Hayrat Haberleri

Hayrat haber, Hayrat son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Hayrat - 20.9.2020
Türk Kızılay Sudan'da sel mağduru binlerce kişiye insani yardım ulaştırdı
Sudan'da meydana gelen ve 100'den fazla insanın hayatına mal olan, 100 binden fazla evin de yıkılmasına sebep olan selde, Türk Kızılay, Türkiye Diyanet Vakfı, İnsan Hak ve Hürriyetleri (İHH) İnsani Yardım Vakfı, Ribat İnsani Yardım Derneği, Hayrat Vakfı, Risale-i Nur Merkezi ve Türk-Sudan İş Adamları Derneği, mağdur ailelere 500 bin dolar değerinde insani yardımda bulundu.
Hayrat - 19.9.2020
Kuzey Makedonya'da "Medeniyetler ve Balkanlar" projesinin kapanış programı düzenlendi
Balkan ülkelerinde düzenlenen "Balkan Gençlik Okulu" projesi kapsamında Üsküp merkezli Fettah Efendi Eğitim ve Düşünce Derneğince gerçekleştirilen projenin online düzenlenen kapanış programına YTB Sosyal ve Kültürel İşler Daire Başkanı Murat Kazancı, YTB Kuzey Makedonya sorumlusu Musa Akdeniz, Fettah Efendi Eğitim ve Düşünce Derneği Başkanı Sevba Abdula, Hayrat Balkan temsilcisi Emre Aracı ve öğrenciler katıldı.
Hayrat - 17.9.2020
Mısır'da Müslüman Kardeşler üyesi 89 kişinin mal varlığına el koyma davası
Davada, Mursi'nin varislerinin yanı sıra grubun önde gelen isimlerinden İhvan Rehberlik Konseyi Başkanı Yardımcısı Hayrat Şatır, Hürriyet ve Adalet Partisi (HAP) Genel Sekreteri Muhammed el-Biltaci, İhvan üyesi Abdurrahman el-Berr, Saffet Hicazi ve Mahmud Gazlan'ın varisleri bulunuyor.
Hayrat - 14.9.2020
Türkiye Diyanet Vakfı, Sudan'da sel mağduru 700 aileye yardım dağıttı
Sudan'da meydana gelen ve yüzden fazla insanın hayatına mal olan, 70 binden fazla evin yıkılmasına sebep olan selde, bu ülkede bulunan Türk Kızılay, TDV, İnsan Hak ve Hürriyetleri (İHH) İnsani Yardım Vakfı, Ribat İnsani Yardım Derneği, Hayrat Vakfı, Risale-i Nur Merkezi ve Türk-Sudan İş Adamları Derneği (TÜRSİAD), mağdur ailelere 500 bin dolara yakın destekte bulundu.
Hayrat - 5.9.2020
AK Parti Hayrat ve Araklı ilçe kongreleri yapıldı
AK Parti Hayrat ve Araklı ilçe kongreleri gerçekleştirildi.
Hayrat - 4.9.2020
Tarım ve Orman Bakanı Pakdemirli, Ulusal Çay Konseyi Toplantısında konuştu Açıklaması
Bakan Pakdemir, ayrıca ÇAYKUR Genel Müdürlüğünü ziyaret etti, Hayrat Botanik Bahçesindeki örnek çay bahçelerinde de incelemelerde bulundu.
Hayrat - 4.9.2020
GÜNDEM / 4 Eylül 2020
(Aksaray/10.00) (Fotoğraflı-Görüntülü) 2- Tarım ve Orman Bakanı Bekir Pakdemirli, Hayrat Botanik Bahçesi'ni ziyaret edecek, Ulusal Çay Konseyi ile toplantı yapacak, afet bölgesinde incelemelerde bulunacak.
Hayrat - 3.9.2020
GÜNDEM ÖZETİ / 4 Eylül 2020
(Aksaray/10.00) 2- Tarım ve Orman Bakanı Bekir Pakdemirli, Hayrat Botanik Bahçesi'ni ziyaret edecek, Ulusal Çay Konseyi ile toplantı yapacak, afet bölgesinde incelemelerde bulunacak.
Hayrat - 26.8.2020
Son dakika haber: İçişleri Bakanı Soylu, selin ardından Dereli'de incelemelerini sürdürüyor Açıklaması
Arama kurtarma çalışmalarının da sürdüğünü belirten Soylu, şu değerlendirmelerde bulundu: "Şu anda 8 köy yolumuz kapalı, onları açma seferberliği devam ediyor. Özellikle Espiye, Doğankent, Güce, Dereli ve 1-2 tane daha ilçede köy yollarında çok büyük tahribat ve hasar var. Arazilerde büyük tahribat ve hasar var, büyük kaymalar var, heyelanlar var. Diyelim ki 35 kilometrelik yolun 25-26 kilometresi gitmiş. Böyle bir tabloyla karşı karşıyayız. Köprülerde hasar var. Bütün bu hasarın bir taraftan da onarımına devam ediliyor. Bu devletin, milletle beraber, özel teşebbüsle beraber, tüm kurum ve kuruluşlarımızla beraber büyük bir mücadelesi." Soylu, Türk Kızılaydan İHH'ye, Deniz Fenerinden Beşir Derneğine, Hayrat'tan Ahbap'a ve AFAD gönüllüsüne kadar herkesin elinden gelen her şeyi ortaya koyduğunu, kimisinin yemek verdiğini, kimisinin su dağıttığını, kimisinin de vatandaşla dükkanları temizlediğini söyledi.
