MEHMET AYDIN HABERLERİ

Mehmet Aydın haber, Mehmet Aydın son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Mehmet Aydın

Mehmet Aydın

Doğum Yeri Elazığ / Türkiye
Doğum Tarihi 20.3.1943

Mehmet Aydın Kimdir ?

Mehmet Aydın, 20 Mart 1943'de Elazığ Göl köyünde doğdu. Babasının adı Osman, annesinin adı Gülüş'tür. Öğretim Üyesi; Ankara Üniversitesi İlahiyat Fakültesi'ni bitirdi. Doktorasını İskoçya Edinburgh Üniversitesi Edebiyat Fakültesi Felsefe Dalında tamamladı. Değişik üniversitelerde Öğretim Üyesi olarak çalıştı. 1978'de Doçent, 1984'te Profesör oldu.
Biyografinin devamı için tıklayın
Mehmet Aydın - 21.02.2021
Şubaşı beldesine yeni kütüphane kazandırıldı
Meriç ilçesine bağlı Subaşı beldesindeki Şehit Mehmet Aydın Ortaokulu'na Meriç Kaymakamlığı ve Meriç Ziraat Odasının işbirliğinde yeni bir kütüphane kazandırıldı.
Mehmet Aydın - 11.11.2020
Akşehir'de 54 şehit için 54 fidan dikildi
Etkinliğe Konya Vali Yardımcısı ve Akşehir Kaymakam Vekili Mehmet Aydın, Akşehir Belediye Başkanı Salih Akkaya, ilçe protokolü, kamu kurumlarının müdürleri, şehit yakınları ve Akşehir Gençlik Merkezi liderleri ile gönüllüleri katıldı.
Mehmet Aydın - 12.07.2020
Ilgın Kaymakamı Yunus Fatih Kadiroğlu, Konya Valiliği emrine alındı
Konya Valiliği, Ilgın Kaymakamı Yunus Fatih Kadiroğlu'nun Valilik emrine alındığını ve Vali Yardımcısı Mehmet Aydın'ın geçici olarak Ilgın Kaymakamı olarak görevlendirildiğini açıkladı.
Mehmet Aydın - 18.12.2019
Muş'ta gözaltına alınan HDP'li başkanların yerine görevlendirme
MUŞ'ta haklarında yürütülen terör soruşturmaları nedeniyle görevden alınıp, gözaltına alınan HDP'li Varto ve Bulanık ilçeleri ile Erentepe beldesi belediye başkanlarının yerine görevlendirmeler yapıldı.
Mehmet Aydın - 25.11.2019
DHA YURT BÜLTENİ - 1
Kaza, öğleden sonra, Karabük- Bartın yolunun Kırıklar köyü mevkisinde meydana geldi. Bartın yönüne giden, Karabük Üniversitesi TOBB Bilimler Meslek Yüksekokulu'nda görevli öğretim üyesi Dr. Mustafa Aydın yönetimindeki 06 EU 2223 plakalı otomobil, kontrolden çıkıp, karşı şeride geçerek, yaklaşık 20 metreden şarampole yuvarlandı. Kazada sürücü Mustafa Aydın ile araçtaki Fatma Aydın (30), Nazife Aydın (21), Mehmet Aydın (5), Yusuf Aydın (3), Huriye Darıkayış (21) ve Mervenur Fatma Coşkun (21) yaralandı.
Mehmet Aydın - 05.09.2019
Ziyaret beldesi, inanç turizmi merkezi olma yolunda
Ağrı'dan gelen Mehmet Aydın, beldeye daha önce de geldiğini, şimdiki halinin çok güzel olduğunu söyledi.
Mehmet Aydın - 15.06.2019
DHA YURT BÜLTENİ - 6
Siverek'te arazi kavgası ve kaza: 6 ölü (1)Şanlıurfa'nın Siverek ilçesinin Çeltik Mahallesinde arazi anlaşmazlığı yüzünden İzol aşireti mensupları arasında çıkan silahlı kavgada 4 kişi öldü, bazı kişiler yaralandı.
Mehmet Aydın - 06.04.2019
Dha Yurt Bülteni -14
Heyelan anı kameralara yansıdıMUŞ merkeze bağlı Serinova Beldesinde heyelan nedeniyle 3 kilometelik yolda hasar oluştu.
Mehmet Aydın - 03.09.2018
Muş'ta Genç Çiftçilere Arı Kovanı Dağıtıldı
Tarım ve Orman Müdürü Mehmet Aydın ise bu yıl 298 çiftçiye Genç Çiftçi Projesi kapsamında destekleme yapılacağını belirterek, bunlardan 35'inin Korkut ilçesinde ikamet ettiğini söyledi.
Mehmet Aydın - 18.07.2018
36 Çiftçiye Damızlık Manda Dağıtıldı
Tarım ve Oman İl Müdürü Mehmet Aydın, törende yaptığı konuşmada, amaçlarının manda ıslahını ve yetiştiriciliğini geliştirmek, hayvanların verimliliğini arttırmak ve bu işin sürdürülebilirliğini sağlamak olduğunu söyledi.
Mehmet Aydın - 18.07.2018
Muş'ta 36 Çiftçiye Damızlık Manda Dağıtıldı
