Akdeniz Haberleri

Akdeniz haber, Akdeniz son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Akdeniz - 29.10.2020
Son dakika haberleri: GÜNDEM / 29 Ekim 2020
(Bakü) (Fotoğraflı-Görüntülü) 3- Doğu Akdeniz'deki gelişmeler ile konunun Türkiye ve Yunanistan başta olmak üzere uluslararası alandaki yansımaları takip ediliyor.
Akdeniz - 29.10.2020
Antalyaspor'da Tamer Tuna dönemi sona erdi
Antalyaspor'da, 2019-2020 sezonunun ikinci yarısı göreve başlayan teknik direktör Tuna, Akdeniz temsilcisiyle toplam 23 lig maçında 10 galibiyet, 9 beraberlik, 4 mağlubiyet yaşadı.
Akdeniz - 28.10.2020
GÜNDEM ÖZETİ / 29 Ekim 2020
(Bakü) 3- Doğu Akdeniz'deki gelişmeler ile konunun Türkiye ve Yunanistan başta olmak üzere uluslararası alandaki yansımaları takip ediliyor.
Akdeniz - 28.10.2020
Hak-İş Genel Başkanı Arslan'dan Fransız dergisi Charlie Hebdo'ya tepki Açıklaması
"Müslümanlardan özür dilenmesini bekliyoruz" Arslan, şunları kaydetti: "Hiçbir inanca ve kutsal değere saygısı olmayan Fransız Charlie Hebdo dergisinin yayınını tüm dünya utanç ve ibretle izlemektedir. Charlie Hebdo dergisinin yaptıkları basın ve ifade özgürlüğü değil, küstahlıktır, ırkçılıktır. Fransız Cumhurbaşkanı Emmanuel Macron'un açıklamalarının ardından gerçekleştirilen, Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan'ı da hedef alan ve uluslararası alanda itibarsızlaştırma amacı taşıyan bu ahlaksız yayın ve tutumları güçlü bir şekilde kınıyoruz. Bu yayınlar, büyük ve güçlü Türkiye'den ve Türkiye'nin Akdeniz ve Libya'daki başarılarından duyulan rahatsızlığın açık bir tezahürüdür.
Akdeniz - 28.10.2020
Bakan Kasapoğlu'ndan 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı mesajı Açıklaması
Gençlik ve Spor Bakanı Kasapoğlu, mesajında şunları kaydetti: "Devlet ve millet olarak, varlığımızı ve geleceğimizi korumak amacıyla son yıllarda yine amansız bir mücadelenin içindeyiz. Terör örgütlerinin saldırılarından, ülkemize yönelik son dönemde giderek artan saldırılar, bu mücadelenin tezahürleridir. Doğu Akdeniz'de ve sınırlarımızın hemen ötesinde yaşananlardan, ekonomimize kadar egemenlik haklarımızı hedef alan bu saldırılar hız kesmeden devam ediyor.
Akdeniz - 28.10.2020
29 Ekim Cumhuriyet Bayramı'na doğru
-97 dalgıçla su altı ışık gösterisi İletişim Başkanlığı, ayrıca Akdeniz'in Türkiye için önemine bir kez daha dikkati çekmek ve bölgenin uluslararası tanıtımına katkıda bulunmak adına Cumhuriyetin 97.
