Beyağaç Haberleri

Beyağaç haber, Beyağaç son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Beyağaç - 11.06.2021
Haziran Ayı Meclis Toplantısı 1. Birleşim Gündemi
11. 06. 2021 1- 5393 sayılı Belediye Kanunu'nun 49'uncu maddesi ile Belediye ve Bağlı Kuruluşları ile Mahalli İdare Birlikleri Norm Kadro İlke ve Standartlarına Dair Yönetmeliğin 11'inci maddesi gereğince; memur kadrolarında boş kadrolarda derece değişikliği yapılabilmesi için anılan Yönetmelik eklerine uygun olarak düzenlenen ekli kadro cetvelinin görüşülmesi hususuna ilişkin İnsan Kaynakları ve Eğitim Dairesi Başkanlığının yazısı. 2- Sarayköy Belediye Meclisinin 17/05/2021 tarih ve 48 no. lu kararı ile kabul edilen 2021 yılı ek ödeneğinin, Mahalli İdareler Bütçe ve Muhasebe Yönetmeliği'nin 37'nci maddesi gereğince görüşülmesi hususuna ilişkin Mali Hizmetler Dairesi Başkanlığının yazısı. 3- Beyağaç Belediye Meclisinin 21/05/2021 tarih ve 2021/36 no.
Beyağaç - 21.05.2021
Denizli'de yaban keçilerini avlayan 6 kişiye 166 bin 662 lira ceza kesildi
Denizli'nin Beyağaç ilçesinde koruma altındaki 4 yaban keçisini avlayan 6 kişiye para cezası uygulandı.
Beyağaç - 30.09.2020
GÜNDEM / 30 Eylül 2020
(İstanbul/15.00) (Fotoğraflı) ÖZEL HABER 1- RÖPORTAJ- MEB Talim ve Terbiye Kurulu Başkanı Burhanettin Dönmez, uzaktan eğitimle ilgili soruları yanıtladı: "Şu anda EBA'ya ilişkin bir sorun yoktur, işlevini etkili bir biçimde yerine getirmektedir. Fakat bu durum ileride de hiç sorun olmayacağı anlamına gelmez. Yaşayan sistemler entropi üretirler" "Daha önceki dönemde canlı ders uygulamaları için oluşturulan 40 bin canlı ders kapasitesinin yarısı bile kullanılmamışken, bu dönemde kapasite 1 milyonu aştığı halde sistem 'zaman zaman' zorlanmaktadır" "Tabii ki MEB'in inisiyatifi dışında, internet sağlayıcı firmaların altyapılarından ve aşırı yüklenmeden kaynaklanan bazı sorunlar yaşanabilir. Aktif olarak kullanıldığında sistem olağanüstü bir yük üstlenmekte hatta milyarları aşan tıklanma sayısı ile dünyada en çok tıklanan sistemlerden biri durumuna gelmektedir" "EBA üzerinden bireyselleştirilmiş bir destek hizmeti sunduğumuzu, her öğrencinin istediği öğretmeni seçerek istediği konuyu tekrar tekrar dinleme imkanına sahip olduğunu, hızla bireyselleştirilmiş bir eğitime doğru gittiğimizi söyleyebilirim" "Kitaplardan ıslık çalmayı öğrenemezsiniz. Beceri eğitimi 'ortam' gerektirir. Bir kısım beceriler grup içinde öğrenilir. Fakat uzaktan eğitim, okul içinde yapılan eğitimi destekleyebilir" "İhtiyaç olduğu durumlarda uzaktan eğitim olanaklarından yararlanılabilir ve yararlanacağız. Normal zamanda da EBA TV ve EBA altyapısı çok farklı eğitimlerle öğrencilere destek olmaya devam edecek" (Selma Kasap/Ankara) (Fotoğraflı) 2- Yeni dönemde işsizliğe "esnek" çözüm Yeni Ekonomi Programı kapsamında Kovid-19 salgını ve sonrası dönemde istihdam ile ilgili önemli politika ve tedbirler dikkati çekti Kovid-19 salgını sonrası gençlerin deneyim kazanarak iş gücü piyasasına girişlerini kolaylaştırıcı, kısmi süreli çalışmayı teşvik edici ve iş gücü piyasasına ilişkin yapısal düzenlemeleri de içeren İstihdam Kalkanı Paketi uygulamaya alınacak Esnek çalışma modelleri ile 25 yaş altı gençler ile 50 yaşın üstünde olan çalışanların istihdam edilmelerini kolaylaştırmak için tedbirler alınacak 50 yaş üstü tam zamanlı çalışanların kısmi zamanlı çalışmaya geçişi teşvik edilecek, 10 günden az çalışan 25 yaş altı gençlerin daha kolay istihdam edilmesine imkan sağlayacak düzenleme ile gençlerin deneyim ve beceri kazanmaları sağlanacak (Merve Özlem Çakır/Ankara) 3- Denizli'de 9 milyon öncesine tarihlenen karıncayiyen ve fil fosilleri bulundu Kültür ve Turizm Bakanlığı koordinesinde yapılan yüzey araştırmalarında Tavas ve Beyağaç ilçelerinde 9 milyon yıl önce yaşadığı değerlendirilen fil ve karıncayiyen fosillerine rastlandı MAKÜ Dr.
Beyağaç - 21.09.2020
Denizli'deki Kartal Gölü ve karaçam ormanı ziyaretçilerini büyülüyor
Denizli'nin Beyağaç ilçesindeki Kartal Gölü ve çevresindeki 1300 yıllık anıt karaçamların bulunduğu orman, görsel şölen sunuyor.
Beyağaç - 16.09.2020
Testi pozitif çıkan Belediye Başkanı video mesaj yayınladı
Korona virüs testi pozitif çıkan Beyağaç Belediye Başkanı Mustafa Akçay, vatandaşlara video mesaj yayınladı.
Sağanak Yağmurlu
Sağanak Yağmurlu
30°
En Yüksek
30°
En Düşük
16°
İmsak03:47
Öğle13:10
İkindi17:03
Akşam20:36
Yatsı22:16
Haberler.com’un şehir sayfaları, Türkiye’nin 81 iline ait en güncel haberleri, gündeme dair fotoğrafları ve son dakika gelişmelerini bir arada sunuyor. Türkiye’nin tüm il, ilçe ve beldelerine ait politika, spor, genel kültür ve en yerel gelişmeleri okuyabileceğiniz Şehir Sayfaları’nda illere göre günlük hava durumu, namaz vakitleri ve sinema seans bilgilerine de ulaşabilirsiniz.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Beyağaç Haber, Beyağaç Son Dakika Haberleri - Haberler - Beyağaç haber sayfamızda Beyağaç haberleri okuyabilir, Beyağaç son dakika haberleri ve güncel Beyağaç gelişmelerini görebilirsiniz. Büyükşehir'den Yeni Sezonda 450 Km Asfalt.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 21.6.2021 20:39:30. #1.14#

title