Tarım ve Oman İl Müdürü Mehmet Aydın, törende yaptığı konuşmada, amaçlarının manda ıslahını ve yetiştiriciliğini geliştirmek, hayvanların verimliliğini arttırmak ve bu işin sürdürülebilirliğini sağlamak olduğunu söyledi.
Mehmet Aydın - 23.04.2018
23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı
Ulaş Spor Salonu'nda devam eden programda, Ulaş İlkokulu Müdürü Mehmet Aydın günün anlam ve önemini belirten konuşmasında, "Dünyada ilk ve yegane çocuk bayramı olarak tarihe geçen, milli egemenliğine dayanan demokrasinin ve cumhuriyetin temellerinin atıldığı gün olan 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı sevincimizi paylaşıyoruz.
Mehmet Aydın - 21.03.2018
Dha Yurt Bülteni - 7
Yüksek kar vaadiyle çiftçilerden hayvan alan ancak son günlerde ödeme yapmayan Çiftlik Bank'ın Bursa'nın İnegöl ilçesindeki büyükbaş hayvan çiftliğinde yaşanan gerginliğin ardından, güvenlik önlemleri artırılırken, soruşturma sürüyor. Jandarma Özel Harekat (JÖH) ekipleri ile İnegöl Jandarma Komutanlığı ekiplerince güvenliği sağlanan İnegöl'ün Sungurpaşa Mahallesi'ndeki büyükbaş hayvan tesisinde, İnegöl Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürlüğü veteriner ekipleri hasar tespiti çalışması yaparken, yaklaşık bin hayvanı da sağlık kontrolünden geçirdi. Bu arada, Çiftlik Bank tabelaları da  söküldü. Türkiye'de 80 bin kişiyi 511 milyon lira dolandırıp ortadan kaybolan Çiftlik Bank CEO'su Mehmet Aydın'ın şirketine ait olduğu belirlenen araçlara ise dün Bursa Cumhuriyet Başsavcılığı tarafından el konuldu.
Mehmet Aydın - 17.03.2018
Sakarya Merkezli "Çiftlik Bank" Soruşturması
İlçede açılış olduğu gerekçesiyle kendilerinin de programa katıldığını aktaran Koç, açılış esnasında şirket CEO'su olduğunu söyleyen Mehmet Aydın'ın, açılışa gelen yaklaşık 2 bin kişiye ve canlı yayın yoluyla yüz binlerce kişiye yaptığı konuşmanın, mevcut ortamın muhtevasının birtakım şüpheler oluşturduğunu kaydetti.
Mehmet Aydın - 15.03.2018
Dha Yurt Bülteni-10
Haber: KİLİS,  =========================================== Çiftlik Bank dolandırıcılığı şüphelisi Aydın, bulaşıkçılık yapmış/EK Yüksek kar vaadiyle çiftçilerden hayvan alan ancak son günlerde ödeme yapmayan, daha sonra Uruguay'a kaçtığı öne sürülen Mehmet Aydın'ın, Bursa'da 2013 yılında iki eğlence mekanın ortak mutfağında bulaşıkçı olarak çalıştığı ileri sürüldü.
Mehmet Aydın - 13.03.2018
Dha Yurt Bülteni-1
ÖZEL HAREKAT TEDBİR ALDI Çiflik Bank'ın Bursa İnegöl'deki büyükbaş hayvan çiftliğindeki gerginlik, alacaklıların verdikleri paralara karşılık burada bulunan hayvanları yanlarında getirdikleri kamyonlarla almak istemesiye tırmandı. Kalabalığın giderek artması üzerine Bursa İl Jandarma Komutanlığı'ndan Jandarma Özel Harekat (JÖH) ekibi takviye olarak tesise gönderildi. Tesisin çevresinde önlem alan JÖH kalabalığı buradan uzaklaştırmaya çalıştı ÇİFTLİK BANK SÜRECİ NASIL İLERLEDİ? 2016 yılında bir yazılımcı Mehmet Aydın tarafından kurulan Çiftlik Bank isimli sanal çiftlik uygulaması yüzde 40'a varan bir kazanç iddiasıyla kısa sürede 500 bini bulan üye sayısına ulaştı.
Mehmet Aydın - 13.03.2018
Dha Yurt Bülteni-18
GÖRÜNTÜ GEÇİLDİ Haber-Kamera: Yavuz YILMAZ/İNEGÖL (Bursa), ======================= Çiftlik Bank mağdurları, kamyonlarda tesise gelip hayvan almak istedi (2) ÖZEL HAREKAT TEDBİR ALDI Çiflik Bank'ın Bursa İnegöl'deki büyükbaş hayvan çiftliğindeki gerginlik, alacaklıların verdikleri paralara karşılık burada bulunan hayvanları yanlarında getirdikleri kamyonlarla almak istemesiye tırmandı. Kalabalığın giderek artması üzerine Bursa İl Jandarma Komutanlığı'ndan Jandarma Özel Harekat (JÖH) ekibi takviye olarak tesise gönderildi. Tesisin çevresinde önlem alan JÖH kalabalığı buradan uzaklaştırmaya çalıştı ÇİFTLİK BANK SÜRECİ NASIL İLERLEDİ? 2016 yılında bir yazılımcı Mehmet Aydın tarafından kurulan Çiftlik Bank isimli sanal çiftlik uygulaması yüzde 40'a varan bir kazanç iddiasıyla kısa sürede 500 bini bulan üye sayısına ulaştı.
