Alparslan Kuytul Haberleri

Alparslan Kuytul haber, Alparslan Kuytul son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Alparslan Kuytul - 04.05.2021
Son dakika haber... Adana Emniyet Müdürlüğü, Alparslan Kuytul'un 14 yaşındaki oğlunun gözaltında olmadığını açıkladı
Edinilen son dakika gelişmesine göre Adana Emniyet Müdürlüğü, kanuna aykırı şekilde eylem yapmak isterken gözaltına alınanlar arasında, kayyum atanan ve kapatma davası süren Furkan Eğitim ve Hizmet Vakfı eski yöneticisi Alparslan Kuytul'un oğlu dahil 18 yaş altı kimse olmadığını bildirdi.
Alparslan Kuytul - 04.05.2021
EGM: "Furkan Eğitim ve Hizmet Vakfı'nın eski yöneticisi Alparslan Kuytul ve yandaşları tarafından itikaf ibadeti bahane edilerek bir provokasyon...
Emniyet Genel Müdürlüğü (EGM), Gaziantep' de camide yaşanan olay ilgili, "Furkan Eğitim ve Hizmet Vakfı'nın eski yöneticisi Alparslan Kuytul ve yandaşları tarafından itikaf ibadeti bahane edilerek bir provokasyon girişiminde bulunulduğu ortadadır" açıklamasında bulundu.
Alparslan Kuytul - 03.05.2021
Gaziantep Valiliğinden biber gazlı müdahaleye ilişkin açıklama Açıklaması
Valilikten yapılan yazılı açıklamada, "daha önce haklarında muhtelif tarihlerde terör nedeniyle soruşturma yapılan ve kendilerini 'Alparslan Kuytul Gönüllüleri' olarak adlandıran kişilerin 2 Mayıs günü yatsı namazına müteakip 21.
Alparslan Kuytul - 25.02.2021
Son dakika haberleri... Hakan Kuytul hakkında 'FETÖ yöneticiliği'nden 22,5 yıl hapis talebi
Son dakika haberleri: FURKAN Eğitim ve Hizmet Vakfı Başkanı Alparslan Kuytul'un yeğeni Hakan Kuytul hakkında FETÖ/PDY jandarma mahrem yapılanmasında yönetici olduğu iddiasıyla, 'silahlı terör örgütü kurma ve yönetme' suçundan 22,5 yıl hapis istemiyle iddianame düzenlendi.
Alparslan Kuytul - 16.01.2021
Ankara'da, şeriat çağrısı yapan provakatif bildirilerde 'Furkan Vakfı' iddiası
ANKARA'da bina önlerine bırakılan şeriat çağrısı içerikli provakatif bildirilerin, Alparslan Kuytul'un başkanı olduğu Furkan Vakfı ile bağlantılı olduğu öne sürüldü.
Alparslan Kuytul - 15.12.2020
Son dakika haber | Furkan Eğitim ve Hizmet Vakfına yönelik davanın görülmesine devam edildi
Edinilen son dakika gelişmesine göre Adana'da, Furkan Eğitim ve Hizmet Vakfına yönelik soruşturma kapsamında, haklarında 5 ayrı suçtan 21 yıla kadar hapis cezası istenen vakfın kurucu genel başkanı Alparslan Kuytul'un da aralarında yer aldığı tutuksuz 45 sanığın yargılanmasına devam edildi.
Alparslan Kuytul - 03.11.2020
Son dakika haberleri | Furkan Eğitim ve Hizmet Vakfına yönelik davada karar
Son dakika haberine göre Adana'da, Furkan Eğitim ve Hizmet Vakfına yönelik soruşturma kapsamında "silahlı terör örgütüne üye olmamakla birlikte bilerek ve isteyerek yardım etme" ve "silahlı terör örgütünün propagandasını yapma" suçlamalarıyla hakkında dava açılan vakfın kurucu başkanı Alparslan Kuytul ile "terör...
Alparslan Kuytul - 07.07.2020
Furkan Eğitim ve Hizmet Vakfına yönelik davaya devam edildi
Adana'da, Furkan Eğitim ve Hizmet Vakfına yönelik soruşturma kapsamında "silahlı terör örgütüne üye olmamakla birlikte bilerek ve isteyerek yardım etme" ve "silahlı terör örgütünün propagandasını yapmak" suçlamasıyla hakkında dava açılan vakfın kurucu başkanı Alparslan Kuytul ile "terör...
Alparslan Kuytul - 25.06.2020
Furkan Eğitim ve Hizmet Vakfına yönelik davanın duruşması görüldü
Adana'da, Furkan Eğitim ve Hizmet Vakfına yönelik soruşturma kapsamında, haklarında 5 ayrı suçtan 21 yıla kadar hapis cezası istenen, vakfın kurucu genel başkanı Alparslan Kuytul'un da aralarında yer aldığı tutuksuz 45 sanığın yargılanmasına devam edildi.
