CEVDET YILMAZ HABERLERİ

Cevdet Yılmaz haber, Cevdet Yılmaz son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Cevdet Yılmaz

Cevdet Yılmaz

Doğum Yeri Bingöl / Türkiye
Doğum Tarihi 1.4.1967

Cevdet Yılmaz Kimdir ?

Cevdet Yılmaz 1 Nisan 1967 yılı, Bingöl doğumlu Zaza kökenli Türk siyasetçi ve doktorant, AK Parti milletvekili, eski Başbakan Yardımcısı ve Türkiye Kalkınma Bakanı. 2007, 2011 ve Kasım 2015 Türkiye genel seçimleri'de AK Parti Bingöl milletvekili olarak, Haziran 2015 Türkiye genel seçimlerinde ise Diyarbakır milletvekili olarak meclise girdi.
Biyografinin devamı için tıklayın
Cevdet Yılmaz - 10.09.2021
AK Parti'li Keşir: AK Parti büyük bir kadın hareketidir
GENEL BAŞKAN YARDIMCILARI İLE DEĞERLENDİRME YAPILACAK Kampta, AK Parti Kadın Kolları Başkanlığı'nın 2023 yol haritası doğrultusunda temellendirdiği teşkilat çalışmaları, yurt çapında yürütülen ve yeni başlayacak olan projeler değerlendirilecek. Kampta, eski Başbakan Yardımcısı ve AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Cevdet Yılmaz 'Yakın Siyasi Tarihimiz' konulu sunum yapacak.
Cevdet Yılmaz - 10.09.2021
Numan Kurtulmuş başkanlığındaki AK Parti heyeti Özbekistan'a gidiyor
Genel Başkanvekili Numan Kurtulmuş başkanlığındaki AK Parti heyetinde Genel Başkan Yardımcısı ve Dış İlişkiler Başkanı Efkan Ala, Grup Başkanvekili Mahir Ünal, Plan ve Bütçe Komisyonu Başkanı Cevdet Yılmaz, Dış İlişkiler Başkan Yardımcısı Afif Demirkıran ile Siyasi ve Hukuki İşler Başkan Yardımcısı Ömer Serdar bulunuyor.
Cevdet Yılmaz - 09.09.2021
AK Parti Kadın Kolları Kızılcahamam'da kampa giriyor
Kamp programında, TBMM Plan ve Bütçe Komisyon Başkanı, Bingöl Milletvekili Cevdet Yılmaz ile Genel Başkan Yardımcıları; Çevre, Şehir ve Kültür Başkanı, Samsun Milletvekili Çiğdem Karaaslan, İnsan Hakları Başkanı, Konya Milletvekili Leyla Şahin Usta, Sivil Toplum ve Halkla İlişkiler Başkanı, Tokat Milletvekili Özlem Zengin, Sosyal Politikalar Başkanı, Adana Milletvekili Jülide Sarıeroğlu, Teşkilat Başkanı, İstanbul Milletvekili Erkan Kandemir ve AK Parti Genel Başkan Vekili, 65.
Cevdet Yılmaz - 02.09.2021
Bölgesel Kalkınma Yatırım İşbirliği Forum ve Fuarı Açıldı
Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) öncülüğünde, Şanlıurfa Ticaret ve Sanayi Odası ile Şanlıurfa Ticaret Borsası tarafından düzenlenen, Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı, Şanlıurfa Valiliği, Büyükşehir Belediyesi ve kamu kurum kuruluşları tarafından desteklenen Bölgesel Kalkınma Yatırım İşbirliği Forum ve Fuarı, TBMM Plan ve Bütçe Komisyonu Başkanı Cevdet Yılmaz, TOBB Başkanı Rıfat Hisarcıklıoğlu ve çok sayıda davetlinin katılımı ile başladı.
Cevdet Yılmaz - 21.08.2021
Bingöl Belediye Başkanı Erdal Arıkan'ın annesi vefat etti
TBMM Plan ve Bütçe Komisyonu Başkanı Cevdet Yılmaz, AK Parti Bingöl Milletvekili Feyzi Berdibek sosyal medya hesaplarından başsağlığı paylaşımında bulundu.
Cevdet Yılmaz - 19.08.2021
Uzmanlar, Türkiye Somali ilişkilerinin son 10 yılında yaşanan gelişmeleri masaya yatırdı