Hayrat - 21.8.2020
Trabzon Büyükşehir Belediye Başkanı Zorluoğlu, Of ve Hayrat'ta incelemelerde bulundu
Trabzon Büyükşehir Belediye Başkanı Murat Zorluoğlu, Of ve Hayrat ilçelerinde incelemelerde bulundu.
Hayrat - 19.8.2020
Tokat'ta hijyene dikkat çekmek isteyen kadın çeşmelere el sabunu bıraktı
Bu amaçla kent merkezindeki çeşmelerin yanına sıvı el sabunu bırakan Tuna, "El temizliği çok önemli, virüsün yayılmasını durdurmak da insanların elinde. Çeşmelerin çoğu, hayırsever vatandaşlar tarafından sokakta yürürken susayan insanların susuzluklarını gidermeleri için yapılmış ama öyle bir andayız ki, susuzluk kadar önemli olan el temizliği gereksinimi var. Bir hayır da biz yapıyoruz, tüm hayrat çeşmelerini sabunlarla donatıyoruz, sabunsuz çeşme kalmasın, sabunlanmayan el kalmasın.
Hayrat - 17.8.2020
Son dakika haberi | Trabzon'daki sel ve heyelanın ardından hasar tespit çalışmaları devam ediyor
Son dakika gündem haberine göre Trabzon'un Of ve Hayrat ilçelerinde 14 Ağustos Cuma günü meydana gelen sel ve heyelanın ardından hasar tespit ve su temini çalışmaları sürüyor.
Hayrat - 16.8.2020
Cumhurbaşkanı Erdoğan Trabzon'dan ayrıldı
Toplu açılış töreni ve incelemelerde bulunmak için cuma günü baba ocağı Rize'ye gelen Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Rize-Artvin Havalimanı'ndaki incelemesinin ardından helikopter ile Trabzon'un Of ve Hayrat ilçelerinde yaşanan sel ve heyelanların zarar verdiği bölgeyi havadan inceledi.
Hayrat - 16.8.2020
Son dakika haber: Cumhurbaşkanı Erdoğan Rize-Artvin Havalimanı inşaatında incelemelerde bulundu
Erdoğan'ın önceki gün Trabzon'un Of ve Hayrat ilçelerinde yaşanan sel ve heyelanların zarar verdiği bölgeyi havadan inceleyeceği öğrenildi.
Hayrat - 16.8.2020
Son dakika haberleri! Trabzon'da sel ve heyelanların ardından yol açma çalışmaları devam ediyor
Son dakika haberleri... Trabzon Büyükşehir Belediyesi, Of ve Hayrat ilçelerinde yaşanan sel ve heyelanın ardından temizleme ve yol açma çalışmalarını sürdürüyor.
Hayrat - 15.8.2020
Son dakika! Trabzon'daki sel ve heyelan
Bölgenin yoğun yağış aldığını belirten Ustaoğlu, şunları kaydetti: "Bu yağışla birlikte başta AFAD ekiplerimiz, Büyükşehir Belediyesi itfaiyesi ve belediyelerimizle vatandaşlarımızın tahliyelerini gerçekleştirdik. 234 vatandaşımız tahliye edildi. 68 haneyi ise boşalttık. Hepimizi derinden üzen, maalesef bir vatandaşımızı da kaybettik. 7 vatandaşımızda yaralanmıştı. Bu vatandaşlarımızında tedavileri yapıldı ve hastanelerden taburcu oldu. Onlarla ilgili herhangi bir sıkıntımız yok." Sel felaketinin Hayrat ilçesini de etkilediğini anımsatan Ustaoğlu, "Hayrat'ta da 4 mahallemiz bu selden etkilendi.
Hayrat - 15.8.2020
Son dakika haberleri! DHA YURT BÜLTENİ - 14
Bakan Soylu: 140 kilogram yağış düştü İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, şiddetli yağış nedeniyle sel ve heyelanlar olan Of ilçesine gelerek Kaymakamlıkta gerçekleştirilen hasar tespit ve koordinasyon toplantısına katıldı.  Sel ve heyelanlara ilişkin bilgi veren Bakan Soylu,      "Of'a çok kısa süre içerisinde 50 kilogram, Hayrat'a da yukariki mahalleler ve köyler olmak üzere yaklaşık 140 kilogram civarında yağmur düştüğüne işaret ederek şöyle konuştu: "Bu hakikaten riskli bir rakam ve bu açıdan Of'ta yaklaşık 22 kırsal mahalle yolu kapandı.
