BİROL AYDIN HABERLERİ

Birol Aydın haber, Birol Aydın son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Birol Aydın

Birol Aydın

Doğum Yeri Gümüşhane / Türkiye
Doğum Tarihi 1.1.1969

Birol Aydın Kimdir ?

1969 yılında Gümüşhane‘de doğdu. İlk ve örtaöğretimini Gebze’de, yükseköğrenimini Tunus Zeytune Üniversitesi’nde tamamladı. Üniversite sonrası Milli Gençlik Vakfı Gebze Başkanlığı, Anadolu Gençlik Derneği Genel Merkez Teşkilat Başkanlığı görevlerinde bulundu. Milli Görüş partilerinin çeşitli kademelerinde görev yaptı.
Biyografinin devamı için tıklayın
Birol Aydın - 08.11.2021
ÖZEL HABER GÜNDEMİ / 8 Kasım 2021
Azerbaycan'ın Karabağ'daki zaferinin üzerinden bir yıl geçtiSavaş, Ermenistan silahlı güçlerinin Azerbaycan sivil yerleşim birimlerine saldırması üzerine 27 Eylül 2020'de başladıBir hafta içinde, Ermenistan'ın 30 yıl boyunca hazırladığı birinci savunma duvarını...
Birol Aydın - 12.10.2021
Down Sendromlu şampiyon sporcular yurda döndü
"Özel sporcularda cumhuriyet tarihinde özel bir başarı" Elde edilen başarıya ilişkin havalimanında basın mensuplarına değerlendirmede bulunan Türkiye Özel Sporcular Federasyonu Başkanı Birol Aydın, "63 kişiyle büyük bir kafileyle katıldık.
Birol Aydın - 10.10.2021
2021 Down Sendromlular Avrupa Oyunları
Şampiyona sonrası milli takım teknik heyeti ve sporcularıyla bir araya gelen Federasyon Başkanı Birol Aydın, "Sizler bu zorlu mücadelelerle finale çıkarak tarihi bir başarı elde ettiniz, bizlerin gönlünde gerçek birer şampiyon oldunuz.
Birol Aydın - 08.10.2021
2021 Down Sendromlular Avrupa Oyunları
Açıklamada görüşlerine yer verilen Türkiye Özel Sporcular Spor Federasyonu Başkanı Birol Aydın, 6 farklı branşta gelen madalyaların kendilerine tarifsiz bir mutluluk yaşattığını belirtti.
Birol Aydın - 07.10.2021
2021 Down Sendromlular Avrupa Oyunları
Birol Aydın: "Burada özel sporcularımızı izlerken gurur duyuyorum" Açıklamada görüşlerine yer verilen Türkiye Özel Sporcular Spor Federasyonu Başkanı Birol Aydın, şunları kaydetti: "2021 Down Sendromlular Avrupa Oyunları'nda kazandığımız madalyalar, galip geldiğimiz müsabakalarda gösteriyor ki salgına rağmen hazırlığımızı iyi yapmışız.
Birol Aydın - 03.10.2021
Down Sendromlular Futsal Milli Takımı'nda hedef Avrupa Şampiyonluğu
TFF'den yapılan açıklamaya göre, şampiyona öncesi son hazırlıklarını İstanbul Bayrampaşa Spor Salonu'nda sürdüren millilerin kampını Özel Sporcular Federasyonu Başkanı Birol Aydın ve TFF Engelliler Koordinasyon Kurulu Başkanı Ömer Gürsoy ziyaret etti.
Birol Aydın - 21.09.2021
TÖSSFED Başkanı Birol Aydın'dan "genel kurul" açıklaması Açıklaması
Türkiye Özel Sporcular Spor Federasyonu (TÖSSFED) Başkanı Birol Aydın, federasyonlarının 5. Olağan Genel Kurulu'na tek aday olarak gireceğinin kesinleştiğini belirtti.
Birol Aydın - 17.09.2021
TÖSSFED Başkanı Birol Aydın hedef büyüttü Açıklaması
Türkiye Özel Sporcular Spor Federasyonu (TÖSSFED) Başkanı Birol Aydın, 2020 Tokyo Paralimpik Oyunları'na 3 sporcuyla katılarak hedeflerine ulaştıklarını, 2024 Paris'te madalyalar kazanmak için de çalışmalara şimdiden başladıklarını kaydetti.
Birol Aydın - 07.09.2021
TÖSSFED Başkanı Aydın, Japonya'da IPC Başkanı Parsons ile görüştü