Ankara'da bir otelde gerçekleştirilen etkinliğe Somali Planlama,Yatırım ve Ekonomik Kalkınma Bakanı Gamal Mohamed Hassan, Türkiye Büyük Millet Meclisi (TBMM) Plan ve Bütçe Komisyonu Başkanı Cevdet Yılmaz, Afrika Vakfı Yönetim Kurulu Başkanı Hasan Basri Kurt, Heritage Institute for Policy Studies Direktörü Afyare Elmi, Afrika Vakfı Başkan Yardımcısı ve Sempozyum Düzenleme Komitesi Başkanı Mehmet Köse, Ziraat Katılım Genel Müdürü Metin Özdemir, diplomatik misyon temsilcileri, panelistler ve çok sayıda davetli katıldı.
Cevdet Yılmaz - 15.07.2021
Prof. Dr. Ahmet Talimciler "Türkiye'de Darbeler ve Futbol İlişkileri"ni Değerlendirdi
SDÜ Fen Edebiyat Fakültesi Sosyoloji Bölümü Öğretim Üyesi Prof. Dr. Cevdet Yılmaz moderatörlüğünde çevrim içi gerçekleştirilen "Türkiye'de Darbeler ve Futbol İlişkileri" konulu webinarda Prof.
Cevdet Yılmaz - 13.07.2021
Ekonomiye ilişkin düzenlemeler içeren kanun teklifi, TBMM Plan ve Bütçe Komisyonunda görüşülüyor
AK Parti Bingöl Milletvekili Cevdet Yılmaz başkanlığında toplanan TBMM Plan ve Bütçe Komisyonunda, Bazı Kanun ve Kanun Hükmünde Kararnamelerde Değişiklik Yapılmasına Dair Kanun Teklifi'nin maddeleri üzerindeki görüşmeler devam ediyor.
Cevdet Yılmaz - 13.07.2021
Ekonomiye ilişkin düzenlemeler içeren kanun teklifi, TBMM Plan ve Bütçe Komisyonunda
Teklifin 12. maddesinin kabul edilmesinin ardından Komisyon Başkanı Cevdet Yılmaz, toplantıyı, kalan maddelerin müzakereleri için saat 11.
Cevdet Yılmaz - 12.07.2021
Ekonomiye ilişkin düzenlemeler içeren kanun teklifi TBMM Plan ve Bütçe Komisyonunda görüşülüyor
Komisyon, AK Parti Bingöl Milletvekili Cevdet Yılmaz başkanlığında toplandı.
Cevdet Yılmaz - 02.06.2021
Bazı kamu alacaklarının yapılandırılmasına ilişkin kanun teklifi TBMM Genel Kurulunda
TBMM Plan ve Bütçe Komisyon Başkanı Cevdet Yılmaz, bazı kamu alacaklarının yapılandırılmasına ilişkin kanun teklifinin, Meclisten geçmesi halinde hem mükellefler hem kamu için faydalı sonuçlar doğurmasını beklediklerini söyledi.
Cevdet Yılmaz - 27.05.2021
Bazı kamu alacaklarının yapılandırılmasına ilişkin teklif TBMM Plan ve Bütçe Komisyonu'nda kabul edildi (7)
CHP Ankara Milletvekili Yıldırım Kaya ise bu konunun, Milli Eğitim, Kültür, Gençlik ve Spor Komisyonunda detaylı ele alınması gerektiğini ifade ederek, komisyon üyesi bazı milletvekillerinin imzalarının bulunduğu dilekçeyi, TBMM Plan ve Bütçe Komisyonu Başkanı Cevdet Yılmaz'a sundu.
Cevdet Yılmaz - 27.05.2021
Bazı kamu alacaklarının yapılandırılmasına ilişkin teklif TBMM Plan ve Bütçe Komisyonu'nda
Bazı alacakların yapılandırılmasına ilişkin kanun teklifine, Türkiye Esnaf ve Sanatkarları Konfederasyonu, Türkiye Barolar Birliği, Türk Mühendis ve Mimar Odaları Birliği, Türk Tabipleri Birliği ve Türk Diş Hekimleri Birliği'nin bazı alacakları da eklendi.
Cevdet Yılmaz - 26.05.2021
Bazı kamu alacaklarının yapılandırılmasına ilişkin teklif TBMM Plan ve Bütçe Komisyonunda
Teklifin geneli üzerindeki görüşmelerin tamamlanmasının ardından Plan ve Bütçe Komisyonu Başkanı ve AK Parti Bingöl Milletvekili Cevdet Yılmaz, teklifin maddelerinin uzunluğu göz önüne alınarak, okunmadan görüşmelerine geçilmesini oylamaya sundu.
Cevdet Yılmaz - 26.05.2021