Hayrat - 15.8.2020
Son Dakika: İNTERNET VE SOSYAL MEDYADA ÖNE ÇIKAN YURT HABERLERİ
BAKAN SOYLU VE KARAİSMAİLOĞLU SEL BÖLGESİNDE İçişleri Bakanı Süleyman Soylu ve Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Adil Karaismailoğlu da, gece saatlerinde incelemelerde bulunmak üzere sel ve heyelanın vurduğu Trabzon'un Of ilçesine gitti. Of ve Hayrat ilçe kaymakamlıklarını ziyaret eden bakanlar, yetkililerden bilgi aldı.
Hayrat - 15.8.2020
Son dakika haberi... İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, Of'taki sel ve heyelanlara ilişkin açıklama yaptı Açıklaması
Son dakika haberleri... İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, "Of'a çok kısa süre içerisinde 50 kilogram, Hayrat'ta da yukarıki mahalleler ve köyler olmak üzere yaklaşık 140 kilogram civarında yağmur düştü.
Hayrat - 15.8.2020
Son dakika haberi: Trabzon'da sel ve heyelanların ardından çalışmalar devam ediyor
Son dakika gelişmesine göre Trabzon'un Of ve Hayrat ilçelerinde, dün yaşanan sel ve heyelanın ardından temizleme ve yol açma çalışmaları sürüyor.
Hayrat - 15.8.2020
Son dakika haberleri: İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, Trabzon'da özel hastane açılışına katıldı Açıklaması
Bu hafta planlarının, Cumhurbaşkanı Erdoğan ile bugün Rize'de yapacakları açılışlar, ardından yarın yapacakları birtakım ziyaretler olduğunu belirten Soylu, ancak Of, Hayrat ve kısmen de Köprübaşı'nda meydana gelen sel felaketleri nedeniyle dün akşam erken vakitte geldiklerini ifade etti.
Hayrat - 15.8.2020
Son dakika haber | DHA YURT BÜLTENİ - 2
BAKAN SOYLU VE KARAİSMAİLOĞLU SEL BÖLGESİNDE İçişleri Bakanı Süleyman Soylu ve Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Adil Karaismailoğlu da, gece saatlerinde incelemelerde bulunmak üzere sel ve heyelanın vurduğu Trabzon'un Of ilçesine gitti. Of ve Hayrat ilçe kaymakamlıklarını ziyaret eden bakanlar, yetkililerden bilgi aldı.
Hayrat - 15.8.2020
Son dakika haber | OF'TA SEL VE HEYELANIN HASARI, GÜN AĞARINCA ORTAYA ÇIKTI- HEYALAN ANI KAMERADA
BAKAN SOYLU VE KARAİSMAİLOĞLU SEL BÖLGESİNDE İçişleri Bakanı Süleyman Soylu ve Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Adil Karaismailoğlu da, gece saatlerinde incelemelerde bulunmak üzere sel ve heyelanın vurduğu Trabzon'un Of ilçesine gitti. Of ve Hayrat ilçe kaymakamlıklarını ziyaret eden bakanlar, yetkililerden bilgi aldı.
Hayrat - 15.8.2020
Son dakika haber... DHA YURT BÜLTENİ - 1
Gelen son dakika haberine göre OF VE HAYRAT'TA SEL VE HEYELAN: 1 ÖLÜTRABZON'un Of ve Hayrat ilçelerinde dün etkili sağanak sel ve heyelanlara neden oldu.
Hayrat - 14.8.2020
Son dakika haber! Bakanlar Soylu, Kurum ve Karaismailoğlu Of'a geldi
Bakan Kurum, toplantı sonrası Rize'ye gitti, Soylu ve Karaismailoğlu ise Trabzon'un Hayrat ilçesine hareket etti.
İmsak04:39
Öğle12:20
İkindi15:39
Akşam18:22
Yatsı19:41
TRABZON
Yönetmen Sekiz Yüz
Tür Savaş
TRABZON
Yönetmen Ben Böyle Şansın
Tür Komedi
TRABZON
Yönetmen After Paramparça
Tür Romantik
TRABZON
Yönetmen Cin Baskını
Tür Korku
Haberler.com’un şehir sayfaları, Türkiye’nin 81 iline ait en güncel haberleri, gündeme dair fotoğrafları ve son dakika gelişmelerini bir arada sunuyor. Türkiye’nin tüm il, ilçe ve beldelerine ait politika, spor, genel kültür ve en yerel gelişmeleri okuyabileceğiniz Şehir Sayfaları’nda illere göre günlük hava durumu, namaz vakitleri ve sinema seans bilgilerine de ulaşabilirsiniz.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Hayrat Haber, Hayrat Son Dakika Haberleri - Haberler - Hayrat haber sayfamızda Hayrat haberleri okuyabilir, Hayrat son dakika haberleri ve güncel Hayrat gelişmelerini görebilirsiniz. Türk Kızılay Sudan'da sel mağduru binlerce kişiye insani yardım ulaştırd
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 26.9.2020 00:45:25. #1.14#
title