MUHİTTİN BÖCEK HABERLERİ

MUHİTTİN BÖCEK HABERLERİ

Muhittin Böcek haber, Muhittin Böcek son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Muhittin Böcek

Muhittin Böcek

Doğum Yeri Antalya / Türkiye
Doğum Tarihi 1.1.1962 - ...

Muhittin Böcek Kimdir ?

Muhittin BÖCEK 1962 yılında Konyaaltı’nın Uncalı Mahallesi’nde doğdu. İlk, orta ve lise eğitimini Antalya’da tamamladı. Anadolu Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Anadolu Üniversitesi İktisat Bölümlerini bitirerek Ahmet Yesevi Üniversitesi Siyaset Bilimi ve Kamu Yönetimi alanında Yüksek Lisans Programına devam etmektedir.
Biyografinin devamı için tıklayın
Muhittin Böcek - 17.11.2020
Antalya Büyükşehir Belediyesindeki "yetki" tartışması
Elektronik imzalı yazı ile başkanvekilliğinde Mehmet Hacıarifoğlu'nun görevine son verildiği, başkanvekilliğini 23 Kasım'a kadar meclis üyesi Oktay Başaran, bu tarihten sonra ise Büyükşehir Belediye Başkanı Muhittin Böcek dönünceye kadar meclis üyesi Büşra Dirgen Özdemir'in yürüteceğinin ilan edildiğini hatırlatan Taş, daha sonraki süreçte ise Hacıarifoğlu'nun görevini devam ettiğini, Muhittin Böcek imzalı yazının ise sahte olduğunu bildirdiğini anımsattı.
Muhittin Böcek - 16.11.2020
Antalya Büyükşehir Belediyesindeki "yetki" tartışması
CHP Büyükşehir Belediyesi Meclis grubunun gündemi değerlendirmek üzere il başkanlığında olağanüstü toplandığını aktaran Bayar, şunları kaydetti: "Belediye Başkanımız Muhittin Böcek görevinin başına dönene kadar görevine devam edecek olan Hacıarifoğlu'nun, CHP Antalya örgütlerimiz, belediye başkanlarımız ve meclis üyelerimiz ile yanında olduğumuzu kamuoyuna saygıyla bildiririz.
Muhittin Böcek - 15.11.2020
Antalya Büyükşehir Belediyesindeki "yetki" tartışması
Antalya Büyükşehir Belediye Başkan Vekili Mehmet Hacıarifoğlu, yeni tip koronavirüs (Kovid-19) tanısıyla tedavi gören Büyükşehir Belediye Başkanı Muhittin Böcek'in hastalık izninde olduğu dönemde yaşanan "yetki" tartışmasına ilişkin, "Görevimin başındayım, İçişleri Bakanlığından gelen yazı,...
Muhittin Böcek - 13.11.2020
Kılıçdaroğlu, Başkan Böcek'i hastanede ziyaret etti
CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Akdeniz Üniversitesi Hastanesi'nde tedavisi devam eden Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Muhittin Böcek'i ziyaret etti.
Muhittin Böcek - 12.11.2020
GÜNDEM ÖZETİ / 13 Kasım 2020
(Tekirdağ/16.00) 2- CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Muhittin Böcek'i tedavi gördüğü Akdeniz Üniversitesi Hastanesi'nde ziyaret edecek, Sherwood Otel Kundu'da Muhtarlar Buluşmasına katılacak.
Muhittin Böcek - 11.11.2020
CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu Antalya'ya geliyor
Covid-19 nedeniyle Akdeniz Üniversitesi Hastanesinde tedavi görmekte olan Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Muhittin Böcek'i ziyaret edecek olan Kılıçdaroğlu, ardından basına kapalı olarak gerçekleşecek programlarında, Kepez'deki muhtarlar ve kanaat önderleriyle bir araya gelecek.
Muhittin Böcek - 11.11.2020
Kovid-19 tedavisi gören Muhittin Böcek, normal servise alındı
Akdeniz Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Özlenen Özkan, yeni tip koronavirüs (Kovid-19) tanısıyla tedavi gören Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Muhittin Böcek'in normal servise alındığını, durumunun iyi gittiğini bildirdi.
