OĞUZ KAAN SALICI HABERLERİ

Oğuz Kaan Salıcı haber, Oğuz Kaan Salıcı son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Oğuz Kaan Salıcı

Oğuz Kaan Salıcı

Doğum Yeri Gaziantep / Türkiye
Doğum Tarihi 16.1.1972

Oğuz Kaan Salıcı Kimdir ?

16 Ocak 1972’de Gaziantep’te doğdu. Eğitim hayatına 1978’de Adıyaman Cumhuriyet İlkokulu’nda başladı. Ortaokula 1983’te Elazığ Anadolu Lisesi’nde başladı, ortaokul ve liseyi Eskişehir Anadolu Lisesi’nde tamamladı. Boğaziçi Üniversitesi Siyaset Bilimi Bölümü’nü bitirdi.
Biyografinin devamı için tıklayın
Oğuz Kaan Salıcı - 05.09.2021
CHP heyeti Erbil ve Kerkük'e çalışma ziyaretinde bulunacak
CHP Genel Başkan Yardımcısı Oğuz Kaan Salıcı başkanlığındaki parti heyeti, Erbil ve Kerkük'e çalışma ziyaretinde bulunacak.
Oğuz Kaan Salıcı - 23.08.2021
CHP Grup Başkanvekili Özgür Özel, gündemi değerlendirdi Açıklaması
"Askerlerimizin bir an önce Afganistan'dan gelmesi lazım" CHP Genel Başkan Yardımcısı Oğuz Kaan Salıcı'nın, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun cumhurbaşkanı adaylığına ilişkin açıklamasının anımsatılması üzerine Özel, "Bu, Sayın Salıcı'nın kamuoyuna yaptığı bir açıklama değil.
Oğuz Kaan Salıcı - 14.07.2021
HABERLER | H.B.B.
Tarih: 14 Temmuz 2021, 12: 10 Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkan Yardımcısı Oğuz Kaan Salıcı, Hatay Büyükşehir Belediye Başkanı Doç. Dr. Lütfü Savaş'ı makamında ziyaret etti.
Oğuz Kaan Salıcı - 08.07.2021
CHP az oy aldığı 24 ilde "örgütsel kapasiteyi güçlendirme" çalışması yapıyor
Genel Başkan Yardımcısı Oğuz Kaan Salıcı, AA muhabirine yaptığı açıklamada, Doğu ve Güneydoğu Anadolu bölgelerindeki örgütsel kapasitelerini genişletmek, bölgede CHP'ye olan ilgiyi ve oluşan beklentiyi yönetmek ve bunun sonucunda bölgedeki milletvekili sayısını artırmak amacıyla projeyi başlattıklarını ifade etti.
Oğuz Kaan Salıcı - 02.07.2021
CHP Genel Başkan Yardımcısı Salıcı, partisinin Çankırı İl Başkanlığında konuştu Açıklaması
CHP Genel Başkan Yardımcısı Oğuz Kaan Salıcı, "Şu anda Türkiye'de istikrarsızlık var. Bu istikrarsızlığın ortadan kalkması için seçime ihtiyaç var." dedi.
Oğuz Kaan Salıcı - 14.04.2021
Kılıçdaroğlu ile 9 milletvekilinin dokunulmazlık dosyası TBMM'de
CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun yanı sıra CHP'den İstanbul milletvekilleri Oğuz Kaan Salıcı, Yunus Emre, Fethi Açıkel, Çanakkale Milletvekili Muharrem Erkek, Malatya Milletvekili Veli Ağbaba, Tekirdağ Milletvekili Faik Öztrak, İzmir Milletvekili Tuncay Özkan ile HDP Batman Milletvekili Ayşe Acar Başaran ve HDP Antalya Milletvekili Kemal Bülbül'ün Yasama Dokunulmazlığının Kaldırılması Hakkında Cumhurbaşkanlığı Tezkereleri, TBMM Başkanlığı'na sunuldu.
Oğuz Kaan Salıcı - 14.04.2021
Kılıçdaroğlu da dahil 10 milletvekili hakkında hazırlanan fezlekeler TBMM'de
