kimdir, hayatı ve biyografisi. Tedbirli çift.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 9.7.2020 12:17:56. #1.15#
title