Muhittin Böcek - 10.11.2020
Son dakika haberi... Başkan Böcek'in rehabilitasyon ve fizik tedavisi serviste devam ediyor
Son dakika gelişmesine göre KORONAVİRÜS tedavisi sonrasında akciğerlerinde oluşan hasar nedeniyle yoğun bakımdaki 64 günlük tedavinin ardından normal servise alınan Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Muhittin Böcek'in rehabilitasyon ve fizik tedavisinin devam etmekte olduğu, sağlık durumunun ise olumlu yönde...
Muhittin Böcek - 9.11.2020
Türkiye'nin koronavirüsle mücadelesinde son 24 saatte yaşananlar
Akdeniz Üniversitesi Hastanesinde yeni tip koronavirüs tanısıyla yoğun bakımdaki tedavisi devam eden Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Muhittin Böcek'in sağlık durumunun iyiye gittiği bildirildi.
Muhittin Böcek - 8.11.2020
Muhittin Böcek'in Kovid-19 tedavisi yoğun bakımda sürüyor
Akdeniz Üniversitesi Hastanesinde yeni tip koronavirüs (Kovid-19) tanısıyla yoğun bakımdaki tedavisi devam eden Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Muhittin Böcek'in sağlık durumunun iyiye gittiği bildirildi.
Muhittin Böcek - 7.11.2020
Antalya'da E-spor heyecanı
Antalya'da 128 oyuncunun katıldığı Antalya FIFA 2020 e-spor Turnuvası'nda oyuncular birincilik için mücadele etti.  *- Turnuvanın açılışında konuşan Antalya Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri Cansel Tuncer, koronavirüs tanısıyla yoğun bakımdaki tedavisi devam eden başkan Muhittin Böcek'in her geçen gün sağlığının iyiye gittiğini söyledi.
Muhittin Böcek - 7.11.2020
Muhittin Böcek'in Kovid-19 tedavisi yoğun bakımda sürüyor
Akdeniz Üniversitesi Hastanesinde yeni tip koronavirüs (Kovid-19) tanısıyla yoğun bakımdaki tedavisi devam eden Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Muhittin Böcek'in bilincinin yerinde olduğu, genel seyrinin iyiye gittiği bildirildi.
Muhittin Böcek - 6.11.2020
DHA YURT BÜLTENİ - 20
GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: -Sığacık Kalesi'nden görüntüler  -Surlardan detaylar -Tsunamiden zarar gören surlardan görüntüler -Yıkılma tehlikesi bulunan duvardan görüntüler -Mahmut Türkoğlu ile röportaj Sığacık Mahalle Muhtarı Yaşar Keleş ile röportaj Haber- Kamera: Deniz TOKAT / İZMİR, =================== Başkan Böcek'in genel seyri iyiye gidiyor   KORONAVİRÜS tedavisi sonrasında akciğerlerinde oluşan hasar nedeniyle yoğun bakımda tedavi gören Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Muhittin Böcek'in bilincinin yerine geldiği, genel sağlık durumunun iyiye gittiği ve enfeksiyon bulguları nedeniyle yoğun tıbbi destek uygulandığı açıklandı.
Muhittin Böcek - 6.11.2020
Başkan Böcek'in genel seyri iyiye gidiyor
KORONAVİRÜS tedavisi sonrasında akciğerlerinde oluşan hasar nedeniyle yoğun bakımda tedavi gören Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Muhittin Böcek'in bilincinin yerine geldiği, genel sağlık durumunun iyiye gittiği ve enfeksiyon bulguları nedeniyle yoğun tıbbi destek uygulandığı açıklandı.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Muhittin Böcek Haberleri | Muhittin Böcek Kimdir - Haberler - Muhittin Böcek haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Muhittin Böcek kimdir, hayatı ve biyografisi. Rektör Özkan: Başkan Böcek'i bir hafta, 10 güne taburcu edebiliriz.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 25.11.2020 15:11:17. #1.15#
title