CHP Genel Başkanı ve İzmir Milletvekili Kemal Kılıçdaroğlu, CHP İstanbul Milletvekili Oğuz Kaan Salıcı, CHP Çanakkale Milletvekili Muharrem Erkek, CHP İstanbul Milletvekili Yunus Emre, CHP Malatya Milletvekili Veli Ağbaba, CHP İstanbul Milletvekili Fethi Açıkel, CHP Tekirdağ Milletvekili Faik Öztrak, CHP İzmir Milletvekili Ahmet Tuncay Özkan, HDP Batman Milletvekili Ayşe Acar Başaran ve HDP Antalya Milletvekili Kemal Bülbül hakkında hazırlanan 10 yeni fezleke TBMM Başkanlığına sunuldu.
Oğuz Kaan Salıcı - 19.03.2021
CHP Genel Başkan Yardımcısı Salıcı, Kovid-19 test sonucunun pozitif çıktığını duyurdu
CHP Genel Başkan Yardımcısı Oğuz Kaan Salıcı, Kovid-19 test sonucunun pozitif çıktığını açıkladı.
Oğuz Kaan Salıcı - 11.03.2021
CHP "Ankara, Kırıkkale, Çankırı İlleri Bölge Toplantısı" düzenledi
CHP Genel Başkan Yardımcısı Oğuz Kaan Salıcı, yeni tip koronavirüs (Kovid-19) sürecinde CHP'li belediye başkanlarının ve parti teşkilatlarının iyi bir sınav verdiğini belirterek, "CHP'lilerin yerelde yaptıklarını iktidarda da yapabileceklerini milletimize göstermiş oldu.
Oğuz Kaan Salıcı - 10.03.2021
GÜNDEM ÖZETİ / 11 Mart 2021
(Şanlıurfa/12.00/13.40/16.35) 2- CHP Genel Başkan Yardımcısı Oğuz Kaan Salıcı, partisinin Ankara, Kırıkkale ve Çankırı il başkanlarıyla Yenimahalle Nazım Hikmet Kültür Merkezi'nde bir araya gelecek.
Oğuz Kaan Salıcı - 04.03.2021
CHP Genel Başkan Yardımcısı Salıcı, Kırşehir'deki Bölge Toplantısı'nda konuştu Açıklaması
CHP Genel Başkan Yardımcısı Oğuz Kaan Salıcı, "Sandık önümüze geldiğinde vatandaşın, belediyelerde yapmış olduğumuz hizmetleri takdir ederek daha yüksek bir oy oranıyla Cumhuriyet Halk Partisini iktidara getireceğini biliyoruz.
Oğuz Kaan Salıcı - 27.02.2021
CHP'li Salıcı'dan parti üye sayısına ilişkin açıklama Açıklaması
CHP Genel Başkan Yardımcısı Oğuz Kaan Salıcı, "12 Ocak 2021 itibarıyla 1 milyon 250 bin 635 olan üye sayımız, vefat ya da istifa gibi nedenlerle üye kütüğünden kaydı silinenler düşüldükten sonra, 26 Şubat 2021 itibarıyla 1 milyon 252 bin 122 olarak gerçekleşmiştir.
Oğuz Kaan Salıcı - 26.02.2021
Kılıçdaroğlu, SOL Parti heyetini kabul etti
CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, İşleyen, aşer, Kürekçi ve Soğancı ile genel merkezdee bir araya geldi. Görüşmede Kılıçdaroğlu'na Genel Başkan Yardımcıları Faik Öztrak, Oğuz Kaan Salıcı ve Genel Sekreter Selin Sayek Böke eşlik etti.
Oğuz Kaan Salıcı - 19.02.2021
Son dakika haberi! CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu, BBP Genel Başkanı Destici ile görüştü
Görüşmede, CHP Genel Başkan yardımcıları Faik Öztrak, Oğuz Kaan Salıcı ve Muharrem Erkek ile Genel Sekreter Selin Sayek Böke de yer aldı.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Oğuz Kaan Salıcı Haberleri | Oğuz Kaan Salıcı Kimdir - Haberler - Oğuz Kaan Salıcı haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Oğuz Kaan Salıcı kimdir, hayatı ve biyografisi. ERBİL VE KERKÜK'TE GÖRÜŞMELERDE BULUNAN CHP HEYETİNDEN AÇIKLAMA.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 19.9.2021 14:35:48. #1.16#

title