Akdeniz - 28.10.2020
Son dakika haberleri: Erdoğan: Peygamber efendimize yapılan saldırılara karşı durmak, şeref meselemizdir (2)- Yeniden
'2023 HEDEFLERİNE ULAŞMAKTA KARARLIYIZ' İstiklal harbini yöneten Meclisin bugüne kadar yaşadığı tüm badirelerin ardından dimdik ayağa kalkmayı başardığını kaydeden Erdoğan, "En son 15 Temmuz'da kuşatılmasına ve bombalanmasına rağmen milletimizle birlikte darbecilere cesaretle direnen Meclisimiz 2'nci kez gazilik unvanı ile şereflendi. Cumhuriyetimiz işte tüm bu badirelerden sıyrılıp gelerek bugünlere ulaştı. Yıkmak kolay yapmak zordur. Bunun için elimizdeki her değere, cumhuriyetimize de sahip çıkacağız. Yakın zamanda bölgemizde yaşananlar bu gerçeğin en açık ispatıdır. Geçmişten bugüne hepimizin bildiği tüm eksiklerine tüm sıkıntılarına rağmen cumhuriyetimize var gücümüzle sahip çıkarak kendimize güçlü bir gelecek inşa edeceğiz. Nasıl İstiklal Harbimizde Gazi Mustafa Kemal Paşa ordumuza 'İlk hedefiniz Akdeniz'dir' diyerek istikamet göstermişse, bugün bizim de ilk durağımız 2023 hedeflerimizdir.
Akdeniz - 28.10.2020
DHA YURT BÜLTENİ - 24
Merkez Akdeniz ilçesi Toptancı Hal Kompleksi yerleşkesinde Büyükşehir Belediyesi tarafından geçtiğimiz aylarda açılan Münir Özkul Kreşi'nde düzenlenen 29 Ekim kutlamalarına, Büyükşehir Belediye Başkanı Vahap Seçer'in yanı sıra Mersin Yaş Sebze Meyve Komisyoncuları Derneği Başkanı Münir Şen, Mersin Meyve Sebze Toptancı Tüccarları Derneği Başkanı Hüseyin Timurtaş, Mersin Hal Müdürü Mehmet Güner, Büyükşehir Belediyesi Meclis Üyeleri Ümran Timur ve Bedriye Kuş, Büyükşehir Belediyesi Gençlik ve Spor Kulübü Başkanı Özgür Timur, Büyükşehir Belediyesi Kadın ve Aile Hizmetleri Dairesi Başkanı Şerife Hasoğlu Dokucu katıldı.
Akdeniz - 28.10.2020
Marmaris Belediyesi çiftçilere destek olacak
Marmaris Tarımsal Kalkınma Kooperatifi Yönetim Kurulu Başkanı Cengiz Akdeniz de kooperatifleşmenin çiftçilerin yıllardır hayali olduğunu ve bir hayali gerçekleştirdiklerini dile getirdi.
Akdeniz - 28.10.2020
Cumhuriyet Bayramı, Büyük Cumhuriyet Konseri ile kutlanacak
Fahrettin Altun, Akdeniz'de 97 dalgıçla gerçekleştirilecek özel su altı ışık gösterisinin 97'nci yıl heyecanına eşlik edeceği kaydetti.
Akdeniz - 28.10.2020
29 Ekim Cumhuriyet Bayramı
Mesajında, Türk milletine saldıranların başarlı olamayacaklarını ifade eden Altay, şunları kaydetti: "15 Temmuz'da içimizdeki hainleri kullananlar, Libya'da, Doğu Akdeniz'de, Ege'de, Azerbaycan'da ve sınırlarımızda benzer oyunlarla meşgul olanlar, ne yaparlarsa yapsınlar hiçbir şekilde başarıya ulaşamayacaktır.
Akdeniz - 28.10.2020
Kayseri Gönüllü Kültür Kuruluşları, Macron'un İslam karşıtı açıklamalarını protesto etti
Cumhuriyet Meydanı'nda bir araya gelen grup adına açıklama yapan, Kayseri Gönüllü Kültür Kuruluşları Derneği Başkan Yardımcısı İrfan Kaşıkçıoğlu, son yıllarda Türkiye'nin Doğu Akdeniz, Libya, Azerbaycan ve diğer bölgelerde etkinlik kurma çabalarının, başta Fransa olmak üzere Avrupa devletlerini rahatsız ettiğini söyledi.
