Devlet Demiryolları Haberleri

Devlet Demiryolları haber, Devlet Demiryolları son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Devlet Demiryolları - 10.06.2021
TBMM KİT Komisyonunda TCDD Genel Müdürlüğünün 2017-2018 hesapları görüşüldü
TBMM Kamu İktisadi Teşebbüsleri (KİT) Komisyonunda, Türkiye Cumhuriyeti Devlet Demiryolları (TCDD) Genel Müdürlüğünün 2017-2018 yıllarına ilişkin bilanço ve netice hesapları görüşüldü.
Devlet Demiryolları - 09.06.2021
GÜNDEM ÖZETİ / 10 Haziran 2021
KİT Komisyonunda, Devlet Demiryolları İşletmesi Genel Müdürlüğünün hesapları ele alınacak.
Devlet Demiryolları - 06.06.2021
TBMM'de bu hafta
KİT Komisyonu denetimlerini sürdürerek, salı günü Türkiye Radyo Televizyon Kurumu Genel Müdürlüğü, çarşamba günü Kıyı Emniyeti Genel Müdürlüğü, Türkiye Denizcilik İşletmeleri AŞ, perşembe günü ise Devlet Demiryolları İşletmesi Genel Müdürlüğü ile bağlı kurum ve kuruluşların hesaplarını inceleyecek.
Devlet Demiryolları - 14.05.2021
Trenler, tam kapanma öncesindeki sefer saatlerinde hizmet verecek
TÜRKİYE Cumhuriyeti Devlet Demiryolları (TCDD), Yüksek Hızlı Tren (YHT) ve bölgesel trenler ile Marmaray ve Başkentray seferlerinin, 17 Mayıs'tan itibaren tam kapanma öncesindeki sefer saatlerine göre hizmet vereceğini açıkladı.
Devlet Demiryolları - 01.05.2021
Çin'de 5 günlük İşçi Bayramı tatilinin ilk gününde 18,3 milyon tren yolculuğu yapılması bekleniyor
Global Times gazetesinde yer alan habere göre, Çin Devlet Demiryolları Grubu, 5 günlük tatilde tekil tren yolculuklarının sayısının, 106 milyonu bulmasının beklendiğini açıkladı.
Devlet Demiryolları - 30.04.2021
TCDD İşletmesi Genel Müdürlüğü sözleşmeli trafik kontrolörü istihdam edebilecek
Türkiye Cumhuriyeti Devlet Demiryolları (TCDD) İşletmesi Genel Müdürlüğü, sözleşmeli trafik kontrolörü istihdamı yapabilecek.
Devlet Demiryolları - 18.04.2021
Haftanın tarihine bakış
1924- Türkiye Cumhuriyeti Devlet Demiryolları Genel Müdürlüğü kuruldu.
Devlet Demiryolları - 12.04.2021
TCDD'den Sakarya için ilaçlama uyarısı Açıklaması
Türkiye Cumhuriyeti Devlet Demiryolları (TCDD), Arifiye, Alifuatpaşa ve Mekece istasyonları arasında 3 gün boyunca otla mücadele kapsamında ilaçlama yapılacağını duyurdu.
Devlet Demiryolları - 09.04.2021
Çin'e yapılan bor ihracatında ikinci tren yola çıkıyor
Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Fatih Dönmez, Çin'e demiryoluyla ilk ihracatı ocak ayında yaptıklarını ve Eskişehir Kırka'dan yüklenen 42 konteynerlik boraks pentahidratı 800 metre uzunluğundaki blok trenle Çin'e gönderdiklerini hatırlattı. Bakan Dönmez, Eti Maden tarafından Türkiye Cumhuriyeti Devlet Demiryolları (TCDD) koordinasyonunda Çin'e demiryoluyla ikinci tren sevkiyatının yapılacağını açıkladı.
Devlet Demiryolları - 07.04.2021
Demir yollarında kullanılan Milli Sinyal Sistemi uluslararası alanda sertifikaya hak kazandı
Türkiye Cumhuriyeti Devlet Demiryolları (TCDD) Genel Müdürlüğünün, daha güvenli ve hızlı taşımacılık yapmak için kullandığı ve Türk mühendislerince geliştirilen sinyalizasyon sistemi uluslararası alanda en üst emniyet düzeyinde sertifikalandırıldı.
Devlet Demiryolları - 27.03.2021
Son dakika gündem: Cumhurbaşkanı Atama Kararları Resmi Gazete'de
Ayrıca, Türkiye Cumhuriyeti Devlet Demiryolları İşletmesi Genel Müdürlüğü'nde açık bulunan Yönetim Kurulu üyeliğine Murat Sütçü atandı.
Devlet Demiryolları - 27.03.2021
Son dakika haberi | Atama kararları Resmi Gazete'de
Gelen son dakika haberine göre Gençlik ve Spor Bakanlığı ile Türkiye Cumhuriyeti Devlet Demiryolları (TCDD) İşletmesi Genel Müdürlüğüne ilişkin atama kararları Resmi Gazete'de yer aldı.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Devlet Demiryolları Haberleri | Devlet Demiryolları Haber - Haberler - Devlet Demiryolları haberleri, son dakika devlet demiryolları haber ve gelişmeleri burada. Son dakika haber... Hemzemin geçitlerdeki kazalar yüzde 91 azaldı.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 14.6.2021 10:21:45. #1.16#

title