Zeynel Abidin Haberleri

Zeynel Abidin haber, Zeynel Abidin son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Zeynel Abidin - 4.12.2020
Viranşehir Belediye Başkanı Ekinci, asfaltlama çalışmaları yerinde inceledi
Yapılan çalışmalar için Büyükşehir Belediye Başkanı Zeynel Abidin Beyazgül'e teşekkür eden Ekinci, ilçe merkezi ve kırsal mahallelerde çalışmaların devam ettiğini söyledi.
Zeynel Abidin - 2.12.2020
Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi araç filosunu güçlendirdi
Büyükşehir Belediyesinden yapılan açıklamaya göre, BELSAN A.Ş bünyesinde satın alınan yeni araçların tanıtımını gerçekleştiren Büyükşehir Belediye Başkanı Zeynel Abidin Beyazgül, her geçen gün araç filolarını güçlendirerek kiralamaya gitmeden öz kaynaklarla halkın hizmetinde olduklarını ifade etti.
Zeynel Abidin - 27.11.2020
DHA YURT BÜLTENİ -3
Tarla anlaşmazlığı nedeniyle kaçırdıkları kişiyi işkenceyle öldürdüler ADANA'da Cihat Ercan'dan tarım arazisini 60 bin lira karşılığı kiralayan Eren Yiğit, arsayı devralamayınca parasını istedi. Eren Yiğit parayı ve arsayı alamayınca, ağabeyi Umut Yiğit ve arkadaşları Zeynel Abidin Altuğ, Edip Erdoğan, Zahir Salman, Serdal Şeker ile Murat S.
Zeynel Abidin - 24.11.2020
Dink cinayetine ilişkin davada, savcıya mütalaa için ek süre verildi
Benzer suçlardan sanık Zeynel Abidin Yavuz'u 14 yıl 22 gün, Tuncay Uzundal'ı 16 yıl 10 ay 15 gün, Ahmet İskender ile Ersin Yolcu'yu da 1 yıl 10 ay 15'er gün hapisle cezalandıran heyet, sanıklar Salih Hacısalihoğlu ve Osman Hayal'in ise beraatini kararlaştırmıştı.
Zeynel Abidin - 19.11.2020
Şehit Uzman Çavuş Mehmet Sinan Kılıç Şanlıurfa'da son yolculuğuna uğurlandı
Yeni tip koronavirüs (Kovid-19) önlemleri alınarak düzenlenen törene Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakan Yardımcısı Selim Bağlı, Büyükşehir Belediye Başkanı Zeynel Abidin Beyazgül, Şanlıurfa 20.
Zeynel Abidin - 18.11.2020
Son dakika... İBB Meclisi 600 milyon TL'lik iç borçlanmaya onay verdi
İBB Meclisi'nin kasım ayı dördüncü birleşimi, Meclis 1. Başkanvekili Zeynel Abidin Okul'un başkanlığında yeni tip koronavirüs (Kovid-19) tedbirleri kapsamında Avrasya Gösteri Merkezi'nde yapıldı.
Zeynel Abidin - 13.11.2020
ABD başkanlık seçiminin üç kaybedeni
Trump'ın iş yapma biçimine ve Trump ile kurdukları kişisel yakın ilişkiler üzerinden konformizme alışmış olan Muhammed bin Selman, Muhammed bin Zayed ve Abdülfettah es-Sisi, görünüşe göre ABD seçiminin en büyük kaybedenleri oldular. Trump yönetiminin verdiği "açık çeki" ve koşulsuz desteği sonuna kadar kullanan bu "mağlup üçlü", son dört yılda çok sayıda skandala ve insan hakları ihlaline imza attı. Halbuki Biden'ın Obama döneminde seçilmiş başkan yardımcısı olarak üstlendiği misyon ve seçim kampanyası sürecinde verdiği mesajlar, Orta Doğu'da işlerin bahsedilen üçlünün alışageldiği şekilde gitmeyeceğini ortaya koyuyor. Obama döneminde ABD askerlerinin Irak ve Afganistan'dan çekilmesi, İran ile nükleer anlaşma, Arap Baharı sürecinde Hüsnü Mübarek, Ali Abdullah Salih ve Zeynel Abidin Bin Ali gibi otokrat liderlerin görevi bırakması yönünde verilen destek, Orta Doğu'daki otokrat rejimler için ciddi bir baş ağrısıydı.
Zeynel Abidin - 11.11.2020
Şanlıurfa'da meydan oluşturmak üzere yıkım çalışması başlatıldı
Törende konuşan Büyükşehir Belediye Başkanı Zeynel Abidin Beyazgül, bölgede meydan oluşturmak amacıyla daha önce hastane olarak kullanılan bir binanın yıkımını gerçekleştirdiklerini söyledi.