Bazı kamu alacaklarının yapılandırılmasına ilişkin teklif TBMM Plan ve Bütçe Komisyonu'nda
Komisyon, AK Parti Bingöl Milletvekili Cevdet Yılmaz başkanlığına toplandı.
Cevdet Yılmaz - 17.05.2021
Sigortacılık ile bazı alanlara ilişkin kanun teklifi, TBMM Plan ve Bütçe Komisyonunda görüşülüyor
Komisyon, AK Parti Bingöl Milletvekili Cevdet Yılmaz başkanlığında toplandı.
Cevdet Yılmaz - 01.05.2021
Bingöl'de 18 yıl önce 1 Mayıs'taki depremde hayatını kaybedenler unutulmadı
TBMM Plan ve Bütçe Komisyonu Başkanı ve AK Parti Bingöl Milletvekili Cevdet Yılmaz, sosyal medya hesabında yaptığı paylaşımda, saat 03.
Cevdet Yılmaz - 21.04.2021
AK Parti milletvekillerinin imzasını taşıyan Vergi Usul Kanunu ile Bazı Kanunlarda Değişiklik Yapılmasına Dair Kanun Teklifi, TBMM Plan ve Bütçe...
AK Parti milletvekillerinin imzasını taşıyan Vergi Usul Kanunu ile Bazı Kanunlarda Değişiklik Yapılmasına Dair Kanun Teklifi, TBMM Plan ve Bütçe Komisyonunda kabul edildi.
Cevdet Yılmaz - 21.04.2021
Akaryakıt kaçakçılığıyla mücadeleye ilişkin kanun teklifi TBMM Plan ve Bütçe Komisyonunda görüşülüyor
Komisyon, AK Parti Bingöl Milletvekili Cevdet Yılmaz başkanlığında toplandı.
Cevdet Yılmaz - 20.04.2021
CHP, Merkez Bankası Başkanı Kavcıoğlu'nun, "128 milyar dolar rezerv" hakkında TBMM'yi bilgilendirmesini istedi
CHP Grup Başkanvekili Özgür Özel, TBMM Plan ve Bütçe Komisyonu Başkanı Cevdet Yılmaz'a yaptığı başvuruda, Türkiye Cumhuriyet Merkez Bankası Kanunu'nda, Merkez Bankası Başkanı tarafından yılda iki defa komisyonun bilgilendirilmesine ilişkin hüküm bulunduğunu ancak bu yıl bir sunum yapıldığını belirtti.
Cevdet Yılmaz - 14.04.2021
TBMM Plan ve Bütçe Komisyonu Başkanı Yılmaz, Genel Kurul'da "128 milyar dolar nerede?" sorusuna yanıt verdi Açıklaması
Meclis Plan ve Bütçe Komisyonu Başkanı ve AK Parti Bingöl Milletvekili Cevdet Yılmaz, Türkiye'nin, dünyanın yüzde 3,5-4 küçüldüğü bir ortamda, yılda yüzde 1,8'lik büyüyen bir ekonomiye sahip olduğunu belirterek "G20'de Çin ile birlikte büyüyen iki ekonomiden biriyiz.
Cevdet Yılmaz - 14.04.2021
TBMM Genel Kurulunda ekonomiye ilişkin kanun teklifinin tümü üzerindeki görüşmeler tamamlandı
"Üreticinin borçları yeniden hesaplanacak" TBMM Plan ve Bütçe Komisyonu Başkanı ve AK Parti Bingöl Milletvekili Cevdet Yılmaz, milletvekillerinin kanun teklifine ilişkin sorularını yanıtladı.
Cevdet Yılmaz - 07.04.2021
Ekonomiye ilişkin kanun teklifi TBMM Plan ve Bütçe Komisyonunda
CHP Genel Başkan Yardımcısı, Ankara Milletvekili Bülent Kuşoğlu, ekonomiye ilişkin düzenlemeler içeren kanun teklifinde genişletilmesini, daha iyi hale getirilmesini isteyecekleri maddelerin bulunduğunu belirterek, "Ama kaldırılmasını isteyeceğimiz bir madde yok.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Cevdet Yılmaz Haberleri | Cevdet Yılmaz Kimdir - Haberler - Cevdet Yılmaz haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Cevdet Yılmaz kimdir, hayatı ve biyografisi. Cumhurbaşkanlığı Külliyesi'nde vergilerle ilgili düzenleme ihtiyaçlarına yönelik topla
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 24.9.2021 17:15:53. #1.16#

title