Akdeniz - 28.10.2020
29 Ekim Cumhuriyet Bayramı
Türkiye'nin karanlık odakların girişimleriyle içeriden ve dışardan çökertilme teşebbüslerine maruz kalmasına rağmen her defasında aziz milletinin damarlarındaki asil kanda bulunan kudretiyle, ferasetiyle bu eylemlerin üstesinden geldiğini ve daha da güçlenerek çıkmasını bildiğini vurgulayan Karacan, şu ifadeleri kullandı: "Maskeleri değişip zihniyetleri hep aynı olan bu mihraklara 100 yıl önce nasıl derslerini verdiysek bugün de aynı şekilde gereken cevabı veriyoruz. Söz konusu vatan olduğunda canını ortaya koyan aziz milletimiz bugün de Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan'ın liderliğinde ülkemizin dört bir yanında vatan savunmasını gerçekleştiriyor. Türkiye Cumhuriyeti'nin en büyük özelliği ise; sadece kendi vatandaşlarının değil aynı zamanda bölgemizdeki ve tüm dünyadaki mağdurların, mazlumların, soydaş ve kardeş toplulukların da umut kaynağı olması ve her zaman barışı ilke edinmesidir. Cumhuriyetimizin 100. yılına doğru hızla ilerlerken, hem 2023 hedeflerimize ulaşmış, hem de birlik ve beraberliğimizle oluşturacağımız Büyük Türkiye vizyonumuz sayesinde Gazi Mustafa Kemal Atatürk'ün de dediği gibi gerek sosyal gerek ekonomik gerekse bilimsel olarak muasır medeniyetler seviyesine çıkmış olacağız." Milletvekili Emine Nur Günay Milletvekili Emine Nur Günay da Cumhuriyet'i ilelebet yaşatacak gençlerin, bu değerli mirasın koruyucusu olduklarını asla unutmaması gerektiğini belirten Günay, şöyle devam etti: "Ulusal egemenliğimize kastedecek olan ve demokrasimizi tehlikeye sokmaya çalışan içerde ve dışardaki tüm hain güçler 29 Ekim 1923'ü hiç akıllarından çıkarmayarak hareket etmelidirler. Büyük Önder Gazi Mustafa Kemal Atatürk liderliğinde isimsiz vatan sevdalılarının da büyük mücadelesi ile kavuştuğumuz bağımsızlığımız her geçen gün perçinlenmektedir. Son dönemde bölgemizde yaşanan olaylara baktığımızda, Irak, Suriye, Doğu Akdeniz, Kıbrıs, Libya ve Azerbaycan, dört taraftan Türkiye kuşatılmak isteniyor, uluslararası hukuk ayaklar altına alınıyor, insanlık ve savaş suçları işleniyor.
Akdeniz - 28.10.2020
29 Ekim Cumhuriyet Bayramı kutlanıyor
Mersin Mersin'de, Cumhuriyet Alanı'nda düzenlenen törende Vali Ali İhsan Su, Deniz Kuvvetleri Akdeniz Bölge ve Garnizon Komutanı Tuğamiral Fuat Gedik ve Büyükşehir Belediye Başkanı Vahap Seçer, Atatürk Anıtı'na çelenk sundu.
Akdeniz - 28.10.2020
Son dakika haber... Bakan Kurum: Maraş'ı ihya ve inşa etmek için bir araya geldik
Ziyareti sırasında KKTC Turizm Bakanı Kutlu Evren, Gazimağusa Belediye Başkanı İsmail Arter ve yetkililerin de kendisine eşlik ettiği Bakan Kurum, "Türkiye, her zaman Kıbrıs Türk halkının yanında olmaya devam edecek" ifadelerini kullandı. Bakan Kurum, "Akdeniz bölgesinin en önemli turizm bölgesinden biri olan Maraş için yapılması gereken çalışmaları inceledik.