Zeynel Abidin - 11.11.2020
Son dakika... Erdoğan, AK Parti TBMM Grup Toplantısı'nda konuştu: (1)
Böylece, Azerbaycan topraklarındaki ve Karabağ'daki 28 yıllık işgal, resmen ve fiilen sona ermektedir. Karabağ bir kez daha eman yurdu haline gelmekte, hilalin gölgesindeki huzurlu yerini almaktadır. Türkiye ve Türk Milleti olarak, 28 yıldır her gün bu işgalin sızısını, Azerbaycanlı kardeşlerimizle birlikte yüreğimizde hissettik. Daha önce Kıbrıs'taki, yine 1990'lı yıllarda Bosna'daki katliamlara seyirci kalanlar, Karabağ'daki katliamları da görmezden gelmişlerdir. Biz, Hocalı'da ve diğer Karabağ şehirlerinde katledilen çocukların, kadınların, yaşlıların acısını Azerbaycanlı kardeşlerimizle birlikte yaşadık, hep birlikte gözyaşı döktük. Ermenistan'ın yeniden Azerbaycan topraklarına saldırmasıyla başlayan çatışmalarda, tüm kalbimizle ve imkanlarımızla Azerbaycanlı kardeşlerimizin yanında yer alarak, bu işgali sona erdirecek sürece katkı sağladık." -"Geleceğimizi hep birlikte inşa edeceğiz" Cumhurbaşkanı Erdoğan, son çatışmalar boyunca da sürekli yerleşim yerlerini hedef alarak pek çok masumun hayatını kaybetmesine yol açan Ermenistan'ın cinayetlerinin aksine, artık hiçbir sivilin zarar görmemesinin sağlanacağını vurgulayarak şunları kaydetti: "Azerbaycan devleti de bugüne kadar olduğu gibi, bundan sonra da hiçbir sivilin zarar görmeyeceğinin taahhüdünü zaten vermiştir. İşgal altındaki toprakların ve Karabağ'ın özgürlüğüne kavuşması sürecinde canla başla gayret gösteren askeri ve istihbarat danışmanlarımız ile diplomatlarımıza teşekkür ediyorum. Karabağ'ın yeniden Azerbaycan yurdu haline gelmesiyle, hepsini de rahmetle yad ettiğimiz Mehmet Emin Resulzade'nin, Enver Paşa'nın, Nuri Paşa'nın, Zeynel Abidin Tagiyev'in, Hüseyin Cavid'in, Ahmet Cavad'ın, Umummilli lider Haydar Aliyev'in hatıraları şad olmuştur.
Zeynel Abidin - 10.11.2020
Büyük Önder Atatürk'ü anıyoruz
Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı Zeynel Abidin Beyazgül, Türkiye Cumhuriyeti'nin kurucusu Büyük Önder Mustafa Kemal Atatürk'ün ebediyete intikalinin 82. yılı dolayısıyla mesaj yayımladı.
Zeynel Abidin - 6.11.2020
Türkiye depremzedelere evlerinin yokluğunu hissettirmemeye çalışıyor
İzmir-Şanlıurfa Platformu üyelerinin yardımıyla yardım kolilerini bizzat depremde evleri yıkılan ve geceyi çadırlarda geçiren vatandaşlara dağıtarak acılarına bir nebze de olsa ortak olmaya çalıştıklarını aktaran Ayaz, şunları kaydetti: "Belediye Başkanı Zeynel Abidin Beyazgül'ün talimatlarıyla ekiplerimizle 1250 kilometre katederek İzmir'de depremden etkilenen kardeşlerimizin acılarını hafifletmeye çalıştık.
Zeynel Abidin - 5.11.2020
Baksı Müzesi'nde "Öğrenci Sanat Şenliği"
Bayburt'taki Baksı Müzesince, sanata yeteneği olan öğrencilerin eğitimine destek amacıyla "8. Öğrenci Sanat Şenliği" düzenlendi. Projenin raportörü ressam ve eğitimci Zeynel Abidin Öztürk, şenlik ile bölgedeki yetenekli çocukları keşfederek onların eğitim hayatlarına destek olmanın amaçladığını söyledi.
Zeynel Abidin - 4.11.2020
Son dakika haberi:
İsmail Hakkı Dümbüllü, 1897'de Üsküdar Süleymanağa Mahallesi'nde orta halli bir ailenin çocuğu olarak doğdu. II. Abdülhamid'in silahşörlerindan Zeynel Abidin Efendi ile Fatma Azize Hanım'ın oğlu olan İsmail Hakkı, "Dümbüllü" lakabını dönemin kanto sanatçılarından Peruz Hanım'ın söylediği Dümbüllü adlı kantodan almıştır.
Zeynel Abidin - 3.11.2020
Kuveyt'in Ankara Büyükelçisi Ghassan Al-Zawawi'den Beyazgül'e ziyaret
Kuveyt'in Ankara Büyükelçisi Ghassan Al-Zawawi, Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı Zeynel Abidin Beyazgül'ü ziyaret etti.
Zeynel Abidin - 2.11.2020
Haliliye Belediyesinin kentsel dönüşüm çalışmaları
Büyükşehir Belediye Başkanı Zeynel Abidin Beyazgül, Recep Tayyip Erdoğan Kültür Merkezi Toplantı Salonu'nda düzenlenen tanıtım toplantısında, Şanlıurfa halkının en iyi şartlarda yaşaması için çaba harcadıklarını söyledi.
Zeynel Abidin - 28.10.2020
Nijeryalı alimlerden "Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın Fransız mallarını boykot" çağrısına destek
Alim Zeynel Abidin ise Macron'un açıklamasını kınayarak, "Müslümanlar olarak, Peygamberimize kimsenin saygısızlık edemeyeceğini göstermek için bir araya gelmemiz gerekiyor.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Zeynel Abidin Haberleri | Zeynel Abidin Kimdir - Haberler - Zeynel Abidin haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Zeynel Abidin kimdir, hayatı ve biyografisi. Şanlıurfa'da turizm faaliyetleri paneli.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 5.12.2020 11:43:42. #1.15#
title