2020 Tokyo Paralimpik Oyunları'na Türkiye Milli Paralimpik Komitesi temsilcisi olarak katılan Türkiye Özel Sporcular Spor Federasyonu (TÖSSFED) Başkanı Birol Aydın, Japonya'da Uluslararası Paralimpik Komitesi (IPC) Başkanı Andrew Parsons ile bir araya geldi.
Birol Aydın - 03.09.2021
TÖSSFED Başkanı Birol Aydın: "2024 Paris Paralimpik Oyunları'nda madalyaları kazanacağız"
Türkiye Özel Sporcular Spor Federasyonu (TÖSSFED) Başkanı Birol Aydın, "2024 Paris Paralimpik Oyunları'na daha fazla branşta, daha fazla özel sporcu ile katılacağız ve madalyaları kazanacağız." dedi.
Birol Aydın - 23.08.2021
TÖSSFED Başkanı Birol Aydın: "En büyük hayalimiz Türkiye'ye madalya getirmek"
Japonya'nın başkenti Tokyo'da 24 Ağustos-5 Eylül 2021 tarihleri arasında düzenlenecek olan 2020 Paralimpik Oyunları'na, Türkiye Özel Sporcular Spor Federasyonu (TÖSSFED) bünyesinden ilk kez 3 sporcu katılacak.
Birol Aydın - 02.08.2021
Down Sendromlular Futsal Milli Takımı'nın Kocaeli kampı başladı
TÖSSFED Başkanı Birol Aydın, Başkan Vekili Sadettin Akçi, Asbaşkan Ensar Kurt, TFF Engelliler Koordinasyon Kurulu Başkanı Ömer Gürsoy, Kocaeli Gençlik ve Spor İl Müdürü İbrahim Aktürk ile Kocaeli Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu Başkanı Murat Aydın, kamp için kente gelen milli sporcuları konaklayacakları otelde ziyaret etti.
Birol Aydın - 29.07.2021
Down Sendromlular Futbol Milli Takımı İzmit'te kampa girecek
TFF'den yapılan açıklamaya göre İtalya'da 4-11 Ekim 2021 tarihlerinde düzenlenecek Down Sendromlular Futsal Avrupa Şampiyonası öncesi yapılacak ikinci kampın açılış programına Türkiye Özel Sporcular Federasyonu Başkanı Birol Aydın, TFF Engelliler Koordinasyon Kurulu Başkanı Ömer Gürsoy ve Kocaeli Gençlik ve Spor İl Müdürü İbrahim Aktürk katılacak.
Birol Aydın - 25.06.2021
Özel sporcu Fatma Damla Altın, Tokyo Paralimpik Oyunları vizesi aldı
Türkiye Özel Sporcular Spor Federasyonu Başkanı Birol Aydın, paralimpik oyunlarına kota alan özel sporcular Esra Bayrak ve Mihriban Korkmaz'ın ardından Fatma Damla Altın'dan gelen haberle büyük mutluluk ve gurur duyduklarını dile getirdi.
Birol Aydın - 25.06.2021
Özel sporcu Fatma Damla Altın, Tokyo Paralimpik Oyunları'na kota aldı
Türkiye Özel Sporcular Spor Federasyonu Başkanı Birol Aydın, yaptığı açıklamada, Esra Bayrak ve Mihriban Korkmaz'dan sonra Fatma Damla Altın'ın da oyunlara kota aldığını belirterek, "Özel sporcular tarihinde ilk defa üç özel sporcumuzla paralimpik oyunlarında federasyonumuzu ve ülkemizi temsil edeceğiz.
Birol Aydın - 16.06.2021
Saadet Partisi Sözcüsü Aydın: "Saadet Partisi'nin yetkili kurulları ve karar organları bellidir"
Saadet Partisi Sözcüsü Birol Aydın, "partinin yetkili kurulları ve karar organlarının belli, kongre kararının nasıl alınacağının ise tüzükte yazılı olduğunu" ifade etti.
Birol Aydın - 10.06.2021
Devlet Konservatuarı Öğrencilerinden Rektörümüze Ziyaret
Devlet Konservatuvarı Müdürü Prof. Dr. Mustafa Oner Uzun, Müzik ve Bale Ortaokulu Müdürü Dr. Öğr. Üyesi Birol Aydın ve Müzik ve Sahne Sanatları Lisesi Müdürü Öğr.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Birol Aydın Haberleri | Birol Aydın Kimdir - Haberler - Birol Aydın haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Birol Aydın kimdir, hayatı ve biyografisi. Özel Sporcular Spor Federasyonu'nda başkan Birol Aydın güven tazeledi.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 27.11.2021 17:25:11. #1.15#

title