Akdeniz - 28.10.2020
Borsada günlük işlemler (1)
Borsa İstanbul hisse senetleri piyasasında işlem gören hisse senetlerinin, bugünkü kapanış fiyatı ile günlük ve yılbaşına göre değişim oranları şöyle: Hisseler Son Fiyatı Günlük Getiri (%) Yıl Başına Göre Getiri (%) A.V.O.D Gıda ve Tarım 11,26 9,21 505,38 Acıpayam Selüloz 14,35 -1,44 127,25 Adel Kalemcilik 19,62 -1,85 24,97 Adese Alışveriş Ticaret 2,75 -3,51 92,54 Afyon Çimento 4,15 -1,66 82,16 Ak Enerji 2,15 -5,29 97,25 Akbank 4,89 -1,81 -39,70 Akçansa 12,39 -4,47 27,81 Akdeniz Yatırım Hold.
Akdeniz - 28.10.2020
Meteorolojiden sağanak uyarısı
Marmara, Ege, Batı Akdeniz, İç Anadolu'nun kuzeybatısı ve Batı Karadeniz ile Aksaray, Kırşehir ve Çorum çevrelerinde sağanak ve gök gürültülü sağanak bekleniyor.
Akdeniz - 28.10.2020
Cumhurbaşkanı Erdoğan: "Nasıl İstiklal Harbimizde Gazi Mustafa Kemal Paşa ordumuza "İlk hedefiniz Akdeniz" diyerek istikamet göstermişse, bugün bizim...
Cumhurbaşkanı Erdoğan: "Nasıl İstiklal Harbimizde Gazi Mustafa Kemal Paşa ordumuza "İlk hedefiniz Akdeniz" diyerek istikamet göstermişse, bugün bizim de ilk durağımız 2023 hedeflerimizdir.
Akdeniz - 28.10.2020
Başkentte 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı kutlamaları için bazı yollar trafiğe kapatılacak
Ayrıca, Gençlik Caddesi, Akdeniz Caddesi, Anıt Caddesi, Spor Park Sokak'a açılan tüm cadde ve sokaklar, Mareşal Fevzi Çakmak Caddesi ile buraya açılan cadde ve sokaklar çift yönlü olarak programlar bitene kadar araç trafiğine kapatılacak.
Akdeniz - 28.10.2020
Antalya için 'kuvvetli yağış' uyarısı
Meteorolojiden yapılan açıklamada, bugün yurdun batı kesimlerinin Orta Akdeniz üzerinden gelmesi beklenen alçak basınç merkezi ve buna bağlı cephe sistemi ile birlikte yağışlı havanın etkisine girmesinin beklendiği belirtildi.
İmsak05:35
Öğle12:30
İkindi15:28
Akşam17:55
Yatsı19:10
MERSİN
Yönetmen Son Kale: Hacıbey
Tür Tarih
MERSİN
Yönetmen Polaroid
Tür Drama
MERSİN
Yönetmen Tek Başına
Tür Gerilim
MERSİN
Yönetmen Bir Psikopatın Günlüğü
Tür Korku
Haberler.com’un şehir sayfaları, Türkiye’nin 81 iline ait en güncel haberleri, gündeme dair fotoğrafları ve son dakika gelişmelerini bir arada sunuyor. Türkiye’nin tüm il, ilçe ve beldelerine ait politika, spor, genel kültür ve en yerel gelişmeleri okuyabileceğiniz Şehir Sayfaları’nda illere göre günlük hava durumu, namaz vakitleri ve sinema seans bilgilerine de ulaşabilirsiniz.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Akdeniz Haber, Akdeniz Son Dakika Haberleri - Haberler - Akdeniz haber sayfamızda Akdeniz haberleri okuyabilir, Akdeniz son dakika haberleri ve güncel Akdeniz gelişmelerini görebilirsiniz. Yunanistan Almanya'dan 115 milyon euroya torpido tedariki alınacağı
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 29.10.2020 10:49:24. #1.15#
title