Mehmet Aydın - 04.02.2018
Dha Yurt Bülteni-1
Kaza, akşam saatlerinde Yenice İncedere Orman İşletme Şefliği bölgesine bağlı Fındıkaltı mevkiinde meydana geldi. Orman işçilerini ilçe merkezine götüren ve kasasında traktör bulunan Mehmet Aydın yönetimindeki 78 YC 775 plakalı kamyon, ilk belirlemelere göre yolun kenarında yumuşak toprağın kayması sonucu 7 metreden şarampole yuvarlandı.
Mehmet Aydın - 04.02.2018
Dha Yurt Bülteni-19
Kaza, akşam saatlerinde Yenice İncedere Orman İşletme Şefliği bölgesine bağlı Fındıkaltı mevkiinde meydana geldi. Orman işçilerini ilçe merkezine götüren ve kasasında traktör bulunan Mehmet Aydın yönetimindeki 78 YC 775 plakalı kamyon, ilk belirlemelere göre yolun kenarında yumuşak toprağın kayması sonucu 7 metreden şarampole devrildi.
Mehmet Aydın - 22.12.2017
Terörsüz Şehirlerde Değişim - "Mardin'in Minyatürü" Turizmle Adından Söz Ettirecek
DBP'li Savur Belediye Başkanı Mehmet Aydın Alökmen'in hakkında yürütülen terör soruşturması kapsamında görevinden uzaklaştırılmasının ardından belediye başkan vekili olarak görevlendirilen Kaymakam İdris Koç'un başlattığı hizmet atağıyla ilçenin turizm potansiyelinin ortaya çıkarıldığı bir süreç başladı.
Mehmet Aydın - 19.09.2017
Başkan Edebali'den Eğitime Tam Destek
İlçede gerçekleştirdiği insana dokunan hizmetlerle örnek belediyecilik çalışmaları gerçekleştiren Yıldırım Belediye Başkanı İsmail Hakkı Edebali yeni eğitim öğretim yılının başlamasıyla birlikte öğrencilerle bir araya geldi. Fevzi Çakmak İlkokulu'nu Kaymakam Mehmet Aydın ve İlçe Milli Eğitim Müdürü Suat Topal ile birlikte ziyaret eden Başkan İsmail Hakkı Edebali, 2017-2018 eğitim ve öğretim yılında başta öğrenciler olmak üzere, öğretmenler ve velilere başarılar diledi.
Mehmet Aydın - 17.05.2017
Beşiri Köylere Hizmet Götürme Birliği Üye Seçimi
Toplantıda yapılan seçimlerde muhtarlardan Mehmet Aydın Baran, Şükrü Kaya, Remzi Apaydın ve Edip Bozkurt meclis üyeliğine seçildi.
Mehmet Aydın - 06.04.2017
Yıldırım Belediyesi'nden Vefa Örneği
Yıldırım Belediyesi ilçenin çehresini değiştirecek kentsel dönüşüm projelerini sosyal donatı alanlarıyla tamamlamayı sürdürüyor. Daha yaşanabilir Yıldırım hedefiyle ilçedeki yeşil alan sayısını hızla artıran Yıldırım Belediyesi, son olarak İsabey Mahallesi'nde Ebe Müzeyyen Özcanoğlu Oyun ve Dinlenme Parkı'nı vatandaşların hizmetine açtı. Toplam 2 bin 72 metrekare alana sahip parkta çocuk oyun aletleri, kondisyon aletleri ve donatı elemanları bulunuyor. İsabey Mahallesi'ne kazandırılan parkın açılış törenine Yıldırım Belediye Başkanı İsmail Hakkı Edebali, AK Parti Bursa Milletvekili Bennur Karaburun, Yıldırım Kaymakamı Mehmet Aydın, Büyükşehir Belediye Başkan Vekili Abdülkadir Karlık, Gürsu Belediye Başkanı Mustafa Işık, AK Parti Yıldırım İlçe Başkanı Hüdayi Yazıcı, Milliyetçi Hareket Partisi İl Yöneticisi Fatih Toprak, Yıldırım Kent Konseyi Başkanı Ömer Aykan, İsabey Mahalle Muhtarı Bahri Kozuk, muhtarlar ve mahalle sakinleri katıldı.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Mehmet Aydın Haberleri | Mehmet Aydın Kimdir - Haberler - Mehmet Aydın haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Mehmet Aydın kimdir, hayatı ve biyografisi. Sivas'tan kısa kısa.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 28.09.2021 17:45:46. #1.13#

title