Alparslan Kuytul - 17.12.2019
AK Parti'li Ünal'dan "17-25 Aralık" değerlendirmesi Açıklaması
Hastalıklı yapı benzetmesi Mahir Ünal, FETÖ'ye ilişkin, "dine ve dindarlara karşı ülkede uygulanan baskının sonucu olarak böyle hastalıklı bir yapının ortaya çıktığını" vurgulayarak, şöyle devam etti: "Bugün önümüze şapkamızı koyup düşünelim, eğer bugün Türkiye'de işte Adnan Oktar gibi, eğer bugün Türkiye'de devletin doğrudan müdahale etmek durumunda kaldığı Alparslan Kuytul gibi ve bugün eğer Türkiye'de daha büyük oranda devleti ele geçirmek için harekete geçmiş FETÖ gibi yapılar varsa bunun temel sebebi dine ve dindarlara dönük baskıdır.
Alparslan Kuytul - 06.12.2019
5 Aralık 2019 Haberleri
5 Aralık 2019 Manşet Haberleri.
Alparslan Kuytul - 05.12.2019
Alparslan Kuytul tahliye edildi
Adana'da Furkan Eğitim ve Hizmet Vakfı'na yönelik soruşturma kapsamında 45 sanık ile birlikte tutuklu olarak yargılanan vakfın kurucu genel başkanı Alparslan Kuytul tahliye edildi.
Alparslan Kuytul - 05.12.2019
GÜNDEM / 5 Aralık 2019
(Bursa) (Fotoğraflı - Görüntülü) 6- Adana'da Furkan Eğitim ve Hizmet Vakfına yönelik soruşturma kapsamında 21 yıla kadar hapis cezası istenen, vakfın kurucu genel başkanı Alparslan Kuytul'un da aralarında yer aldığı ikisi tutuklu 45 sanığın yargılanmasına devam edilecek.
Alparslan Kuytul - 05.12.2019
GÜNDEM ÖZETİ / 5 Aralık 2019
(Bursa) 6- Adana'da Furkan Eğitim ve Hizmet Vakfına yönelik soruşturma kapsamında 21 yıla kadar hapis cezası istenen, vakfın kurucu genel başkanı Alparslan Kuytul'un da aralarında yer aldığı ikisi tutuklu 45 sanığın yargılanmasına devam edilecek.
Alparslan Kuytul - 29.11.2019
Adana'da Furkan Vakfı destekçilerinin eylemleri yasaklandı
Açıklamada, "İlimiz sınırları içerisinde huzur ve güvenliğin, kişi dokunulmazlığının, tasarrufa müteallik emniyeti kamu esenliğinin sağlanması amacıyla; vakfın kurucusu ve manevi lideri konumunda bulunan Alparslan Kuytul'a ve Furkan Eğitim ve Hizmet Vakfı yöneticilerine destek vermek amacıyla, Furkan Eğitim ve Hizmet Vakfı adı altında bu vakıf ile irtibatı ya da iltisakı bulunan şahıslar tarafından, 1 Aralık Pazar günü saat 01.
Alparslan Kuytul - 04.11.2019
Gözaltına alınan Furkan Vakfı üyeleri adliyeye sevk edildi
Dün öğle saatlerinde Furkan Eğitim ve Hizmet Vakfı üyelerinden oluşan grup, tutuklu bulunan vakfın kurucu genel başkanı Alparslan Kuytul'un serbest bırakılması için eylem yapmak amacıyla toplandı.
Alparslan Kuytul - 04.11.2019
DHA YURT BÜLTENİ - 13
Dün öğle saatlerinde Furkan Eğitim ve Hizmet Vakfı üyelerinden oluşan grup, tutuklu bulunan vakfın kurucu genel başkanı Alparslan Kuytul'un serbest bırakılması için eylem yapmak amacıyla toplandı.
Alparslan Kuytul - 04.11.2019
Gözaltına alınan Furkan Vakfı üyeleri adliyeye sevk edildi
Dün öğle saatlerinde Furkan Eğitim ve Hizmet Vakfı üyelerinden oluşan grup, tutuklu bulunan vakfın kurucu genel başkanı Alparslan Kuytul'un serbest bırakılması için eylem yapmak amacıyla toplandı.
Alparslan Kuytul - 18.10.2019
Furkan Eğitim ve Hizmet Vakfına yönelik dava
Adana'da Furkan Eğitim ve Hizmet Vakfına yönelik soruşturma kapsamında "silahlı terör örgütüne üye olmamakla birlikte bilerek ve isteyerek yardım etme" ve "silahlı terör örgütünün propagandasını yapmak" suçlamasıyla hakkında dava açılan vakfın kurucu başkanı Alparslan Kuytul ile "terör...
123
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Alparslan Kuytul Haberleri | Alparslan Kuytul Kimdir - Haberler - Alparslan Kuytul haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Alparslan Kuytul kimdir, hayatı ve biyografisi. Son dakika haberleri | Emekliliğini isteyen Gaziantep Emniyet Müdürü FETÖ ile mü
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 6.5.2021 23:21:23. #1.16#

title